F1 2008, 2009, 2010 and counting

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11

User avatar
DaysleepeR
Posts: 21062
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#33701 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by DaysleepeR »

Super su oni, međutim da Schumi hoda po paddocku, miševi bi po rupama bili.
Znamo da Schumi nije lik koji je ikom išao niz dlaku.
A Mick nije sin ni Totu ni Sebu ni Ralfu.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83493
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33702 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

konektovan wrote: 29/08/2024 15:04 Joj bato jesi tvrdoglav hebote...
Pa ako su oni ledja,..zasto onda ne vozi nista?
Zato sto je karanana ali ne nas karanana jebac :mrgreen:
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#33703 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by kravamuzara »

_BataZiv_0809 wrote: 29/08/2024 15:02 Ako Toto, Vettel i Ralf nisu ledja onda ne znam ko jeste.
Ralf samo odmaze svojim blebetanjem iako 95% stvari koje kaze je istina.
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#33704 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by kravamuzara »

DaysleepeR wrote: 29/08/2024 09:00 Ono što sam ja pročitao je da razlog što Mick nema dobar rejting najviše leži u tome što ima slabo tehničko znanje i ne daje nikakav feedback timu za razvoj bolida.
https://www.formula1.com/en/latest/arti ... XPWYcPrCGL
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83493
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33705 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

kravamuzara wrote: 29/08/2024 15:35
_BataZiv_0809 wrote: 29/08/2024 15:02 Ako Toto, Vettel i Ralf nisu ledja onda ne znam ko jeste.
Ralf samo odmaze svojim blebetanjem iako 95% stvari koje kaze je istina.
Gay Žak Vilnev
Jelde @konektovan :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 51448
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#33706 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by konektovan »

Ovdje vise od pola stvari ljudi sto pisu,..su nagadjanja, tracevi, dezinformacije...
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#33707 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by kravamuzara »

_BataZiv_0809 wrote: 29/08/2024 15:37
kravamuzara wrote: 29/08/2024 15:35
_BataZiv_0809 wrote: 29/08/2024 15:02 Ako Toto, Vettel i Ralf nisu ledja onda ne znam ko jeste.
Ralf samo odmaze svojim blebetanjem iako 95% stvari koje kaze je istina.
Gay Žak Vilnev
Jelde @konektovan :lol:
Zak je opet drugi level, blebetanje da se blebeta, pa bilo sta.
User avatar
konektovan
Posts: 51448
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#33708 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by konektovan »

_BataZiv_0809 wrote: 29/08/2024 15:37
kravamuzara wrote: 29/08/2024 15:35
_BataZiv_0809 wrote: 29/08/2024 15:02 Ako Toto, Vettel i Ralf nisu ledja onda ne znam ko jeste.
Ralf samo odmaze svojim blebetanjem iako 95% stvari koje kaze je istina.
Gay Žak Vilnev
Jelde @konektovan :lol:
Jedan je Žak.. :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83493
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33709 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

Ma kralj
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21062
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#33710 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by DaysleepeR »

kravamuzara wrote: 29/08/2024 15:36
DaysleepeR wrote: 29/08/2024 09:00 Ono što sam ja pročitao je da razlog što Mick nema dobar rejting najviše leži u tome što ima slabo tehničko znanje i ne daje nikakav feedback timu za razvoj bolida.
https://www.formula1.com/en/latest/arti ... XPWYcPrCGL
Je li ko pričao šta za simulator?
Razvoj bolida je ono što vozač radi sa svojim inžinjerom, a on dalje sa fabrikom.
Dakle vozač daje feedback na ponašanje bolida koji tim poredi sa svojim podacima.
U sinergiji dolaze do boljeg bolida.
Recimo, Ricciardo je fantastičan vozač za razvoj bolida.
Dok recimo Gasly isto ima problem sa feedbackom, jako to loše radi, ali je fantastičan vozač sa rezultatima.
kad kršiš bolid i nemaš feedback onda nije neka referenca.
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#33711 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by kravamuzara »

DaysleepeR wrote: 29/08/2024 15:51
kravamuzara wrote: 29/08/2024 15:36
DaysleepeR wrote: 29/08/2024 09:00 Ono što sam ja pročitao je da razlog što Mick nema dobar rejting najviše leži u tome što ima slabo tehničko znanje i ne daje nikakav feedback timu za razvoj bolida.
https://www.formula1.com/en/latest/arti ... XPWYcPrCGL
Je li ko pričao šta za simulator?
Razvoj bolida je ono što vozač radi sa svojim inžinjerom, a on dalje sa fabrikom.
Dakle vozač daje feedback na ponašanje bolida koji tim poredi sa svojim podacima.
U sinergiji dolaze do boljeg bolida.
Recimo, Ricciardo je fantastičan vozač za razvoj bolida.
Dok recimo Gasly isto ima problem sa feedbackom, jako to loše radi, ali je fantastičan vozač sa rezultatima.
kad kršiš bolid i nemaš feedback onda nije neka referenca.
95% razvoja danas je simulator.
Takve gluposti i lazi sire po forumima i fejsbuk stranicama zagrizeni hejteri Michael-a.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21062
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#33712 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by DaysleepeR »

kravamuzara wrote: 29/08/2024 15:55
DaysleepeR wrote: 29/08/2024 15:51
Je li ko pričao šta za simulator?
Razvoj bolida je ono što vozač radi sa svojim inžinjerom, a on dalje sa fabrikom.
Dakle vozač daje feedback na ponašanje bolida koji tim poredi sa svojim podacima.
U sinergiji dolaze do boljeg bolida.
Recimo, Ricciardo je fantastičan vozač za razvoj bolida.
Dok recimo Gasly isto ima problem sa feedbackom, jako to loše radi, ali je fantastičan vozač sa rezultatima.
kad kršiš bolid i nemaš feedback onda nije neka referenca.
95% razvoja danas je simulator.
Takve gluposti i lazi sire po forumima i fejsbuk stranicama zagrizeni hejteri Michael-a.
Ja uopšte nisam hejter Micka.
Zapravo mi je jako žao što nema bolid.
Pričam objektivne stvari.
Simulator je track-specific stvar, razvoj bolida i unaprijeđenja tokom sezone ne mogu biti moguća bez feedbacka vozača iz cockpita.
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#33713 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by kravamuzara »

DaysleepeR wrote: 29/08/2024 15:56
kravamuzara wrote: 29/08/2024 15:55
DaysleepeR wrote: 29/08/2024 15:51

Je li ko pričao šta za simulator?
Razvoj bolida je ono što vozač radi sa svojim inžinjerom, a on dalje sa fabrikom.
Dakle vozač daje feedback na ponašanje bolida koji tim poredi sa svojim podacima.
U sinergiji dolaze do boljeg bolida.
Recimo, Ricciardo je fantastičan vozač za razvoj bolida.
Dok recimo Gasly isto ima problem sa feedbackom, jako to loše radi, ali je fantastičan vozač sa rezultatima.
kad kršiš bolid i nemaš feedback onda nije neka referenca.
95% razvoja danas je simulator.
Takve gluposti i lazi sire po forumima i fejsbuk stranicama zagrizeni hejteri Michael-a.
Ja uopšte nisam hejter Micka.
Zapravo mi je jako žao što nema bolid.
Pričam objektivne stvari.
Simulator je track-specific stvar, razvoj bolida i unaprijeđenja tokom sezone ne mogu biti moguća bez feedbacka vozača iz cockpita.
Kazem za ono sto si negdje procitao, pogotovo engleske gnjide sjede i izmisljaju, nabio im babo komplekse za tri zivota.

Sa Haas-om je bila neka svadja na privatnom nivou, onako kako su ga Steiner i Komatsu hinjski blatili ne radi niko ziv svom vozacu.
Zna se samo da se neko iz Mick-ove klape zakacio s clanovima tima, proci ce jos vremena dok se ne saznaju detalji.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83493
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33714 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

DaysleepeR wrote: 29/08/2024 15:51
Recimo, Ricciardo je fantastičan vozač za razvoj bolida.
Dok recimo Gasly isto ima problem sa feedbackom, jako to loše radi, ali je fantastičan vozač sa rezultatima.
kad kršiš bolid i nemaš feedback onda nije neka referenca.
Gdje citas ovakve stvari?
Koje stranice pratis?
Ja najvise planetf1
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21062
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#33715 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by DaysleepeR »

_BataZiv_0809 wrote: 29/08/2024 16:04
DaysleepeR wrote: 29/08/2024 15:51
Recimo, Ricciardo je fantastičan vozač za razvoj bolida.
Dok recimo Gasly isto ima problem sa feedbackom, jako to loše radi, ali je fantastičan vozač sa rezultatima.
kad kršiš bolid i nemaš feedback onda nije neka referenca.
Gdje citas ovakve stvari?
Koje stranice pratis?
Ja najvise planetf1
Čitam The Race i Planet F1 ali puno čitam Twitter, ima sjajnih threadova od insidera.
User avatar
zforumas
Posts: 8730
Joined: 25/10/2016 20:35

#33716 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by zforumas »

SC izletio u Parabolici

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83493
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33717 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »



Svajp lijevo za misljenje o Micku
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21062
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#33718 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by DaysleepeR »

Mislim da je ovo kraj dilema za Micka

https://www.motorsport.com/f1/news/will ... /10649099/
Nisamsdaali
Posts: 1368
Joined: 03/10/2022 20:38

#33719 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Nisamsdaali »

Toliko o Antoneliju u Mercedesu
User avatar
nitro_90
Posts: 1115
Joined: 28/09/2020 21:48
Location: Eau Rouge
Grijem se na: Dizel
Vozim: Na benzin

#33720 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by nitro_90 »

Bolje mu je da je isao lagano kad su mu vec dali priliku, a ne ovako na noz
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21062
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#33721 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by DaysleepeR »

Nisamsdaali wrote: 30/08/2024 13:41 Toliko o Antoneliju u Mercedesu
Ma ništa od toga, potpisao je on već.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21062
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#33722 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by DaysleepeR »

El_comadante
Posts: 9045
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#33723 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by El_comadante »

Zašto Micku nikad Mercedes dao da vozi trening?
User avatar
konoplja
Posts: 2697
Joined: 12/09/2018 19:31

#33724 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by konoplja »

Jebat ce mu George sve po spisku. :mrgreen:
User avatar
PlusSA
Posts: 4252
Joined: 13/07/2011 16:51

#33725 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by PlusSA »

El_comadante wrote: 30/08/2024 14:00 Zašto Micku nikad Mercedes dao da vozi trening?
I ja sam se to pitao al pravilo je da rezervni vozac tj ko je vozio vec nekad F1 ne može voziti trening.

Tako su objasnili na SKY F1 de još prošle godine.

ja sam mislio da ce preko "štele" dati u Mercedesu Micku mjesto al i ipak je i ovo vucaranje i produžavanje agonije.
Post Reply