English Premier League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
darius_maximus
Posts: 3298
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#57726 Re: English Premier League

Post by darius_maximus »

BHF_Manijak wrote: 13/03/2024 11:23 Slazem se i sve sto si nabrojao su bile zvijeri i tacno si imao razlicite tipove.

Koliko je raje Inzaghi nervirao, osim navijaca Milana, ali sta ces covjeku, nerealno je koliko se nalazi uvijek tamo gdje je lopta i gol, van Nistelrooy jako slican, ja sam ga mrzio jer je u Unitedu bio, ali pre prestrasan igrac.
Onda si imao ove brzanere poput Henrya, takve sam najvise volio gledati. Crespo, Shevchenko, van Persie, Drogba, Anelka, Villa, Torres, Larsson, Ibrahimovic, Vieri, Shearer, Klose, Toni, Owen, Raul, Eto´o, Trezeguet, Batistuta, Bierhoff, Klinsmann... Ma more ih ima i vecinom razliciti.

I meni jedan upecatljiv, iako nije imao wow karijeru, ali za moj ukus najjaci igrac glavom i skokom uz Bierhoffa i Drogbu, a to je Mario Jardel! Kakav je to mag u skok igri bio, strasan.
Baš neki dan gledam video o Jardelu i kako je propao.
Nije rekao ne drogi i sve izgubio, a strašan igrač bio.

Inzaghi je mene vazda nervirao jer stvarno jeste bio tap-in igrač.
Guzicom, koljenom, trepavicom, samo da uđe...
Meni više leže igrači koji su mogli sami odraditi posao.
Pređi sve i daj ga sam. :D
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21742
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#57727 Re: English Premier League

Post by MarlboroGold »

Meni je bio drag onaj Adriano što je igrao za Inter, ali jbg propade karijera.
User avatar
JohnnyS
Posts: 14027
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#57728 Re: English Premier League

Post by JohnnyS »

Jao Adriano s topom u nozi. Meni nije bio drag jer sam u Italiji uvijek preferirao Milan, dok je moj brat bio navijač Intera pa je u njegovoj sobi bio poster Adriana. Imaju li danas djeca uopće postere na zidovima, meni mali ulazi u te godine, sve čekam hoće li reći da nabavimo poster Mbappea kad pređe u Real :D I dođe li do toga, gdje bi se uopće mogli nabaviti posteri :D
User avatar
darius_maximus
Posts: 3298
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#57729 Re: English Premier League

Post by darius_maximus »

BHF_Manijak wrote: 13/03/2024 11:23 Slazem se i sve sto si nabrojao su bile zvijeri i tacno si imao razlicite tipove.

Koliko je raje Inzaghi nervirao, osim navijaca Milana, ali sta ces covjeku, nerealno je koliko se nalazi uvijek tamo gdje je lopta i gol, van Nistelrooy jako slican, ja sam ga mrzio jer je u Unitedu bio, ali pre prestrasan igrac.
Onda si imao ove brzanere poput Henrya, takve sam najvise volio gledati. Crespo, Shevchenko, van Persie, Drogba, Anelka, Villa, Torres, Larsson, Ibrahimovic, Vieri, Shearer, Klose, Toni, Owen, Raul, Eto´o, Trezeguet, Batistuta, Bierhoff, Klinsmann... Ma more ih ima i vecinom razliciti.

I meni jedan upecatljiv, iako nije imao wow karijeru, ali za moj ukus najjaci igrac glavom i skokom uz Bierhoffa i Drogbu, a to je Mario Jardel! Kakav je to mag u skok igri bio, strasan.


Još su ovo samo "Nikeovi" :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55968
Joined: 15/12/2008 16:53

#57730 Re: English Premier League

Post by ultima_palabra »

darius_maximus wrote: 13/03/2024 09:23
BHF_Manijak wrote: 13/03/2024 09:14
JohnnyS wrote: 13/03/2024 08:40

Moj stav o Henryju je plod svađa po Twitteru kad se omalovažavalo Benzemu. Pa se istraživanjem podataka, jer Twitter ne prašta ( :D ), došlo da toga da Henry nema ništa bolje od Benzeme. Malo sam bacio kost ovdje, svakako da mislim kako je Henry odličan napadač bio, ali osobno smatram da je bio cijeli niz boljih u njegov vakat, bar troje iz Reala u tom momentu
Pa nije niko rekao da je top 3 u svijetu, ali kad te i medju top 10 ili 15 svrstaju, znaci da si vraski dobar igrac.

Evo hajmo pobrojati napadace iz te ere 2000-2010, koliko ih je boljih od Henrya realno?

Ne znam zasto bi neko omalovazavao Benzemu, prestrasan napadac, dugo Real nece kvalitetnijeg naci.
Priče o napadačima se uglavnom zasnivaju na preferencama i koliko je igrač obilježio neku epohu s tom ekipom.
Recimo, Herny je bio zvijezda s Arsenalom, Suarez s Liverpoolom, Aguero sa Cityem.
Bez obzira što možda ima boljih, igrač je obilježio taj klub i period.

Benzema je nekako vazda bio u pozadini i doprinosio brojke, ali je kolo vodio Ronaldo.
On se recimo zadovoljio time, dok Neymar to nije mogao u Barci, iako je isto doprinosio golovima i asistencijama šakom i kapom.

Pored toga, čini mi se da se Benzema ukopao još na nekoliko nivoa:
- optužbe za silovanje
- ucjena saigrača iz reprezentacije
- izbacivanje iz reprezentacije
- imam osjećaj da to što je musliman ne pomaže

Sve kad sabereš, dobiješ što dobiješ...
On je sacekao da ode CR i onda je 5 godina on bio glavni igrac u timu. Na kraju osvojio LP i zlatnu loptu sa 34 godine.
User avatar
darius_maximus
Posts: 3298
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#57731 Re: English Premier League

Post by darius_maximus »

ultima_palabra wrote: 13/03/2024 14:17
darius_maximus wrote: 13/03/2024 09:23
BHF_Manijak wrote: 13/03/2024 09:14

Pa nije niko rekao da je top 3 u svijetu, ali kad te i medju top 10 ili 15 svrstaju, znaci da si vraski dobar igrac.

Evo hajmo pobrojati napadace iz te ere 2000-2010, koliko ih je boljih od Henrya realno?

Ne znam zasto bi neko omalovazavao Benzemu, prestrasan napadac, dugo Real nece kvalitetnijeg naci.
Priče o napadačima se uglavnom zasnivaju na preferencama i koliko je igrač obilježio neku epohu s tom ekipom.
Recimo, Herny je bio zvijezda s Arsenalom, Suarez s Liverpoolom, Aguero sa Cityem.
Bez obzira što možda ima boljih, igrač je obilježio taj klub i period.

Benzema je nekako vazda bio u pozadini i doprinosio brojke, ali je kolo vodio Ronaldo.
On se recimo zadovoljio time, dok Neymar to nije mogao u Barci, iako je isto doprinosio golovima i asistencijama šakom i kapom.

Pored toga, čini mi se da se Benzema ukopao još na nekoliko nivoa:
- optužbe za silovanje
- ucjena saigrača iz reprezentacije
- izbacivanje iz reprezentacije
- imam osjećaj da to što je musliman ne pomaže

Sve kad sabereš, dobiješ što dobiješ...
On je sacekao da ode CR i onda je 5 godina on bio glavni igrac u timu. Na kraju osvojio LP i zlatnu loptu sa 34 godine.
Opet, nisam rekao da je Benzema loš napadač.
Samo sam rekao da je dugo živio u sjeni i da nema svoju "eru" u Realu.
Niti znaš kad je došao, niti kad je otišao.
Učestvovao u sto golova i titula, ali tako je.

Neki igrači su nevidljivi i dobri, neki obilježe klub i podignu ga na novi nivo.
Higuain je meni recimo sličan igrač bio. Svugdje je imao dobre brojke, ali nije nigdje baš podigao neki klub na sljedeći nivo (više će ga se ljudi sjećati po tome što je bio choker za Argentinu u nekoliko navrata).
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55968
Joined: 15/12/2008 16:53

#57732 Re: English Premier League

Post by ultima_palabra »

darius_maximus wrote: 13/03/2024 14:48
ultima_palabra wrote: 13/03/2024 14:17
darius_maximus wrote: 13/03/2024 09:23

Priče o napadačima se uglavnom zasnivaju na preferencama i koliko je igrač obilježio neku epohu s tom ekipom.
Recimo, Herny je bio zvijezda s Arsenalom, Suarez s Liverpoolom, Aguero sa Cityem.
Bez obzira što možda ima boljih, igrač je obilježio taj klub i period.

Benzema je nekako vazda bio u pozadini i doprinosio brojke, ali je kolo vodio Ronaldo.
On se recimo zadovoljio time, dok Neymar to nije mogao u Barci, iako je isto doprinosio golovima i asistencijama šakom i kapom.

Pored toga, čini mi se da se Benzema ukopao još na nekoliko nivoa:
- optužbe za silovanje
- ucjena saigrača iz reprezentacije
- izbacivanje iz reprezentacije
- imam osjećaj da to što je musliman ne pomaže

Sve kad sabereš, dobiješ što dobiješ...
On je sacekao da ode CR i onda je 5 godina on bio glavni igrac u timu. Na kraju osvojio LP i zlatnu loptu sa 34 godine.
Opet, nisam rekao da je Benzema loš napadač.
Samo sam rekao da je dugo živio u sjeni i da nema svoju "eru" u Realu.
Niti znaš kad je došao, niti kad je otišao.
Učestvovao u sto golova i titula, ali tako je.

Neki igrači su nevidljivi i dobri, neki obilježe klub i podignu ga na novi nivo.
Higuain je meni recimo sličan igrač bio. Svugdje je imao dobre brojke, ali nije nigdje baš podigao neki klub na sljedeći nivo (više će ga se ljudi sjećati po tome što je bio choker za Argentinu u nekoliko navrata).
Jeste ako si prestao pratiti fudbal prije pet godina. Mozda da se apdejtujes malo, sramota je ovo citati.
User avatar
darius_maximus
Posts: 3298
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#57733 Re: English Premier League

Post by darius_maximus »

ultima_palabra wrote: 13/03/2024 14:59
darius_maximus wrote: 13/03/2024 14:48
ultima_palabra wrote: 13/03/2024 14:17

On je sacekao da ode CR i onda je 5 godina on bio glavni igrac u timu. Na kraju osvojio LP i zlatnu loptu sa 34 godine.
Opet, nisam rekao da je Benzema loš napadač.
Samo sam rekao da je dugo živio u sjeni i da nema svoju "eru" u Realu.
Niti znaš kad je došao, niti kad je otišao.
Učestvovao u sto golova i titula, ali tako je.

Neki igrači su nevidljivi i dobri, neki obilježe klub i podignu ga na novi nivo.
Higuain je meni recimo sličan igrač bio. Svugdje je imao dobre brojke, ali nije nigdje baš podigao neki klub na sljedeći nivo (više će ga se ljudi sjećati po tome što je bio choker za Argentinu u nekoliko navrata).
Jeste ako si prestao pratiti fudbal prije pet godina. Mozda da se apdejtujes malo, sramota je ovo citati.
Ne moraš sve što je vezano za Real primati toliko srcu.
Benzema je dobar napadač i to je to.
Pomalo underrated jer je sebi sjebao reprezentativnu karijeru i proveo godine u sjeni Ronalda, ali nije nivo Henrya.
Šta je ovdje toliko kontraverzno da se tebi odmah lampice pale da skočiš u zaštitu Reala?
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45678
Joined: 29/12/2005 01:20

#57734 Re: English Premier League

Post by jeza u ledja »

Nisu bas isti tip igraca, ali po meni Benzema itekako jeste nivo Henrija. Obojica su top.

Trola vas Johny, svaki dan napise nesto kontra bivsih igraca Barse ili hvaljenje bivsih igraca Reala. Doduse lijepo je bilo prisjetiti se svih imena koje je BHF Manijak spomenuo. :)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55968
Joined: 15/12/2008 16:53

#57735 Re: English Premier League

Post by ultima_palabra »

jeza u ledja wrote: 13/03/2024 15:53 Nisu bas isti tip igraca, ali po meni Benzema itekako jeste nivo Henrija. Obojica su top.

Trola vas Johny, svaki dan napise nesto kontra bivsih igraca Barse ili hvaljenje bivsih igraca Reala. Doduse lijepo je bilo prisjetiti se svih imena koje je BHF Manijak spomenuo. :)
A ovaj iznad puca kontru.

U periodu 2019-23, Benzema je bio mozda i najbolji igrac na svijetu.
LSD
Posts: 27411
Joined: 24/07/2007 08:26

#57736 Re: English Premier League

Post by LSD »

ultima_palabra wrote: 13/03/2024 16:46
jeza u ledja wrote: 13/03/2024 15:53 Nisu bas isti tip igraca, ali po meni Benzema itekako jeste nivo Henrija. Obojica su top.

Trola vas Johny, svaki dan napise nesto kontra bivsih igraca Barse ili hvaljenje bivsih igraca Reala. Doduse lijepo je bilo prisjetiti se svih imena koje je BHF Manijak spomenuo. :)
A ovaj iznad puca kontru.

U periodu 2019-23, Benzema je bio mozda i najbolji igrac na svijetu.
:lol: :lol:


Bas lose trolanje.
Mora to mnogo bolje, da bi se neko upecao :pliska: :mrgreen:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45678
Joined: 29/12/2005 01:20

#57737 Re: English Premier League

Post by jeza u ledja »

ultima_palabra wrote: 13/03/2024 16:46
jeza u ledja wrote: 13/03/2024 15:53 Nisu bas isti tip igraca, ali po meni Benzema itekako jeste nivo Henrija. Obojica su top.

Trola vas Johny, svaki dan napise nesto kontra bivsih igraca Barse ili hvaljenje bivsih igraca Reala. Doduse lijepo je bilo prisjetiti se svih imena koje je BHF Manijak spomenuo. :)
A ovaj iznad puca kontru.

U periodu 2019-23, Benzema je bio mozda i najbolji igrac na svijetu.
lolz
User avatar
Better Man
Posts: 16830
Joined: 01/10/2006 20:10

#57738 Re: English Premier League

Post by Better Man »

darius_maximus wrote: 13/03/2024 12:13
BHF_Manijak wrote: 13/03/2024 11:23 Slazem se i sve sto si nabrojao su bile zvijeri i tacno si imao razlicite tipove.

Koliko je raje Inzaghi nervirao, osim navijaca Milana, ali sta ces covjeku, nerealno je koliko se nalazi uvijek tamo gdje je lopta i gol, van Nistelrooy jako slican, ja sam ga mrzio jer je u Unitedu bio, ali pre prestrasan igrac.
Onda si imao ove brzanere poput Henrya, takve sam najvise volio gledati. Crespo, Shevchenko, van Persie, Drogba, Anelka, Villa, Torres, Larsson, Ibrahimovic, Vieri, Shearer, Klose, Toni, Owen, Raul, Eto´o, Trezeguet, Batistuta, Bierhoff, Klinsmann... Ma more ih ima i vecinom razliciti.

I meni jedan upecatljiv, iako nije imao wow karijeru, ali za moj ukus najjaci igrac glavom i skokom uz Bierhoffa i Drogbu, a to je Mario Jardel! Kakav je to mag u skok igri bio, strasan.
Baš neki dan gledam video o Jardelu i kako je propao.
Nije rekao ne drogi i sve izgubio, a strašan igrač bio.

Inzaghi je mene vazda nervirao jer stvarno jeste bio tap-in igrač.
Guzicom, koljenom, trepavicom, samo da uđe...
Meni više leže igrači koji su mogli sami odraditi posao.
Pređi sve i daj ga sam. :D
Mario Jardel dao više golova nego što je odigrao utakmica za Porto. Da se nije deogirao i da se ozbiljno posvetio nogometu, bio bi jedan od najvećih ikada. Strašan je bio talent.
User avatar
Capajebo
Posts: 20777
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#57739 Re: English Premier League

Post by Capajebo »

A što ih ubi Luton nogama u glavu :lol:
User avatar
vaučer
Posts: 9427
Joined: 04/08/2009 15:22
Location: Living in the past

#57740 Re: English Premier League

Post by vaučer »

Iako još imaju marginalnu prednost, Luton ide ispred Evertona do kraja sezone. Plavima je jedina nada da Forest popuši kaznu, iako bi i oni mogli još jednu.
User avatar
Logovan
Posts: 94740
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#57741 Re: English Premier League

Post by Logovan »

Capajebo wrote: 13/03/2024 21:16 A što ih ubi Luton nogama u glavu :lol:
Puste ih da povedu 0:3 i onda prc :mrgreen:
User avatar
Capajebo
Posts: 20777
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#57742 Re: English Premier League

Post by Capajebo »

Logovan wrote: 13/03/2024 22:17
Capajebo wrote: 13/03/2024 21:16 A što ih ubi Luton nogama u glavu :lol:
Puste ih da povedu 0:3 i onda prc :mrgreen:
Strasna utakmica, prebacit na ligu prvaka tek kad ovo zavrsi :lol:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21742
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#57743 Re: English Premier League

Post by MarlboroGold »

Ovo je jedan od najvećih preokreta u premier ligi ikad. Strašna utakmica i vrhunski komentator :thumbup:
Osmi Socrates
Posts: 8343
Joined: 19/10/2020 15:33

#57744 Re: English Premier League

Post by Osmi Socrates »

Jedna od utakmica sezone. :lol:

Biće to borba do zadnjeg kola ko će ispasti sa Sheffieldom i Burnleyem.

Premier Liga je rekla da neće više biti bodovnih kazni do kraja sezone. Nadam se da će za sljedeću kazne odrediti prije početka prvog kola, ako ih bude.
User avatar
Better Man
Posts: 16830
Joined: 01/10/2006 20:10

#57745 Re: English Premier League

Post by Better Man »

MarlboroGold wrote: 13/03/2024 22:31 Ovo je jedan od najvećih preokreta u premier ligi ikad. Strašna utakmica i vrhunski komentator :thumbup:
Jedne sezone dok je Nistelrooy igrao za Manchester United, United je gubio 3:0 na poluvremenu i u drugom su preokrenuli rezultat i pobijedili 5:3. Nistelrooy bio igrač utakmice.
User avatar
JohnnyS
Posts: 14027
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#57746 Re: English Premier League

Post by JohnnyS »

Eto napadača boljeg od Henryja :D
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45678
Joined: 29/12/2005 01:20

#57747 Re: English Premier League

Post by jeza u ledja »

Van Nistelrooij mu dodje nesto ko Haaland. Def nije bolji napadac od Henrija.
elk
Posts: 2826
Joined: 14/08/2006 12:03

#57748 Re: English Premier League

Post by elk »

To protiv totenhema bilo 5:3 jelde? Bio je protiv njih cini mi se i onaj od 0:2 do 5:2, modric dao gol za spurse.

Zao mi lutona, bolja vala bila tekma nego obje iz lige prvaka.
Osmi Socrates
Posts: 8343
Joined: 19/10/2020 15:33

#57749 Re: English Premier League

Post by Osmi Socrates »

Beckham je tad odigrao fantastičnu utakmicu. U drugom poluvremenu.

Bila je i ona utakmica kad je Arsenal vodio 4:0, a Newcastle izjednačio na 4:4. Nije potpuni comeback, ali svakako jedna od boljih utakmica Premier Lige.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21742
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#57750 Re: English Premier League

Post by MarlboroGold »

JohnnyS wrote: 14/03/2024 00:00 Eto napadača boljeg od Henryja :D
Kod tebe je svaki napadač koji je igrao za Real bio bolji od Henrya :mrgreen:

Vjerovatno i Morientes, a biće da je i Joselu :lol:
Last edited by MarlboroGold on 14/03/2024 07:39, edited 1 time in total.
Post Reply