F1 2008, 2009, 2010 and counting

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11

User avatar
konektovan
Posts: 51443
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#33851 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by konektovan »

_BataZiv_0809 wrote: 01/09/2024 21:41
konektovan wrote: 01/09/2024 21:27 Ferrari je emocija,...ostali timovi su cisti biznis, uvijek bilo. Ovo govorim kao navijac Mclarena..a Sir Lewis Hamilton potvrdio. :mrgreen:
Ti navijac McLarena :? :?
Bato, ja kad sam gledao F1 i navijao za Mclaren.... :mrgreen:
Stariji sam ja ciko, moj Bato..samo mozda ne ispoljavam svoje navijanje za tim, k'o ti ili neki drugi ovdje.
Ja se sjecam ko klinac trkanja Sene i Prosta, Mansela...u ratu gledao na tv-u trku uzivo,..kad je Sena imao nesrecu. Pa Hakinena i njegovog udesa u Australiji cini mi se...94 a..
Pa uspon gospodina Hakinena,..zatim Raikonena u mclarenu koji me je odusevljavao i ocekivao njegovu titulu, ali nije se dalo...pa Alonsa i Hamiltona i onda potonuce...u osrednje timove, i evo opet uspon, i to za mnoge neocekivano.
Da je Ron Denis tu,..danas bi bilo 1-2 za Mclaren.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83486
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33852 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

Malo mi sa visine pises :cry:
User avatar
konektovan
Posts: 51443
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#33853 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by konektovan »

_BataZiv_0809 wrote: 01/09/2024 21:57 Malo mi sa visine pises :cry:
S 4 sprata Bato,.. :mrgreen: :lol:
Kakve visine,...tako ti je. :mrgreen: Ja sam danas vise fan moto gp trka, nego F1 zbog uzbudljivosti, gledljivosti...dosta se F1 promjenio u odnosu na 80, 90,..00'....pa nema nekog zara ni u navijanju.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83486
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33854 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

Moj si Meklarenovac pa ti oprastam :bih:

P.S. danas sam otkucao svoj 70.000-ti post :run:
User avatar
beco
Posts: 5096
Joined: 25/08/2004 14:22

#33855 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by beco »

konektovan wrote: 01/09/2024 21:56
_BataZiv_0809 wrote: 01/09/2024 21:41
konektovan wrote: 01/09/2024 21:27 Ferrari je emocija,...ostali timovi su cisti biznis, uvijek bilo. Ovo govorim kao navijac Mclarena..a Sir Lewis Hamilton potvrdio. :mrgreen:
Ti navijac McLarena :? :?
Bato, ja kad sam gledao F1 i navijao za Mclaren.... :mrgreen:
Stariji sam ja ciko, moj Bato..samo mozda ne ispoljavam svoje navijanje za tim, k'o ti ili neki drugi ovdje.
Ja se sjecam ko klinac trkanja Sene i Prosta, Mansela...u ratu gledao na tv-u trku uzivo,..kad je Sena imao nesrecu. Pa Hakinena i njegovog udesa u Australiji cini mi se...94 a..
Pa uspon gospodina Hakinena,..zatim Raikonena u mclarenu koji me je odusevljavao i ocekivao njegovu titulu, ali nije se dalo...pa Alonsa i Hamiltona i onda potonuce...u osrednje timove, i evo opet uspon, i to za mnoge neocekivano.
Da je Ron Denis tu,..danas bi bilo 1-2 za Mclaren.
Apsolutno se slažem Ron ovu igrariju "Papaya rules" nikad ne bi dopustio. Poslije toliko godina realna prilika da zakucaju oba prvenstva i oni se zajb.....

Doduše nikad fan nisam Zack Browna bio.

Čestitke na 70 k postova :run:
Maliodmene
Posts: 3400
Joined: 10/01/2020 13:36

#33856 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Maliodmene »

Kako na eon boxu nastimati srpske komentatore, da vratim trku unazas i jos jednom pogledam :D
User avatar
Pandakonda
Posts: 6119
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#33857 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Pandakonda »

Maliodmene wrote: 01/09/2024 23:28 Kako na eon boxu nastimati srpske komentatore, da vratim trku unazas i jos jednom pogledam :D
Otvoris postavke, i pod audio jezik stavis srpski i to je to. Mozda ces morati prelistati koji kanal da se primjeni. Valjda ce Telemach nekad dati opciju da i preko desktop i mobilne EON app mozes mjenjati komentatore :-)
Maliodmene
Posts: 3400
Joined: 10/01/2020 13:36

#33858 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Maliodmene »

Pandakonda wrote: 01/09/2024 23:30
Maliodmene wrote: 01/09/2024 23:28 Kako na eon boxu nastimati srpske komentatore, da vratim trku unazas i jos jednom pogledam :D
Otvoris postavke, i pod audio jezik stavis srpski i to je to. Mozda ces morati prelistati koji kanal da se primjeni. Valjda ce Telemach nekad dati opciju da i preko desktop i mobilne EON app mozes mjenjati komentatore :-)
Jesam ali kad vratim i dalje su Hrvati
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#33859 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by studeni76 »

Maliodmene wrote: 01/09/2024 23:31
Pandakonda wrote: 01/09/2024 23:30
Maliodmene wrote: 01/09/2024 23:28 Kako na eon boxu nastimati srpske komentatore, da vratim trku unazas i jos jednom pogledam :D
Otvoris postavke, i pod audio jezik stavis srpski i to je to. Mozda ces morati prelistati koji kanal da se primjeni. Valjda ce Telemach nekad dati opciju da i preko desktop i mobilne EON app mozes mjenjati komentatore :-)
Jesam ali kad vratim i dalje su Hrvati
Mislim da tu nema promjene komentatora. Srki i Paja ti idu samo na SK1 SR
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#33860 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by laik1981 »

Pregledah sad snimak. Sta reci osim forza Ferrari. Kakva atmosfera :shock: Kakav fanatizam. Ono moze samo Ferrari i Italija.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83486
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33861 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

beco wrote: 01/09/2024 22:40
Apsolutno se slažem Ron ovu igrariju "Papaya rules" nikad ne bi dopustio. Poslije toliko godina realna prilika da zakucaju oba prvenstva i oni se zajb.....

Doduše nikad fan nisam Zack Browna bio.

Čestitke na 70 k postova :run:
Pa Ron ti je nekoliko prvenstava izgubio zbog Papaya rules :-?

Tnx :sax:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83486
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33862 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »



Rosberg postavlja prava pitanja.
Zak opusten ko na duseku, osmijeh laganica :lol:
User avatar
beco
Posts: 5096
Joined: 25/08/2004 14:22

#33863 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by beco »

_BataZiv_0809 wrote: 02/09/2024 06:53
beco wrote: 01/09/2024 22:40
Apsolutno se slažem Ron ovu igrariju "Papaya rules" nikad ne bi dopustio. Poslije toliko godina realna prilika da zakucaju oba prvenstva i oni se zajb.....

Doduše nikad fan nisam Zack Browna bio.

Čestitke na 70 k postova :run:
Pa Ron ti je nekoliko prvenstava izgubio zbog Papaya rules :-?

Tnx :sax:
Sve bi to pilo vodu da su u prednosti 70 bodova.

znači Mcl ko tim treba se fokusirati i reći ok ti si naša najbolja šansa za wdc, a u cilju da uzmemo konstruktorsku titulu nećemo se trkati sami sa sobom, rizikovati preticanje kao ono u T3 lap 1

Gdje Lec sačuvao gume od 25 do 31 kruga dok su Pia i Nor trkali se između sebe, to dozvolis i računaš da niko od konkurenata neće pokušati one stop, a vidio si šta je Russ uradio na Spa prije mjesec dana.

Brown i Stella moraju da se skuliraju i nek se sjete gdje Mcl bio 2016 i 2017.

Jest Ron puštao trkanje ako misliš na Sennu i Prosta, ali nije titula nije bila upitna zbog toga.
izbjeglica_iz_besmisla
Posts: 4288
Joined: 15/09/2005 17:22
Location: sarajevo ...

#33864 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by izbjeglica_iz_besmisla »

Maliodmene wrote: 01/09/2024 23:28 Kako na eon boxu nastimati srpske komentatore, da vratim trku unazas i jos jednom pogledam :D
Na EON appu ne mozes mijenjati komentatore (sa HR na SR), bilo mobitel ili android box. Mozes samo ako koristis receiver.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83486
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33865 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

beco wrote: 02/09/2024 07:27 Jest Ron puštao trkanje ako misliš na Sennu i Prosta, ali nije titula nije bila upitna zbog toga.
2000. pustaju da Kultard 2x pobijedi ispred Mike dok se ovaj bori sa Sumaherom za titulu.

2007. Alonsu dovodi Hamiltona. Dalje je historija :mrgreen:

2010. Hamiltonu dovodi Buttona.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21061
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#33866 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by DaysleepeR »

Uvijek sam bio navijač McLarena, ali Norrisa ne mogu nikako...
Draži mije Piastri, žao mi je strašno bilo kad je Sainz otišao...

Uprla je do maksimuma komplet brit PR mašina da Norris bude šampion, vidjećemo dokle će ga dogurati.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83486
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33867 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

DaysleepeR wrote: 02/09/2024 09:23 Uvijek sam bio navijač McLarena, ali Norrisa ne mogu nikako...
Draži mije Piastri, žao mi je strašno bilo kad je Sainz otišao...

Uprla je do maksimuma komplet brit PR mašina da Norris bude šampion, vidjećemo dokle će ga dogurati.


Ja sam poslije slusanja Zaka kako se pere pred Rozbergom, analize Petera Winsdora i narocito nakon sto sam ovo odgledao UVJEREN da mali ima u ugovoru da mu se garantuje ravnopravan status i da nema timskih naredbi dok matematicki ima sanse za titulu.

Webber je to sigurno isposlovao, a ko bolje o tome zna od njega...Multi 21
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21061
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#33868 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by DaysleepeR »

Naravno da imaju ravnopravan status, hajd ti reci nekom F1 vozaču, e hajd se ti skloni iako jednake šanse imate za pobjedu.

Piastri će pojesti Norrisa naredne sezone, momku je tek druga sezona, već su skoro bare-bare.
User avatar
PlusSA
Posts: 4252
Joined: 13/07/2011 16:51

#33869 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by PlusSA »

DaysleepeR wrote: 02/09/2024 09:30 Naravno da imaju ravnopravan status, hajd ti reci nekom F1 vozaču, e hajd se ti skloni iako jednake šanse imate za pobjedu.

Piastri će pojesti Norrisa naredne sezone, momku je tek druga sezona, već su skoro bare-bare.
Iznenadio me je Piastri iako gledajuci sa njegove strane on nema šta izgubiti, zato je juce i uletio onako u krivinu.
Da li bi imao petlju tako uletiti a da ima šansu za 1 mjesto :roll:
Možda i Norris krene da luduje i da ne bude više "fin" dječak koji se samo smiješka i sluša naredbe roditelja "Mclarena" :mrgreen:

Sjajna sezona, žao mi je što su Landu okinuli njegovi malo bodova da Maxa pritisne.
RB u velikom problemu a ima još do kraja fine trke.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21061
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#33870 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by DaysleepeR »

RedBull je zijanio ovu sezonu, Max možda ima šanse da se izvuče, ali konstruktorska titula je izgubljena i to s pravom.
McLaren je najbolja ekipa ove godine, od početka do kraja, a sve po prognozama nakon kraja prethodne.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83486
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33871 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

Piastri ocigledno ima jaka ledja, nema drugog objasnjenja.

Ko zna sta su mu naobecavali kad su ga preotimali od Alpinea.

Ali tim mora biti na prvom mjestu.

Gdje su sad ona obecanja iz Madjarske? Trebat ce ti tim, trebat ce ti Oscar....
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21061
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#33872 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by DaysleepeR »

Da bi te tim pogurao, trebaš biti brži od timskog kolege.
Ako nije brži, šta ćemo onda?

Da ga Piastri nije obišao, to bi uradio Leclerc ili neko drugi.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83486
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33873 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

Ponekad je i Bottas bio brzi od Hamiltona, Barrichello od Schumahera, cak i Perez od Verstapena, ali ako je situacija stani pani, zrtvujes ih.

Lando je bolji od Oscara overall ove sezone i zasluzuje imati povlasten status, pogotovo sad kad je Max na konopcima.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#33874 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by laik1981 »

Piastri mozda ima jaka ledja, ali to ne opovrgava cinjenicu da Norris nema muda potrebna za sampionsku titulu. Prepustanje u Madjarskoj je bio jak pokazatelj da nije sampionskog kova, a ni sinosnje propustanje Piastrija bez ikakvog agresivnog odgovora. Sampioni u onakvim situacijama idu na il pukovnik il pokojnik. Da je zadrzao prvo mjesto pobjedio bi. Tih 7 bodova, plus 7 iz Madjarske i eto te u konkretnoj borbi za titulu.
User avatar
PlusSA
Posts: 4252
Joined: 13/07/2011 16:51

#33875 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by PlusSA »

Piastri da je imalo korektan gurao bi Landa al jok cak šta vise zavuce mu ga pošteno :D
Post Reply