Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
muha_sa
Posts: 140458
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#42776 Re: Utakmice.

Post by muha_sa »

mond wrote: 06/04/2024 21:46
muha_sa wrote: 06/04/2024 21:45 FOOTBALL
BOSNIA & HERZEGOVINA : WWIN PREMIJER LIGA
6.4.2024 20:45

FK Sarajevo
-

LIVE

Igman Konjic
SUMMARY
https://wwwtvbosnacom.blogspot.com/
Probaj ovo
Hvalaaaaaaaaaaa :thumbup:
last mohicans
Posts: 18269
Joined: 09/08/2012 23:19

#42777 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ja ne kontam reakcije ovog Ilieva kod ovakvih šuteva, baca se na guicu, pa dok ustade gol zakuca lik.
User avatar
Radar71
Posts: 7594
Joined: 21/07/2010 15:43

#42778 Re: Utakmice.

Post by Radar71 »

mmeni je Rogic puno bolji golman
last mohicans
Posts: 18269
Joined: 09/08/2012 23:19

#42779 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ovaj sav nakav rastrojen, reakcije mu nepredvidive i čudne.
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#42780 Re: Utakmice.

Post by Ultraviolent »

Je li ovaj Igman inace igra ovako dobro ili?
last mohicans
Posts: 18269
Joined: 09/08/2012 23:19

#42781 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ne igra, ali su večeras ko Barsa rastrčani ili im previše dopuštamo. Igramo ko NBA, bez odbrane, sad pa sad nam dođu u priliku.
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#42782 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Radar71 wrote: 06/04/2024 21:53 mmeni je Rogic puno bolji golman
Da, nije ni on sad neka pljacka ali je.bolji sigurno. Osim toga, poslije onog brukanja na derbiju ovaj je u mom tefteru kreten i ne bi mi više stao na.gol nikad.
last mohicans
Posts: 18269
Joined: 09/08/2012 23:19

#42783 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Izmjene nam ništa nisu donijele, čak smo lošiji, nekoko smo rastrzani, ne znamo smiriti i stati na loptu. Daleko od njih, lako nam stvaraju prilike.
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#42784 Re: Utakmice.

Post by mond »

Heba siso
Čestitke ekipi, istrošeni smo bili vidjelo se u drugom.
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#42785 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ma karinaska utakmica, dobismo zahvaljujuci poklon penalu i supljem Dini Hamzicu. Hebib se opet protiv nas pretvori u igrača, samo sam gledao kako ce na kraju jos i Merso ugurati nesto.
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42786 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Kakva utakmica, ode mi jedno 10 godina života. :mrgreen: Stvaraš pritisak, stvoriš tu i tamo poneku priliku, postigneš gol i onda ga primiš. Postigneš dva gola i onda opet ga primiš pa se patiš do kraja. Mi da smo vodili 5:1 opet ne bi bilo mirnoće u igri. Hamza! Momak je dobar igrač što i dokazuje u posljednje vrijeme. 12 golova :thumbup: Igman dobro odigrao, super su se nosili, pogotovo u drugom poluvremenu.
User avatar
van Basten
Posts: 7967
Joined: 21/09/2006 02:59

#42787 Re: Utakmice.

Post by van Basten »

Nije loše ovo što se napatismo večeras preko svake mjere. Da smo i ovu rutinirali kao prošle dvije već bismo se nadigli i raspištoljili kako već znamo. Ovako, triježnjenje na vakat, a bez troška.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#42788 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Kako Hamzi lezi ova formacija, bas je pun samopouzdanja :)
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#42789 Re: Utakmice.

Post by mond »



Realno i korektno. Fali mirnoće, ali se osjetio i umor + rovitost pojedinaca.
I slažem se gore je neko napisao da je bolji ovaj fajt za ekipu nego da je završilo 4:1 il 5:1.
Ne znam šta je bilo sa navijačima, izašao odmah, jbg gužve, ovo ono...pitarluk :D
Paradox76
Posts: 241
Joined: 08/04/2023 23:12

#42790 Re: Utakmice.

Post by Paradox76 »

Prvo poluvrijeme odlično, vidi se na igračima da su se oslobodili nekog pritiska, igraju sa puno vise slobode.
Buljubasic odigrao prvo maestralno, ima veliki potencijal.
Hamza majstor.
U drugom se bez potrebe počelo kalkulisati, ali opet dobro je.

Prelako su nam dolazili do gola, ljudi se bore za opstanak i borbeni su, ipak je najlakše svima igrati na Kosevu, svi se dodju nešto dokazivati.

Falit će Đuričković na derbiju.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#42791 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Paradox76 wrote: 07/04/2024 00:42 Prvo poluvrijeme odlično, vidi se na igračima da su se oslobodili nekog pritiska, igraju sa puno vise slobode.
Buljubasic odigrao prvo maestralno, ima veliki potencijal.
Hamza majstor.
U drugom se bez potrebe počelo kalkulisati, ali opet dobro je.

Prelako su nam dolazili do gola, ljudi se bore za opstanak i borbeni su, ipak je najlakše svima igrati na Kosevu, svi se dodju nešto dokazivati.

Falit će Đuričković na derbiju.
Moraju nam lako dolaziti do gola igramo 352 a nemamo odbranu za te formacije.Vidim da je Rozman malo mijenjao formaciju protiv ovih davljenika na tabeli ako bude forsirao istu igru protiv Zrnjskog,Veleza i slicnih ekipa ne gine nam potop.
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#42792 Re: Utakmice.

Post by mond »

Izašli smo iz "lakših" utakmica. Idućih pet treba biti pametan. Svaki bod je bitan, ako zijanimo od Veleža i Sloge, sva ova golgeterska forma ode u smeće.
Igrati bez ljepote i nadmetanja jer nismo ekipa koja može težiti takvim temama protiv ozbiljnih timova.
Ulazak u utakmice mora biti ozbiljan. Treba nam 12 bodova za europu u kojoj se nadam da neće biti neke bruke kao prethodne dvije sezone.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#42793 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Treba se prvo sad u nedjelju istresti na izabranicima jade vlagodica :bih: :bih:
User avatar
HarTar
Posts: 10951
Joined: 20/05/2020 02:33

#42794 Re: Utakmice.

Post by HarTar »

omega369 wrote: 08/04/2024 16:41 Treba se prvo sad u nedjelju istresti na izabranicima jade vlagodica :bih: :bih:
Zgazit ih 💪
velaxsa
Posts: 408
Joined: 12/04/2005 06:53
Location: Sarajevo
Contact:

#42795 Re: Utakmice.

Post by velaxsa »

Kako zenicki smrad silji strumfovima...fujjjj.
Sociolog
Posts: 5769
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#42796 Re: Utakmice.

Post by Sociolog »

igdje link da neko postavi?
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#42797 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Svaki kontakt svira im prekid
velaxsa
Posts: 408
Joined: 12/04/2005 06:53
Location: Sarajevo
Contact:

#42798 Re: Utakmice.

Post by velaxsa »

Za 10 minuta Mustaficu opomena pred zuti nakon prvog starta, Radovicu žuti nakon bezveze starta, Krpiceva sansa iz metarskog offside-a koji se naravno ne svira... Kyeremehu nekakav faul u napadu...teska utakmica...
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#42799 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Bacaju se na svaki kontakt ko gromom pogođeni.
A ofsajd mislim da je sviran, bar je Iliev izveo loptu daleko ispred peterca.
last mohicans
Posts: 18269
Joined: 09/08/2012 23:19

#42800 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Sad će on sve svirati da malo kompenzira, nizasta je Radoviću dao zuti i gledat će da nekome spuca drugi.
Post Reply