
UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#42477 Re: UEFA Champions League
Sinoc kad je tuhel zatvorio utakmicu prije vremena,izveo Kane a .........pomislih nedo bog da sad dobiju gol......nema ih vise nigdje.
Sta je bilo dalje vidjelo se.
Da je ne znam sta bilo,ofsajd,ili ne.......oni su bili pusiona ovako ili onako
Sta je bilo dalje vidjelo se.
Da je ne znam sta bilo,ofsajd,ili ne.......oni su bili pusiona ovako ili onako
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#42478 Re: UEFA Champions League
Ti gledas navijacki.....ti ces uvijek nesto vidjet sto tebi pase.Login77777 wrote: ↑09/05/2024 12:45A mozda i nije bio ofsajd? Ali kako to regularno pregledati kad je smrad prekinuo akciju odma. Zar nije za to bas VAR?
Ali zato cemo na iducim utakmicama gledati kada puste akciju gdje igrac stoji pet metara u ofsajdu.
I ako meni izgleda da igrac na kojeg ide lopta nije u ofsajdu.
Ako se stavis sa strane,kad te ne zanima ni real ni bajern........jedino rudigerova ruka je mogla ostat bliza golmanu.........ako u pravilima stoji da se ruka ne racuna onda cemu ovolika polemika.........ofsajd je bio.
Sad ce navijaci bajerna .......sto je svirao ofsajd ako je bio mali.......e jbg
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
#42479 Re: UEFA Champions League
Ma ko spominje ruku više? Linija se trebala povuči na Rudigerovo rame.rovac13 wrote: ↑09/05/2024 12:51Ti gledas navijacki.....ti ces uvijek nesto vidjet sto tebi pase.Login77777 wrote: ↑09/05/2024 12:45A mozda i nije bio ofsajd? Ali kako to regularno pregledati kad je smrad prekinuo akciju odma. Zar nije za to bas VAR?
Ali zato cemo na iducim utakmicama gledati kada puste akciju gdje igrac stoji pet metara u ofsajdu.
I ako meni izgleda da igrac na kojeg ide lopta nije u ofsajdu.
Ako se stavis sa strane,kad te ne zanima ni real ni bajern........jedino rudigerova ruka je mogla ostat bliza golmanu.........ako u pravilima stoji da se ruka ne racuna onda cemu ovolika polemika.........ofsajd je bio.
Sad ce navijaci bajerna .......sto je svirao ofsajd ako je bio mali.......e jbg
Sudija je napravio grešku, i tačka! O tome nema rasprave, sve i da si najzagriženiji Realov pušikurac.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#42481 Re: UEFA Champions League
Ja govorim iz ugla pravilnika. Akciju treba pustiti do kraja i onda povuces liniju. Jer ovako na slici izgleda Rudiger i ovaj iz Bayerna sto je lopta isla njemu na istoj liniji. Ali kako to pregledati regularno kada je sudija unistio akciju.rovac13 wrote: ↑09/05/2024 12:51Ti gledas navijacki.....ti ces uvijek nesto vidjet sto tebi pase.Login77777 wrote: ↑09/05/2024 12:45A mozda i nije bio ofsajd? Ali kako to regularno pregledati kad je smrad prekinuo akciju odma. Zar nije za to bas VAR?
Ali zato cemo na iducim utakmicama gledati kada puste akciju gdje igrac stoji pet metara u ofsajdu.
I ako meni izgleda da igrac na kojeg ide lopta nije u ofsajdu.
Ako se stavis sa strane,kad te ne zanima ni real ni bajern........jedino rudigerova ruka je mogla ostat bliza golmanu.........ako u pravilima stoji da se ruka ne racuna onda cemu ovolika polemika.........ofsajd je bio.
Sad ce navijaci bajerna .......sto je svirao ofsajd ako je bio mali.......e jbg
Ne vidim sto ti je to problem da se regularno pogleda.
Zar nije VAR dosao da ne gledamo golove kao prije 6,7 godina kada je Ronaldo bio 3-4 metra u ofsajdu. Barcelona unistila Chelsea uz pomoc sudija 2009 itd.
- JohnnyS
- Posts: 17546
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#42482 Re: UEFA Champions League
Ma Xabiju je već prošao prajm kad je otišao iz Reala
-
Tromblon
- Posts: 2790
- Joined: 18/01/2015 19:37
#42483 Re: UEFA Champions League
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#42484 Re: UEFA Champions League
Meni problem ?
Gdje ?
Pun internet slika......gdje se vidi samo rudigerova ruka iza.
Kamo srece da je var pregledao......da ne slusamo ovolika sr.nja
Gdje ?
Pun internet slika......gdje se vidi samo rudigerova ruka iza.
Kamo srece da je var pregledao......da ne slusamo ovolika sr.nja
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#42485 Re: UEFA Champions League
Svi se nadamo da je dosao za to.Login77777 wrote: ↑09/05/2024 12:59 [
Zar nije VAR dosao da ne gledamo golove kao prije 6,7 godina kada je Ronaldo bio 3-4 metra u ofsajdu. Barcelona unistila Chelsea uz pomoc sudija 2009 itd.
I sad kad je konacno sudjeno ispravno sad se hvataju sto je sudjen ofsajd,kako nije sudjen ronaldu.
Jel var uveden da bi danas bilo ispravno.....ili da se osveti ronaldu
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#42486 Re: UEFA Champions League
Teska je suza Matthijsa De Ligta, stici ce ih u finalu.Matthijs de Ligt koji u prvoj nije igrao, a u drugoj utakmici je mogao biti junak, vrlo je razočaran. Vidjelo se to u izjavi koju je dao poslije utakmice.
"Ako je ofsajd, onda je ofsajd, ali mi smo napravili pravila u fudbalu i pravilo kaže da ako nije čist ofsajd, što nije, morate da nastavite da igrate", rekao je De Ligt, pa nastavio:
"Ako odete u posljednjem trenutku i ovako zviždite, mislim da je ovo velika greška i velika sramota. Da li je ofsajd ili ne, ne znam, možete to provjeriti, ali ako ne provjerite kako možete vidjeti. Drugi gol Joselua, Rudiger je skoro takođe u ofsajdu."
"Linijski sudija mi je rekao da mu je žao što je pogriješio. Ne dobijam ništa za to. Na kraju, nisam tip osobe koja želi da krivi sudiju za poraz ili pobjedu, tako da Real Madrid zaslužuje prolaz jer je pobijedio 2:1, ali ako je to pravilo, to je pravilo, i to je jedino što mogu reći o tome", smatra Nizozemac
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#42487 Re: UEFA Champions League
Cisti ofsajd haman za debljinu ove bijele linije.Koliko je to,ima li pola metra ?
I sad cemo svi plakat sto nije bajernu priznat gol iz ofsajda,gdje je sudija svirao pa igraci stali

I sad cemo svi plakat sto nije bajernu priznat gol iz ofsajda,gdje je sudija svirao pa igraci stali

- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#42489 Re: UEFA Champions League
Kakva god je.......njen desni kraj na slici pokazuje dokle su dosli dva bajernova igraca........dok je rudiger daleko od toga......osim ruke za koju smo uglavnom danas saznali da se ne uzima u obzir 
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#42490 Re: UEFA Champions League
Znaci svi placemo jer je sviran ofsajd koji je stvarno bio 
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
#42491 Re: UEFA Champions League
Pa zašto onda uzimaš u obzir ruku ovog drugog igrača Bayerna?
Po ovoj plohi, Rudigerovo rame je u liniji s ramenom ovog drugog igrača Bayerna.
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#42492 Re: UEFA Champions League
Ako neko stvarno ne vidi cist ofsajd,tu sve price prestaju 
- B6Redhell
- Posts: 7819
- Joined: 25/12/2010 04:56
#42493 Re: UEFA Champions League
Ne pokusavaj sa kataloncicima. Pored nekolicine ovih slijepih. Oni najvise pizdeeeeee od kako im tim u banani…
Nego jeli ko vidio @Leopard_SA
Od sinošnje zalosti. Napustio rezidenciju. Roditelji ga traze. Gubi mu se svaki trag..
- Bosanski_kralj
- Posts: 10197
- Joined: 31/03/2007 00:07
#42494 Re: UEFA Champions League
Lopta uopšte nije išla na toga igrača što je navodno u ofsajdu. Već par bivših sudija reklo da nije bilo ofsajda i ti sad udaraš po svom
-
Melbourne_Australia
- Posts: 2768
- Joined: 06/11/2012 14:20
#42495 Re: UEFA Champions League
Godina 2035 i svi navijaci klubova koje godinama Real prska i siluje,kmece na forumu..Uglavnom su to navijaci barce ,bayerna i ostalih klubova....I Real ce i ove godine da osvoji a ljudi nisu ni i top 10 po potrosnji na igrace...
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#42496 Re: UEFA Champions League
Evo me, nisam ja jad kao pojedini ovdje da se u misiju rupu sakrijem kada mi klub izgubi
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#42497 Re: UEFA Champions League
Kastiljcicu, vragolancicu, opet udaras nisko i personalno...fino, fino
-
CharakterZnak
- Posts: 550
- Joined: 29/03/2017 15:56
#42498 Re: UEFA Champions League
Lahko je krađom i malverzacijama. PozzMelbourne_Australia wrote: ↑09/05/2024 14:57 Godina 2035 i svi navijaci klubova koje godinama Real prska i siluje,kmece na forumu..Uglavnom su to navijaci barce ,bayerna i ostalih klubova....I Real ce i ove godine da osvoji a ljudi nisu ni i top 10 po potrosnji na igrace...
- JohnnyS
- Posts: 17546
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#42499 Re: UEFA Champions League
Da je lahko svi bi tahko. Poyy
- B6Redhell
- Posts: 7819
- Joined: 25/12/2010 04:56
#42500 Re: UEFA Champions League
Leopard_SA wrote: ↑09/05/2024 14:57Evo me, nisam ja jad kao pojedini ovdje da se u misiju rupu sakrijem kada mi klub izgubi![]()
