Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#65776 Re: Zeničani

Post by anex »

Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#65777 Re: Zeničani

Post by Bobi »

anex wrote: 11/04/2024 12:38 https://www.zenicablog.com/foto-zenica- ... f6zU--ddIE

Dobro izgleda...sushi bar
Ma to ti je render :D, lijepo izgleda i novi stadion :mrgreen: .

Jel ideš na prijovičku sutra :D ?
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#65778 Re: Zeničani

Post by anex »

Bobi wrote: 11/04/2024 13:47
anex wrote: 11/04/2024 12:38 https://www.zenicablog.com/foto-zenica- ... f6zU--ddIE

Dobro izgleda...sushi bar
Ma to ti je render :D, lijepo izgleda i novi stadion :mrgreen: .

Jel ideš na prijovičku sutra :D ?
Neda mi žena :D
User avatar
gentoo
Posts: 4592
Joined: 05/01/2008 12:10
Location: Ze
Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25

#65779 Re: Zeničani

Post by gentoo »

Osim ako ne uvedu "nema pit' kafu dok nesto ne jedes" sistem bice puno ispijaca kafa, instagramusa i slicnih (kao i u 90% objekata).. gdje mi, ljubitelji sushija i sirove ribe, necemo moci doci na red i do stola :mrgreen:
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#65780 Re: Zeničani

Post by ZoomZoomKiwi »

To je zagarantovano.

Na kraju će se pretvoriti u lounge bar
User avatar
xPaco1337
Posts: 2589
Joined: 30/09/2020 14:34

#65781 Re: Zeničani

Post by xPaco1337 »

anex wrote: 11/04/2024 12:25 @Sanjarko ti si moj idol... :D
Najjaci lik i ja se slazem
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#65782 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Sinoc ja nesto kontam pa nisam filter klime odavno mijenjao...
ImageImage



..sad hlladi, stavio novi :lol: .
User avatar
Sanjarko
Posts: 28424
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#65783 Re: Zeničani

Post by Sanjarko »

anex wrote: 11/04/2024 12:25 @Sanjarko ti si moj idol... :D
Ma imao mi zet sličan problem s klimom ali mislim da nije nikad otklonio ili je skupo ili ne znaju gdje curi ili nešto treće.

A i auto mu je već postaro i nije najbolje od Pežoa.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65981
Joined: 03/08/2010 19:04

#65784 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Sanjarko wrote: 11/04/2024 16:32
anex wrote: 11/04/2024 12:25 @Sanjarko ti si moj idol... :D
Ma imao mi zet sličan problem s klimom ali mislim da nije nikad otklonio ili je skupo ili ne znaju gdje curi ili nešto treće.

A i auto mu je već postaro i nije najbolje od Pežoa.
mislim da ti znam zeta,dobar čovjek
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#65785 Re: Zeničani

Post by ZoomZoomKiwi »

Bobi wrote: 11/04/2024 16:19 Sinoc ja nesto kontam pa nisam filter klime odavno mijenjao...
ImageImage



..sad hlladi, stavio novi :lol: .
Facepalm :mrgreen:
User avatar
xPaco1337
Posts: 2589
Joined: 30/09/2020 14:34

#65786 Re: Zeničani

Post by xPaco1337 »

Bobi wrote: 11/04/2024 16:19 Sinoc ja nesto kontam pa nisam filter klime odavno mijenjao...
ImageImage



..sad hlladi, stavio novi :lol: .
To je željezarin dim :-)
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#65787 Re: Zeničani

Post by phillie »

Jbt, ja pomislio da gremlini iza resetaka vire :lol: :lol: :lol:
DebelinJoe
Posts: 4234
Joined: 03/03/2021 20:06

#65788 Re: Zeničani

Post by DebelinJoe »

Kojoj mjesnoj zajednici pripada Babina rijeka?

Treba mi ta info...

Hvala unaprijed
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#65789 Re: Zeničani

Post by anex »

MZ Staro Radakovo.
Nalazi se u žutoj zgradi do Paviljona, ulaz preko puta autobuske stanice gradskog busa a stanica se nalazi prije ćevabdžinice "Bešlić". :D
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 6916
Joined: 04/08/2020 19:22

#65790 Re: Zeničani

Post by -Chesterfield- »

Gdje kupiti gumu za romobil?
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#65791 Re: Zeničani

Post by ZoomZoomKiwi »

ProComp je imao za modele koje su oni prodavali.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#65792 Re: Zeničani

Post by Throttle »

-Chesterfield- wrote: 12/04/2024 14:25 Gdje kupiti gumu za romobil?
Ako je 'lektrični, vidi kod Jaleta, objavljuje fotke da servisira i el. romobile, izmedju ostalog mijenjao je i gume
Jale-Suspension & Brakes
062 502 358

https://www.google.com/search?client=ms ... t%2Fm1%2F2
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#65793 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

-Chesterfield- wrote: 12/04/2024 14:25 Gdje kupiti gumu za romobil?
Topla preporuka za Jale servis. Momak izuzetno profesionalan.
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#65795 Re: Zeničani

Post by anex »

Spoiler
Show
skoronikako wrote: 12/04/2024 14:28 https://nkcelik.ba/nk-celik-talac-javas ... -sporosti/
Neki od odgovora na upite i urgencije kluba i klupskog punomoćnika za ubrzanjem procesa su:

da su „određene sudije prestale s radom, te da se čeka da se novi sudija upozna s predmetom“,
da se „proces ne može ubrzati zbog korištenja godišnjih odmora“,
da se „određena dokumentacija izgubila prilikom selidbe“,
da „treba vremena dok se određeni predmeti pronađu u arhivi“,
da je „punomoćnik povjerioca zaboravio dostaviti podnesak na sud“,
da se „jedan predmet vodi pod dva različita broja“,
da „rješenja o deblokadi koja su dostavljena jednoj banci ne vrijede i za drugu banku koja inzistira da sud direktno na njenu adresu dostavi zasebno originalno rješenje“, i sl.
Čelik te, zaista, treba! U ovom saopštenju je navedeno dovoljno razloga da više nego ikada budeš uz svoj klub.

Ukoliko neko zeli pomoci:
https://www.shop.nkcelik.ba/proizvod/karta/
Hajd još jednom ga upiši molim te..

Prebacio sam komentar na temu NK Čelik...
tap3ah75
Posts: 7594
Joined: 07/09/2009 14:14

#65796 Re: Zeničani

Post by tap3ah75 »

Šta je sutra 13.4. u Zenici.
Kon nas neko okačio u po grada natpis
13.4. SVI U ZENICU!
A nemam pojma ni gdje doći ni zašto. :lol:
User avatar
ShnjaZZZ
Posts: 1710
Joined: 29/11/2022 19:46

#65797 Re: Zeničani

Post by ShnjaZZZ »

tap3ah75 wrote: 12/04/2024 20:25 Šta je sutra 13.4. u Zenici.
Kon nas neko okačio u po grada natpis
13.4. SVI U ZENICU!
A nemam pojma ni gdje doći ni zašto. :lol:
Gostuje FK Rudar Kakanj na Bilinom.
tap3ah75
Posts: 7594
Joined: 07/09/2009 14:14

#65798 Re: Zeničani

Post by tap3ah75 »

hFala
Preskačem ovaj put
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#65799 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

anex wrote: 12/04/2024 17:46
Spoiler
Show
skoronikako wrote: 12/04/2024 14:28 https://nkcelik.ba/nk-celik-talac-javas ... -sporosti/
Neki od odgovora na upite i urgencije kluba i klupskog punomoćnika za ubrzanjem procesa su:

da su „određene sudije prestale s radom, te da se čeka da se novi sudija upozna s predmetom“,
da se „proces ne može ubrzati zbog korištenja godišnjih odmora“,
da se „određena dokumentacija izgubila prilikom selidbe“,
da „treba vremena dok se određeni predmeti pronađu u arhivi“,
da je „punomoćnik povjerioca zaboravio dostaviti podnesak na sud“,
da se „jedan predmet vodi pod dva različita broja“,
da „rješenja o deblokadi koja su dostavljena jednoj banci ne vrijede i za drugu banku koja inzistira da sud direktno na njenu adresu dostavi zasebno originalno rješenje“, i sl.
Čelik te, zaista, treba! U ovom saopštenju je navedeno dovoljno razloga da više nego ikada budeš uz svoj klub.

Ukoliko neko zeli pomoci:
https://www.shop.nkcelik.ba/proizvod/karta/
Hajd još jednom ga upiši molim te..

Prebacio sam komentar na temu NK Čelik...
Ne kontam zasto prebacujes na teme koje vecina nas ne posjecuje. Ovo se tice i Zenice i nek stoji i na ovoj temi. Pola teme mozes na gastronomiju prebaciti ili na ljubavne teme i ne reagujes ali cim se nesto o Celiku napise skaces. I jos ono...hajd jos jednom upisi. E jesi faca.
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#65800 Re: Zeničani

Post by anex »

Šta je problem ako se premjesti komentar u Čelikovu temu?
Post Reply