Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
konektovan wrote: ↑01/09/2024 21:27
Ferrari je emocija,...ostali timovi su cisti biznis, uvijek bilo. Ovo govorim kao navijac Mclarena..a Sir Lewis Hamilton potvrdio.
Ti navijac McLarena
Bato, ja kad sam gledao F1 i navijao za Mclaren....
Stariji sam ja ciko, moj Bato..samo mozda ne ispoljavam svoje navijanje za tim, k'o ti ili neki drugi ovdje.
Ja se sjecam ko klinac trkanja Sene i Prosta, Mansela...u ratu gledao na tv-u trku uzivo,..kad je Sena imao nesrecu. Pa Hakinena i njegovog udesa u Australiji cini mi se...94 a..
Pa uspon gospodina Hakinena,..zatim Raikonena u mclarenu koji me je odusevljavao i ocekivao njegovu titulu, ali nije se dalo...pa Alonsa i Hamiltona i onda potonuce...u osrednje timove, i evo opet uspon, i to za mnoge neocekivano.
Da je Ron Denis tu,..danas bi bilo 1-2 za Mclaren.
_BataZiv_0809 wrote: ↑01/09/2024 21:57
Malo mi sa visine pises
S 4 sprata Bato,..
Kakve visine,...tako ti je. Ja sam danas vise fan moto gp trka, nego F1 zbog uzbudljivosti, gledljivosti...dosta se F1 promjenio u odnosu na 80, 90,..00'....pa nema nekog zara ni u navijanju.
konektovan wrote: ↑01/09/2024 21:27
Ferrari je emocija,...ostali timovi su cisti biznis, uvijek bilo. Ovo govorim kao navijac Mclarena..a Sir Lewis Hamilton potvrdio.
Ti navijac McLarena
Bato, ja kad sam gledao F1 i navijao za Mclaren....
Stariji sam ja ciko, moj Bato..samo mozda ne ispoljavam svoje navijanje za tim, k'o ti ili neki drugi ovdje.
Ja se sjecam ko klinac trkanja Sene i Prosta, Mansela...u ratu gledao na tv-u trku uzivo,..kad je Sena imao nesrecu. Pa Hakinena i njegovog udesa u Australiji cini mi se...94 a..
Pa uspon gospodina Hakinena,..zatim Raikonena u mclarenu koji me je odusevljavao i ocekivao njegovu titulu, ali nije se dalo...pa Alonsa i Hamiltona i onda potonuce...u osrednje timove, i evo opet uspon, i to za mnoge neocekivano.
Da je Ron Denis tu,..danas bi bilo 1-2 za Mclaren.
Apsolutno se slažem Ron ovu igrariju "Papaya rules" nikad ne bi dopustio. Poslije toliko godina realna prilika da zakucaju oba prvenstva i oni se zajb.....
Maliodmene wrote: ↑01/09/2024 23:28
Kako na eon boxu nastimati srpske komentatore, da vratim trku unazas i jos jednom pogledam
Otvoris postavke, i pod audio jezik stavis srpski i to je to. Mozda ces morati prelistati koji kanal da se primjeni. Valjda ce Telemach nekad dati opciju da i preko desktop i mobilne EON app mozes mjenjati komentatore
Maliodmene wrote: ↑01/09/2024 23:28
Kako na eon boxu nastimati srpske komentatore, da vratim trku unazas i jos jednom pogledam
Otvoris postavke, i pod audio jezik stavis srpski i to je to. Mozda ces morati prelistati koji kanal da se primjeni. Valjda ce Telemach nekad dati opciju da i preko desktop i mobilne EON app mozes mjenjati komentatore
Maliodmene wrote: ↑01/09/2024 23:28
Kako na eon boxu nastimati srpske komentatore, da vratim trku unazas i jos jednom pogledam
Otvoris postavke, i pod audio jezik stavis srpski i to je to. Mozda ces morati prelistati koji kanal da se primjeni. Valjda ce Telemach nekad dati opciju da i preko desktop i mobilne EON app mozes mjenjati komentatore
Jesam ali kad vratim i dalje su Hrvati
Mislim da tu nema promjene komentatora. Srki i Paja ti idu samo na SK1 SR
beco wrote: ↑01/09/2024 22:40
Apsolutno se slažem Ron ovu igrariju "Papaya rules" nikad ne bi dopustio. Poslije toliko godina realna prilika da zakucaju oba prvenstva i oni se zajb.....
Doduše nikad fan nisam Zack Browna bio.
Čestitke na 70 k postova
Pa Ron ti je nekoliko prvenstava izgubio zbog Papaya rules
beco wrote: ↑01/09/2024 22:40
Apsolutno se slažem Ron ovu igrariju "Papaya rules" nikad ne bi dopustio. Poslije toliko godina realna prilika da zakucaju oba prvenstva i oni se zajb.....
Doduše nikad fan nisam Zack Browna bio.
Čestitke na 70 k postova
Pa Ron ti je nekoliko prvenstava izgubio zbog Papaya rules
Tnx
Sve bi to pilo vodu da su u prednosti 70 bodova.
znači Mcl ko tim treba se fokusirati i reći ok ti si naša najbolja šansa za wdc, a u cilju da uzmemo konstruktorsku titulu nećemo se trkati sami sa sobom, rizikovati preticanje kao ono u T3 lap 1
Gdje Lec sačuvao gume od 25 do 31 kruga dok su Pia i Nor trkali se između sebe, to dozvolis i računaš da niko od konkurenata neće pokušati one stop, a vidio si šta je Russ uradio na Spa prije mjesec dana.
Brown i Stella moraju da se skuliraju i nek se sjete gdje Mcl bio 2016 i 2017.
Jest Ron puštao trkanje ako misliš na Sennu i Prosta, ali nije titula nije bila upitna zbog toga.
DaysleepeR wrote: ↑02/09/2024 09:23
Uvijek sam bio navijač McLarena, ali Norrisa ne mogu nikako...
Draži mije Piastri, žao mi je strašno bilo kad je Sainz otišao...
Uprla je do maksimuma komplet brit PR mašina da Norris bude šampion, vidjećemo dokle će ga dogurati.
Ja sam poslije slusanja Zaka kako se pere pred Rozbergom, analize Petera Winsdora i narocito nakon sto sam ovo odgledao UVJEREN da mali ima u ugovoru da mu se garantuje ravnopravan status i da nema timskih naredbi dok matematicki ima sanse za titulu.
Webber je to sigurno isposlovao, a ko bolje o tome zna od njega...Multi 21
DaysleepeR wrote: ↑02/09/2024 09:30
Naravno da imaju ravnopravan status, hajd ti reci nekom F1 vozaču, e hajd se ti skloni iako jednake šanse imate za pobjedu.
Piastri će pojesti Norrisa naredne sezone, momku je tek druga sezona, već su skoro bare-bare.
Iznenadio me je Piastri iako gledajuci sa njegove strane on nema šta izgubiti, zato je juce i uletio onako u krivinu.
Da li bi imao petlju tako uletiti a da ima šansu za 1 mjesto
Možda i Norris krene da luduje i da ne bude više "fin" dječak koji se samo smiješka i sluša naredbe roditelja "Mclarena"
Sjajna sezona, žao mi je što su Landu okinuli njegovi malo bodova da Maxa pritisne.
RB u velikom problemu a ima još do kraja fine trke.
RedBull je zijanio ovu sezonu, Max možda ima šanse da se izvuče, ali konstruktorska titula je izgubljena i to s pravom.
McLaren je najbolja ekipa ove godine, od početka do kraja, a sve po prognozama nakon kraja prethodne.
Piastri mozda ima jaka ledja, ali to ne opovrgava cinjenicu da Norris nema muda potrebna za sampionsku titulu. Prepustanje u Madjarskoj je bio jak pokazatelj da nije sampionskog kova, a ni sinosnje propustanje Piastrija bez ikakvog agresivnog odgovora. Sampioni u onakvim situacijama idu na il pukovnik il pokojnik. Da je zadrzao prvo mjesto pobjedio bi. Tih 7 bodova, plus 7 iz Madjarske i eto te u konkretnoj borbi za titulu.