Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#65777 Re: Zeničani
Ma to ti je renderanex wrote: ↑11/04/2024 12:38 https://www.zenicablog.com/foto-zenica- ... f6zU--ddIE
Dobro izgleda...sushi bar
Jel ideš na prijovičku sutra
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#65778 Re: Zeničani
Neda mi ženaBobi wrote: ↑11/04/2024 13:47Ma to ti je renderanex wrote: ↑11/04/2024 12:38 https://www.zenicablog.com/foto-zenica- ... f6zU--ddIE
Dobro izgleda...sushi bar, lijepo izgleda i novi stadion
.
Jel ideš na prijovičku sutra?
- gentoo
- Posts: 4592
- Joined: 05/01/2008 12:10
- Location: Ze
- Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25
#65779 Re: Zeničani
Osim ako ne uvedu "nema pit' kafu dok nesto ne jedes" sistem bice puno ispijaca kafa, instagramusa i slicnih (kao i u 90% objekata).. gdje mi, ljubitelji sushija i sirove ribe, necemo moci doci na red i do stola 
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#65780 Re: Zeničani
To je zagarantovano.
Na kraju će se pretvoriti u lounge bar
Na kraju će se pretvoriti u lounge bar
- xPaco1337
- Posts: 2589
- Joined: 30/09/2020 14:34
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
- Sanjarko
- Posts: 28424
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65983
- Joined: 03/08/2010 19:04
#65784 Re: Zeničani
mislim da ti znam zeta,dobar čovjek
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
- xPaco1337
- Posts: 2589
- Joined: 30/09/2020 14:34
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#65787 Re: Zeničani
Jbt, ja pomislio da gremlini iza resetaka vire

-
DebelinJoe
- Posts: 4235
- Joined: 03/03/2021 20:06
#65788 Re: Zeničani
Kojoj mjesnoj zajednici pripada Babina rijeka?
Treba mi ta info...
Hvala unaprijed
Treba mi ta info...
Hvala unaprijed
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#65789 Re: Zeničani
MZ Staro Radakovo.
Nalazi se u žutoj zgradi do Paviljona, ulaz preko puta autobuske stanice gradskog busa a stanica se nalazi prije ćevabdžinice "Bešlić".
Nalazi se u žutoj zgradi do Paviljona, ulaz preko puta autobuske stanice gradskog busa a stanica se nalazi prije ćevabdžinice "Bešlić".
- -Chesterfield-
- Posts: 6916
- Joined: 04/08/2020 19:22
#65790 Re: Zeničani
Gdje kupiti gumu za romobil?
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#65791 Re: Zeničani
ProComp je imao za modele koje su oni prodavali.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#65792 Re: Zeničani
Ako je 'lektrični, vidi kod Jaleta, objavljuje fotke da servisira i el. romobile, izmedju ostalog mijenjao je i gume
Jale-Suspension & Brakes
062 502 358
https://www.google.com/search?client=ms ... t%2Fm1%2F2
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#65793 Re: Zeničani
Topla preporuka za Jale servis. Momak izuzetno profesionalan.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65983
- Joined: 03/08/2010 19:04
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#65795 Re: Zeničani
Spoiler
Show
skoronikako wrote: ↑12/04/2024 14:28 https://nkcelik.ba/nk-celik-talac-javas ... -sporosti/
Čelik te, zaista, treba! U ovom saopštenju je navedeno dovoljno razloga da više nego ikada budeš uz svoj klub.Neki od odgovora na upite i urgencije kluba i klupskog punomoćnika za ubrzanjem procesa su:
da su „određene sudije prestale s radom, te da se čeka da se novi sudija upozna s predmetom“,
da se „proces ne može ubrzati zbog korištenja godišnjih odmora“,
da se „određena dokumentacija izgubila prilikom selidbe“,
da „treba vremena dok se određeni predmeti pronađu u arhivi“,
da je „punomoćnik povjerioca zaboravio dostaviti podnesak na sud“,
da se „jedan predmet vodi pod dva različita broja“,
da „rješenja o deblokadi koja su dostavljena jednoj banci ne vrijede i za drugu banku koja inzistira da sud direktno na njenu adresu dostavi zasebno originalno rješenje“, i sl.
Ukoliko neko zeli pomoci:
https://www.shop.nkcelik.ba/proizvod/karta/
Prebacio sam komentar na temu NK Čelik...
-
tap3ah75
- Posts: 7595
- Joined: 07/09/2009 14:14
#65796 Re: Zeničani
Šta je sutra 13.4. u Zenici.
Kon nas neko okačio u po grada natpis
13.4. SVI U ZENICU!
A nemam pojma ni gdje doći ni zašto.
Kon nas neko okačio u po grada natpis
13.4. SVI U ZENICU!
A nemam pojma ni gdje doći ni zašto.
- ShnjaZZZ
- Posts: 1710
- Joined: 29/11/2022 19:46
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#65799 Re: Zeničani
Ne kontam zasto prebacujes na teme koje vecina nas ne posjecuje. Ovo se tice i Zenice i nek stoji i na ovoj temi. Pola teme mozes na gastronomiju prebaciti ili na ljubavne teme i ne reagujes ali cim se nesto o Celiku napise skaces. I jos ono...hajd jos jednom upisi. E jesi faca.anex wrote: ↑12/04/2024 17:46Hajd još jednom ga upiši molim te..SpoilerShowskoronikako wrote: ↑12/04/2024 14:28 https://nkcelik.ba/nk-celik-talac-javas ... -sporosti/
Čelik te, zaista, treba! U ovom saopštenju je navedeno dovoljno razloga da više nego ikada budeš uz svoj klub.Neki od odgovora na upite i urgencije kluba i klupskog punomoćnika za ubrzanjem procesa su:
da su „određene sudije prestale s radom, te da se čeka da se novi sudija upozna s predmetom“,
da se „proces ne može ubrzati zbog korištenja godišnjih odmora“,
da se „određena dokumentacija izgubila prilikom selidbe“,
da „treba vremena dok se određeni predmeti pronađu u arhivi“,
da je „punomoćnik povjerioca zaboravio dostaviti podnesak na sud“,
da se „jedan predmet vodi pod dva različita broja“,
da „rješenja o deblokadi koja su dostavljena jednoj banci ne vrijede i za drugu banku koja inzistira da sud direktno na njenu adresu dostavi zasebno originalno rješenje“, i sl.
Ukoliko neko zeli pomoci:
https://www.shop.nkcelik.ba/proizvod/karta/
Prebacio sam komentar na temu NK Čelik...
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#65800 Re: Zeničani
Šta je problem ako se premjesti komentar u Čelikovu temu?


