Sve su to kraljicina djeca laiče..laik1981 wrote: ↑21/07/2024 19:31Izlobirase australijancu pobjedu ispred dva englezakonektovan wrote: ↑21/07/2024 19:21 Max da je napenalio hamiltona..dobio bi 10 sec kaznu minimum...
Opet se engleski lobi aktivirao..tako ofirno je ovo sve danas bilo, klasicna trka u engleskoj reziji.![]()
F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- konektovan
- Posts: 51479
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33251 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
- konektovan
- Posts: 51479
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33252 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Sta ce Lando napadati kad je mali bio brzi od njega danas...
Realno je Piastri zasluzio pobjedu, to sto Mclaren jos nije na nivou kao ekipa to je drugi par opanaka.
Realno je Piastri zasluzio pobjedu, to sto Mclaren jos nije na nivou kao ekipa to je drugi par opanaka.
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#33253 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ta sve je kriva uprava koja je tolerisala sve gadosti koje je max pravio.
Sad se to vise ne moze ispravit.
Lik ima teski poremecaj.
Sve je ovo dobro dok nekog ne ubije.
Sad se to vise ne moze ispravit.
Lik ima teski poremecaj.
Sve je ovo dobro dok nekog ne ubije.
- Edin H.
- Posts: 53688
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#33254 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Gdje bio brži, pobjegao Lando više od 5 sekundi.konektovan wrote: ↑21/07/2024 20:30 Sta ce Lando napadati kad je mali bio brzi od njega danas...
Realno je Piastri zasluzio pobjedu, to sto Mclaren jos nije na nivou kao ekipa to je drugi par opanaka.
Piastri je prevara od vozača.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#33255 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
_BataZiv_0809 wrote: ↑21/07/2024 18:23Smijesan si drug.
Branis Maxa za nesto za sta ga Lambiase ne zeli braniti.
Pa sta ga ima braniti. Nadam se da je Jos tom celavcu danas sastavio majku kroz tromajku. Govno se bahati na radiju nakon sto su zeznuli sve sto su mogli zeznuti u utrci i ovaj put
Ja bih u inat sad totta nazvao
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#33257 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
To su ti navijaci lika kojeg je max pobjedio na stazi i uzeo mu titulu. Mrze ga iz dna duse zbog toga i nerealni su. Max uvijek za sve kriv
Ja imam kolegu na poslu koji tvrdi da je RB i dalje najdominantniji bolid ali zbog FIA-e moraju malo smanjiti snagu. Naravno, zadrti navijac hamiltona
Ja imam kolegu na poslu koji tvrdi da je RB i dalje najdominantniji bolid ali zbog FIA-e moraju malo smanjiti snagu. Naravno, zadrti navijac hamiltona
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33258 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa evo danas pratim utrku do scene sa Maclarenom brat bratu od 15 postova 12 je bilo u vezi Maxa i pljzvanje na svaki potezomega369 wrote: ↑21/07/2024 21:16 To su ti navijaci lika kojeg je max pobjedio na stazi i uzeo mu titulu. Mrze ga iz dna duse zbog toga i nerealni su. Max uvijek za sve kriv
Ja imam kolegu na poslu koji tvrdi da je RB i dalje najdominantniji bolid ali zbog FIA-e moraju malo smanjiti snagu. Naravno, zadrti navijac hamiltona
I ceka se prva skalljiva prilika, bez da sw saceka odluka..snimak ili sta vec...odmah svi u glas Max kriv...
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#33259 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
But that’s on the initial move and then you just brake straight and you hold the wheel quite straight. And I feel like now it was not on the initial move but afterwards, during the braking zone [Lewis] keeps turning right – you cannot do that when someone’s committed to the inside.
That’s why I locked up, because otherwise we would have collided anyway, because he would have just turned in on me - Max V.
That’s why I locked up, because otherwise we would have collided anyway, because he would have just turned in on me - Max V.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83552
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33260 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa kad je kriv.
To sto je vama vuna to je vas problem.
To sto je vama vuna to je vas problem.
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#33261 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Lik se bacio toliko jako da nije mogao zakocit.....i tako klizajuci se pravo kroz zavoj bez ikakve kontrole pregazi nekog.......i njegovi navijaci to moraju pravdat.
Nije lako bit navijac ovog kretena
Nije lako bit navijac ovog kretena
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#33262 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Uvijek je kriv. Jos poteza ispravnog lik nije napravio

Zato je hamo milosrdni odlucio da poturi svoj tocak da ovaj nekog ne pregazi. Srce drago. Jer da je malo okrenuo volan lijevo, a srklet je to veliki, mozda bi max profurao pravo i nekoga zgazio
Zato je hamo milosrdni odlucio da poturi svoj tocak da ovaj nekog ne pregazi. Srce drago. Jer da je malo okrenuo volan lijevo, a srklet je to veliki, mozda bi max profurao pravo i nekoga zgazio
Last edited by omega369 on 21/07/2024 21:50, edited 3 times in total.
- konektovan
- Posts: 51479
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33263 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Je li mogao zakociti ili nije, kako god, otkud tocak hamiltona tu..?!
Znam, tesko je priznati ocigledno..
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83552
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33264 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Dobro ba konektovani nemoj flejmat
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83552
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33265 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Hamilton’s former Mercedes team-mate Rosberg, serving as a Sky F1 pundit for the Hungarian GP, did not share Verstappen’s view on the incident, sarcastically saying someone must inform Verstappen that Hamilton was turning because they were at a corner.omega369 wrote: ↑21/07/2024 21:39 But that’s on the initial move and then you just brake straight and you hold the wheel quite straight. And I feel like now it was not on the initial move but afterwards, during the braking zone [Lewis] keeps turning right – you cannot do that when someone’s committed to the inside.
That’s why I locked up, because otherwise we would have collided anyway, because he would have just turned in on me - Max V.
Niko mrtvi Rozberg ga napusava qurtzem
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#33266 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ali nemoj zezati, isao je pravo nije skretao. Tako je rekao 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83552
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33267 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Nije tako rekao, bezveze spinujes
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33268 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Evo hajmo reci da jeste, uradio covjek divebomb...ali na Austriji kad je Norris radio 2 za redom kruga divebomb na Maxu...opet je Max prljavo se branio a Norris hrabro napadao...manjw vise od istih ljudi
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83552
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33269 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Nije uopste ista situacija
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33270 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Tebi nikad nije ista situacija kad poredjenje ne ide u korist
Hajd nema veze
Zna se sta je divebomb
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#33271 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Rekao je da nije okrenuo volan prema njemu. Dakle nije skretao prema njemu ali je bolid ipak sam.skrenuo u njega...?
- konektovan
- Posts: 51479
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33272 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ovdje pojedini vrte komentare ko da ih vučić sam pise...Samprotivsviju wrote: ↑21/07/2024 22:01Evo hajmo reci da jeste, uradio covjek divebomb...ali na Austriji kad je Norris radio 2 za redom kruga divebomb na Maxu...opet je Max prljavo se branio a Norris hrabro napadao...manjw vise od istih ljudi
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83552
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#33274 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Još ste niste navikli da je Max najjači lik koji je sjeo u bolid zadnjih 30 godina i 2 mjeseca?
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#33275 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Treba imat debele zivce i dobar zeludac.......pa stajati na strani onog bolesnika i pravdati sva sranja koja radi 
To ce moci samo najuporniji.
To ce moci samo najuporniji.

