Ne apsolutno samo zbog toga. Već i zbog palete motora i mjenjača(čak i danas imaju TD, TB, MHEV, PHEV, BEV, MT, DSG, AT...), tehnologije, kvalitete enterijera, kvalitete završne obrade...citroen xm wrote: ↑05/01/2024 18:27 I zato što je VW bolji u postprodaji, zato je pola koplja ispred konkurencije?
Od Fiata sam svojevoljno vozio Punta 1, 2, Grande Punta, Bravu, Lybru.
Ja ne robujem jednoj grupaciji/proizvodjaču automobila. Sa A3 sam zadovoljan, a jedna od opcija za novi automobil je bila i Kia Proceed, ali zbog postprodaje je otpala.
Interesantno je i to da je Ceed JD (koji vozi moja supruga) na gornjem dijelu zadnjih vrata imao gumiranu plastiku, kod novog Proceeda je tvrda plastika.


