Bobi wrote: ↑07/05/2024 16:52Ne smeta mu, objasnio je, smatra da psi u stanovima nemaju prostora za svoje aktivnosti i da imaju vise slobode u avlijama kuća.kakavdanakneiskustvu wrote: ↑07/05/2024 16:50šta ti konkretno smeta kad neko ima malog psa u zgradi?
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Sanjarko
- Posts: 28459
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#66326 Re: Zeničani
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#66327 Re: Zeničani
žBobi wrote: ↑07/05/2024 16:52Ne smeta mu, objasnio je, smatra da psi u stanovima nemaju prostora za svoje aktivnosti i da imaju vise slobode u avlijama kuća.kakavdanakneiskustvu wrote: ↑07/05/2024 16:50šta ti konkretno smeta kad neko ima malog psa u zgradi?
nemaju u garsonjeri u kojoj živi npr. 4 osobe, kako neće mali pas imati prostora u stanu od 60 kvadrata u kojem žive dvije osobe
- -Chesterfield-
- Posts: 6916
- Joined: 04/08/2020 19:22
#66328 Re: Zeničani
Bobi wrote: ↑07/05/2024 15:31Cekam i ja povoljno da uzmem kakvu njivu po marke kvadrat.-Chesterfield- wrote: ↑07/05/2024 15:15Treba graditi stambene objekte. Puno ljudi sa sela čeka nešto povoljno da kupi u gradu.
"Kakva korist od toga na koga će se knjižiti neka njiva, ako nema ljudi u Bosni i Hercegovini".
- Sanjarko
- Posts: 28459
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#66329 Re: Zeničani
Pa u stanu od 60 m2 s dvije osobe hoce, ono se odnosilo vise na prirodno okruzenje i sl. Nisi upratio tok razgovora sav ili se ja nisam dobro izrazio. Kazem ja teska tema, ali da se rijesit i ovo.kakavdanakneiskustvu wrote: ↑07/05/2024 17:01žBobi wrote: ↑07/05/2024 16:52Ne smeta mu, objasnio je, smatra da psi u stanovima nemaju prostora za svoje aktivnosti i da imaju vise slobode u avlijama kuća.kakavdanakneiskustvu wrote: ↑07/05/2024 16:50
šta ti konkretno smeta kad neko ima malog psa u zgradi?
nemaju u garsonjeri u kojoj živi npr. 4 osobe, kako neće mali pas imati prostora u stanu od 60 kvadrata u kojem žive dvije osobe
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#66330 Re: Zeničani
Negdje sam vidio da su radovi stali jer su vidjeli da su iza cijevi od grijanja.
- Sanjarko
- Posts: 28459
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#66331 Re: Zeničani
Bit ce robota, B.I.-Chesterfield- wrote: ↑07/05/2024 17:04Bobi wrote: ↑07/05/2024 15:31Cekam i ja povoljno da uzmem kakvu njivu po marke kvadrat.-Chesterfield- wrote: ↑07/05/2024 15:15
Treba graditi stambene objekte. Puno ljudi sa sela čeka nešto povoljno da kupi u gradu.
"Kakva korist od toga na koga će se knjižiti neka njiva, ako nema ljudi u Bosni i Hercegovini".
- -Chesterfield-
- Posts: 6916
- Joined: 04/08/2020 19:22
#66332 Re: Zeničani
Je li neko radio ovu protezu za kutnjake?
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38021
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#66333 Re: Zeničani
Šta ce ti..neces zivo meso žvakat..dosta ti to sto imas
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#66335 Re: Zeničani
Sta se ovo ravna prekoputa Ine u Raspotočju?
Zgrada ili neka ogromna firma?

Jučer nije bilo, bar ja nisam vidio
Na fotki je pola samo od ovog što je trenutno skinuto
Zgrada ili neka ogromna firma?

Jučer nije bilo, bar ja nisam vidio
Na fotki je pola samo od ovog što je trenutno skinuto
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#66336 Re: Zeničani
koliko ja vidim ravna se zemlja...

- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#66337 Re: Zeničani
Garaze i te kako trebaju. Gradnja garaza tj. nedostajuceg parking prostora daje osnovu da se suzbije ova indijanstina od parkiranja po trotoarima, ulicama i zelenim povrsinama. Sada nemamo dovoljno parkinga i nemoguce je od ljudi traziti da postuju pravila i parkiraju samo na za parking oznacenim povrsinama. Kada se stvore uslovi, tj. kada se izgrade parking mjesta onda se mogu lupati kazne, dizati auta i na kraju tako prisiliti ljude da ista koriste. Nije to uopste tako losa investicija samo da ima malo vizije izmedju gradske administracije i investitora. Nas problem je sada sto grad uslovljava investitora potpunom kontrolom cijene na novom parkingu. Kada bi se nasli na pola puta i ostavili mogucnost kreiranja trzisnih cijena uz nadzor grada (da to nebi skroz podivljalo) mogao bi se napraviti koncept koji bi bio itekao isplativ i za grad i za investitora a doveo bi do uredovanja zivotne sredine za sve.-Chesterfield- wrote: ↑07/05/2024 15:15Treba graditi stambene objekte. Puno ljudi sa sela čeka nešto povoljno da kupi u gradu.
Tesko da se u ovim uslovima moze ocekivati povoljnija stanogradnja. Cijene materijala pa i radne snage je otisla do neba od korone na ovamo, tako da nek vam je bog dragi na pomoci ako sada trazite nesto. Mi smo sada u tom stanju da je bilo pametnije gradu da su spucali taj milion+ suficita na subvencije za mlade ili one koji kupuju prvi stan/kucu nego sto krpe asfalt, al et.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38021
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#66339 Re: Zeničani
To se ravna ima mjesec..samo chekam kishu da se one kuće srolaju dolje da bude malo frke
.
- N.N.
- Posts: 3554
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#66340 Re: Zeničani
Toplota.ba pravi halu. Valjda 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83510
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- N.N.
- Posts: 3554
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#66342 Re: Zeničani
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83510
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#66343 Re: Zeničani
Top
Nikad cuo
Cudi me da nisu u poslovnoj zoni
Nikad cuo
Cudi me da nisu u poslovnoj zoni
- N.N.
- Posts: 3554
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#66344 Re: Zeničani
Gore su na na Bristu haman, ispod Aid Opel servisa, Dzananovica i tih objekata...
Ja sam cuo da oni rade ovo preko puta Ina pumpe, ali opet haj' ga znaj.
Ja sam cuo da oni rade ovo preko puta Ina pumpe, ali opet haj' ga znaj.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83510
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#66345 Re: Zeničani
Napokon i kod nas da se krenu otvarat firme
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#66346 Re: Zeničani
Pa onda se nista nece otvorit, vjerovatno samo prelaze na novu lokaciju.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#66347 Re: Zeničani
Posluju oni duže vremena, prije nego što se poslovna zona počela gradit. A mislim i da nema slobodnih placeva u zoni vec odavno
- N.N.
- Posts: 3554
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#66348 Re: Zeničani
Sta treba za pasos !?
Licna, uplatnica i stari pasos @?
Ne treba vise drzavljanstvo, rodni listovi i te zajebancije, a !?
@kakavdanakneiskustvu
Licna, uplatnica i stari pasos @?
Ne treba vise drzavljanstvo, rodni listovi i te zajebancije, a !?
@kakavdanakneiskustvu
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Sanjarko
- Posts: 28459
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#66350 Re: Zeničani
ZK izvadak?kakavdanakneiskustvu wrote: ↑07/05/2024 21:17i fotografirati se mislim trebaš, a mozda i ne,nisam siguran
