F1 2008, 2009, 2010 and counting

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11

User avatar
konektovan
Posts: 51479
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#33251 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by konektovan »

laik1981 wrote: 21/07/2024 19:31
konektovan wrote: 21/07/2024 19:21 Max da je napenalio hamiltona..dobio bi 10 sec kaznu minimum...
Opet se engleski lobi aktivirao..tako ofirno je ovo sve danas bilo, klasicna trka u engleskoj reziji.
Izlobirase australijancu pobjedu ispred dva engleza :mrgreen:
Sve su to kraljicina djeca laiče..
User avatar
konektovan
Posts: 51479
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#33252 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by konektovan »

Sta ce Lando napadati kad je mali bio brzi od njega danas...
Realno je Piastri zasluzio pobjedu, to sto Mclaren jos nije na nivou kao ekipa to je drugi par opanaka.
User avatar
rovac13
Posts: 5763
Joined: 08/12/2013 16:17

#33253 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by rovac13 »

Ta sve je kriva uprava koja je tolerisala sve gadosti koje je max pravio.

Sad se to vise ne moze ispravit.
Lik ima teski poremecaj.
Sve je ovo dobro dok nekog ne ubije.
User avatar
Edin H.
Posts: 53688
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#33254 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Edin H. »

konektovan wrote: 21/07/2024 20:30 Sta ce Lando napadati kad je mali bio brzi od njega danas...
Realno je Piastri zasluzio pobjedu, to sto Mclaren jos nije na nivou kao ekipa to je drugi par opanaka.
Gdje bio brži, pobjegao Lando više od 5 sekundi.

Piastri je prevara od vozača. :oops:
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#33255 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by omega369 »

_BataZiv_0809 wrote: 21/07/2024 18:23
omega369 wrote: 21/07/2024 18:20
_BataZiv_0809 wrote: 21/07/2024 17:49 A bolid skrece u desno u desnoj krivini
Pa da, inace sami skrecu. Samo Max mora vrtiti volan. Jadnik
Smijesan si drug.
Branis Maxa za nesto za sta ga Lambiase ne zeli braniti.
:lol: :lol:
Pa sta ga ima braniti. Nadam se da je Jos tom celavcu danas sastavio majku kroz tromajku. Govno se bahati na radiju nakon sto su zeznuli sve sto su mogli zeznuti u utrci i ovaj put

Ja bih u inat sad totta nazvao 8-)
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#33256 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

axe22 wrote: 21/07/2024 19:27

Lijepo se vidi KAMIKAZA potez.
(prije samog kontakta kao da Hami pokusava skrenut lijevo)
Jarane zasto ti pokusavas ista objasniti, jer kako sam primjetio u svakoj situaciji je tebi Max kriv. Za iste poteze Landa na Maxu si govorio da je Max kriv, sada je Max kamikaza :-)
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#33257 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by omega369 »

To su ti navijaci lika kojeg je max pobjedio na stazi i uzeo mu titulu. Mrze ga iz dna duse zbog toga i nerealni su. Max uvijek za sve kriv

Ja imam kolegu na poslu koji tvrdi da je RB i dalje najdominantniji bolid ali zbog FIA-e moraju malo smanjiti snagu. Naravno, zadrti navijac hamiltona
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#33258 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

omega369 wrote: 21/07/2024 21:16 To su ti navijaci lika kojeg je max pobjedio na stazi i uzeo mu titulu. Mrze ga iz dna duse zbog toga i nerealni su. Max uvijek za sve kriv

Ja imam kolegu na poslu koji tvrdi da je RB i dalje najdominantniji bolid ali zbog FIA-e moraju malo smanjiti snagu. Naravno, zadrti navijac hamiltona
Pa evo danas pratim utrku do scene sa Maclarenom brat bratu od 15 postova 12 je bilo u vezi Maxa i pljzvanje na svaki potez :-) da ne pratim trku mislio bi jedan lik vozi na stazi...nenormalno :-)

I ceka se prva skalljiva prilika, bez da sw saceka odluka..snimak ili sta vec...odmah svi u glas Max kriv...
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#33259 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by omega369 »

But that’s on the initial move and then you just brake straight and you hold the wheel quite straight. And I feel like now it was not on the initial move but afterwards, during the braking zone [Lewis] keeps turning right – you cannot do that when someone’s committed to the inside.

That’s why I locked up, because otherwise we would have collided anyway, because he would have just turned in on me - Max V.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83553
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33260 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

Pa kad je kriv.
To sto je vama vuna to je vas problem.
User avatar
rovac13
Posts: 5763
Joined: 08/12/2013 16:17

#33261 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by rovac13 »

Lik se bacio toliko jako da nije mogao zakocit.....i tako klizajuci se pravo kroz zavoj bez ikakve kontrole pregazi nekog.......i njegovi navijaci to moraju pravdat.

Nije lako bit navijac ovog kretena 😁
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#33262 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by omega369 »

Uvijek je kriv. Jos poteza ispravnog lik nije napravio :mrgreen: :mrgreen:

Zato je hamo milosrdni odlucio da poturi svoj tocak da ovaj nekog ne pregazi. Srce drago. Jer da je malo okrenuo volan lijevo, a srklet je to veliki, mozda bi max profurao pravo i nekoga zgazio :thumbup:
Last edited by omega369 on 21/07/2024 21:50, edited 3 times in total.
User avatar
konektovan
Posts: 51479
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#33263 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by konektovan »

rovac13 wrote: 21/07/2024 21:42 Lik se bacio toliko jako da nije mogao zakocit.....i tako klizajuci se pravo kroz zavoj bez ikakve kontrole pregazi nekog.......i njegovi navijaci to moraju pravdat.

Nije lako bit navijac ovog kretena 😁
Je li mogao zakociti ili nije, kako god, otkud tocak hamiltona tu..?!
Znam, tesko je priznati ocigledno..
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83553
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33264 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

Dobro ba konektovani nemoj flejmat
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83553
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33265 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

omega369 wrote: 21/07/2024 21:39 But that’s on the initial move and then you just brake straight and you hold the wheel quite straight. And I feel like now it was not on the initial move but afterwards, during the braking zone [Lewis] keeps turning right – you cannot do that when someone’s committed to the inside.

That’s why I locked up, because otherwise we would have collided anyway, because he would have just turned in on me - Max V.
Hamilton’s former Mercedes team-mate Rosberg, serving as a Sky F1 pundit for the Hungarian GP, did not share Verstappen’s view on the incident, sarcastically saying someone must inform Verstappen that Hamilton was turning because they were at a corner.

:lol:

Niko mrtvi Rozberg ga napusava qurtzem :lol:
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#33266 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by omega369 »

Ali nemoj zezati, isao je pravo nije skretao. Tako je rekao ;-)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83553
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33267 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

Nije tako rekao, bezveze spinujes
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#33268 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

_BataZiv_0809 wrote: 21/07/2024 21:40 Pa kad je kriv.
To sto je vama vuna to je vas problem.
Evo hajmo reci da jeste, uradio covjek divebomb...ali na Austriji kad je Norris radio 2 za redom kruga divebomb na Maxu...opet je Max prljavo se branio a Norris hrabro napadao...manjw vise od istih ljudi
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83553
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33269 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

Nije uopste ista situacija
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#33270 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

_BataZiv_0809 wrote: 21/07/2024 22:02 Nije uopste ista situacija
Tebi nikad nije ista situacija kad poredjenje ne ide u korist :D

Hajd nema veze :lol:

Zna se sta je divebomb
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#33271 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by omega369 »

Rekao je da nije okrenuo volan prema njemu. Dakle nije skretao prema njemu ali je bolid ipak sam.skrenuo u njega...?
User avatar
konektovan
Posts: 51479
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#33272 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by konektovan »

Samprotivsviju wrote: 21/07/2024 22:01
_BataZiv_0809 wrote: 21/07/2024 21:40 Pa kad je kriv.
To sto je vama vuna to je vas problem.
Evo hajmo reci da jeste, uradio covjek divebomb...ali na Austriji kad je Norris radio 2 za redom kruga divebomb na Maxu...opet je Max prljavo se branio a Norris hrabro napadao...manjw vise od istih ljudi
Ovdje pojedini vrte komentare ko da ih vučić sam pise...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83553
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33273 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

omega369 wrote: 21/07/2024 22:05 Rekao je da nije okrenuo volan prema njemu. Dakle nije skretao prema njemu ali je bolid ipak sam.skrenuo u njega...?
Image
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#33274 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by radostan dan »

Još ste niste navikli da je Max najjači lik koji je sjeo u bolid zadnjih 30 godina i 2 mjeseca?
User avatar
rovac13
Posts: 5763
Joined: 08/12/2013 16:17

#33275 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by rovac13 »

Treba imat debele zivce i dobar zeludac.......pa stajati na strani onog bolesnika i pravdati sva sranja koja radi 😭

To ce moci samo najuporniji.
Post Reply