F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
-
Maliodmene
- Posts: 3400
- Joined: 10/01/2020 13:36
#33826 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Imat ce Ferrari jos pobjeda do kraja, tu je par trka koje im leze
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33827 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa i trebali bi, realno Leclerc ima realne sanse za titulu, ako dobro racunam nekih 100 bodova. Ako moze Norris stici 70, moze se i 100Maliodmene wrote: ↑01/09/2024 16:47 Imat ce Ferrari jos pobjeda do kraja, tu je par trka koje im leze
- beco
- Posts: 5096
- Joined: 25/08/2004 14:22
#33828 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Slušam sad Zec Brown na F1TV, pitaju ga za Nor i Pia kaže kloc "That is what happens when you have two number 1's"
We told them to race fairly. Halo care nemaš prednost 100 peona pa da ih pustaš guraš iskusnijeg vozača sa najboljom šansom za šampionat.
- Pandakonda
- Posts: 6119
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#33829 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
McLaren opet daje masterclass iz gluposti. Pa zasto barem na kraju trke nisu swapali pozicije kada se vidjelo da Oskar ne moze do Leclera ? Na kraju će svaki bod biti bitan za WDC
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#33830 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ali sa ovakvim mclarenom je lakse stic 100 bodova nego sa ferarijem 50
Ferari imao bljesak u monaku,i srecu ovdje.
Dok mclarenu niko ne moze prismrdit zadnjih kolko vec staza.
Ferari imao bljesak u monaku,i srecu ovdje.
Dok mclarenu niko ne moze prismrdit zadnjih kolko vec staza.
- beco
- Posts: 5096
- Joined: 25/08/2004 14:22
#33831 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Drugo da Nor nije popustio kad ga je Pia napao oba bi ispali, još Nor izgubi poziciju od Lec.
Za ovakve stvari nekad se posao u F1 gubio.
Šta je sad Zac Brown dobio, 2 vozača koji su zadrti rivali (rukavice su skinute, ni jedan ni drugi neće više ikad popustiti klubskom kolegi), Nor izgubio poene, tim izgubio 1-2.
Još kloc kaže it's always nice to see Ferrari win in Monza
Za ovakve stvari nekad se posao u F1 gubio.
Šta je sad Zac Brown dobio, 2 vozača koji su zadrti rivali (rukavice su skinute, ni jedan ni drugi neće više ikad popustiti klubskom kolegi), Nor izgubio poene, tim izgubio 1-2.
Još kloc kaže it's always nice to see Ferrari win in Monza
- konoplja
- Posts: 2697
- Joined: 12/09/2018 19:31
#33832 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Drago mi je da fantazije o Landu i tituli umiru polako. Nije lik imao ni 1% sanse za titulu ove sezone. Dvije pobjede u karijeri ima i sada da bi postao prvak mora pobijediti gotovo svaku trku. Nemoguca misija i za Lewisa u ovom McL, a ne nekog ko Lando. Mnogo kasikom on jos mora jesti.
-
Maliodmene
- Posts: 3400
- Joined: 10/01/2020 13:36
#33833 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Treba biti realan i reci da je Lec trenutno u najboljoj formi i najbrzi vozac na gridu u ovakvom bolidu. Zadnje tri trke momak odradio perfektno. Nazalost Lando nece uspjeti iskoristiti ovu priliku, a i sam je sebi kriv, nestvarno kako gubi pozicije na pocetku.
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#33834 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Mclaren ima najbrzi bolid, ali su im vozaci i taktika za kurac.
Leclerc sampionska voznja danas.
Leclerc sampionska voznja danas.
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33835 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Valjda Red Bull skonta u cemu je problem do sljesece trke
-
izbjeglica_iz_besmisla
- Posts: 4288
- Joined: 15/09/2005 17:22
- Location: sarajevo ...
#33836 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
A bit ce da je McLarenu sasvim svejedno ko je prvi, dok god se bodovi za tim skupljaju. Dobit ce Piastri mozda koju packu za rizik i to je to.
Nama ko navijacima je bezveze ovako, ali ovim se vozacima ne da se uljuljkaju i da su uvijek na oprezu. I svim imaju svoju sansu, ako bi materijal za prvaka, pokazi se.
Meni je iz ove perspektive bolji mateirjal za sampiona Oscar nego smuseni Lando. A lando sad nek se dobro zamisli i uozbilji, ako ima to nesto u sebi isplivat ce.
Nama ko navijacima je bezveze ovako, ali ovim se vozacima ne da se uljuljkaju i da su uvijek na oprezu. I svim imaju svoju sansu, ako bi materijal za prvaka, pokazi se.
Meni je iz ove perspektive bolji mateirjal za sampiona Oscar nego smuseni Lando. A lando sad nek se dobro zamisli i uozbilji, ako ima to nesto u sebi isplivat ce.
-
izbjeglica_iz_besmisla
- Posts: 4288
- Joined: 15/09/2005 17:22
- Location: sarajevo ...
#33837 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Da ovo sve nije zbog onoga sto su ih provalili, za onaj trik s kocenjem sto je zabranjen?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83486
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33838 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Evo sad kad sam se malo ohladio
moram iznijeti jednu impresiju
Nikad, ni za milion godina publika koja dolazi Bugatijima na americke, arapske i cije sve vec ne staze nece moci parirati Monzi koja uglas pjeva Fratelli d'Italia
Zadnji sam ko bi navijao za Ferrari, ali ta strast je nenadmasna. Crkvena zvona zvone u Maranellu zbog ovog, pa covjece....
Inace skonto sam da se osjecam kao lik kome je zenska u zadnji trenutak otkazala. A ja se spremio, zdrmo plavu pilulicu
Konto sam laganih 1-2, a Maxonjica mozda i neki sudar da ima heheheh
Nikad, ni za milion godina publika koja dolazi Bugatijima na americke, arapske i cije sve vec ne staze nece moci parirati Monzi koja uglas pjeva Fratelli d'Italia
Zadnji sam ko bi navijao za Ferrari, ali ta strast je nenadmasna. Crkvena zvona zvone u Maranellu zbog ovog, pa covjece....
Inace skonto sam da se osjecam kao lik kome je zenska u zadnji trenutak otkazala. A ja se spremio, zdrmo plavu pilulicu
Konto sam laganih 1-2, a Maxonjica mozda i neki sudar da ima heheheh
-
El_comadante
- Posts: 9045
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#33839 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ja bih pohvalio i Kolapinta koji je završio 12 na kraju u to u istom krugu. Još je 7 vozača ostavio iza sebe.
- konoplja
- Posts: 2697
- Joined: 12/09/2018 19:31
#33840 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Možeš da ne voliš Ferrari, ali baš je jebeno teško je da ih mrziš._BataZiv_0809 wrote: ↑01/09/2024 17:54 Evo sad kad sam se malo ohladiomoram iznijeti jednu impresiju
Nikad, ni za milion godina publika koja dolazi Bugatijima na americke, arapske i cije sve vec ne staze nece moci parirati Monzi koja uglas pjeva Fratelli d'Italia![]()
Zadnji sam ko bi navijao za Ferrari, ali ta strast je nenadmasna. Crkvena zvona zvone u Maranellu zbog ovog, pa covjece....
Inace skonto sam da se osjecam kao lik kome je zenska u zadnji trenutak otkazala. A ja se spremio, zdrmo plavu pilulicu![]()
Konto sam laganih 1-2, a Maxonjica mozda i neki sudar da ima heheheh
Što nas dovodi do one tačne Vettelove.
https://youtube.com/shorts/6jswQGmIdD0? ... zSRiiM1T5H
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83486
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33841 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Mrzio sam ih dok je Sumaher vozio za njih, ali bijah tad jako mlad i nezreo
Postujem ih, ali ih ne volim.
Zamisli kad tako razmislja neko ko privatno obozava italijanska auta
Postujem ih, ali ih ne volim.
Zamisli kad tako razmislja neko ko privatno obozava italijanska auta
- konoplja
- Posts: 2697
- Joined: 12/09/2018 19:31
#33842 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa to je to - mlad i nezreo. Sad kad si zreo jasno je koliko je to kultan brend, i zato svako ozbiljan je Ferrari fan, čak i kad to nije. 
-
Forumerrer
- Posts: 987
- Joined: 14/06/2014 17:27
#33843 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ja sam mrzio Alonsa jer je pobjedjivao Ferrari, a sad ga izuzetno postujem._BataZiv_0809 wrote: ↑01/09/2024 18:08 Mrzio sam ih dok je Sumaher vozio za njih, ali bijah tad jako mlad i nezreo![]()
Postujem ih, ali ih ne volim.
Zamisli kad tako razmislja neko ko privatno obozava italijanska auta![]()
Sto se tice ex vozaca, meni je Rosberg kralj. Covjek osvojio titulu i povukao se, legenda.
- sve_ovo_ja
- Posts: 2155
- Joined: 13/07/2016 11:10
#33844 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Norris mi je antipatican skroz i ljigav, Piastri je za moj ukus 10x normalniji i jedino sto navijam za Norrisa do kraja ove sezone je da skine Maxa jer od njega ljigaviji nema.
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#33845 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
On da ga skine, pa taj ne bi ni Pereza stigao, kamoli Verstappena.sve_ovo_ja wrote: ↑01/09/2024 18:38 Norris mi je antipatican skroz i ljigav, Piastri je za moj ukus 10x normalniji i jedino sto navijam za Norrisa do kraja ove sezone je da skine Maxa jer od njega ljigaviji nema.
-
dragonz
- Posts: 2352
- Joined: 20/09/2008 13:12
#33846 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Vidio sam ovoga giganta danas na tribinama i poslije na twitteru vidim da su ga doveli uz VIP ulaznicu da upozna Bottasa.
- konektovan
- Posts: 51443
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33847 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ferrari je emocija,...ostali timovi su cisti biznis, uvijek bilo. Ovo govorim kao navijac Mclarena..a Sir Lewis Hamilton potvrdio. 
-
sahbazzz
- Posts: 1088
- Joined: 19/07/2020 12:27
#33848 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
E šta sam dočekao, da Ferrari odradi trku taktički na pravi način. Očigledno je da im je dosta bolji tempo u trci, Leclerc to koristi, u ključnim trenutcima nije dozvoljavao da mu puno pobjegnu Mclareni i to je na kraju presudilo da se ide na jedno stajanje.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83486
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33849 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ti navijac McLarenakonektovan wrote: ↑01/09/2024 21:27 Ferrari je emocija,...ostali timovi su cisti biznis, uvijek bilo. Ovo govorim kao navijac Mclarena..a Sir Lewis Hamilton potvrdio.![]()
- beco
- Posts: 5096
- Joined: 25/08/2004 14:22
#33850 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ferrari je najblaži za gume, a po brzini je definitivno iza Mcl možda čak i Mercedesa i ako su imali neki dobar upgrade za Monzu.
