Već je bilo prošlo preko 2,5 minute nadoknade kada se utakmica nastavila poslije drugog gola Reala. I u toku nadoknade je bilo prekida. I tu po meni nije bilo greške. Jedina greška je bila što nije puštena igra kod tog ofsajda.JohnnyS wrote: ↑09/05/2024 10:49Nogomet nije košarka pa da se gleda samo čista igra. Osim toga, najavio je svima da će produljiti još dvije minute nakon svih tih provjera pa je onda ta situacija bila 3 i po minute nakon isteka deveteTromblon wrote: ↑09/05/2024 10:43To uopšte nije greška jer je trajao prekid zbog provjere drugog gola Reala, pa slavlje i sve je nadoknadioJohnnyS wrote: ↑09/05/2024 09:49 Najveća sudačka greška je što je uopće dopustio da se igra do 102:30 kad je sviran sporni ofsajd. Produljio je devet minuta, a i to je, unatoč svom valjanu Bayerna, previše, a onda je i taj predugi produžetak produljio više od dvije minute što je signalizirao da će produljiti.
UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Tromblon
- Posts: 2790
- Joined: 18/01/2015 19:37
#42451 Re: UEFA Champions League
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
#42452 Re: UEFA Champions League
Zapišite si jučerašnji dan, i pričajte unucima da ste gledali utakmicu knockout faze lige prvaka u kojoj je Real bio bolji i pobijedio uz minimalne kontraverze.
Neće se zadugo ponoviti.
Neće se zadugo ponoviti.
- JohnnyS
- Posts: 17546
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#42453 Re: UEFA Champions League
Tromblon wrote: ↑09/05/2024 10:57Već je bilo prošlo preko 2,5 minute nadoknade kada se utakmica nastavila poslije drugog gola Reala. I u toku nadoknade je bilo prekida. I tu po meni nije bilo greške. Jedina greška je bila što nije puštena igra kod tog ofsajda.
Ako ćemo tako filigranski mjeriti prekide, svaka utakmica će trajati 120 minuta
- Point.
- Posts: 33506
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#42454 Re: UEFA Champions League
Većina fudbalskog svijeta će u finalu navijati za Dortmund i protiv Reala i sudija.
- JohnnyS
- Posts: 17546
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#42455 Re: UEFA Champions League
Sretno većini fudbalskog svijeta
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#42457 Re: UEFA Champions League
Elem........digose uzbunu jer kontaju da zbog rudigerove ruke nije bio ofsajd.
Ako se ruka na gleda........onda je ono bio ofsajd.
Ako se ruka na gleda........onda je ono bio ofsajd.
- Altsa
- Posts: 9265
- Joined: 19/03/2004 18:31
-
ljubijankic
- Posts: 3968
- Joined: 20/11/2011 21:38
-
Melbourne_Australia
- Posts: 2768
- Joined: 06/11/2012 14:20
- Logovan
- Posts: 102834
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#42462 Re: UEFA Champions League
Pa cemu opet ova drama.
Ako se ne gleda ruka,ofsajd je bio ispravna odluka.
Ako se ne gleda ruka,ofsajd je bio ispravna odluka.
- darius_maximus
- Posts: 4485
- Joined: 22/01/2007 02:18
- Location: Sarajevo
#42463 Re: UEFA Champions League
Obično igrač primi loptu u ofsajdu, da go, proslavi, pa onda sudija provjerava je li ofsajd.
Ne znam kad sam zadnji put vidio da linijski odmah diže i svira ofsajd, tako da je to ono što je šega ljudima.
Ofsajd k'o ofsajd, ovi milimetarski se uvijek mogu podesiti koji frame ranije ili kasnije da odgovara onome što želiš da vidiš.
Uglavnom tu onda ovisi o tome kako su sudije raspoložene, a čini se da sinoć nisu bile raspoložene za produžetke.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#42464 Re: UEFA Champions League
Upravo ovo boldirano. Ima i preko 10 godina kad ne sviraju offside na ovakav način kao što su sinoć ili je to baš rijetkost. To su prije radili po starim pravilima... nekad prije pojave pasivnog offsidea.darius_maximus wrote: ↑09/05/2024 12:11Obično igrač primi loptu u ofsajdu, da go, proslavi, pa onda sudija provjerava je li ofsajd.
Ne znam kad sam zadnji put vidio da linijski odmah diže i svira ofsajd, tako da je to ono što je šega ljudima.
Ofsajd k'o ofsajd, ovi milimetarski se uvijek mogu podesiti koji frame ranije ili kasnije da odgovara onome što želiš da vidiš.
Uglavnom tu onda ovisi o tome kako su sudije raspoložene, a čini se da sinoć nisu bile raspoložene za produžetke.![]()
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#42465 Re: UEFA Champions League
Da je sudija bio kako treba ne bismo uopce gledali 15 minuta nadoknade.......pa ne bismo imali o cemu ni razglabat.
Bajern je sinoc zasluzeno ispao.
Bajern je sinoc zasluzeno ispao.
-
Tromblon
- Posts: 2790
- Joined: 18/01/2015 19:37
#42466 Re: UEFA Champions League
I nek traje. I treba da bude tako.JohnnyS wrote: ↑09/05/2024 11:10
Ako ćemo tako filigranski mjeriti prekide, svaka utakmica će trajati 120 minuta
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#42467 Re: UEFA Champions League
Da je sudija bio kako treba historija Lige prvaka bi poprilicno drukcije izgledala 
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
#42469 Re: UEFA Champions League
Ma neeeeeeee...sve je to regularno bilo._BataZiv_0809 wrote: ↑09/05/2024 12:25 Da je sudija bio kako treba historija Lige prvaka bi poprilicno drukcije izgledala![]()
I penali u 90+ minuti, i golovi iz ofsajda, i nesvirani ofsajdi za **khm khm** klub, oprošteni crveni kartoni za raznorazne psihopate koje su nosile bijeli dres.
Sve regularno i čisto.
- SmokingMan
- Posts: 22608
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#42470 Re: UEFA Champions League
Ja sam za fudbal počeo gubit interes posloje utakmice Chelsea - Barcelona iz 2009, kakva je to lakrdija od suđenja bila.
- JohnnyS
- Posts: 17546
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#42471 Re: UEFA Champions League
Ne treba. Treba sankcionirati samo očito izležavanje, ali ni to ne produljenjem utakmice nego da se ne pusti nazad u teren igrača koji je "ozlijeđen".
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
#42472 Re: UEFA Champions League
Velika krađa.SmokingMan wrote: ↑09/05/2024 12:37 Ja sam za fudbal počeo gubit interes posloje utakmice Chelsea - Barcelona iz 2009, kakva je to lakrdija od suđenja bila.
Šta je Barcelona započela, Real je doveo do savršenstva.
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#42473 Re: UEFA Champions League
Onda nije tema utakmica od sinoc.O tome mozemo uvijek.
Sinoc ako je neko poguran to je bajern.
Da su sudije sacekale,pa gledali var.Onda bi varom utvrdili da je stvarno bio ofsajd.
Cemu onda ovoliki plac.
Sinoc ako je neko poguran to je bajern.
Da su sudije sacekale,pa gledali var.Onda bi varom utvrdili da je stvarno bio ofsajd.
Cemu onda ovoliki plac.
- JohnnyS
- Posts: 17546
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#42474 Re: UEFA Champions League
Najbolji tweet sinoć je bio da Real nije pokrao Bayerna sinoć nego kad je uzeo Kroosa za siću 
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#42475 Re: UEFA Champions League
A mozda i nije bio ofsajd? Ali kako to regularno pregledati kad je smrad prekinuo akciju odma. Zar nije za to bas VAR?
Ali zato cemo na iducim utakmicama gledati kada puste akciju gdje igrac stoji pet metara u ofsajdu.
I ako meni izgleda da igrac na kojeg ide lopta nije u ofsajdu.

