Hvalaaaaaaaaaaa
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- muha_sa
- Posts: 140459
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#42776 Re: Utakmice.
-
last mohicans
- Posts: 18271
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42777 Re: Utakmice.
Ja ne kontam reakcije ovog Ilieva kod ovakvih šuteva, baca se na guicu, pa dok ustade gol zakuca lik.
- Radar71
- Posts: 7594
- Joined: 21/07/2010 15:43
#42778 Re: Utakmice.
mmeni je Rogic puno bolji golman
-
last mohicans
- Posts: 18271
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42779 Re: Utakmice.
Ovaj sav nakav rastrojen, reakcije mu nepredvidive i čudne.
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#42780 Re: Utakmice.
Je li ovaj Igman inace igra ovako dobro ili?
-
last mohicans
- Posts: 18271
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42781 Re: Utakmice.
Ne igra, ali su večeras ko Barsa rastrčani ili im previše dopuštamo. Igramo ko NBA, bez odbrane, sad pa sad nam dođu u priliku.
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
-
last mohicans
- Posts: 18271
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42783 Re: Utakmice.
Izmjene nam ništa nisu donijele, čak smo lošiji, nekoko smo rastrzani, ne znamo smiriti i stati na loptu. Daleko od njih, lako nam stvaraju prilike.
-
mond
- Posts: 3618
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42784 Re: Utakmice.
Heba siso
Čestitke ekipi, istrošeni smo bili vidjelo se u drugom.
Čestitke ekipi, istrošeni smo bili vidjelo se u drugom.
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#42785 Re: Utakmice.
Ma karinaska utakmica, dobismo zahvaljujuci poklon penalu i supljem Dini Hamzicu. Hebib se opet protiv nas pretvori u igrača, samo sam gledao kako ce na kraju jos i Merso ugurati nesto.
- Logovan
- Posts: 102851
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42786 Re: Utakmice.
Kakva utakmica, ode mi jedno 10 godina života.
Stvaraš pritisak, stvoriš tu i tamo poneku priliku, postigneš gol i onda ga primiš. Postigneš dva gola i onda opet ga primiš pa se patiš do kraja. Mi da smo vodili 5:1 opet ne bi bilo mirnoće u igri. Hamza! Momak je dobar igrač što i dokazuje u posljednje vrijeme. 12 golova
Igman dobro odigrao, super su se nosili, pogotovo u drugom poluvremenu.
- van Basten
- Posts: 7967
- Joined: 21/09/2006 02:59
#42787 Re: Utakmice.
Nije loše ovo što se napatismo večeras preko svake mjere. Da smo i ovu rutinirali kao prošle dvije već bismo se nadigli i raspištoljili kako već znamo. Ovako, triježnjenje na vakat, a bez troška.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#42788 Re: Utakmice.
Kako Hamzi lezi ova formacija, bas je pun samopouzdanja 
-
mond
- Posts: 3618
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42789 Re: Utakmice.
Realno i korektno. Fali mirnoće, ali se osjetio i umor + rovitost pojedinaca.
I slažem se gore je neko napisao da je bolji ovaj fajt za ekipu nego da je završilo 4:1 il 5:1.
Ne znam šta je bilo sa navijačima, izašao odmah, jbg gužve, ovo ono...pitarluk
-
Paradox76
- Posts: 241
- Joined: 08/04/2023 23:12
#42790 Re: Utakmice.
Prvo poluvrijeme odlično, vidi se na igračima da su se oslobodili nekog pritiska, igraju sa puno vise slobode.
Buljubasic odigrao prvo maestralno, ima veliki potencijal.
Hamza majstor.
U drugom se bez potrebe počelo kalkulisati, ali opet dobro je.
Prelako su nam dolazili do gola, ljudi se bore za opstanak i borbeni su, ipak je najlakše svima igrati na Kosevu, svi se dodju nešto dokazivati.
Falit će Đuričković na derbiju.
Buljubasic odigrao prvo maestralno, ima veliki potencijal.
Hamza majstor.
U drugom se bez potrebe počelo kalkulisati, ali opet dobro je.
Prelako su nam dolazili do gola, ljudi se bore za opstanak i borbeni su, ipak je najlakše svima igrati na Kosevu, svi se dodju nešto dokazivati.
Falit će Đuričković na derbiju.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42791 Re: Utakmice.
Moraju nam lako dolaziti do gola igramo 352 a nemamo odbranu za te formacije.Vidim da je Rozman malo mijenjao formaciju protiv ovih davljenika na tabeli ako bude forsirao istu igru protiv Zrnjskog,Veleza i slicnih ekipa ne gine nam potop.Paradox76 wrote: ↑07/04/2024 00:42 Prvo poluvrijeme odlično, vidi se na igračima da su se oslobodili nekog pritiska, igraju sa puno vise slobode.
Buljubasic odigrao prvo maestralno, ima veliki potencijal.
Hamza majstor.
U drugom se bez potrebe počelo kalkulisati, ali opet dobro je.
Prelako su nam dolazili do gola, ljudi se bore za opstanak i borbeni su, ipak je najlakše svima igrati na Kosevu, svi se dodju nešto dokazivati.
Falit će Đuričković na derbiju.
-
mond
- Posts: 3618
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42792 Re: Utakmice.
Izašli smo iz "lakših" utakmica. Idućih pet treba biti pametan. Svaki bod je bitan, ako zijanimo od Veleža i Sloge, sva ova golgeterska forma ode u smeće.
Igrati bez ljepote i nadmetanja jer nismo ekipa koja može težiti takvim temama protiv ozbiljnih timova.
Ulazak u utakmice mora biti ozbiljan. Treba nam 12 bodova za europu u kojoj se nadam da neće biti neke bruke kao prethodne dvije sezone.
Igrati bez ljepote i nadmetanja jer nismo ekipa koja može težiti takvim temama protiv ozbiljnih timova.
Ulazak u utakmice mora biti ozbiljan. Treba nam 12 bodova za europu u kojoj se nadam da neće biti neke bruke kao prethodne dvije sezone.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#42793 Re: Utakmice.
Treba se prvo sad u nedjelju istresti na izabranicima jade vlagodica

- HarTar
- Posts: 10951
- Joined: 20/05/2020 02:33
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42795 Re: Utakmice.
Kako zenicki smrad silji strumfovima...fujjjj.
-
Sociolog
- Posts: 5769
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#42796 Re: Utakmice.
igdje link da neko postavi?
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#42797 Re: Utakmice.
Svaki kontakt svira im prekid
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42798 Re: Utakmice.
Za 10 minuta Mustaficu opomena pred zuti nakon prvog starta, Radovicu žuti nakon bezveze starta, Krpiceva sansa iz metarskog offside-a koji se naravno ne svira... Kyeremehu nekakav faul u napadu...teska utakmica...
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#42799 Re: Utakmice.
Bacaju se na svaki kontakt ko gromom pogođeni.
A ofsajd mislim da je sviran, bar je Iliev izveo loptu daleko ispred peterca.
A ofsajd mislim da je sviran, bar je Iliev izveo loptu daleko ispred peterca.
-
last mohicans
- Posts: 18271
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42800 Re: Utakmice.
Sad će on sve svirati da malo kompenzira, nizasta je Radoviću dao zuti i gledat će da nekome spuca drugi.
