UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
B6Redhell
Posts: 7816
Joined: 25/12/2010 04:56

#42951 Re: UEFA Champions League

Post by B6Redhell »

Ma gluposti. Pisalo se raspad sistema kad ronaldo ode. Pa onda zizu. Gotovo. Pa kasnije benzema kad ode. Ponovo raspad sistema, taj raspad nikad nije doso. Naprotiv. Klempe pucaju jedna iza druge.
Klub je iznad svih kod reala…
Tako ko god misli mbappe došo, Ovo ono, 🤦‍♂️🤦‍♂️
On se mora prilagoditi realu. A ne real njemu
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#42952 Re: UEFA Champions League

Post by MarlboroGold »

Liga prvaka je postala farmerska liga za Real.

Dajte nam Superligu 8-)
User avatar
JohnnyS
Posts: 17538
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#42953 Re: UEFA Champions League

Post by JohnnyS »

darius_maximus wrote: 04/06/2024 00:23 Realova najveća prednost je što mogu igrati rasterećeno.
Ako ne uzmu ligu ili LP, nema problema i neće trener letiti nakon šest mjeseci.

Vazda je osigurano mjesto u LP sljedeće godine, Barca i Atletiko toliko slabi da je i titula relativno blizu svake godine, tako da je trenutno banja.

Kada se stvari promjene i kada se drugi dozovu (pogotovo Barca) bit će tu više nervoze, pogotovo ako prođe 2-3 godine bez trofeja (a Barca recimo uzme ligu i/ili LP).
Dugoročno mislim da su se zeznuli s Mbappeom, jer je igrač oko kojeg će se morati graditi igra i mislim da će im timski pristup početi patiti.
Vidjet ćemo kako će to izgledati dogodine...
Moram biti iskren pa da čitam i ne vjerujem. Pa ako igdje ima pritiska onda je to Real Madrid, možda je samo još Barcelona usporediva s time. Pa Ancelottija su umalo otjerali nakon prošle sezone, a pola navijača je bilo šokirano kad mu je produljen ugovor jer nije lani ništa osvojio.
Možeš misliti koliko bi Real Madrid trpio Artetu, Ten Haga pa i Kloppa i njihove projekte umjesto titula. Pa odletili bi svi nakon sezone. Kao što je i Ancelotti odletio prošli put jer je sezonu nakon Lige prvaka osvojio samo kup
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#42954 Re: UEFA Champions League

Post by kamberovica polje »

MarlboroGold wrote: 04/06/2024 08:05 Liga prvaka je postala farmerska liga za Real.

Dajte nam Superligu 8-)
I protiv koga ćeš igrat? Inter Miamija možda?
Igrat ćeš protiv istih klubova koji su trenutno u krizi.
Ništa se neće promijeniti.
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#42955 Re: UEFA Champions League

Post by Sid the sloth »

darius_maximus wrote: 04/06/2024 00:23 Realova najveća prednost je što mogu igrati rasterećeno.
Ako ne uzmu ligu ili LP, nema problema i neće trener letiti nakon šest mjeseci.
Vazda je osigurano mjesto u LP sljedeće godine, Barca i Atletiko toliko slabi da je i titula relativno blizu svake godine, tako da je trenutno banja.

Kada se stvari promjene i kada se drugi dozovu (pogotovo Barca) bit će tu više nervoze, pogotovo ako prođe 2-3 godine bez trofeja (a Barca recimo uzme ligu i/ili LP).
Dugoročno mislim da su se zeznuli s Mbappeom, jer je igrač oko kojeg će se morati graditi igra i mislim da će im timski pristup početi patiti.
Vidjet ćemo kako će to izgledati dogodine...
Ovaj Real ce pored ove Barce osvojiti jos 10 trofeja dok Barca osvoji jedan. Trenutno je Realu banja jer su odradili savrsenu tranziciju i podmladili ekipu a Barca nema za kifle. U LP isto jedina ozbiljna konkurencija im je City pa ce jedne sezone City proci kao prosle a druge City razbiti Real ali ce ovi proci nekako kao i ove godine i tako u krug. Narednih 5 godina fudbal se svodi samo na reprezentacije. Bar za ove koji ne navijaju za Real.
User avatar
darius_maximus
Posts: 4485
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#42956 Re: UEFA Champions League

Post by darius_maximus »

JohnnyS wrote: 04/06/2024 09:19
darius_maximus wrote: 04/06/2024 00:23 Realova najveća prednost je što mogu igrati rasterećeno.
Ako ne uzmu ligu ili LP, nema problema i neće trener letiti nakon šest mjeseci.

Vazda je osigurano mjesto u LP sljedeće godine, Barca i Atletiko toliko slabi da je i titula relativno blizu svake godine, tako da je trenutno banja.

Kada se stvari promjene i kada se drugi dozovu (pogotovo Barca) bit će tu više nervoze, pogotovo ako prođe 2-3 godine bez trofeja (a Barca recimo uzme ligu i/ili LP).
Dugoročno mislim da su se zeznuli s Mbappeom, jer je igrač oko kojeg će se morati graditi igra i mislim da će im timski pristup početi patiti.
Vidjet ćemo kako će to izgledati dogodine...
Moram biti iskren pa da čitam i ne vjerujem. Pa ako igdje ima pritiska onda je to Real Madrid, možda je samo još Barcelona usporediva s time. Pa Ancelottija su umalo otjerali nakon prošle sezone, a pola navijača je bilo šokirano kad mu je produljen ugovor jer nije lani ništa osvojio.
Možeš misliti koliko bi Real Madrid trpio Artetu, Ten Haga pa i Kloppa i njihove projekte umjesto titula. Pa odletili bi svi nakon sezone. Kao što je i Ancelotti odletio prošli put jer je sezonu nakon Lige prvaka osvojio samo kup
Jedini pritisak koji Real može osjetiti je od svojih navijača, što je debilizam.
Bukvalno onaj "Suffering from success" meme.
Kao neko treba dobiti otkaz jer nije uzeo 15. LP, buhu.
Barcelona ima isti problem, plus nedostatak para, vizije, itd. tako da je tamo trenutno gore, definitivno.

U ligi je Realu jedini pravi konkurent u rasulu, ne trebaju raditi tranziciju ekipe uskoro, finansije idu dobro.
Istina je da trener može izvući nekad deblji kraj ako se baš zalomi da nema trofeja, ali to je rijetkost i sljedeći će trener manje-više nastaviti gdje je prethodni stao.

U odnosu na njih, Arsenal, Manchester i Liverpool (manje) trebaju trofeje čim prije, jer su projekti koji se moraju isplatiti.
Pare se troše i ulažu, a prvi konkurent je trenutno engleski Real.

Čisto sam na to mislio.
Imaju i ekipu i pare i trofeje, tako da trenutno samo malo trenera treba mijenjati da osjvežiš i ideš dalje.
Kada nekad u budućnosti dođe kriza, ako se Barcelona digne, itd. onda će biti stresa.
izvrsni direktor
Posts: 14751
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#42957 Re: UEFA Champions League

Post by izvrsni direktor »

darius_maximus wrote: 04/06/2024 00:23 Realova najveća prednost je što mogu igrati rasterećeno.
Ako ne uzmu ligu ili LP, nema problema i neće trener letiti nakon šest mjeseci.
:lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#42958 Re: UEFA Champions League

Post by ultima_palabra »

I ja citam i ibretim se.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#42959 Re: UEFA Champions League

Post by MarlboroGold »

kamberovica polje wrote: 04/06/2024 11:08
MarlboroGold wrote: 04/06/2024 08:05 Liga prvaka je postala farmerska liga za Real.

Dajte nam Superligu 8-)
I protiv koga ćeš igrat? Inter Miamija možda?
Igrat ćeš protiv istih klubova koji su trenutno u krizi.
Ništa se neće promijeniti.
Npr. Atalanta bi ubila Boga u ovom Realu :mrgreen:
User avatar
Edin H.
Posts: 53614
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#42960 Re: UEFA Champions League

Post by Edin H. »

Hummels izdominirao Terzića :shock:
User avatar
aCme
Posts: 4542
Joined: 23/04/2010 01:06

#42961 Re: UEFA Champions League

Post by aCme »

NIđe veze
User avatar
SmokingMan
Posts: 22582
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#42962 Re: UEFA Champions League

Post by SmokingMan »

Šahtar Donjeck će svoje utakmice LP naredne sezone igrat u Gelzenkirhenu.
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#42963 Re: UEFA Champions League

Post by NediM17 »

Slabo su ovi iz jednog od dva antifasisticka pokreta dobili po pichci od kijevskog Dinama.
User avatar
Point.
Posts: 33496
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#42964 Re: UEFA Champions League

Post by Point. »

Kakva divna fudbalska noć, babuka uvali tricu a ukrajinci razbiše maloruse na proste faktore.
User avatar
Logovan
Posts: 102816
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42965 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

Sparta Prag prošla dalje, Slavija Prag u zaostatku jedan gol. Moglo bi biti zanimljivo u Pragu. :D
User avatar
JohnnyS
Posts: 17538
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#42966 Re: UEFA Champions League

Post by JohnnyS »




:D
User avatar
Logovan
Posts: 102816
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42967 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

Počelo izvlacenje
User avatar
JohnnyS
Posts: 17538
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#42968 Re: UEFA Champions League

Post by JohnnyS »

Dokle ovog Čeferinovog egotripa
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25529
Joined: 12/08/2013 12:51

#42969 Re: UEFA Champions League

Post by insaneinthebrain »

Logovan wrote: 29/08/2024 18:03 Počelo izvlacenje
AI zdRijebanje :izet:
propojeilijas
Posts: 4914
Joined: 11/03/2022 16:44

#42970 Re: UEFA Champions League

Post by propojeilijas »

gledao sam danasnje izvlacenje kuglica i dalje sam ubijedjen da nova liga prvaka nema smisla
User avatar
JohnnyS
Posts: 17538
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#42971 Re: UEFA Champions League

Post by JohnnyS »

propojeilijas wrote: 29/08/2024 19:38 gledao sam danasnje izvlacenje kuglica i dalje sam ubijedjen da nova liga prvaka nema smisla
Ne znam, meni se baš svidjelo. I izvlačenje i format. Možda malo previše utakmica u drugom dijelu
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83482
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#42972 Re: UEFA Champions League

Post by _BataZiv_0809 »

Ja nista ne kontam
Ali navici cemo se
Ko se jos sjeca 2 grupne faze
A nekad to bilo normala
User avatar
JohnnyS
Posts: 17538
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#42973 Re: UEFA Champions League

Post by JohnnyS »

Nekako mi se čini da je sad teže kalkulirati kad zadnje kolo ima 18 utakmica
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83482
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#42974 Re: UEFA Champions League

Post by _BataZiv_0809 »

Kad cu to stic sve pogledat
Labirint
Posts: 2937
Joined: 24/06/2013 14:37

#42975 Re: UEFA Champions League

Post by Labirint »

_BataZiv_0809 wrote: 29/08/2024 20:49 Kad cu to stic sve pogledat
Nikad :D
Post Reply