Automobilizam - sve o tome

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#59676 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by ZoomZoomKiwi »

Evo je, savršena

https://riva-mbs.com/yacht/48-dolceriva-n-1/

2x Volvo D13 sa po 735kW :oops:
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#59677 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by citroen xm »

Što kokuz može izmaštati, ne može niko. :lol:
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#59678 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by citroen xm »

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83382
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#59679 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by _BataZiv_0809 »



Preludo auto
Jedino mi je ovaj volan ogavan
Ali oprostit cu sve nisam ja supermen :mrgreen:
Lagonda :kiss:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#59680 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by Evolution_IV »

meni je to odron za jednog aston martina :-)
izvrsni direktor
Posts: 14707
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#59681 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by izvrsni direktor »

Evolution_IV wrote: 08/05/2024 23:37 meni je to odron za jednog aston martina :-)
Image

Mogu oni i gore :izet:
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#59682 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by giannibelif »

Zanima me samo kome ovo prodaju yebem ga ja.
User avatar
basicm
Posts: 11633
Joined: 16/01/2012 21:38

#59683 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by basicm »

Evolution_IV wrote: 08/05/2024 23:37 meni je to odron za jednog aston martina :-)
Lagonda je fascinantan auto, treba vidjeti uzivo. Nista joj nije slicno, ogromna, sva je svoja.

Ova lagonda i lm002 lambo su mi dva najfascinantnija auto koja sam ikad vidio. Svi na stranu, oni na drugu.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#59684 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by citroen xm »

Lagonda je nestvarna pojava i ludački dobro auto. Još je smjesti u vrijeme nastanka i sve impresije se barem uduplaju.

A ovo malo govno koje je u stvari Toyota sam vidio juče po prvi put u životu. Naravno ne Aston Martin već izvornu Toyotu.
User avatar
nepass1
Posts: 14669
Joined: 06/07/2017 07:35

#59685 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by nepass1 »

_BataZiv_0809 wrote: 08/05/2024 23:34

Preludo auto
Jedino mi je ovaj volan ogavan
Ali oprostit cu sve nisam ja supermen :mrgreen:
Lagonda :kiss:
Ovakva sam ja auta crtao u osnovnoj skoli :lol:
Ne da gledati u sebe
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83382
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#59686 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by _BataZiv_0809 »

izvrsni direktor wrote: 08/05/2024 23:49
Evolution_IV wrote: 08/05/2024 23:37 meni je to odron za jednog aston martina :-)
Image

Mogu oni i gore :izet:
Auuuuuu sta je ovoooo
Ovo je najgori start na Marakani godinama unazad :lol:
User avatar
parappa
Posts: 3706
Joined: 02/09/2014 21:43
Grijem se na: struju
Vozim: Lotus Esprit TurboSE

#59687 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by parappa »

_BataZiv_0809 wrote: 09/05/2024 10:42
izvrsni direktor wrote: 08/05/2024 23:49
Evolution_IV wrote: 08/05/2024 23:37 meni je to odron za jednog aston martina :-)
Image

Mogu oni i gore :izet:
Auuuuuu sta je ovoooo
Ovo je najgori start na Marakani godinama unazad :lol:
Žena trazilia jedno vrijeme da joj uzmem Smarta... ja se bio nameračio na ovo. Ali mi preskupo bilo
Za po gradu je ok auto
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83382
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#59688 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by _BataZiv_0809 »

Ovo mi je gore od ljepljenja Rovera na Honde :skoljka:
User avatar
parappa
Posts: 3706
Joined: 02/09/2014 21:43
Grijem se na: struju
Vozim: Lotus Esprit TurboSE

#59689 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by parappa »

Evo sad gledam na Mobile... jebote život.. 40k e za ovo govno... polovno 12 godina staro i sa 100k na satu

Kad sam ja gledao prije par godina su bili oko 30k e i bili su noviji
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#59690 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by citroen xm »

Ti si luđi što gledaš ovo govance.
DonieBrasco
Posts: 20056
Joined: 31/08/2016 16:09

#59691 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by DonieBrasco »



:izet:
izvrsni direktor
Posts: 14707
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#59692 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by izvrsni direktor »

citroen xm wrote: 09/05/2024 11:14 Ti si luđi što gledaš ovo govance.
Investicija
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#59693 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by citroen xm »

:lol:
izvrsni direktor
Posts: 14707
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#59694 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by izvrsni direktor »

Cijena mu je vec sad veca nego sto je nov kostao. U buducnosti ce biti pravi kolekcionarski primjerak. 500 komada svega prodano
User avatar
Athlon64
Posts: 2978
Joined: 24/11/2022 17:51

#59695 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by Athlon64 »

https://autorepublika.com/2024/05/09/co ... begavanje/

@ZoomZoomKiwi

Šta vele u tvojoj novoj domovini.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#59696 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by citroen xm »

izvrsni direktor wrote: 09/05/2024 12:22 Cijena mu je vec sad veca nego sto je nov kostao. U buducnosti ce biti pravi kolekcionarski primjerak. 500 komada svega prodano
Ko će uopšte bilo kada poželjeti da kupi to prepakovano govance koje je sramota za firmu čiji znak nosi? I uz to skupo da plati. Ima toliko rijetkih auta koji su daleko zanimljiviji kolekcionarima.
izvrsni direktor
Posts: 14707
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#59697 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by izvrsni direktor »

citroen xm wrote: 09/05/2024 12:59
izvrsni direktor wrote: 09/05/2024 12:22 Cijena mu je vec sad veca nego sto je nov kostao. U buducnosti ce biti pravi kolekcionarski primjerak. 500 komada svega prodano
Ko će uopšte bilo kada poželjeti da kupi to prepakovano govance koje je sramota za firmu čiji znak nosi? I uz to skupo da plati. Ima toliko rijetkih auta koji su daleko zanimljiviji kolekcionarima.
Kolekcionari
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#59698 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by ZoomZoomKiwi »

Athlon64 wrote: 09/05/2024 12:55 https://autorepublika.com/2024/05/09/co ... begavanje/

@ZoomZoomKiwi

Šta vele u tvojoj novoj domovini.
Polako dok ja stignem dole :mrgreen:
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#59699 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by ZoomZoomKiwi »

Athlon64 wrote: 09/05/2024 12:55 https://autorepublika.com/2024/05/09/co ... begavanje/

@ZoomZoomKiwi

Šta vele u tvojoj novoj domovini.
Vele ovo
Marke automobila koje su imale loše rezultate u pogledu pouzdanosti i zadovoljstva vlasnika su Ford, VW, Holden, Chryslerom-Jeep, SsanYong, Mitsubishi i Mercedes-Benz.
User avatar
Athlon64
Posts: 2978
Joined: 24/11/2022 17:51

#59700 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by Athlon64 »

ZoomZoomKiwi wrote: 09/05/2024 13:20
Athlon64 wrote: 09/05/2024 12:55 https://autorepublika.com/2024/05/09/co ... begavanje/

@ZoomZoomKiwi

Šta vele u tvojoj novoj domovini.
Vele ovo
Marke automobila koje su imale loše rezultate u pogledu pouzdanosti i zadovoljstva vlasnika su Ford, VW, Holden, Chryslerom-Jeep, SsanYong, Mitsubishi i Mercedes-Benz.
Samo 30 odsto ispitanika je reklo da je njihova Mazda 6 bila bez grešaka i takođe je loše ocenilo automobil za udobnost, ekonomičnost i performanse.

Mada po ovom tekstu bi se dalo zaključiti da dole žive teški namćori. :lol: :lol: :lol:
Niko niščim zadovoljan.
Post Reply