Neku opkladicu da bacimo?
F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83494
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- konektovan
- Posts: 51448
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33752 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Zapamtite sta ste pisali.. 
-
cable_stayed_bridge
- Posts: 626
- Joined: 03/09/2018 17:46
#33753 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Po meni, Max moze sutra do max.4 pozicije. Prema FP2, u race pace-u svi su tu negdje u 0.2s (otprilike Mcl - Red Bull - Mercedes - Ferrari, po brzini), s tim da Mercedes dobro kontrolise degradaciju guma, koja ce biti izrazena sutra sigurno, a Mcl je standardno dobar (bolji od osatlih) sa potrosenim gumama. Vjerovatno ce Max uspjeti rijesiti oba Ferrarija, i eventualno jednog Mercedesa i to je taj plasman na 4. mjesto. Prva krivina ce biti interesantna sigurno 
- video
- Posts: 8467
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
#33754 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jasta ce
Sutra bi na startu mogao profitirati Rasel zbog efekta zavjetrine i tako preuzeti na kratko prvo mjesto.
Mogla bi i prva krivina biti kobna za neke vozace a posebno za maksicu.
Inace, prisustvujemo laganom raspadanju RB F1 ekipe i vracanje na mjesta koje i trebaju zauzimati - drugi dio grida
Kad nema sve podmazano u bolidu maxica kuka ko rutalj u transeji kad ugleda dron iznad glave
Sutra bi na startu mogao profitirati Rasel zbog efekta zavjetrine i tako preuzeti na kratko prvo mjesto.
Mogla bi i prva krivina biti kobna za neke vozace a posebno za maksicu.
Inace, prisustvujemo laganom raspadanju RB F1 ekipe i vracanje na mjesta koje i trebaju zauzimati - drugi dio grida
Kad nema sve podmazano u bolidu maxica kuka ko rutalj u transeji kad ugleda dron iznad glave
-
cable_stayed_bridge
- Posts: 626
- Joined: 03/09/2018 17:46
#33755 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Da, zaboravio sam za start i tu boljku Mclarena
. Mada opet, ako ostanu citavi i neokrznuti iz prve krivine pa i u slucaju da izgube vodstvo, to bi trebalo da mogu u samoj trci nadoknaditi
- mayab
- Posts: 30850
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#33756 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Uh , da , valjda je MCL poradio šta na boljem startanju utrke , ovo do sada im stvarno nema smisla
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83494
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33757 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
U svakom slucaju svi jedva cekamo trku 
- konektovan
- Posts: 51448
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33758 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
I ja, moto GP ce biti uzbudljiv. 
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33759 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Red bull nema mehanickog gripa a balans auta nikakav, ne moze gore od ovog...na ovog trci koriste pod iz Bahraina...ako kojim cudom Red Bull osvoji podij, odmah proglasiti najvecom voznjom moderne F1.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83494
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
cable_stayed_bridge
- Posts: 626
- Joined: 03/09/2018 17:46
#33761 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Koja ludnica u F3 sada, Fornaroli u zadnjoj krivini do titule
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83494
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33762 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Haoscable_stayed_bridge wrote: ↑01/09/2024 09:21 Koja ludnica u F3 sada, Fornaroli u zadnjoj krivini do titule
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83494
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33763 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ne gledam nikad nize serije ali ovo je bas ludnica
Puno gresaka
Frajer prvak sa 0 pobjeda
Sta je ovo
Puno gresaka
Frajer prvak sa 0 pobjeda
Sta je ovo
-
cable_stayed_bridge
- Posts: 626
- Joined: 03/09/2018 17:46
#33764 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jeste to
, Fornaroli je uvijek konstanta i osvajao je bodove i to ga je dovelo do titule. U ovoj F3 pogotovo, a i u F2 su bas manje razlike i redovno budu zanimljivije od F1 u smislu uzbuđenja (sve do ovih par zadnjih trka kad se Mclaren ukljucio u borbu
)
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83494
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33765 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
McLaren debili
-
Forumerrer
- Posts: 988
- Joined: 14/06/2014 17:27
#33766 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Al fakat...
- insaneinthebrain
- Posts: 25532
- Joined: 12/08/2013 12:51
#33767 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
bravo leclerc 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83494
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33768 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ne trebam ovo vise ni gledat bjezi ba
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33769 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa jel gledas F1 zbog zabave ili da Max izgubi?
Da ke bogdom svaka ekipa ko Mclaren.
Last edited by Samprotivsviju on 01/09/2024 15:15, edited 1 time in total.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83494
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33770 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Maliciozno postavljeno pitanje
Navijam za McLaren
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33771 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa prvi su, da su bogdom sve ekipe ko i oni_BataZiv_0809 wrote: ↑01/09/2024 15:15Maliciozno postavljeno pitanje
Navijam za McLaren
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83494
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33772 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Lando Noris ima priliku da se priblizi Maxu a oni jedu govnaSamprotivsviju wrote: ↑01/09/2024 15:15Pa prvi su, da su bogdom sve ekipe ko i oni
-
cable_stayed_bridge
- Posts: 626
- Joined: 03/09/2018 17:46
#33773 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ferrari je definitivno napredovao u tempu u trci
- konektovan
- Posts: 51448
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33774 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Lando je teski choker prvog kruga...
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33775 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa pribliziti ce se_BataZiv_0809 wrote: ↑01/09/2024 15:16Lando Noris ima priliku da se priblizi Maxu a oni jedu govna
Ali tehnicki gledano i Piastri ima sanse neke za titulu
