Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Optimist
Posts: 15523
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#26901 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

kabal1337 wrote: 05/01/2024 21:45 meni je na c3 to super rijeseno, nabavis praznu nakapaj etericnog ulja. Zdravo, ne prsces sinteticka sranja koja su kancerogena. Ne primjeti se "miris"
nakapas eukaliptusa, cim udjes odmah prodises
Na sta nakapas u c3?
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#26902 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Bullet Tooth Tony »

Optimist wrote: 05/01/2024 21:47
kabal1337 wrote: 05/01/2024 21:45 meni je na c3 to super rijeseno, nabavis praznu nakapaj etericnog ulja. Zdravo, ne prsces sinteticka sranja koja su kancerogena. Ne primjeti se "miris"
nakapas eukaliptusa, cim udjes odmah prodises
Na sta nakapas u c3?
Pa na praznu

:lol:
1 drama 100 dana :D
User avatar
Optimist
Posts: 15523
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#26903 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

Prazno sta? C3 ima neki ugradjen osvjezivac? Ne kontam.
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#26904 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Bullet Tooth Tony »

Optimist wrote: 05/01/2024 21:50 Prazno sta? C3 ima neki ugradjen osvjezivac? Ne kontam.
Ma ja mislim da misli na ovu jelkicu ali nije reko nego te furam jer je i meni zbunjola sta kako :lol:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26905 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

Bullet Tooth Tony wrote: 05/01/2024 21:46
Evolution_IV wrote: 05/01/2024 21:43 ja se userem od tih gluposti u autu, ko voli nek voli :thumbup:

ne mogu nikakvog mirisa..
Pa kako kad udjes u taksi ? Mora ti stati da odes u wc ili trpis do kuce ?
trpim i prozor otvorim :D
User avatar
kabal1337
Posts: 13446
Joined: 11/02/2012 21:08

#26906 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kabal1337 »

pa c3 je imao "osvjezivac" zraka koji je diskretno ugradjen u kontrolnu tablu


https://youtu.be/4E5Kd_xduGA?si=pVgobPriGMakOgwS

nabavis ili napravis svoj prazan ulozak da mozes nakapati etericno ulje.

meni je to super, ne visi nista, ne kacis nista na puhaljke, ne drzis konzerve itd.
Last edited by kabal1337 on 05/01/2024 22:00, edited 1 time in total.
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#26907 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Leon16v »

Komotno se tri teme mogu preimenovati u Mazda all about, jos samo niste u pdf Teretana počeli o mazdi :lol:
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26908 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

konektovan wrote: 05/01/2024 21:38
kravamuzara wrote: 05/01/2024 21:15
konektovan wrote: 05/01/2024 21:06 Pa hebo majku, .ima li ta mazda ista svoje?! Platfirme isuzu, motori, isuzu, mjenjaci toyota.. :-)
Sram ih bilo, rece konektovani i ubaci svoj toyota automatik u D :lol:
Naravno,..odlican mjenjac od toyote, i dobar potez psa grupe da ga ubace u svoje modele. Najcudnije je sto taj mjenjac toyota ne koristi u svojim modelima...koliko znam.
Ali ne leti cile u visine ko vas kvazi premium brend.. :mrgreen:
Ima ga u vecini non-hybrid tojota i lexusa.

I mnogo volvo-a, citavom stellantisu i nekim vauvauima i benvejima.
User avatar
konektovan
Posts: 51417
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26909 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

kravamuzara wrote: 05/01/2024 21:59
konektovan wrote: 05/01/2024 21:38
kravamuzara wrote: 05/01/2024 21:15

Sram ih bilo, rece konektovani i ubaci svoj toyota automatik u D :lol:
Naravno,..odlican mjenjac od toyote, i dobar potez psa grupe da ga ubace u svoje modele. Najcudnije je sto taj mjenjac toyota ne koristi u svojim modelima...koliko znam.
Ali ne leti cile u visine ko vas kvazi premium brend.. :mrgreen:
Ima ga u vecini non-hybrid tojota i lexusa.

I mnogo volvo-a, citavom stellantisu i nekim vauvauima i benvejima.
Pa ne znam sad u kojim toyotama,..mislim na toyote za EU trziste..
Poznato mi je za druge proizvodjace...
User avatar
kabal1337
Posts: 13446
Joined: 11/02/2012 21:08

#26910 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kabal1337 »

EFD22 wrote: 05/01/2024 21:44 Samo WunderBaum (TM) Clip (TM) - Vanilla

Image

Ne vidi se, ne visi, a miriše lijepo i dugo.
kancerogena sinteticka sranja kao i jelkice
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#26911 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Ovo makar miriše.

Kancerogen je i Mittal i sva ložišta oko Zenice pa niko kurcem ne mrda.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26912 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

najbolje je bez icega, zato vise i ne dam da mi unutra brisu auto...smrdi mi sedmicu, sad zimi pogotovo ne bi izdrzao kad je zatvoreno sve :run:
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26913 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

konektovan wrote: 05/01/2024 22:01
kravamuzara wrote: 05/01/2024 21:59
konektovan wrote: 05/01/2024 21:38

Naravno,..odlican mjenjac od toyote, i dobar potez psa grupe da ga ubace u svoje modele. Najcudnije je sto taj mjenjac toyota ne koristi u svojim modelima...koliko znam.
Ali ne leti cile u visine ko vas kvazi premium brend.. :mrgreen:
Ima ga u vecini non-hybrid tojota i lexusa.

I mnogo volvo-a, citavom stellantisu i nekim vauvauima i benvejima.
Pa ne znam sad u kojim toyotama,..mislim na toyote za EU trziste..
Poznato mi je za druge proizvodjace...
Ma sve im je u EU hibrid, meh.
User avatar
kabal1337
Posts: 13446
Joined: 11/02/2012 21:08

#26914 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kabal1337 »

ma c3 odlicno rijesio to. Jos da se ima neki standard pa da mozes kupiti te uloske na sve strane to bi bio hit.
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26915 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

Evolution_IV wrote: 05/01/2024 22:05 najbolje je bez icega, zato vise i ne dam da mi unutra brisu auto...smrdi mi sedmicu, sad zimi pogotovo ne bi izdrzao kad je zatvoreno sve :run:
Dezinfekcija klime i interijera zakon, strpis se 10-15 dana da izlapi miris sredstva i onda si miran dugo.
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26916 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

Bullet Tooth Tony wrote: 05/01/2024 21:42
kravamuzara wrote: 05/01/2024 18:55
kabal1337 wrote: 05/01/2024 18:50

ti si druze opsjednut vag grupacijom. Zivota mi ne bi me cudilo da kazes da koza u mazdi mirise ljepse od koze u vw
Logicno da mirise :zzzz:
Bitch please

Image
Inovacija :zzzz:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#26917 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

Ja kupio neki Rituals, nahvalila mi jedna bivsa koka. Žara žarući, ne opravdava cijenu. Trenutno je 22e, ja sam ubo neku akciju. Dodju 2 punjenja, traje baš dugo al brale ćeteres maruna
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26918 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

kravamuzara wrote: 05/01/2024 22:10
Evolution_IV wrote: 05/01/2024 22:05 najbolje je bez icega, zato vise i ne dam da mi unutra brisu auto...smrdi mi sedmicu, sad zimi pogotovo ne bi izdrzao kad je zatvoreno sve :run:
Dezinfekcija klime i interijera zakon, strpis se 10-15 dana da izlapi miris sredstva i onda si miran dugo.
nikad nisam, samo zamjenim filter redovno, nit smrdi nit mirise, samo na papir se osjeti kad recirkulaciju metnem :thumbup:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#26919 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

Miriše na sveske za sesti razred :D
User avatar
kabal1337
Posts: 13446
Joined: 11/02/2012 21:08

#26920 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kabal1337 »

Evolution_IV wrote: 05/01/2024 22:18
kravamuzara wrote: 05/01/2024 22:10
Evolution_IV wrote: 05/01/2024 22:05 najbolje je bez icega, zato vise i ne dam da mi unutra brisu auto...smrdi mi sedmicu, sad zimi pogotovo ne bi izdrzao kad je zatvoreno sve :run:
Dezinfekcija klime i interijera zakon, strpis se 10-15 dana da izlapi miris sredstva i onda si miran dugo.
nikad nisam, samo zamjenim filter redovno, nit smrdi nit mirise, samo na papir se osjeti kad recirkulaciju metnem :thumbup:
ma onaj filter sa cumurom je zakon za ovaj gradski smrad
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#26921 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

To svakako. I zbog alergena ko ima s tim problema.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26922 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

Throttle wrote: 05/01/2024 22:19 Miriše na sveske za sesti razred :D
:lol: :thumbup:

zbirka zadataka vene...
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26923 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

kabal1337 wrote: 05/01/2024 22:24
Evolution_IV wrote: 05/01/2024 22:18
kravamuzara wrote: 05/01/2024 22:10

Dezinfekcija klime i interijera zakon, strpis se 10-15 dana da izlapi miris sredstva i onda si miran dugo.
nikad nisam, samo zamjenim filter redovno, nit smrdi nit mirise, samo na papir se osjeti kad recirkulaciju metnem :thumbup:
ma onaj filter sa cumurom je zakon za ovaj gradski smrad
ne prave za ovu trojku, jebem ih u filter a i ovo sto ima vani, kod nas nema :bih:
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26924 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

Najveca razlika je sta je u kanalima za ventilaciju, tepisima i sjedistima, dzaba pet karbon filtera kad je budjavo to sve.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#26925 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by sumirprimus »

:lol: st vi onda vozite sunce ti zarko :lol: :-)
Post Reply