Bmw nije znao sta radi...oj tito dragi...
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- konektovan
- Posts: 51386
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27202 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ja se samo upalim kad krenete srat, i uvijek cukonektovan wrote: ↑09/01/2024 23:37Vi je trpate svako malo....đe joj nije mjesto. Obicna konfekcija kao sto je i bila uvijek.Evolution_IV wrote: ↑09/01/2024 23:36kad cete vi svatit da ne trpate mazdu svako malo, i nesto kao poredite u sustini serete ko i uvijek, bolan pezo porediskonektovan wrote: ↑09/01/2024 23:31 Kad cete jednom shvatiti da mazda nije i nikad nece bitu premium proizvodjac. Ufrstuljite to sebi u tintare. U Japanu nije premium..a kamoli u kolijevci automobilizma., mogao se poredit sa mazdom 90tih kad su pravili aute..
ufrstuljite![]()
![]()
jest u glavi bosnjakoida
- konektovan
- Posts: 51386
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#27203 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Rece bosnjakoid deytonče,..hebo li te kompleks da te hebo. Prvo bitangine folove prosipas pa sad mufljuzove. Hoces li ikad biti svoj dijete drago?!Evolution_IV wrote: ↑ja se samo upalim kad krenete srat, i uvijek cukonektovan wrote: ↑09/01/2024 23:37Vi je trpate svako malo....đe joj nije mjesto. Obicna konfekcija kao sto je i bila uvijek.Evolution_IV wrote: ↑09/01/2024 23:36
kad cete vi svatit da ne trpate mazdu svako malo, i nesto kao poredite u sustini serete ko i uvijek, bolan pezo poredis, mogao se poredit sa mazdom 90tih kad su pravili aute..
ufrstuljite![]()
![]()
![]()
jest u glavi bosnjakoida
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#27204 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Izvini, al' kad je DS bio makina, BMW je pravio sportska kolica, ni traga premiumu niti luksuzu.konektovan wrote: ↑09/01/2024 23:38Bmw nije znao sta radi...oj tito dragi...![]()
O opremi i komforu da ne pričamo. Ni Mercedesi nisu bili tada ništa bolji.
Ali je od tada za Citroen vazda nekako sve nizbrdo.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27205 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
moj kompleks, napusite se , eto jesam li sad originalankonektovan wrote: ↑09/01/2024 23:40Rece bosnjakoid deytonče,..hebo li te kompleks da te hebo. Prvo bitangine folove prosipas pa sad mufljuzove. Hoces li ikad biti svoj dijete drago?!Evolution_IV wrote: ↑ja se samo upalim kad krenete srat, i uvijek cukonektovan wrote: ↑09/01/2024 23:37
Vi je trpate svako malo....đe joj nije mjesto. Obicna konfekcija kao sto je i bila uvijek.![]()
jest u glavi bosnjakoida![]()
ne mogu papaka nikako, eto jel sad orginal
Last edited by Evolution_IV on 09/01/2024 23:44, edited 1 time in total.
- konektovan
- Posts: 51386
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#27206 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Slabo ti baratas istorijom,..ali eto ppgodis nesto, kao sto je DS,..medjutim, nije to to....EFD22 wrote: ↑09/01/2024 23:41Izvini, al' kad je DS bio makina, BMW je pravio sportska kolica, ni traga premiumu niti luksuzu.
O opremi i komforu da ne pričamo. Ni Mercedesi nisu bili tada ništa bolji.
Ali je od tada za Citroen vazda nekako sve nizbrdo.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#27207 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Hajd dobro jebaji ga.
I ti nekad baš glumiš površnost.
I ti nekad baš glumiš površnost.
- Rockefeller
- Posts: 8700
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#27208 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Di je gospodin Bitanga sa Skrbavim
- konektovan
- Posts: 51386
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#27209 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nisi originalan nikako....nikako, samo losa kopija...Evolution_IV wrote: ↑09/01/2024 23:42moj kompleks, napusite se , eto jesam li sad originalankonektovan wrote: ↑09/01/2024 23:40Rece bosnjakoid deytonče,..hebo li te kompleks da te hebo. Prvo bitangine folove prosipas pa sad mufljuzove. Hoces li ikad biti svoj dijete drago?!![]()
ne mogu papaka nikako, eto jel sad orginal
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
- basicm
- Posts: 11633
- Joined: 16/01/2012 21:38
#27211 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nestade mi cipsa…joj dobre epizode 
- hilmija frlj
- Posts: 1511
- Joined: 09/12/2019 16:33
- Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine
#27212 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Da uzmeš sapun i gurneš u usta, kad završiš da klekneš i kažeš 10 ZdravoMercedesa i 10 OćeBenza
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83388
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#27213 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Dosadni ste
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
izvrsni direktor
- Posts: 14707
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#27215 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
A nervoze sinoc 
- dr_Evil
- Posts: 21763
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#27216 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ne slusam narodnjake, ali volim da poslusam mog starog komsiju Zeljka Samardica, mada ne znam vise ni u koju vrstu muzike on danas spada. Kad vidim mecku u spotu, nikako da skuzim koji je, place mi se. Za ovog mi ne bi zao bilo uzet kredit, samo da ga ljeti vozam sa kupanja na kafu.
Sto se tice izgleda, niko nije mogao sa ovom i slicnim meckama, ovo je vjecni klasik izgled.
P.S. kako je zeljko momacki ubacio rodjene u pjesmu, pardon pEsmu.
Sto se tice izgleda, niko nije mogao sa ovom i slicnim meckama, ovo je vjecni klasik izgled.
P.S. kako je zeljko momacki ubacio rodjene u pjesmu, pardon pEsmu.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83388
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#27217 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
R107 betoncic
Meni je cak i ova americka verzija dobra
Trebo si ovo na Automobilizam ol abaut
Meni je cak i ova americka verzija dobra
Trebo si ovo na Automobilizam ol abaut
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
- hilmija frlj
- Posts: 1511
- Joined: 09/12/2019 16:33
- Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine
#27219 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nejebica je opasna stvar
- dr_Evil
- Posts: 21763
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#27220 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa viidm kolega gore napisa pohvalnu o Mercu, pa mi "naumpade"_BataZiv_0809 wrote: ↑10/01/2024 08:23 R107 betoncic![]()
Meni je cak i ova americka verzija dobra
Trebo si ovo na Automobilizam ol abaut
- Laplace
- Posts: 14684
- Joined: 19/11/2012 18:37
#27221 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Koliko se ja sjećam, upravo je tvoj kolega @EFD22 ubacio Mazdu u priču. Dotad su komentarisali samo Peugeot u vezi sa pitanjem o tom autu.Evolution_IV wrote: ↑09/01/2024 23:36kad cete vi svatit da ne trpate mazdu svako malo, i nesto kao poredite u sustini serete ko i uvijek, bolan pezo porediskonektovan wrote: ↑09/01/2024 23:31 Kad cete jednom shvatiti da mazda nije i nikad nece bitu premium proizvodjac. Ufrstuljite to sebi u tintare. U Japanu nije premium..a kamoli u kolijevci automobilizma., mogao se poredit sa mazdom 90tih kad su pravili aute..
ufrstuljite![]()
![]()
- dr_Evil
- Posts: 21763
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#27222 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Evo da vam pomognem, Pezo nije auto, a Mazda nije premium proizvodjac.
I jedni i drugi znaju napravit auto lijepo na izgled - Mazda mozda zna napraviti i kvalitetnije.
Zadnjih godina Mazda je digla cijene i napravila neki bjesan izgled, ali i dalje ih ne mogu shvatiti za ozbiljno, iako sam umjesto avensisa mislio uzeti mazdu 6.
I jedni i drugi znaju napravit auto lijepo na izgled - Mazda mozda zna napraviti i kvalitetnije.
Zadnjih godina Mazda je digla cijene i napravila neki bjesan izgled, ali i dalje ih ne mogu shvatiti za ozbiljno, iako sam umjesto avensisa mislio uzeti mazdu 6.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83388
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#27223 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Stari Mercovi su meni premocni.dr_Evil wrote: ↑10/01/2024 09:04Pa viidm kolega gore napisa pohvalnu o Mercu, pa mi "naumpade"_BataZiv_0809 wrote: ↑10/01/2024 08:23 R107 betoncic![]()
Meni je cak i ova americka verzija dobra
Trebo si ovo na Automobilizam ol abautFala
Od kraja 70tih do pocetka milenija.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#27224 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
A šta je to Pežo ako nije auto? De nam pomozi molim te.dr_Evil wrote: ↑10/01/2024 09:13 Evo da vam pomognem, Pezo nije auto, a Mazda nije premium proizvodjac.
I jedni i drugi znaju napravit auto lijepo na izgled - Mazda mozda zna napraviti i kvalitetnije.
Zadnjih godina Mazda je digla cijene i napravila neki bjesan izgled, ali i dalje ih ne mogu shvatiti za ozbiljno, iako sam umjesto avensisa mislio uzeti mazdu 6.
Kada je Citroen pravio DS, BMW je pravio auto za invalide zvano Iseta. Traction Avant prije DS-a da ne pominjemo, CX posle DS-a i sve zaključno sa XM-om švabe bar u toj klasi nisu imali bolja auta. Za Xantiu Activu u toj klasi švabe ni danas nemaju odgovor na polju upravljivosti. To što je posle kod Citroena pošlo sve u kurac, to je druga priča. Današnji Citroen je konfekcija, obično auto za široke narodne mase kao što je to VW čitav svoj vijek.
- dr_Evil
- Posts: 21763
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#27225 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa eto sam si sebi odgovorio ovim zadnjim, i slazem se. S tim da cu reci da je vw sa svojim 1.9 1998-2004 bio dobar kvalitet.citroen xm wrote: ↑10/01/2024 09:31
A šta je to Pežo ako nije auto? De nam pomozi molim te.
Kada je Citroen pravio DS, BMW je pravio auto za invalide zvano Iseta. Traction Avant prije DS-a da ne pominjemo, CX posle DS-a i sve zaključno sa XM-om švabe bar u toj klasi nisu imali bolja auta. Za Xantiu Activu u toj klasi švabe ni danas nemaju odgovor na polju upravljivosti. To što je posle kod Citroena pošlo sve u kurac, to je druga priča. Današnji Citroen je konfekcija, obično auto za široke narodne mase kao što je to VW čitav svoj vijek.
Povoljnije auto za siroke narodne mase, vozi dok je garancije i onda salji negdje gdje se lezaj moze promijeniti na crno za 30KM.
