Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
izvrsni direktor wrote: ↑09/05/2024 12:22
Cijena mu je vec sad veca nego sto je nov kostao. U buducnosti ce biti pravi kolekcionarski primjerak. 500 komada svega prodano
Ko će uopšte bilo kada poželjeti da kupi to prepakovano govance koje je sramota za firmu čiji znak nosi? I uz to skupo da plati. Ima toliko rijetkih auta koji su daleko zanimljiviji kolekcionarima.
izvrsni direktor wrote: ↑09/05/2024 12:22
Cijena mu je vec sad veca nego sto je nov kostao. U buducnosti ce biti pravi kolekcionarski primjerak. 500 komada svega prodano
Ko će uopšte bilo kada poželjeti da kupi to prepakovano govance koje je sramota za firmu čiji znak nosi? I uz to skupo da plati. Ima toliko rijetkih auta koji su daleko zanimljiviji kolekcionarima.
Marke automobila koje su imale loše rezultate u pogledu pouzdanosti i zadovoljstva vlasnika su Ford, VW, Holden, Chryslerom-Jeep, SsanYong, Mitsubishi i Mercedes-Benz.
Marke automobila koje su imale loše rezultate u pogledu pouzdanosti i zadovoljstva vlasnika su Ford, VW, Holden, Chryslerom-Jeep, SsanYong, Mitsubishi i Mercedes-Benz.
Samo 30 odsto ispitanika je reklo da je njihova Mazda 6 bila bez grešaka i takođe je loše ocenilo automobil za udobnost, ekonomičnost i performanse.
Mada po ovom tekstu bi se dalo zaključiti da dole žive teški namćori.
Niko niščim zadovoljan.