Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
-Chesterfield-
Posts: 6916
Joined: 04/08/2020 19:22

#66226 Re: Zeničani

Post by -Chesterfield- »

Bobi wrote: 03/05/2024 13:26 Artisan https://artisan.ba/

fakat ljudi rade :thumbup: :bih:
Pregledao sam proizvode na stranici i nema par artikala da valjaju.
Doduše, ovo vjerovatno ide ko halva u sredinama gdje je fora nosati ovako nešto.
http://www.klix.ba/clanak/240503104
User avatar
Athlon64
Posts: 2978
Joined: 24/11/2022 17:51

#66227 Re: Zeničani

Post by Athlon64 »

-Chesterfield- wrote: 03/05/2024 18:08
Bobi wrote: 03/05/2024 13:26 Artisan https://artisan.ba/

fakat ljudi rade :thumbup: :bih:
Pregledao sam proizvode na stranici i nema par artikala da valjaju.
Doduše, ovo vjerovatno ide ko halva u sredinama gdje je fora nosati ovako nešto.
http://www.klix.ba/clanak/240503104
pricas o artisanu?
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#66228 Re: Zeničani

Post by anex »

Bobi wrote: 03/05/2024 17:37
anex wrote: 03/05/2024 15:20
Bobi wrote: 03/05/2024 13:26 Artisan https://artisan.ba/

fakat ljudi rade :thumbup: :bih:
Bio sam prije 16 godina u ovoj firmi, poslovno.
Dobri su i tada bili a sad mogu misliti...
Ma izvioz pajdo...ono extra dizajn, da imam para zeo bi nesto,mogu mislit kako je skupo.
Stol i 6 stolica, u prolazu sam vidio...cijena stola 1000KM prije 16 godina :mrgreen:
Mogu misliti sad.
Doduše, puno drvo.
User avatar
Athlon64
Posts: 2978
Joined: 24/11/2022 17:51

#66229 Re: Zeničani

Post by Athlon64 »

anex wrote: 03/05/2024 18:16
Bobi wrote: 03/05/2024 17:37
anex wrote: 03/05/2024 15:20

Bio sam prije 16 godina u ovoj firmi, poslovno.
Dobri su i tada bili a sad mogu misliti...
Ma izvioz pajdo...ono extra dizajn, da imam para zeo bi nesto,mogu mislit kako je skupo.
Stol i 6 stolica, u prolazu sam vidio...cijena stola 1000KM prije 16 godina :mrgreen:
Mogu misliti sad.
Doduše, puno drvo.
Može se i danas uzeti dobar sto za nekih 3500-4000 KM

Evropski orah, puno drvo.
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#66230 Re: Zeničani

Post by anex »

Pa to je to.
Cijena od prije 16 godina x 4 :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83498
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#66231 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Citao sam dok Hurgadu nije prozvao mondenom lokacijom :D
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#66232 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

DebelinJoe wrote: 03/05/2024 06:49 https://zurnal.info/clanak/politici-je- ... b-WeNk6pdf

Vrijedi procitati.
Dobro smo raspoređeni po svijetu, što jest jest.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#66233 Re: Zeničani

Post by Throttle »

U Zedi se ispituju stolice koje Artisan pravi. Pregledao sam uzivo njihovu stolicu, perfekcija. Na stranu dizajn, kvalitet je na vrhunskom nivou.
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#66234 Re: Zeničani

Post by Warashii »

-Chesterfield- wrote: 03/05/2024 18:08
Bobi wrote: 03/05/2024 13:26 Artisan https://artisan.ba/

fakat ljudi rade :thumbup: :bih:
Pregledao sam proizvode na stranici i nema par artikala da valjaju.
Doduše, ovo vjerovatno ide ko halva u sredinama gdje je fora nosati ovako nešto.
http://www.klix.ba/clanak/240503104
Sta znam ako imaju promet i kupci uzimaju očigledno da valja. Ko smo mi koji nismo konzumenti da sudimo.
O ukusima ne vrijedi.
User avatar
xPaco1337
Posts: 2589
Joined: 30/09/2020 14:34

#66235 Re: Zeničani

Post by xPaco1337 »

https://www.zenicablog.com/direktorica- ... -u-sluzbi/

Sve fina familija i porodicne vrijednosti
scarr
Posts: 585
Joined: 28/01/2019 23:34

#66236 Re: Zeničani

Post by scarr »

xPaco1337 wrote: 03/05/2024 20:46 https://www.zenicablog.com/direktorica- ... -u-sluzbi/

Sve fina familija i porodicne vrijednosti
Za lijekova im trebalo
User avatar
Athlon64
Posts: 2978
Joined: 24/11/2022 17:51

#66237 Re: Zeničani

Post by Athlon64 »

Throttle wrote: 03/05/2024 19:39 U Zedi se ispituju stolice koje Artisan pravi. Pregledao sam uzivo njihovu stolicu, perfekcija. Na stranu dizajn, kvalitet je na vrhunskom nivou.
100%

Meni je kod njihovog namještaja najfascinancniji taktilni osjećaj, dakle bukvalno bih mogao cijeli dan da milujem sto i stolice, to nikad nigdje ranije nisam doživio, to je ono "jawdroping" baš.
DebelinJoe
Posts: 4249
Joined: 03/03/2021 20:06

#66238 Re: Zeničani

Post by DebelinJoe »

Molbica:

Preporuka za ljubaznog i strpljivog notara u Zenici. Ovo "ljubazan i strpljiv" ne pišem tek tako.

Poželjno da što bliže notarskoj kancelariji bude parking. Jedna starija osoba bi trebala nešto potpisati.
User avatar
N.N.
Posts: 3553
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#66239 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Admir Živojević. :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#66240 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

N.N. wrote: 03/05/2024 22:41 Admir Živojević. :thumbup:
:thumbup: :thumbup:
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#66241 Re: Zeničani

Post by anex »

N.N. wrote: 03/05/2024 22:41 Admir Živojević. :thumbup:
Jest da njega neće ni vidjeti nego onu žensku u drugoj kancelariji...

Ja bi preporucio onog kod MARSa na Carini, dolazi na adresu po potrebi.
User avatar
xPaco1337
Posts: 2589
Joined: 30/09/2020 14:34

#66242 Re: Zeničani

Post by xPaco1337 »

DebelinJoe wrote: 03/05/2024 22:38 Molbica:

Preporuka za ljubaznog i strpljivog notara u Zenici. Ovo "ljubazan i strpljiv" ne pišem tek tako.

Poželjno da što bliže notarskoj kancelariji bude parking. Jedna starija osoba bi trebala nešto potpisati.
Emir Sudzuka u Masarikovoj, nedavno sam bio i meni je trebalo za neke dokumente koji su baš zeznuti, ljudi se razumiju top
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#66243 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Ne znam je li bilo, ali vrijedi pogledati

https://youtu.be/4oNGxWAbG4I?si=VPIX1_wXP7o9J96Q
User avatar
ShnjaZZZ
Posts: 1710
Joined: 29/11/2022 19:46

#66244 Re: Zeničani

Post by ShnjaZZZ »

kuglanje_ze wrote: 04/05/2024 19:13 Ne znam je li bilo, ali vrijedi pogledati

https://youtu.be/4oNGxWAbG4I?si=VPIX1_wXP7o9J96Q
Dobar video :thumbup:

Image

Danas je Zenica zračna banja kad porediš sa prošlim vremenima.
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#66245 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

ShnjaZZZ wrote: 04/05/2024 23:41
kuglanje_ze wrote: 04/05/2024 19:13 Ne znam je li bilo, ali vrijedi pogledati

https://youtu.be/4oNGxWAbG4I?si=VPIX1_wXP7o9J96Q
Dobar video :thumbup:

Image

Danas je Zenica zračna banja kad porediš sa prošlim vremenima.
Ako gledaš zrak onda si u pravu

Kad gledaš sve drugo čini se da je tada Zenica bila više grad.
Deny25
Posts: 191
Joined: 12/01/2022 02:27

#66246 Re: Zeničani

Post by Deny25 »

Pitanje samo jel neko isao ikada ovim busem iz Zenice za Sarajevo u pola 6 dodel tamo barem malo prije 7 sati ili on ulazi i u Kakanj i Visoko?
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2546
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#66247 Re: Zeničani

Post by cenecimoveocino »

Deny25 wrote: 05/05/2024 19:09 Pitanje samo jel neko isao ikada ovim busem iz Zenice za Sarajevo u pola 6 dodel tamo barem malo prije 7 sati ili on ulazi i u Kakanj i Visoko?
onaj ko putuje svaki dan busem Sa-Ze treba mu orden dat :kontrabas:
User avatar
Sanjarko
Posts: 28453
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#66248 Re: Zeničani

Post by Sanjarko »

Deny25 wrote: 05/05/2024 19:09 Pitanje samo jel neko isao ikada ovim busem iz Zenice za Sarajevo u pola 6 dodel tamo barem malo prije 7 sati ili on ulazi i u Kakanj i Visoko?
Isao davno nekad dok je rahmetli pratetak bio ziv iz Zenice za Sarajevo i obrnuto upravo oko pola 6 ili 6 sati, treba mu oko sat vremena da dodze. Zadnji put toliko krcat autobus bio da sam morao kod vrata sjedit i to zadnjih vrata, citav put.

Sad kakvo je stanje ne znam. Znam da za mnoge relacije i nema vise redovno linija kao nekad ili barem ne pise kako treba kad su. Mislim opcenito, ne samo ZE-SA nego i kod nas ovdje okolina oko Zenice.

Ne isplate im se valjda linije. Ne znam sto ne nabave kombije za neke linije.
Deny25
Posts: 191
Joined: 12/01/2022 02:27

#66249 Re: Zeničani

Post by Deny25 »

Ma to je stvar ato sam prije godinu i po i ja isao jednim drugim terminom pa se pokvario na skoro samom ulazu u sarajevo autobus. A sada mi bas treba da sam gore prije 7 pa ako je ko putovao neka se oglasi hvala.
User avatar
xPaco1337
Posts: 2589
Joined: 30/09/2020 14:34

#66250 Re: Zeničani

Post by xPaco1337 »

Kakvi su nam putevi i sudari ništa me ne cudi, danas sam proveo skoro 5 sati hodajuci po Žepču jer nisam mogao izaci na magistralu zbog onog sudara, dobro je da nisam bio koloni kao vecina odustao sam odma i vratio se nazad reko proce za sat-dva međutim....Vidim bruku autobusa,kamiona bilo kilometarske kolone, ne mogu shvatit da zbog obicnog prevrtanja auta oni zaustave saobracaj na skoro 5 sati na jedinom putu koji povezuje sve živo
Post Reply