Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#27026 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Sta cijenjena dijaspora misli o ovome, mislim da su vise upuceni u stanje sa ponudom i potraznjim: https://m.mobile.de/auto-inserat/bmw-54 ... fc&type=ad
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#27027 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Samo sjediste vozacevo ocistit i gas 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27028 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
kapa dole za trazenje benzincalavic wrote: ↑06/01/2024 22:22 Sta cijenjena dijaspora misli o ovome, mislim da su vise upuceni u stanje sa ponudom i potraznjim: https://m.mobile.de/auto-inserat/bmw-54 ... fc&type=ad
-
izvrsni direktor
- Posts: 14711
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#27030 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nerealno jeftin.
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#27031 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
E jbg a I niste u dijaspori….
- konektovan
- Posts: 51390
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#27032 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nije to karambolka sa redizajna,..isla regularno uz odredjeni paket opreme i motorizacije i prije redizajnirane verzije.citroen xm wrote: ↑06/01/2024 20:25 Ovaj prvi izgleda sasvim dobro i da tražim otišao bih da ga pogledam. Treći plavi ne izgleda takođe loše, ali dosta lošije slike ne govore puno. Drugi bordo ima najbolju opremu i 2.0 HDI, ali mi ne ulijeva povjerenje, izgleda ofucano i zadnja karambolka nije njegova već sa redizajniranog modela.
Moj glas ide za prvi oglas. Korektna cijena, dobro stanje na slikama, samo dubinsko sjedišta, servis i vozi.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#27033 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Predobarlavic wrote: ↑06/01/2024 22:22 Sta cijenjena dijaspora misli o ovome, mislim da su vise upuceni u stanje sa ponudom i potraznjim: https://m.mobile.de/auto-inserat/bmw-54 ... fc&type=ad
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
-
preludezalude
- Posts: 7008
- Joined: 07/03/2012 00:09
#27035 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ako te je privukao jak benzinac zato sto malo trosi kako je i navedeno... mogao bi se iznenaditi. Inace, njemacko trziste polovnih automobila je puno BMW-ova. Ne ulazim u razloge.lavic wrote: ↑06/01/2024 22:22 Sta cijenjena dijaspora misli o ovome, mislim da su vise upuceni u stanje sa ponudom i potraznjim: https://m.mobile.de/auto-inserat/bmw-54 ... fc&type=ad
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#27036 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
540i racunati 10-11 litara kombinovane.preludezalude wrote: ↑07/01/2024 00:10Ako te je privukao jak benzinac zato sto malo trosi kako je i navedeno... mogao bi se iznenaditi. Inace, njemacko trziste polovnih automobila je puno BMW-ova. Ne ulazim u razloge.lavic wrote: ↑06/01/2024 22:22 Sta cijenjena dijaspora misli o ovome, mislim da su vise upuceni u stanje sa ponudom i potraznjim: https://m.mobile.de/auto-inserat/bmw-54 ... fc&type=ad
A logicno da ima auta svakakvih puno, drzava od 80 miliona ljudi i sa velikom auto industrijom, smijesno nizak porez i na velike kubikaze, puno auta na firmu koja idu na oglase nakon isteka lizinga…
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#27037 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Zelim 6 cilindara I benzin, ostalo mi nije bitno… postoji jos dilema oko 4 gran coupe ako se mogne naci sa istim motorom I manuelac!!!!preludezalude wrote: ↑07/01/2024 00:10Ako te je privukao jak benzinac zato sto malo trosi kako je i navedeno... mogao bi se iznenaditi. Inace, njemacko trziste polovnih automobila je puno BMW-ova. Ne ulazim u razloge.lavic wrote: ↑06/01/2024 22:22 Sta cijenjena dijaspora misli o ovome, mislim da su vise upuceni u stanje sa ponudom i potraznjim: https://m.mobile.de/auto-inserat/bmw-54 ... fc&type=ad
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#27038 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
GC je dosta manje auto i sasvim drugog ponasanja (tvrdji ovjes, agilnije ali neudobnije i glasnijeg interijera).lavic wrote: ↑07/01/2024 00:33Zelim 6 cilindara I benzin, ostalo mi nije bitno… postoji jos dilema oko 4 gran coupe ako se mogne naci sa istim motorom I manuelac!!!!preludezalude wrote: ↑07/01/2024 00:10Ako te je privukao jak benzinac zato sto malo trosi kako je i navedeno... mogao bi se iznenaditi. Inace, njemacko trziste polovnih automobila je puno BMW-ova. Ne ulazim u razloge.lavic wrote: ↑06/01/2024 22:22 Sta cijenjena dijaspora misli o ovome, mislim da su vise upuceni u stanje sa ponudom i potraznjim: https://m.mobile.de/auto-inserat/bmw-54 ... fc&type=ad
-
Sarma na balkonu
- Posts: 61
- Joined: 22/02/2013 15:07
#27039 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Hvala puno.citroen xm wrote: ↑06/01/2024 20:25 Ovaj prvi izgleda sasvim dobro i da tražim otišao bih da ga pogledam. Treći plavi ne izgleda takođe loše, ali dosta lošije slike ne govore puno. Drugi bordo ima najbolju opremu i 2.0 HDI, ali mi ne ulijeva povjerenje, izgleda ofucano i zadnja karambolka nije njegova već sa redizajniranog modela.
Moj glas ide za prvi oglas. Korektna cijena, dobro stanje na slikama, samo dubinsko sjedišta, servis i vozi.
- hilmija frlj
- Posts: 1511
- Joined: 09/12/2019 16:33
- Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine
#27040 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Govori njemački, turski i engleski. To ulijeva povjerenjelavic wrote: ↑06/01/2024 22:22 Sta cijenjena dijaspora misli o ovome, mislim da su vise upuceni u stanje sa ponudom i potraznjim: https://m.mobile.de/auto-inserat/bmw-54 ... fc&type=ad
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#27041 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kamo sreće da se ovako nešto može uvestilavic wrote: ↑07/01/2024 00:33Zelim 6 cilindara I benzin, ostalo mi nije bitno… postoji jos dilema oko 4 gran coupe ako se mogne naci sa istim motorom I manuelac!!!!preludezalude wrote: ↑07/01/2024 00:10Ako te je privukao jak benzinac zato sto malo trosi kako je i navedeno... mogao bi se iznenaditi. Inace, njemacko trziste polovnih automobila je puno BMW-ova. Ne ulazim u razloge.lavic wrote: ↑06/01/2024 22:22 Sta cijenjena dijaspora misli o ovome, mislim da su vise upuceni u stanje sa ponudom i potraznjim: https://m.mobile.de/auto-inserat/bmw-54 ... fc&type=ad
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... medium=ios
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... medium=ios
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... medium=ios
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#27042 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Torsten Lüdtke i nije bas turcinhilmija frlj wrote: ↑07/01/2024 00:42Govori njemački, turski i engleski. To ulijeva povjerenjelavic wrote: ↑06/01/2024 22:22 Sta cijenjena dijaspora misli o ovome, mislim da su vise upuceni u stanje sa ponudom i potraznjim: https://m.mobile.de/auto-inserat/bmw-54 ... fc&type=ad![]()
A 95% autokuca ima zaposlenog dezurnog turcina (a od jedno 30% je gazda
- hilmija frlj
- Posts: 1511
- Joined: 09/12/2019 16:33
- Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine
#27043 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Plaća Švabi da koristi njegovo ime, a iza kulisa je Turčin gazda 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83409
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#27044 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ne moze plin
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#27045 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma nisam ni mislio.
Gledam nakve tiguaRe pa me zanima valja li ovo šta.
- hilmija frlj
- Posts: 1511
- Joined: 09/12/2019 16:33
- Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine
#27046 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Bolje trazite auto sa 1.8 TFSI
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#27047 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nisu mi u dostupnom cjenovnom rangu.
Ovo je jedini VW na kojeg bih pristao, a i to jedva.
- hilmija frlj
- Posts: 1511
- Joined: 09/12/2019 16:33
- Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine
#27048 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ako trazis 1.4 onda gledaj onaj samo sa turbinom. Ovi sa kompresor+turbina zaobiđite. Ili gledajte 1.4T drugih proizvođača.drug_profi wrote: ↑07/01/2024 02:04Nisu mi u dostupnom cjenovnom rangu.
Ovo je jedini VW na kojeg bih pristao, a i to jedva.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#27049 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moguće, mada se ja nisam nagledao modela prve serije sa ovakvom karambolkom.konektovan wrote: ↑06/01/2024 23:33
Nije to karambolka sa redizajna,..isla regularno uz odredjeni paket opreme i motorizacije i prije redizajnirane verzije.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83409
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#27050 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Doslovno tako!citroen xm wrote: ↑06/01/2024 20:16 Pa kolika mu je realna cijena u vremenu kada su cijene otišle u tri lijepe materine? Ipak izgleda solidno očuvan, domaće je porijeklo i na kraju ono što je vrlo bitno, kakav god da je motor, to je onaj koji Bata traži.
