Kako prezivjeti kraj

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
no_sikiriki
Posts: 18032
Joined: 11/12/2012 13:21

#151 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by no_sikiriki »

Thorgerson wrote: 28/12/2023 09:31
no_sikiriki wrote: 27/12/2023 21:05 Ne razumijem čemu toliko savjeta ženi da se mani tableta i da je to kao nešto veoma štetno.
Ne vidim nikakav problem da uzme tablete za smirenje jedan kraći period. To su upravo životni trenuci kada je to sasvim ok, žena prolazi vjerovatno kroz najteže razdoblje u životu. Ako će joj to pomoći da bude smirenija, to može biti samo dobro i za nju i djecu.

A naravno, život mora nastaviti dalje, najbolje je okupirati se i prilagoditi se promjeni, nema smisla pokušavati nešto na silu s nekim ko to ne želi.
Uhvatiti se prijatelja, rodbine, ne provoditi previše vremena u samoći, dumajući o razlozima i šta i kako će dalje.
Dogovoriti se za buduće korake s (bivšim) oko svega relevantnog, djece itd. i prihvatiti da može/mora postojati život i bez njega.
Pa zato sto sa tabletama moze najebati.

Leks, apaurini izazivaju ovisnost. Zato kod nas imas hrpu ovih penzica i generalno ljudi koji "ne mogu da spavaju". Koji je samo belaj nastao kad su uveli da se mora na recept dizati... isto horsasi.

Kako ce spavat kad su od 40te poceli krkat apaurine ko bombone. I sad ko zombiji. Znam jbt po svojoj familiji, svi su na tome.

Nije ti bas tako bezopasno kako se predstavlja. Uostalom evo ovdje ima doktora pa nek i sami potvrde.
Moze se “najebati” i s alkoholom i cigarama i ovim i onim u zivotu. Zna se da se takve tablete smiju uzimati samo kraci period, pa ko je u stanju kontrolisati se - ne vidim problem.
KraljicaIzJajca
Posts: 3999
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#152 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by KraljicaIzJajca »

JohnnyS wrote: 28/12/2023 09:47 Lijekovi za smirenje postoje s razlogom, ali se isto tako trebaju piti s razlogom i pod nadzorom.

S jedne strane je glupo kljukat se bilo kakvim lijekovima što nije strano našem narodu koji pije antibiotike za virusne upale grla, ali je sasvim neopravdana demonizacija bilo kojeg lijeka za psihičke teškoće pa se ljudi srame jer piju antidepresive, antipsihotike ili evo apaurine.

Ja sam liječnik i ne bih na svoju ruku uzeo lijek koji nije iz moje domene, ali npr kad bih imao opravdan razlog i uputu od psihijatra kojem vjerujem ne bih se bojao uzet bilo koji lijek za psihičke poteškoće
:thumbup:
User avatar
dr_Evil
Posts: 12704
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#153 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by dr_Evil »

Dobro napisasmo li mi ista pametno, kakav savjet kolegici forumasici sta misli da je ona kriva jer nije dovoljno cesto obilazila muza u nocnim satima, a sto moze biti i istina, covjek pocne da se osjeca otudjeno, zapostavljeno, vidi da tu vise nema privlacnosti - normalna osoba ode da kopa vocnjak i sarafa po autu, neko ne misli na djecu pa ode sebi trazit kakvu kolegicu sa posla.

Bas sam bezosjecajan nesto jutros - ali ne daleko od istine.
KraljicaIzJajca
Posts: 3999
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#154 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by KraljicaIzJajca »

dr_Evil wrote: 28/12/2023 10:10 Dobro napisasmo li mi ista pametno, kakav savjet kolegici forumasici sta misli da je ona kriva jer nije dovoljno cesto obilazila muza u nocnim satima, a sto moze biti i istina, covjek pocne da se osjeca otudjeno, zapostavljeno, vidi da tu vise nema privlacnosti - normalna osoba ode da kopa vocnjak i sarafa po autu, neko ne misli na djecu pa ode sebi trazit kakvu kolegicu sa posla.

Bas sam bezosjecajan nesto jutros - ali ne daleko od istine.
Ned'o bog pisati na forumu da žena u braku može imati viši libido od muža. :D
User avatar
dr_Evil
Posts: 12704
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#155 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by dr_Evil »

KraljicaIzJajca wrote: 28/12/2023 10:35
Ned'o bog pisati na forumu da žena u braku može imati viši libido od muža. :D
Gdje sam ja bio kad su se takve dijelile :D

Znaci nisi jedna od onih sta misli da je sex muski posao i da on treba oko toga, svaka cast :thumbup:
User avatar
JohnnyS
Posts: 14048
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#156 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by JohnnyS »

dr_Evil wrote: 28/12/2023 10:03
JohnnyS wrote: 28/12/2023 09:47 Lijekovi za smirenje postoje s razlogom, ali se isto tako trebaju piti s razlogom i pod nadzorom.

S jedne strane je glupo kljukat se bilo kakvim lijekovima što nije strano našem narodu koji pije antibiotike za virusne upale grla, ali je sasvim neopravdana demonizacija bilo kojeg lijeka za psihičke teškoće pa se ljudi srame jer piju antidepresive, antipsihotike ili evo apaurine.

Ja sam liječnik i ne bih na svoju ruku uzeo lijek koji nije iz moje domene, ali npr kad bih imao opravdan razlog i uputu od psihijatra kojem vjerujem ne bih se bojao uzet bilo koji lijek za psihičke poteškoće
Hecime samo oraha i meda, svi psiholoski problemi nestanu :bih:
I rest my case :D
User avatar
dr_Evil
Posts: 12704
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#157 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by dr_Evil »

JohnnyS wrote: 28/12/2023 10:50
I rest my case :D
Ma sve si ti upravu, ja nisam nikad u zivotu nista uzeo od takvih lijekova, a prolazio sam kroz teske momente. Nego da udarim brigu na veselje ;)

Mada vecina bracnih problema se moze rijesiti uz redovno koristenje oraha i meda, sto je vjerovano bio slucaj i kod ove forumasice.

Bracni problemi su vecinom zbog neredovnog koristenja oraha i meda, i nedostatka novca - a za ovaj drugi nemam lijeka.

Ovo gore navedeno pod uslovom da pricamo o normalnim ljudima, ne o instagram spodobama i psihicki labilnim osobama.
KraljicaIzJajca
Posts: 3999
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#158 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by KraljicaIzJajca »

dr_Evil wrote: 28/12/2023 10:44
KraljicaIzJajca wrote: 28/12/2023 10:35
Ned'o bog pisati na forumu da žena u braku može imati viši libido od muža. :D
Gdje sam ja bio kad su se takve dijelile :D

Znaci nisi jedna od onih sta misli da je sex muski posao i da on treba oko toga, svaka cast :thumbup:
:lol: :kiss:

Seks je najbolja terapija za sve u životu. :thumbup:
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#159 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by auspuhc »

KraljicaIzJajca wrote: 28/12/2023 10:35
dr_Evil wrote: 28/12/2023 10:10 Dobro napisasmo li mi ista pametno, kakav savjet kolegici forumasici sta misli da je ona kriva jer nije dovoljno cesto obilazila muza u nocnim satima, a sto moze biti i istina, covjek pocne da se osjeca otudjeno, zapostavljeno, vidi da tu vise nema privlacnosti - normalna osoba ode da kopa vocnjak i sarafa po autu, neko ne misli na djecu pa ode sebi trazit kakvu kolegicu sa posla.

Bas sam bezosjecajan nesto jutros - ali ne daleko od istine.
Ned'o bog pisati na forumu da žena u braku može imati viši libido od muža. :D
Tebi samo seks u glavi. Nadam se da ces naci nekoga da te popusti zelja.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12704
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#160 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by dr_Evil »

auspuhc wrote: 28/12/2023 14:36
Tebi samo seks u glavi. Nadam se da ces naci nekoga da te popusti zelja.
Nemoj nam kolegice forumasice, ima ih samo par i moramo ih cuvati ko oci u glavi.

Dobar intimni zivot je vrlo vazan stub bracnog zivota. Nazalost uveliko zapostavljen u vecini brakova, lose se prica o tome izmedju partnera, strah je reci zelje, ili se ocekuje da jedan uvijek bude taj koji pokrece stvari. Onda su tu djeca, posao zapusti se, izgubi blizina.
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#161 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by auspuhc »

dr_Evil wrote: 28/12/2023 14:38
auspuhc wrote: 28/12/2023 14:36
Tebi samo seks u glavi. Nadam se da ces naci nekoga da te popusti zelja.
Nemoj nam kolegice forumasice, ima ih samo par i moramo ih cuvati ko oci u glavi.

Dobar intimni zivot je vrlo vazan stub bracnog zivota. Nazalost uveliko zapostavljen u vecini brakova, lose se prica o tome izmedju partnera, strah je reci zelje, ili se ocekuje da jedan uvijek bude taj koji pokrece stvari. Onda su tu djeca, posao zapusti se, izgubi blizina.
Pa nista lose nisam rekao. Iako je meni licno odbojno kad je zensko pretjerano otvoreno oko toga. Odmah za sebe stvara misljenje da je laka.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12704
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#162 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by dr_Evil »

auspuhc wrote: 28/12/2023 14:49
Pa nista lose nisam rekao. Iako je meni licno odbojno kad je zensko pretjerano otvoreno oko toga. Odmah za sebe stvara misljenje da je laka.
Pa gledaj, imamo prednost na forumu sto smo inkognito(lol) pa mozemo da pricamo svasta. A drugo, ovisi s kim se prica i gdje ako je vec uzivo. Ja sam musko pa ne volim da pricam o svom seksualnom zivotu, i nisam nikad, cak ni kao mladjahan nisam prepricavao svoje podvige.
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#163 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by auspuhc »

dr_Evil wrote: 28/12/2023 14:54
auspuhc wrote: 28/12/2023 14:49
Pa nista lose nisam rekao. Iako je meni licno odbojno kad je zensko pretjerano otvoreno oko toga. Odmah za sebe stvara misljenje da je laka.
Pa gledaj, imamo prednost na forumu sto smo inkognito(lol) pa mozemo da pricamo svasta. A drugo, ovisi s kim se prica i gdje ako je vec uzivo. Ja sam musko pa ne volim da pricam o svom seksualnom zivotu, i nisam nikad, cak ni kao mladjahan nisam prepricavao svoje podvige.
Ma da. Ne vjerujem ni da kraljica prica uzivo ovako otvoreno. Obicno su osobe koje ovako na forumu forsiraju neke stvari potpuno drugacije u stvarnom zivotu.
KraljicaIzJajca
Posts: 3999
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#164 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by KraljicaIzJajca »

auspuhc wrote: 28/12/2023 14:36
KraljicaIzJajca wrote: 28/12/2023 10:35
dr_Evil wrote: 28/12/2023 10:10 Dobro napisasmo li mi ista pametno, kakav savjet kolegici forumasici sta misli da je ona kriva jer nije dovoljno cesto obilazila muza u nocnim satima, a sto moze biti i istina, covjek pocne da se osjeca otudjeno, zapostavljeno, vidi da tu vise nema privlacnosti - normalna osoba ode da kopa vocnjak i sarafa po autu, neko ne misli na djecu pa ode sebi trazit kakvu kolegicu sa posla.

Bas sam bezosjecajan nesto jutros - ali ne daleko od istine.
Ned'o bog pisati na forumu da žena u braku može imati viši libido od muža. :D
Tebi samo seks u glavi. Nadam se da ces naci nekoga da te popusti zelja.
Pa nije samo seks, ali naravno da je važan u životu.

Naptotiv, kad nisam u solo fazi, želja postane strasnija. ;-)

Zašto pretpostavljaš da nisam trenutno sa osobom u seksualnoj vezi?

Lake žene i laki muškarci ne postoje, ali postoje različiti seksualni apetiti.
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#165 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by auspuhc »

KraljicaIzJajca wrote: 28/12/2023 17:41
auspuhc wrote: 28/12/2023 14:36
KraljicaIzJajca wrote: 28/12/2023 10:35

Ned'o bog pisati na forumu da žena u braku može imati viši libido od muža. :D
Tebi samo seks u glavi. Nadam se da ces naci nekoga da te popusti zelja.
Pa nije samo seks, ali naravno da je važan u životu.

Naptotiv, kad nisam u solo fazi, želja postane strasnija. ;-)

Zašto pretpostavljaš da nisam trenutno sa osobom u seksualnoj vezi?

Lake žene i laki muškarci ne postoje, ali postoje različiti seksualni apetiti.
Ma sestro svako malo pises o tome. Ni napaljenim nevinim tinejdzerima nije seks u glavi koliko je tebi. Zato sam dosao do zakljucka do kojeg sam dosao.
KraljicaIzJajca
Posts: 3999
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#166 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by KraljicaIzJajca »

auspuhc wrote: 28/12/2023 18:31
KraljicaIzJajca wrote: 28/12/2023 17:41
auspuhc wrote: 28/12/2023 14:36

Tebi samo seks u glavi. Nadam se da ces naci nekoga da te popusti zelja.
Pa nije samo seks, ali naravno da je važan u životu.

Naptotiv, kad nisam u solo fazi, želja postane strasnija. ;-)

Zašto pretpostavljaš da nisam trenutno sa osobom u seksualnoj vezi?

Lake žene i laki muškarci ne postoje, ali postoje različiti seksualni apetiti.
Ma sestro svako malo pises o tome. Ni napaljenim nevinim tinejdzerima nije seks u glavi koliko je tebi. Zato sam dosao do zakljucka do kojeg sam dosao.
A zašto je to tebi toliko teško palo? :mrgreen:

Hvala na zabrinutosti brate, seks imam redovan, a o istom cu pisati, jer je ovo pdf o ljubavi seksu. :evil:

Pisem na još nekoliko pdf's, ali se ne susrecemo. ;-)
User avatar
dr_Evil
Posts: 12704
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#167 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by dr_Evil »

KraljicaIzJajca wrote: 28/12/2023 19:16
auspuhc wrote: 28/12/2023 18:31
KraljicaIzJajca wrote: 28/12/2023 17:41

Pa nije samo seks, ali naravno da je važan u životu.

Naptotiv, kad nisam u solo fazi, želja postane strasnija. ;-)

Zašto pretpostavljaš da nisam trenutno sa osobom u seksualnoj vezi?

Lake žene i laki muškarci ne postoje, ali postoje različiti seksualni apetiti.
Ma sestro svako malo pises o tome. Ni napaljenim nevinim tinejdzerima nije seks u glavi koliko je tebi. Zato sam dosao do zakljucka do kojeg sam dosao.
A zašto je to tebi toliko teško palo? :mrgreen:

Hvala na zabrinutosti brate, seks imam redovan, a o istom cu pisati, jer je ovo pdf o ljubavi seksu. :evil:

Pisem na još nekoliko pdf's, ali se ne susrecemo. ;-)
Redovan, ko da je voz :D

Ne znam sta je redovno, ali onda kod mene to nije, svaki put kad pomislim bit ce nesto iz druge sobe se cuje "mamaa ti tu lezii" :D
User avatar
pesimist
Posts: 187
Joined: 20/03/2013 12:58

#168 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by pesimist »

Pozz raja

Zanima me jedna inf ako neko zna
Supruga i ja smo zavrsili sav proces do suda medjutim nije nikad predato u sud i u medjuvremenu smo se pomirili.Ona je dosla nazad s djetetom kod mene a ja sam sav period placao redovno alimentaciju medjutim sad posto zive sa mnom ne znam kakva je procedura i da li treba napraviti neki ugovor da se zavede da je doslo do pomirenja i sl.
mnjonja
Posts: 267
Joined: 19/09/2017 09:33

#169 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by mnjonja »

Ne znam odgovor na tvoje pitanje ali mi je tako drago cuti da se neko i pomiri.

Ja bar ne histerisem vise.
A opet..ne postoji dan da ne otplacem.
Nikada nisam mislila da bih nekoga molila za pomirenje, za ljubav. Nikada nisam pomislila da bih pristala na sve..
I nije dovoljno, i ne pije vode.
Pocinjem gubiti svu nadu u bilo kakav smisao ovog zivota...cemu da se nadam i radujem. Ne zelim da zakoracim u ovu Novu godinu jer ne vjerujem da me ista dobro u njoj ceka.
Ne zelim nikoga da upoznam.
Ne zelim nikoga drugog.
Nisam suicidalna, to zbog vjere nikada ne bih uradila...ali razumijem one koji odu u tom smjeru.
Samprotivsviju
Posts: 6451
Joined: 03/12/2011 13:10

#170 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by Samprotivsviju »

Jbga ocigledno da njemu to nije palo na pamet preko noci, vec je razmisljao o tome i prije pa sad samo presjekao...
Babbuka
Posts: 154
Joined: 18/08/2014 17:46

#171 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by Babbuka »

mnjonja wrote: 03/01/2024 18:05 Ne znam odgovor na tvoje pitanje ali mi je tako drago cuti da se neko i pomiri.

Ja bar ne histerisem vise.
A opet..ne postoji dan da ne otplacem.
Nikada nisam mislila da bih nekoga molila za pomirenje, za ljubav. Nikada nisam pomislila da bih pristala na sve..
I nije dovoljno, i ne pije vode.
Pocinjem gubiti svu nadu u bilo kakav smisao ovog zivota...cemu da se nadam i radujem. Ne zelim da zakoracim u ovu Novu godinu jer ne vjerujem da me ista dobro u njoj ceka.
Ne zelim nikoga da upoznam.
Ne zelim nikoga drugog.
Nisam suicidalna, to zbog vjere nikada ne bih uradila...ali razumijem one koji odu u tom smjeru.
Mire se ljudi koji prolaze turbulencije. Kao što je neko napisao, taj tvoj je dugo vintao u glavi i vjeruj mi da bi bilo kakvo mirenje bilo samo produžavanje agonije.
U svemu tome, nemoj se iznenaditi ako se za koji mjesec pojavi nova mlada sa njim, samo što je ona sve osim nova i on nju vjerovatno već duže ima i to krije, dal' zbog osude okoline ili da tebe manje povrijedi.
Da bude gore, ako se to desi, to će ti udariti na samopouzdanje, u glavi se počne svašta dešavati, na oko izgleda da je on našao nekog boljeg, ergo ti si manje vrijedna.

A u suštini od toga najčešće ništa nije istina i nadmašuješ tu osobu uveliko, ali ona ima veće sise... :D
User avatar
jazzer
Posts: 7243
Joined: 20/12/2004 14:44

#172 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by jazzer »

pesimist wrote: 03/01/2024 11:10 Pozz raja

Zanima me jedna inf ako neko zna
Supruga i ja smo zavrsili sav proces do suda medjutim nije nikad predato u sud i u medjuvremenu smo se pomirili.Ona je dosla nazad s djetetom kod mene a ja sam sav period placao redovno alimentaciju medjutim sad posto zive sa mnom ne znam kakva je procedura i da li treba napraviti neki ugovor da se zavede da je doslo do pomirenja i sl.
Morate u Sluzbenim novinama FBIH objaviti da ste opet zajedno, da ste se pomirili i da se necete razvesti.

Izjava mora biti ovjerena i data pod punom licnom odgovornoscu.

Takodje, morate promijeniti i statuse na FB kako bi pomirenje bilo ozvaniceno i na taj nacin.
mnjonja
Posts: 267
Joined: 19/09/2017 09:33

#173 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by mnjonja »

Babbuka wrote: 04/01/2024 00:22
mnjonja wrote: 03/01/2024 18:05 Ne znam odgovor na tvoje pitanje ali mi je tako drago cuti da se neko i pomiri.

Ja bar ne histerisem vise.
A opet..ne postoji dan da ne otplacem.
Nikada nisam mislila da bih nekoga molila za pomirenje, za ljubav. Nikada nisam pomislila da bih pristala na sve..
I nije dovoljno, i ne pije vode.
Pocinjem gubiti svu nadu u bilo kakav smisao ovog zivota...cemu da se nadam i radujem. Ne zelim da zakoracim u ovu Novu godinu jer ne vjerujem da me ista dobro u njoj ceka.
Ne zelim nikoga da upoznam.
Ne zelim nikoga drugog.
Nisam suicidalna, to zbog vjere nikada ne bih uradila...ali razumijem one koji odu u tom smjeru.
Mire se ljudi koji prolaze turbulencije. Kao što je neko napisao, taj tvoj je dugo vintao u glavi i vjeruj mi da bi bilo kakvo mirenje bilo samo produžavanje agonije.
U svemu tome, nemoj se iznenaditi ako se za koji mjesec pojavi nova mlada sa njim, samo što je ona sve osim nova i on nju vjerovatno već duže ima i to krije, dal' zbog osude okoline ili da tebe manje povrijedi.
Da bude gore, ako se to desi, to će ti udariti na samopouzdanje, u glavi se počne svašta dešavati, na oko izgleda da je on našao nekog boljeg, ergo ti si manje vrijedna.

A u suštini od toga najčešće ništa nije istina i nadmašuješ tu osobu uveliko, ali ona ima veće sise... :D
Nadam se da ne.. :sad:
User avatar
dr_Evil
Posts: 12704
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#174 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by dr_Evil »

mnjonja wrote: 04/01/2024 14:31
Spoiler
Show
Babbuka wrote: 04/01/2024 00:22
mnjonja wrote: 03/01/2024 18:05 Ne znam odgovor na tvoje pitanje ali mi je tako drago cuti da se neko i pomiri.

Ja bar ne histerisem vise.
A opet..ne postoji dan da ne otplacem.
Nikada nisam mislila da bih nekoga molila za pomirenje, za ljubav. Nikada nisam pomislila da bih pristala na sve..
I nije dovoljno, i ne pije vode.
Pocinjem gubiti svu nadu u bilo kakav smisao ovog zivota...cemu da se nadam i radujem. Ne zelim da zakoracim u ovu Novu godinu jer ne vjerujem da me ista dobro u njoj ceka.
Ne zelim nikoga da upoznam.
Ne zelim nikoga drugog.
Nisam suicidalna, to zbog vjere nikada ne bih uradila...ali razumijem one koji odu u tom smjeru.
Mire se ljudi koji prolaze turbulencije. Kao što je neko napisao, taj tvoj je dugo vintao u glavi i vjeruj mi da bi bilo kakvo mirenje bilo samo produžavanje agonije.
U svemu tome, nemoj se iznenaditi ako se za koji mjesec pojavi nova mlada sa njim, samo što je ona sve osim nova i on nju vjerovatno već duže ima i to krije, dal' zbog osude okoline ili da tebe manje povrijedi.
Da bude gore, ako se to desi, to će ti udariti na samopouzdanje, u glavi se počne svašta dešavati, na oko izgleda da je on našao nekog boljeg, ergo ti si manje vrijedna.
A u suštini od toga najčešće ništa nije istina i nadmašuješ tu osobu uveliko, ali ona ima veće sise... :D
Nadam se da ne.. :sad:
[/quote]


Ja sam samo to povezao dvoje :D

Izvini, tebi nije do zajebancije, ali morao sam.
snijeg_led
Posts: 6773
Joined: 08/12/2019 21:35

#175 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by snijeg_led »

Ja ovo stvarno ne razumim. Ako si vec dala sve od sebe bila dobra brizna i pozrtvovana zena i majka kako zelis da ti se ovaj hajvan vrati.

Umjesto da ga mrzis za sve sto si dala, a nista nisi dobila nazad sad puzes ko puz.
Digni se zeno takva dobra kakva si, tebe ceka neko ko ce te voliti i postovati.
Post Reply