Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Pregledao sam proizvode na stranici i nema par artikala da valjaju.
Doduše, ovo vjerovatno ide ko halva u sredinama gdje je fora nosati ovako nešto. http://www.klix.ba/clanak/240503104
Pregledao sam proizvode na stranici i nema par artikala da valjaju.
Doduše, ovo vjerovatno ide ko halva u sredinama gdje je fora nosati ovako nešto. http://www.klix.ba/clanak/240503104
Pregledao sam proizvode na stranici i nema par artikala da valjaju.
Doduše, ovo vjerovatno ide ko halva u sredinama gdje je fora nosati ovako nešto. http://www.klix.ba/clanak/240503104
Sta znam ako imaju promet i kupci uzimaju očigledno da valja. Ko smo mi koji nismo konzumenti da sudimo.
O ukusima ne vrijedi.
Throttle wrote: ↑03/05/2024 19:39
U Zedi se ispituju stolice koje Artisan pravi. Pregledao sam uzivo njihovu stolicu, perfekcija. Na stranu dizajn, kvalitet je na vrhunskom nivou.
100%
Meni je kod njihovog namještaja najfascinancniji taktilni osjećaj, dakle bukvalno bih mogao cijeli dan da milujem sto i stolice, to nikad nigdje ranije nisam doživio, to je ono "jawdroping" baš.
Deny25 wrote: ↑05/05/2024 19:09
Pitanje samo jel neko isao ikada ovim busem iz Zenice za Sarajevo u pola 6 dodel tamo barem malo prije 7 sati ili on ulazi i u Kakanj i Visoko?
onaj ko putuje svaki dan busem Sa-Ze treba mu orden dat
Deny25 wrote: ↑05/05/2024 19:09
Pitanje samo jel neko isao ikada ovim busem iz Zenice za Sarajevo u pola 6 dodel tamo barem malo prije 7 sati ili on ulazi i u Kakanj i Visoko?
Isao davno nekad dok je rahmetli pratetak bio ziv iz Zenice za Sarajevo i obrnuto upravo oko pola 6 ili 6 sati, treba mu oko sat vremena da dodze. Zadnji put toliko krcat autobus bio da sam morao kod vrata sjedit i to zadnjih vrata, citav put.
Sad kakvo je stanje ne znam. Znam da za mnoge relacije i nema vise redovno linija kao nekad ili barem ne pise kako treba kad su. Mislim opcenito, ne samo ZE-SA nego i kod nas ovdje okolina oko Zenice.
Ne isplate im se valjda linije. Ne znam sto ne nabave kombije za neke linije.
Ma to je stvar ato sam prije godinu i po i ja isao jednim drugim terminom pa se pokvario na skoro samom ulazu u sarajevo autobus. A sada mi bas treba da sam gore prije 7 pa ako je ko putovao neka se oglasi hvala.
Kakvi su nam putevi i sudari ništa me ne cudi, danas sam proveo skoro 5 sati hodajuci po Žepču jer nisam mogao izaci na magistralu zbog onog sudara, dobro je da nisam bio koloni kao vecina odustao sam odma i vratio se nazad reko proce za sat-dva međutim....Vidim bruku autobusa,kamiona bilo kilometarske kolone, ne mogu shvatit da zbog obicnog prevrtanja auta oni zaustave saobracaj na skoro 5 sati na jedinom putu koji povezuje sve živo