UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

vernes81
Posts: 2300
Joined: 25/04/2011 23:04

#42476 Re: UEFA Champions League

Post by vernes81 »

Image
User avatar
rovac13
Posts: 5763
Joined: 08/12/2013 16:17

#42477 Re: UEFA Champions League

Post by rovac13 »

Sinoc kad je tuhel zatvorio utakmicu prije vremena,izveo Kane a .........pomislih nedo bog da sad dobiju gol......nema ih vise nigdje.

Sta je bilo dalje vidjelo se.

Da je ne znam sta bilo,ofsajd,ili ne.......oni su bili pusiona ovako ili onako
User avatar
rovac13
Posts: 5763
Joined: 08/12/2013 16:17

#42478 Re: UEFA Champions League

Post by rovac13 »

Login77777 wrote: 09/05/2024 12:45
rovac13 wrote: 09/05/2024 12:42 Onda nije tema utakmica od sinoc.O tome mozemo uvijek.

Sinoc ako je neko poguran to je bajern.

Da su sudije sacekale,pa gledali var.Onda bi varom utvrdili da je stvarno bio ofsajd.

Cemu onda ovoliki plac.
A mozda i nije bio ofsajd? Ali kako to regularno pregledati kad je smrad prekinuo akciju odma. Zar nije za to bas VAR?
Ali zato cemo na iducim utakmicama gledati kada puste akciju gdje igrac stoji pet metara u ofsajdu.

I ako meni izgleda da igrac na kojeg ide lopta nije u ofsajdu.
Ti gledas navijacki.....ti ces uvijek nesto vidjet sto tebi pase.

Ako se stavis sa strane,kad te ne zanima ni real ni bajern........jedino rudigerova ruka je mogla ostat bliza golmanu.........ako u pravilima stoji da se ruka ne racuna onda cemu ovolika polemika.........ofsajd je bio.

Sad ce navijaci bajerna .......sto je svirao ofsajd ako je bio mali.......e jbg
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#42479 Re: UEFA Champions League

Post by kamberovica polje »

rovac13 wrote: 09/05/2024 12:51
Login77777 wrote: 09/05/2024 12:45
rovac13 wrote: 09/05/2024 12:42 Onda nije tema utakmica od sinoc.O tome mozemo uvijek.

Sinoc ako je neko poguran to je bajern.

Da su sudije sacekale,pa gledali var.Onda bi varom utvrdili da je stvarno bio ofsajd.

Cemu onda ovoliki plac.
A mozda i nije bio ofsajd? Ali kako to regularno pregledati kad je smrad prekinuo akciju odma. Zar nije za to bas VAR?
Ali zato cemo na iducim utakmicama gledati kada puste akciju gdje igrac stoji pet metara u ofsajdu.

I ako meni izgleda da igrac na kojeg ide lopta nije u ofsajdu.
Ti gledas navijacki.....ti ces uvijek nesto vidjet sto tebi pase.

Ako se stavis sa strane,kad te ne zanima ni real ni bajern........jedino rudigerova ruka je mogla ostat bliza golmanu.........ako u pravilima stoji da se ruka ne racuna onda cemu ovolika polemika.........ofsajd je bio.

Sad ce navijaci bajerna .......sto je svirao ofsajd ako je bio mali.......e jbg
Ma ko spominje ruku više? Linija se trebala povuči na Rudigerovo rame.
Sudija je napravio grešku, i tačka! O tome nema rasprave, sve i da si najzagriženiji Realov pušikurac.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83501
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#42480 Re: UEFA Champions League

Post by _BataZiv_0809 »

JohnnyS wrote: 09/05/2024 12:43 Najbolji tweet sinoć je bio da Real nije pokrao Bayerna sinoć nego kad je uzeo Kroosa za siću :D
I Xabi Alonsa
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#42481 Re: UEFA Champions League

Post by Login77777 »

rovac13 wrote: 09/05/2024 12:51
Login77777 wrote: 09/05/2024 12:45
rovac13 wrote: 09/05/2024 12:42 Onda nije tema utakmica od sinoc.O tome mozemo uvijek.

Sinoc ako je neko poguran to je bajern.

Da su sudije sacekale,pa gledali var.Onda bi varom utvrdili da je stvarno bio ofsajd.

Cemu onda ovoliki plac.
A mozda i nije bio ofsajd? Ali kako to regularno pregledati kad je smrad prekinuo akciju odma. Zar nije za to bas VAR?
Ali zato cemo na iducim utakmicama gledati kada puste akciju gdje igrac stoji pet metara u ofsajdu.

I ako meni izgleda da igrac na kojeg ide lopta nije u ofsajdu.
Ti gledas navijacki.....ti ces uvijek nesto vidjet sto tebi pase.

Ako se stavis sa strane,kad te ne zanima ni real ni bajern........jedino rudigerova ruka je mogla ostat bliza golmanu.........ako u pravilima stoji da se ruka ne racuna onda cemu ovolika polemika.........ofsajd je bio.

Sad ce navijaci bajerna .......sto je svirao ofsajd ako je bio mali.......e jbg
Ja govorim iz ugla pravilnika. Akciju treba pustiti do kraja i onda povuces liniju. Jer ovako na slici izgleda Rudiger i ovaj iz Bayerna sto je lopta isla njemu na istoj liniji. Ali kako to pregledati regularno kada je sudija unistio akciju.
Ne vidim sto ti je to problem da se regularno pogleda.
Zar nije VAR dosao da ne gledamo golove kao prije 6,7 godina kada je Ronaldo bio 3-4 metra u ofsajdu. Barcelona unistila Chelsea uz pomoc sudija 2009 itd.
User avatar
JohnnyS
Posts: 17546
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#42482 Re: UEFA Champions League

Post by JohnnyS »

_BataZiv_0809 wrote: 09/05/2024 12:57
JohnnyS wrote: 09/05/2024 12:43 Najbolji tweet sinoć je bio da Real nije pokrao Bayerna sinoć nego kad je uzeo Kroosa za siću :D
I Xabi Alonsa
Ma Xabiju je već prošao prajm kad je otišao iz Reala
Tromblon
Posts: 2790
Joined: 18/01/2015 19:37

#42483 Re: UEFA Champions League

Post by Tromblon »

JohnnyS wrote: 09/05/2024 12:39
Tromblon wrote: 09/05/2024 12:25
JohnnyS wrote: 09/05/2024 11:10


Ako ćemo tako filigranski mjeriti prekide, svaka utakmica će trajati 120 minuta
I nek traje. I treba da bude tako.

Ne treba. Treba sankcionirati samo očito izležavanje, ali ni to ne produljenjem utakmice nego da se ne pusti nazad u teren igrača koji je "ozlijeđen".
Svako gubljenje vremena treba se nadoknaditi.
User avatar
rovac13
Posts: 5763
Joined: 08/12/2013 16:17

#42484 Re: UEFA Champions League

Post by rovac13 »

Meni problem ?
Gdje ?

Pun internet slika......gdje se vidi samo rudigerova ruka iza.

Kamo srece da je var pregledao......da ne slusamo ovolika sr.nja
User avatar
rovac13
Posts: 5763
Joined: 08/12/2013 16:17

#42485 Re: UEFA Champions League

Post by rovac13 »

Login77777 wrote: 09/05/2024 12:59 [
Zar nije VAR dosao da ne gledamo golove kao prije 6,7 godina kada je Ronaldo bio 3-4 metra u ofsajdu. Barcelona unistila Chelsea uz pomoc sudija 2009 itd.
Svi se nadamo da je dosao za to.

I sad kad je konacno sudjeno ispravno sad se hvataju sto je sudjen ofsajd,kako nije sudjen ronaldu.

Jel var uveden da bi danas bilo ispravno.....ili da se osveti ronaldu :)
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#42486 Re: UEFA Champions League

Post by LSD »

Matthijs de Ligt koji u prvoj nije igrao, a u drugoj utakmici je mogao biti junak, vrlo je razočaran. Vidjelo se to u izjavi koju je dao poslije utakmice.

"Ako je ofsajd, onda je ofsajd, ali mi smo napravili pravila u fudbalu i pravilo kaže da ako nije čist ofsajd, što nije, morate da nastavite da igrate", rekao je De Ligt, pa nastavio:

"Ako odete u posljednjem trenutku i ovako zviždite, mislim da je ovo velika greška i velika sramota. Da li je ofsajd ili ne, ne znam, možete to provjeriti, ali ako ne provjerite kako možete vidjeti. Drugi gol Joselua, Rudiger je skoro takođe u ofsajdu."

"Linijski sudija mi je rekao da mu je žao što je pogriješio. Ne dobijam ništa za to. Na kraju, nisam tip osobe koja želi da krivi sudiju za poraz ili pobjedu, tako da Real Madrid zaslužuje prolaz jer je pobijedio 2:1, ali ako je to pravilo, to je pravilo, i to je jedino što mogu reći o tome", smatra Nizozemac
Teska je suza Matthijsa De Ligta, stici ce ih u finalu.
User avatar
rovac13
Posts: 5763
Joined: 08/12/2013 16:17

#42487 Re: UEFA Champions League

Post by rovac13 »

Cisti ofsajd haman za debljinu ove bijele linije.Koliko je to,ima li pola metra ?

I sad cemo svi plakat sto nije bajernu priznat gol iz ofsajda,gdje je sudija svirao pa igraci stali :) :) :)


Image
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#42488 Re: UEFA Champions League

Post by kamberovica polje »

rovac13 wrote: 09/05/2024 13:20 Cisti ofsajd haman za debljinu ove bijele linije.Koliko je to,ima li pola metra ?

I sad cemo svi plakat sto nije bajernu priznat gol iz ofsajda,gdje je sudija svirao pa igraci stali :) :) :)


Image
Ljudino, ovo nije širina bijele linije...ovo je ploha okomita na teren.
User avatar
rovac13
Posts: 5763
Joined: 08/12/2013 16:17

#42489 Re: UEFA Champions League

Post by rovac13 »

Kakva god je.......njen desni kraj na slici pokazuje dokle su dosli dva bajernova igraca........dok je rudiger daleko od toga......osim ruke za koju smo uglavnom danas saznali da se ne uzima u obzir :)
User avatar
rovac13
Posts: 5763
Joined: 08/12/2013 16:17

#42490 Re: UEFA Champions League

Post by rovac13 »

Znaci svi placemo jer je sviran ofsajd koji je stvarno bio :)
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#42491 Re: UEFA Champions League

Post by kamberovica polje »

rovac13 wrote: 09/05/2024 13:31 Kakva god je.......njen desni kraj na slici pokazuje dokle su dosli dva bajernova igraca........dok je rudiger daleko od toga......osim ruke za koju smo uglavnom danas saznali da se ne uzima u obzir :)
Pa zašto onda uzimaš u obzir ruku ovog drugog igrača Bayerna? :D
Po ovoj plohi, Rudigerovo rame je u liniji s ramenom ovog drugog igrača Bayerna.
User avatar
rovac13
Posts: 5763
Joined: 08/12/2013 16:17

#42492 Re: UEFA Champions League

Post by rovac13 »

Ako neko stvarno ne vidi cist ofsajd,tu sve price prestaju :)
User avatar
B6Redhell
Posts: 7818
Joined: 25/12/2010 04:56

#42493 Re: UEFA Champions League

Post by B6Redhell »

rovac13 wrote: 09/05/2024 13:37 Ako neko stvarno ne vidi cist ofsajd,tu sve price prestaju :)
Ne pokusavaj sa kataloncicima. Pored nekolicine ovih slijepih. Oni najvise pizdeeeeee od kako im tim u banani… :-) :run:

Nego jeli ko vidio @Leopard_SA
Od sinošnje zalosti. Napustio rezidenciju. Roditelji ga traze. Gubi mu se svaki trag.. :?:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10197
Joined: 31/03/2007 00:07

#42494 Re: UEFA Champions League

Post by Bosanski_kralj »

rovac13 wrote: 09/05/2024 13:20 Cisti ofsajd haman za debljinu ove bijele linije.Koliko je to,ima li pola metra ?

I sad cemo svi plakat sto nije bajernu priznat gol iz ofsajda,gdje je sudija svirao pa igraci stali :) :) :)


Image
Lopta uopšte nije išla na toga igrača što je navodno u ofsajdu. Već par bivših sudija reklo da nije bilo ofsajda i ti sad udaraš po svom
Melbourne_Australia
Posts: 2768
Joined: 06/11/2012 14:20

#42495 Re: UEFA Champions League

Post by Melbourne_Australia »

Godina 2035 i svi navijaci klubova koje godinama Real prska i siluje,kmece na forumu..Uglavnom su to navijaci barce ,bayerna i ostalih klubova....I Real ce i ove godine da osvoji a ljudi nisu ni i top 10 po potrosnji na igrace...
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#42496 Re: UEFA Champions League

Post by Leopard_SA »

B6Redhell wrote: 09/05/2024 13:57
Ne pokusavaj sa kataloncicima. Pored nekolicine ovih slijepih. Oni najvise pizdeeeeee od kako im tim u banani… :-) :run:

Nego jeli ko vidio @Leopard_SA
Od sinošnje zalosti. Napustio rezidenciju. Roditelji ga traze. Gubi mu se svaki trag.. :?:
Evo me, nisam ja jad kao pojedini ovdje da se u misiju rupu sakrijem kada mi klub izgubi :wink:
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#42497 Re: UEFA Champions League

Post by LSD »

B6Redhell wrote: 09/05/2024 13:57
rovac13 wrote: 09/05/2024 13:37 Ako neko stvarno ne vidi cist ofsajd,tu sve price prestaju :)
Ne pokusavaj sa kataloncicima. Pored nekolicine ovih slijepih. Oni najvise pizdeeeeee od kako im tim u banani… :-) :run:

Nego jeli ko vidio @Leopard_SA
Od sinošnje zalosti. Napustio rezidenciju. Roditelji ga traze. Gubi mu se svaki trag.. :?:
Kastiljcicu, vragolancicu, opet udaras nisko i personalno...fino, fino :gunjastajl: sluzba te prati.
CharakterZnak
Posts: 550
Joined: 29/03/2017 15:56

#42498 Re: UEFA Champions League

Post by CharakterZnak »

Melbourne_Australia wrote: 09/05/2024 14:57 Godina 2035 i svi navijaci klubova koje godinama Real prska i siluje,kmece na forumu..Uglavnom su to navijaci barce ,bayerna i ostalih klubova....I Real ce i ove godine da osvoji a ljudi nisu ni i top 10 po potrosnji na igrace...
Lahko je krađom i malverzacijama. Pozz
User avatar
JohnnyS
Posts: 17546
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#42499 Re: UEFA Champions League

Post by JohnnyS »

Da je lahko svi bi tahko. Poyy
User avatar
B6Redhell
Posts: 7818
Joined: 25/12/2010 04:56

#42500 Re: UEFA Champions League

Post by B6Redhell »

Leopard_SA wrote: 09/05/2024 14:57
B6Redhell wrote: 09/05/2024 13:57
Ne pokusavaj sa kataloncicima. Pored nekolicine ovih slijepih. Oni najvise pizdeeeeee od kako im tim u banani… :-) :run:

Nego jeli ko vidio @Leopard_SA
Od sinošnje zalosti. Napustio rezidenciju. Roditelji ga traze. Gubi mu se svaki trag.. :?:
Evo me, nisam ja jad kao pojedini ovdje da se u misiju rupu sakrijem kada mi klub izgubi :wink:
:kiss:
Post Reply