Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
El_comadante
- Posts: 9042
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#43576 Re: Utakmice.
Čudo neviđeno. Svaka čast.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#43577 Re: Utakmice.
Malo sreće na kraju što ona lopta proseta kroz peterac, ali zasluženo smo dobili, i pored cirkus suđenja imali bolje šanse.
- enko 1964
- Posts: 1385
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#43578 Re: Utakmice.
"Ljutu krajinu" nabijem na karinu.
-
vernes81
- Posts: 2299
- Joined: 25/04/2011 23:04
#43579 Re: Utakmice.
Svaka cast treneru i momcima
.
Al sudije mame mi dok neki od njih ne zaplati glavom nece prestat jesti govna.
Al sudije mame mi dok neki od njih ne zaplati glavom nece prestat jesti govna.
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43580 Re: Utakmice.
Aaaaaaaaa
Pobijediti na današnjem vaktu u BL je ogromna stvar.
Zekiću, igrači - čestitke! Guliashvili magijo!
Zekiću, igrači - čestitke! Guliashvili magijo!
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43581 Re: Utakmice.
Guliša 11/10
sredina vrhunska dok se imali snage Pavičić i Lulić
Odlična i odbrana iako sakata izostankom Čelika.
Trener
Renan
sredina vrhunska dok se imali snage Pavičić i Lulić
Odlična i odbrana iako sakata izostankom Čelika.
Trener
Renan
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#43582 Re: Utakmice.
Mali Mujkić je imao nekoliko loših. Sreća pa ih nismo skupo platili. U drugom je bio dosta bolji, ali promaši onu glavom kada je sam ostao nakon kornera. Ali dobro. Mlad je, naučit će. Suđenje 
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#43583 Re: Utakmice.
Čestitke svima, igračima na hrabrosti, pribranom pristupu, a Zekiću na pripremi utakmice.
Strašno taktički postavljeno i odrađeno, I PORED toga što imamo ne tako dobru odbranu po meni ali izvlači čovjek 110% iz onoga što ima i dokazuje da je dobar trener pola ekipe, a možda i više.
Strašno taktički postavljeno i odrađeno, I PORED toga što imamo ne tako dobru odbranu po meni ali izvlači čovjek 110% iz onoga što ima i dokazuje da je dobar trener pola ekipe, a možda i više.
- van Basten
- Posts: 7958
- Joined: 21/09/2006 02:59
#43584 Re: Utakmice.
Nema smisla kritikovati bilo koga ni nešto specijalno analizirati taktiku i pojedince nakon ovakve pobjede uprkos lakrdiji od suđenja.
Kapa dole svima koji su dali svoj doprinos za ova tri boda
Kapa dole svima koji su dali svoj doprinos za ova tri boda
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#43585 Re: Utakmice.
TO svakako jer samo levat može smatrati da ovakvo kriminalno suđenje ne utiče na igrače i na psihološkom nivou i na (ne)sigurnost prilikom ulaska u duele jer znaš da je dovoljna jedna i najmanja greška da govno od sudije zasvirne protiv tebe...i zato sve najgore vici i svima uz njega. Crknite dušmani! MI GAZIMO!van Basten wrote: ↑21/09/2024 18:25 Nema smisla kritikovati bilo koga ni nešto specijalno analizirati taktiku i pojedince nakon ovakve pobjede uprkos lakrdiji od suđenja.
Kapa dole svima koji su dali svoj doprinos za ova tri boda
Last edited by Maharadza on 21/09/2024 18:28, edited 1 time in total.
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43586 Re: Utakmice.
Svaka čast ko god da je ovo uhvatio
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43587 Re: Utakmice.
Poenta vođenja ekipe. Napravi igrače boljim nego što jesu, napravi ekipu bolja nego što jeste. Složi i uigraj da izgledaju dosta jače nego što se čini. Od svakog igrača izvuci ono najbolje.Maharadza wrote: ↑21/09/2024 18:24 Čestitke svima, igračima na hrabrosti, pribranom pristupu, a Zekiću na pripremi utakmice.
Strašno taktički postavljeno i odrađeno, I PORED toga što imamo ne tako dobru odbranu po meni ali izvlači čovjek 110% iz onoga što ima i dokazuje da je dobar trener pola ekipe, a možda i više.![]()
-
F&N
- Posts: 5277
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#43588 Re: Utakmice.
Cestitke svima. Traziti mane u pobjedi sa onakvim sudjenjem nije posteno.
Aferim svima!
Idemo dalje oprezno i ozbiljno!
Aferim svima!
Idemo dalje oprezno i ozbiljno!
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#43589 Re: Utakmice.
Koga sve nema na derbiju? Jović se povrijedio, Lija isto. Čelika nema. Hoće li Đorđević moći?
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
-
svi u napad
- Posts: 2278
- Joined: 14/10/2012 14:40
#43591 Re: Utakmice.
Castitke igracima i strucnom stabu i naravno nasim navijacima koji su bili fantasticni (pusteni na tekmu u 39 minuti), Takticki odlicno postavljena momcad i izmjene uradjene na vrijeme. Prije tekme sam napisao da nam je Guli jedina nada i covjek je nevjerovatan. Iako su svi dali svoj doprinos pored Gulija treba istaci Bubanju i Jovica. Dakle Bubanja je u odbrani fantastican. Ima problem sa predajom lopte u fazi napada ali ovo sto radi u odbrani cini da mu sve oprastam u fazi napada. Jovic za kojeg sam se pitao sta on radi kod nas je fakticki iz Gulija najstandardniji nas igrac. Ranije smo nas par forumas pisali da smo nepravedni prema njemu jer ga ne falimo kao druge igarce a cova je odlican. Zabrinjava nasa igra u odbrani kod prekida sto je veliki problem. Zaboravih pohvaliti i novajliju Lulica koji je takodjer odigra odlicno svoju minutazu.
Da jos jednom cestitam momcima na pobjedi jer ona je zaista velika imajuci u vidu sudije koje po obicaju navijaju za Borac s toga jos jednom velike cetitke strucnom stabu koji je pripremio momke da ne nasjedaju na sudijine odluke i provokacije, Zivjeli
Da jos jednom cestitam momcima na pobjedi jer ona je zaista velika imajuci u vidu sudije koje po obicaju navijaju za Borac s toga jos jednom velike cetitke strucnom stabu koji je pripremio momke da ne nasjedaju na sudijine odluke i provokacije, Zivjeli
- Altsa
- Posts: 9226
- Joined: 19/03/2004 18:31
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#43593 Re: Utakmice.
Mi smo protiv Posušja primili gol iz igre mada je i ono skoro kao prekid. Još nam ga niko nije zabio iz neke akcije. Primamo samo iz prekida. Sloga, Sloboda, Posušje, GOŠK.
-
last mohicans
- Posts: 18201
- Joined: 09/08/2012 23:19
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
- SmokingMan
- Posts: 22527
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#43597 Re: Utakmice.
Ovo je jedna od top fotografija koje sam vidio u zadnje vrijeme.

- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#43598 Re: Utakmice.
Nadam se samo da će se iz kluba oglasiti i požaliti na ovu lakrdiju od suđenja. Kriminalno je ovo šta nam rade. 
- HarTar
- Posts: 10951
- Joined: 20/05/2020 02:33
#43599 Re: Utakmice.
U srijedu komšinice demolirati, mnogo su se nafurali. Zrinjski ih pregazi kao plitak potok
Volim te Saraj'vooo 
- HarTar
- Posts: 10951
- Joined: 20/05/2020 02:33
