Btw napokon Mazda koja valja
https://carbuzz.com/news/this-superchar ... le-sleeper
Moderators: _BataZiv_0809, anex
Ima i Maserati u salonu u Sa. https://olx.ba/artikal/52650629
Ne valja to, puno troši. Jedino ako ima varijanta sa dizel motorom.
Nema vise rally-a I potreba za tim troskom nestane. Fia jos promjeni pravila I jbga ne isplati se.hilmija frlj wrote: ↑18/01/2024 23:21 Ma smiješna auta. Nekad su barem imali Imprezu STI. Ovo danas za penzionere
Giblia nikako da prodaju. Mislim da se vrti od 2021. godine na olxu.
Neki dan mi na YouTube iskoči klip (shorts) F1 zvuka 2022. vs 2012., tu se čuju posljedice promjena u regulativi.BiBi911 wrote: ↑19/01/2024 10:56Nema vise rally-a I potreba za tim troskom nestane. Fia jos promjeni pravila I jbga ne isplati se.hilmija frlj wrote: ↑18/01/2024 23:21 Ma smiješna auta. Nekad su barem imali Imprezu STI. Ovo danas za penzionere
A STI Modeli su cinili 0.05% prodanih tak da su bili samo za pricu ne za zaradu
Auta za entuzijaste.BiBi911 wrote: ↑19/01/2024 10:56Nema vise rally-a I potreba za tim troskom nestane. Fia jos promjeni pravila I jbga ne isplati se.hilmija frlj wrote: ↑18/01/2024 23:21 Ma smiješna auta. Nekad su barem imali Imprezu STI. Ovo danas za penzionere
A STI Modeli su cinili 0.05% prodanih tak da su bili samo za pricu ne za zaradu
Prosle godine imao sam priliku cuti audi iz groupe B(dal je original ili ne nisam siguran) I yaris wrc2023 Audi je sporiji al kada je počeo da urla, cujes ga na kilometar, poslije ne mozes da mu pridjes a yaris onako stoji, tuzno. Ono super je yaris aliLaplace wrote: ↑19/01/2024 11:04Neki dan mi na YouTube iskoči klip (shorts) F1 zvuka 2022. vs 2012., tu se čuju posljedice promjena u regulativi.BiBi911 wrote: ↑19/01/2024 10:56Nema vise rally-a I potreba za tim troskom nestane. Fia jos promjeni pravila I jbga ne isplati se.hilmija frlj wrote: ↑18/01/2024 23:21 Ma smiješna auta. Nekad su barem imali Imprezu STI. Ovo danas za penzionere
A STI Modeli su cinili 0.05% prodanih tak da su bili samo za pricu ne za zaradu
https://www.youtube.com/shorts/tdOtwaBLNzE
EFD22 wrote: ↑19/01/2024 11:04Auta za entuzijaste.BiBi911 wrote: ↑19/01/2024 10:56Nema vise rally-a I potreba za tim troskom nestane. Fia jos promjeni pravila I jbga ne isplati se.hilmija frlj wrote: ↑18/01/2024 23:21 Ma smiješna auta. Nekad su barem imali Imprezu STI. Ovo danas za penzionere
A STI Modeli su cinili 0.05% prodanih tak da su bili samo za pricu ne za zaradu
Entuzijasta je malo.
Entuzijasta sa parama je još manje.
http://www.autocentarbh.ba/autocentar-kalkulatordaario naharis wrote: ↑19/01/2024 13:29 Za raju vozace, koliko ce kostati prva registracija za auto od 77kW?
Hvala puno, ja sam isto nesto mislio oko 600-700 KM, ljudi me uvjeravaju da ce mi biti 1200-1300.canvra888 wrote: ↑19/01/2024 13:32http://www.autocentarbh.ba/autocentar-kalkulatordaario naharis wrote: ↑19/01/2024 13:29 Za raju vozace, koliko ce kostati prva registracija za auto od 77kW?
Pa pazi, moguće da i hoće ako nemaš bonusa nikako. Je li prvi put registruješ auto na sebe? Ako jeste, onda ono što ti u rubrici "osiguranje" uduplaj samo i to je ta neka okvirna cifra.daario naharis wrote: ↑19/01/2024 13:39Hvala puno, ja sam isto nesto mislio oko 600-700 KM, ljudi me uvjeravaju da ce mi biti 1200-1300.canvra888 wrote: ↑19/01/2024 13:32http://www.autocentarbh.ba/autocentar-kalkulatordaario naharis wrote: ↑19/01/2024 13:29 Za raju vozace, koliko ce kostati prva registracija za auto od 77kW?
Tek trebam poloziti, prvi put vozac-prvo auto-prva registracija. Bice znaci 100% polise, oko 1000 KM ce me izaci.canvra888 wrote: ↑19/01/2024 13:42Pa pazi, moguće da i hoće ako nemaš bonusa nikako. Je li prvi put registruješ auto na sebe? Ako jeste, onda ono što ti u rubrici "osiguranje" uduplaj samo i to je ta neka okvirna cifra.daario naharis wrote: ↑19/01/2024 13:39Hvala puno, ja sam isto nesto mislio oko 600-700 KM, ljudi me uvjeravaju da ce mi biti 1200-1300.
Nema na čemudaario naharis wrote: ↑19/01/2024 14:08Tek trebam poloziti, prvi put vozac-prvo auto-prva registracija. Bice znaci 100% polise, oko 1000 KM ce me izaci.canvra888 wrote: ↑19/01/2024 13:42Pa pazi, moguće da i hoće ako nemaš bonusa nikako. Je li prvi put registruješ auto na sebe? Ako jeste, onda ono što ti u rubrici "osiguranje" uduplaj samo i to je ta neka okvirna cifra.daario naharis wrote: ↑19/01/2024 13:39
Hvala puno, ja sam isto nesto mislio oko 600-700 KM, ljudi me uvjeravaju da ce mi biti 1200-1300.
Hvala na pomoci
Čak je u većini slučajeva obrnuto.
mislim da je realno, makar po tipkama na volanu..EFD22 wrote: ↑19/01/2024 13:55 https://olx.ba/artikal/54799674
Nešto mi malo prešla za ove godine.
2019. u šestom mjesecu imala 91k km.
@Evolution_IV Je l' ovo isti motor k'o u tebe? Šta treba gledati, je li on 8v ili 16v kakav mu je razvod, mane?