F1 2008, 2009, 2010 and counting

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83497
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33751 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

nitro_90 wrote:
_BataZiv_0809 wrote: 31/08/2024 19:56 Eto njega sutra na P2 do polovine trke
Nema sanse, prije ce Leclerc ili Russell pobijediti sutra nego Verstappen biti drugi.
Neku opkladicu da bacimo?
User avatar
konektovan
Posts: 51451
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#33752 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by konektovan »

Zapamtite sta ste pisali.. :mrgreen:
cable_stayed_bridge
Posts: 626
Joined: 03/09/2018 17:46

#33753 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by cable_stayed_bridge »

Po meni, Max moze sutra do max.4 pozicije. Prema FP2, u race pace-u svi su tu negdje u 0.2s (otprilike Mcl - Red Bull - Mercedes - Ferrari, po brzini), s tim da Mercedes dobro kontrolise degradaciju guma, koja ce biti izrazena sutra sigurno, a Mcl je standardno dobar (bolji od osatlih) sa potrosenim gumama. Vjerovatno ce Max uspjeti rijesiti oba Ferrarija, i eventualno jednog Mercedesa i to je taj plasman na 4. mjesto. Prva krivina ce biti interesantna sigurno :D
User avatar
video
Posts: 8467
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#33754 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by video »

Jasta ce :run:

Sutra bi na startu mogao profitirati Rasel zbog efekta zavjetrine i tako preuzeti na kratko prvo mjesto.
Mogla bi i prva krivina biti kobna za neke vozace a posebno za maksicu.


Inace, prisustvujemo laganom raspadanju RB F1 ekipe i vracanje na mjesta koje i trebaju zauzimati - drugi dio grida

Kad nema sve podmazano u bolidu maxica kuka ko rutalj u transeji kad ugleda dron iznad glave
cable_stayed_bridge
Posts: 626
Joined: 03/09/2018 17:46

#33755 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by cable_stayed_bridge »

Da, zaboravio sam za start i tu boljku Mclarena :-D . Mada opet, ako ostanu citavi i neokrznuti iz prve krivine pa i u slucaju da izgube vodstvo, to bi trebalo da mogu u samoj trci nadoknaditi
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#33756 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by mayab »

Uh , da , valjda je MCL poradio šta na boljem startanju utrke , ovo do sada im stvarno nema smisla
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83497
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33757 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

U svakom slucaju svi jedva cekamo trku :kiss:
User avatar
konektovan
Posts: 51451
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#33758 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by konektovan »

I ja, moto GP ce biti uzbudljiv. :mrgreen:
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#33759 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

Red bull nema mehanickog gripa a balans auta nikakav, ne moze gore od ovog...na ovog trci koriste pod iz Bahraina...ako kojim cudom Red Bull osvoji podij, odmah proglasiti najvecom voznjom moderne F1.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83497
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33760 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

:lol:
cable_stayed_bridge
Posts: 626
Joined: 03/09/2018 17:46

#33761 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by cable_stayed_bridge »

Koja ludnica u F3 sada, Fornaroli u zadnjoj krivini do titule
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83497
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33762 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

cable_stayed_bridge wrote: 01/09/2024 09:21 Koja ludnica u F3 sada, Fornaroli u zadnjoj krivini do titule
Haos
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83497
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33763 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

Ne gledam nikad nize serije ali ovo je bas ludnica
Puno gresaka
Frajer prvak sa 0 pobjeda
Sta je ovo
cable_stayed_bridge
Posts: 626
Joined: 03/09/2018 17:46

#33764 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by cable_stayed_bridge »

Jeste to :-D , Fornaroli je uvijek konstanta i osvajao je bodove i to ga je dovelo do titule. U ovoj F3 pogotovo, a i u F2 su bas manje razlike i redovno budu zanimljivije od F1 u smislu uzbuđenja (sve do ovih par zadnjih trka kad se Mclaren ukljucio u borbu :D )
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83497
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33765 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

McLaren debili
Forumerrer
Posts: 990
Joined: 14/06/2014 17:27

#33766 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Forumerrer »

_BataZiv_0809 wrote: 01/09/2024 15:04 McLaren debili
Al fakat...
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25532
Joined: 12/08/2013 12:51

#33767 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by insaneinthebrain »

bravo leclerc :thumbup:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83497
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33768 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

Ne trebam ovo vise ni gledat bjezi ba
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#33769 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

_BataZiv_0809 wrote: 01/09/2024 15:12 Ne trebam ovo vise ni gledat bjezi ba
Pa jel gledas F1 zbog zabave ili da Max izgubi?

Da ke bogdom svaka ekipa ko Mclaren.
Last edited by Samprotivsviju on 01/09/2024 15:15, edited 1 time in total.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83497
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33770 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

Samprotivsviju wrote: 01/09/2024 15:14
_BataZiv_0809 wrote: 01/09/2024 15:12 Ne trebam ovo vise ni gledat bjezi ba
Pa jel gledas F1 zbog zabave ili da Max izgubi?
Maliciozno postavljeno pitanje
Navijam za McLaren
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#33771 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

_BataZiv_0809 wrote: 01/09/2024 15:15
Samprotivsviju wrote: 01/09/2024 15:14
_BataZiv_0809 wrote: 01/09/2024 15:12 Ne trebam ovo vise ni gledat bjezi ba
Pa jel gledas F1 zbog zabave ili da Max izgubi?
Maliciozno postavljeno pitanje
Navijam za McLaren
Pa prvi su, da su bogdom sve ekipe ko i oni
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83497
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33772 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

Samprotivsviju wrote: 01/09/2024 15:15
_BataZiv_0809 wrote: 01/09/2024 15:15
Samprotivsviju wrote: 01/09/2024 15:14

Pa jel gledas F1 zbog zabave ili da Max izgubi?
Maliciozno postavljeno pitanje
Navijam za McLaren
Pa prvi su, da su bogdom sve ekipe ko i oni
Lando Noris ima priliku da se priblizi Maxu a oni jedu govna
cable_stayed_bridge
Posts: 626
Joined: 03/09/2018 17:46

#33773 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by cable_stayed_bridge »

Ferrari je definitivno napredovao u tempu u trci
User avatar
konektovan
Posts: 51451
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#33774 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by konektovan »

Lando je teski choker prvog kruga...
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#33775 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

_BataZiv_0809 wrote: 01/09/2024 15:16
Samprotivsviju wrote: 01/09/2024 15:15
_BataZiv_0809 wrote: 01/09/2024 15:15

Maliciozno postavljeno pitanje
Navijam za McLaren
Pa prvi su, da su bogdom sve ekipe ko i oni
Lando Noris ima priliku da se priblizi Maxu a oni jedu govna
Pa pribliziti ce se

Ali tehnicki gledano i Piastri ima sanse neke za titulu
Post Reply