F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- DaysleepeR
- Posts: 21061
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#33701 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Super su oni, međutim da Schumi hoda po paddocku, miševi bi po rupama bili.
Znamo da Schumi nije lik koji je ikom išao niz dlaku.
A Mick nije sin ni Totu ni Sebu ni Ralfu.
Znamo da Schumi nije lik koji je ikom išao niz dlaku.
A Mick nije sin ni Totu ni Sebu ni Ralfu.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83493
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33702 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Zato sto je karanana ali ne nas karanana jebackonektovan wrote: ↑29/08/2024 15:04 Joj bato jesi tvrdoglav hebote...
Pa ako su oni ledja,..zasto onda ne vozi nista?
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#33703 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ralf samo odmaze svojim blebetanjem iako 95% stvari koje kaze je istina.
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#33704 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
https://www.formula1.com/en/latest/arti ... XPWYcPrCGLDaysleepeR wrote: ↑29/08/2024 09:00 Ono što sam ja pročitao je da razlog što Mick nema dobar rejting najviše leži u tome što ima slabo tehničko znanje i ne daje nikakav feedback timu za razvoj bolida.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83493
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33705 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Gay Žak Vilnevkravamuzara wrote: ↑29/08/2024 15:35Ralf samo odmaze svojim blebetanjem iako 95% stvari koje kaze je istina.
Jelde @konektovan
- konektovan
- Posts: 51446
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33706 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ovdje vise od pola stvari ljudi sto pisu,..su nagadjanja, tracevi, dezinformacije...
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#33707 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Zak je opet drugi level, blebetanje da se blebeta, pa bilo sta._BataZiv_0809 wrote: ↑29/08/2024 15:37Gay Žak Vilnevkravamuzara wrote: ↑29/08/2024 15:35Ralf samo odmaze svojim blebetanjem iako 95% stvari koje kaze je istina.
Jelde @konektovan![]()
- konektovan
- Posts: 51446
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33708 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jedan je Žak.._BataZiv_0809 wrote: ↑29/08/2024 15:37Gay Žak Vilnevkravamuzara wrote: ↑29/08/2024 15:35Ralf samo odmaze svojim blebetanjem iako 95% stvari koje kaze je istina.
Jelde @konektovan![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83493
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- DaysleepeR
- Posts: 21061
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#33710 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Je li ko pričao šta za simulator?kravamuzara wrote: ↑29/08/2024 15:36https://www.formula1.com/en/latest/arti ... XPWYcPrCGLDaysleepeR wrote: ↑29/08/2024 09:00 Ono što sam ja pročitao je da razlog što Mick nema dobar rejting najviše leži u tome što ima slabo tehničko znanje i ne daje nikakav feedback timu za razvoj bolida.
Razvoj bolida je ono što vozač radi sa svojim inžinjerom, a on dalje sa fabrikom.
Dakle vozač daje feedback na ponašanje bolida koji tim poredi sa svojim podacima.
U sinergiji dolaze do boljeg bolida.
Recimo, Ricciardo je fantastičan vozač za razvoj bolida.
Dok recimo Gasly isto ima problem sa feedbackom, jako to loše radi, ali je fantastičan vozač sa rezultatima.
kad kršiš bolid i nemaš feedback onda nije neka referenca.
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#33711 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
95% razvoja danas je simulator.DaysleepeR wrote: ↑29/08/2024 15:51Je li ko pričao šta za simulator?kravamuzara wrote: ↑29/08/2024 15:36https://www.formula1.com/en/latest/arti ... XPWYcPrCGLDaysleepeR wrote: ↑29/08/2024 09:00 Ono što sam ja pročitao je da razlog što Mick nema dobar rejting najviše leži u tome što ima slabo tehničko znanje i ne daje nikakav feedback timu za razvoj bolida.
Razvoj bolida je ono što vozač radi sa svojim inžinjerom, a on dalje sa fabrikom.
Dakle vozač daje feedback na ponašanje bolida koji tim poredi sa svojim podacima.
U sinergiji dolaze do boljeg bolida.
Recimo, Ricciardo je fantastičan vozač za razvoj bolida.
Dok recimo Gasly isto ima problem sa feedbackom, jako to loše radi, ali je fantastičan vozač sa rezultatima.
kad kršiš bolid i nemaš feedback onda nije neka referenca.
Takve gluposti i lazi sire po forumima i fejsbuk stranicama zagrizeni hejteri Michael-a.
- DaysleepeR
- Posts: 21061
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#33712 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ja uopšte nisam hejter Micka.kravamuzara wrote: ↑29/08/2024 15:5595% razvoja danas je simulator.DaysleepeR wrote: ↑29/08/2024 15:51Je li ko pričao šta za simulator?
Razvoj bolida je ono što vozač radi sa svojim inžinjerom, a on dalje sa fabrikom.
Dakle vozač daje feedback na ponašanje bolida koji tim poredi sa svojim podacima.
U sinergiji dolaze do boljeg bolida.
Recimo, Ricciardo je fantastičan vozač za razvoj bolida.
Dok recimo Gasly isto ima problem sa feedbackom, jako to loše radi, ali je fantastičan vozač sa rezultatima.
kad kršiš bolid i nemaš feedback onda nije neka referenca.
Takve gluposti i lazi sire po forumima i fejsbuk stranicama zagrizeni hejteri Michael-a.
Zapravo mi je jako žao što nema bolid.
Pričam objektivne stvari.
Simulator je track-specific stvar, razvoj bolida i unaprijeđenja tokom sezone ne mogu biti moguća bez feedbacka vozača iz cockpita.
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#33713 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Kazem za ono sto si negdje procitao, pogotovo engleske gnjide sjede i izmisljaju, nabio im babo komplekse za tri zivota.DaysleepeR wrote: ↑29/08/2024 15:56Ja uopšte nisam hejter Micka.kravamuzara wrote: ↑29/08/2024 15:5595% razvoja danas je simulator.DaysleepeR wrote: ↑29/08/2024 15:51
Je li ko pričao šta za simulator?
Razvoj bolida je ono što vozač radi sa svojim inžinjerom, a on dalje sa fabrikom.
Dakle vozač daje feedback na ponašanje bolida koji tim poredi sa svojim podacima.
U sinergiji dolaze do boljeg bolida.
Recimo, Ricciardo je fantastičan vozač za razvoj bolida.
Dok recimo Gasly isto ima problem sa feedbackom, jako to loše radi, ali je fantastičan vozač sa rezultatima.
kad kršiš bolid i nemaš feedback onda nije neka referenca.
Takve gluposti i lazi sire po forumima i fejsbuk stranicama zagrizeni hejteri Michael-a.
Zapravo mi je jako žao što nema bolid.
Pričam objektivne stvari.
Simulator je track-specific stvar, razvoj bolida i unaprijeđenja tokom sezone ne mogu biti moguća bez feedbacka vozača iz cockpita.
Sa Haas-om je bila neka svadja na privatnom nivou, onako kako su ga Steiner i Komatsu hinjski blatili ne radi niko ziv svom vozacu.
Zna se samo da se neko iz Mick-ove klape zakacio s clanovima tima, proci ce jos vremena dok se ne saznaju detalji.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83493
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33714 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Gdje citas ovakve stvari?DaysleepeR wrote: ↑29/08/2024 15:51
Recimo, Ricciardo je fantastičan vozač za razvoj bolida.
Dok recimo Gasly isto ima problem sa feedbackom, jako to loše radi, ali je fantastičan vozač sa rezultatima.
kad kršiš bolid i nemaš feedback onda nije neka referenca.
Koje stranice pratis?
Ja najvise planetf1
- DaysleepeR
- Posts: 21061
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#33715 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Čitam The Race i Planet F1 ali puno čitam Twitter, ima sjajnih threadova od insidera._BataZiv_0809 wrote: ↑29/08/2024 16:04Gdje citas ovakve stvari?DaysleepeR wrote: ↑29/08/2024 15:51
Recimo, Ricciardo je fantastičan vozač za razvoj bolida.
Dok recimo Gasly isto ima problem sa feedbackom, jako to loše radi, ali je fantastičan vozač sa rezultatima.
kad kršiš bolid i nemaš feedback onda nije neka referenca.
Koje stranice pratis?
Ja najvise planetf1
- zforumas
- Posts: 8730
- Joined: 25/10/2016 20:35
#33716 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
SC izletio u Parabolici
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83493
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33717 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Svajp lijevo za misljenje o Micku
- DaysleepeR
- Posts: 21061
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
-
Nisamsdaali
- Posts: 1368
- Joined: 03/10/2022 20:38
#33719 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Toliko o Antoneliju u Mercedesu
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#33720 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Bolje mu je da je isao lagano kad su mu vec dali priliku, a ne ovako na noz
- DaysleepeR
- Posts: 21061
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#33721 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ma ništa od toga, potpisao je on već.
- DaysleepeR
- Posts: 21061
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
-
El_comadante
- Posts: 9045
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#33723 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Zašto Micku nikad Mercedes dao da vozi trening?
- konoplja
- Posts: 2697
- Joined: 12/09/2018 19:31
#33724 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jebat ce mu George sve po spisku. 
- PlusSA
- Posts: 4252
- Joined: 13/07/2011 16:51
#33725 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
I ja sam se to pitao al pravilo je da rezervni vozac tj ko je vozio vec nekad F1 ne može voziti trening.
Tako su objasnili na SKY F1 de još prošle godine.
ja sam mislio da ce preko "štele" dati u Mercedesu Micku mjesto al i ipak je i ovo vucaranje i produžavanje agonije.
