Najbolja pizza u SA?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Zoooka
Posts: 4890
Joined: 14/04/2022 13:22

#3851 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Zoooka »

Chmoljo wrote: 12/12/2023 11:34
Ozimician wrote: 12/12/2023 11:31 @nivla pise sasvim korektno i pristojno i nikoga ne vrijedja i ljudi ga napadaju i govore mu kako on treba da zivi svoj zivot.

Ja iskreno i dalje ne vidim razlog da neko ko zivi u Sarajevu pored toliko izbora i marketa i restorana i svega ostalog odlazi u Crvenu Jabuku, ali eto ljudi imaju razlog i idu. Takodjer sam vidio da neki cak i u Manju svracaju, tako da za CJ nije onda ni cudo toliko.

Ne mogu se zakleti da nikad necu tamo uci, ali do sad nisam ni bio niti planiram.
ono što ja znam da ljudi koji drže CJ nisu od istog posla kao kreten Manja.

također, poražavajuće je da je jedna CJ miljama daleko po ponudi i ugođaju od milijardera Binga koji nanovo izgradi objekat i opet mu izgleda ko poluskladište.
Da, vrhunski je ugođaj, pogotovo na gastro odjelu, sad je prava božićno novogodišnja atmosfera, ljepota otići. Znam da je tema pizza, ali ona pljeskavica punjena sirom koju uzmeš dole u mesnici i daš da ti je isprže pred tobom je top, još manje od 5 KM. :thumbup:
User avatar
Haris033
Posts: 5098
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#3852 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Haris033 »

Mislio sam da ovo nikada neću reći, al ono juče što sam dobio u Piccolo Mondu za 12KM je više nego sramotno..
Pun restoran, pizza skoro bez fila, vizuelno mnogo smanjena.

Gazda, ako ovo čitaš, nadam se da će te pohlepa stajati prometa, jer nas dvoje sigurno dugo nećeš vidjeti.. :(

Image

Od sada na lokaciji MD samo Crvena jabuka. :thumbup:
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#3853 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by vjeshalica »

Auuu kakva je ovo mrljotina inspirisana pizzom iz pekare
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#3854 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by zigson »

Haris033 wrote: 14/12/2023 16:52 Mislio sam da ovo nikada neću reći, al ono juče što sam dobio u Piccolo Mondu za 12KM je više nego sramotno..
Pun restoran, pizza skoro bez fila, vizuelno mnogo smanjena.

Gazda, ako ovo čitaš, nadam se da će te pohlepa stajati prometa, jer nas dvoje sigurno dugo nećeš vidjeti.. :(

Image

Od sada na lokaciji MD samo Crvena jabuka. :thumbup:
Stae ovo jbt
Gori od pizerie dino ferhadija koji pizzu od 28cm i zovu i naplacuju kao veliku (14km). Koje usput nabijem na kurac, jednom su me zajebali nece vise.
Last edited by zigson on 14/12/2023 16:56, edited 1 time in total.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#3855 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by vjeshalica »

Chmoljo wrote: 12/12/2023 11:34

ono što ja znam da ljudi koji drže CJ nisu od istog posla kao kreten Manja.

također, poražavajuće je da je jedna CJ miljama daleko po ponudi i ugođaju od milijardera Binga koji nanovo izgradi objekat i opet mu izgleda ko poluskladište.
Ja kad kazem da pokrhaju palete izmedju regala i naprave isto ko u ratu sverc skladista odma nisam u pravu...imati toliko para, a nemati da se plati neki sirokouman organizator u objektu ili kako ga vec nazivamo, je samo odraz mentosa gazde koji nije izasao iz piljara podruma
User avatar
oldtajmer
Posts: 5439
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda

#3856 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by oldtajmer »

Haris033 wrote: 14/12/2023 16:52 Mislio sam da ovo nikada neću reći, al ono juče što sam dobio u Piccolo Mondu za 12KM je više nego sramotno..
Pun restoran, pizza skoro bez fila, vizuelno mnogo smanjena.

Gazda, ako ovo čitaš, nadam se da će te pohlepa stajati prometa, jer nas dvoje sigurno dugo nećeš vidjeti.. :(

Image

Od sada na lokaciji MD samo Crvena jabuka. :thumbup:
koja je pica ovo :? bas vala izgleda jeftino
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#3857 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by zigson »

oldtajmer wrote: 14/12/2023 16:58
Haris033 wrote: 14/12/2023 16:52 Mislio sam da ovo nikada neću reći, al ono juče što sam dobio u Piccolo Mondu za 12KM je više nego sramotno..
Pun restoran, pizza skoro bez fila, vizuelno mnogo smanjena.

Gazda, ako ovo čitaš, nadam se da će te pohlepa stajati prometa, jer nas dvoje sigurno dugo nećeš vidjeti.. :(

Image

Od sada na lokaciji MD samo Crvena jabuka. :thumbup:
koja je pica ovo :? bas vala izgleda jeftino
4 vrste paprike
User avatar
oldtajmer
Posts: 5439
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda

#3858 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by oldtajmer »

tuga od pizze fakat :-)
User avatar
Haris033
Posts: 5098
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#3859 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Haris033 »

Mista pizza (pureća kobasica, šunka, paprika, gljive..).
Uzimao i prije, bila baš puna fila, a sada suha ko barut. Zato sam im nedostatak fila popunio sa onim sosovima. Samo im je ostalo malo ćilija. :-D
User avatar
konektovan
Posts: 51442
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3860 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by konektovan »

Haris033 wrote: 14/12/2023 16:52 Mislio sam da ovo nikada neću reći, al ono juče što sam dobio u Piccolo Mondu za 12KM je više nego sramotno..
Pun restoran, pizza skoro bez fila, vizuelno mnogo smanjena.

Gazda, ako ovo čitaš, nadam se da će te pohlepa stajati prometa, jer nas dvoje sigurno dugo nećeš vidjeti.. :(

Image

Od sada na lokaciji MD samo Crvena jabuka. :thumbup:
:lol:

Pa dobio si 4 paprike, .mislim komadica.
Drago mi je da si dosao pameti,..ali taj pm je ubleha odavno.
Nisamsdaali
Posts: 1368
Joined: 03/10/2022 20:38

#3861 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Nisamsdaali »

Došli su novi radnici u piccolo, zato je karina teška. Realno nije ništa lošija u U2 koji isto ima sosove, a duplo jeftinije
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#3862 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by zigson »

Nisamsdaali wrote: 14/12/2023 18:46 Došli su novi radnici u piccolo, zato je karina teška. Realno nije ništa lošija u U2 koji isto ima sosove, a duplo jeftinije
Postala je ista kao u2
User avatar
hopi
Posts: 7259
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#3863 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by hopi »

Bila mu je dobra pica, ali duže vrijeme nisam otišao u PM. Konstanto dizanje cijena uz smanjenje veličine porcije i broja i količine sastojaka ne može.
Pa sjećam se da nije u stanju bio promijeniti puknutu dasku u muško wcu od lupam 20KM (bio jednom i opet za 20tak dana i dalje bila pukntua daska).
mahanje
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#3864 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by zigson »

Kako jadovi postanu. Al svaki bukvalno svaki restoran, isprva bude ok i onda dignu cijene a smanje kvalitet, misle navadili se ljudi bice vise zarade. Hoce 🖕
Digni cijenu 50% stavi picu 20 maraka al da je kvalitetna i sastojcima i nekim dimenzijama koje su standard, a ne tijesto ispeceno mi naplati 15 maraka sunce ti poljubim
User avatar
konektovan
Posts: 51442
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3865 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by konektovan »

Kavlitet konstatntan barsa i metropolis od ovih skupljih. :thumbup:
moimoi
Posts: 8862
Joined: 01/07/2006 12:59

#3866 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by moimoi »

Barhana meni i dalje najbolja. I ne samo pizza.. pasta takodje :thumbup:
User avatar
konektovan
Posts: 51442
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3867 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by konektovan »

moimoi wrote: 14/12/2023 19:25 Barhana meni i dalje najbolja. I ne samo pizza.. pasta takodje :thumbup:
Joj meni je Barhana ostala u lijepom sjecanju,..tamo nekad prije 13-14 godina...svakosnevno na pizzu i meni jos bolje lazanje. U zadnje vrijeme i ne idem iskreno, a nacuo sam da su i oslabili sa kvalitetom..
moimoi
Posts: 8862
Joined: 01/07/2006 12:59

#3868 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by moimoi »

konektovan wrote: 14/12/2023 19:30
moimoi wrote: 14/12/2023 19:25 Barhana meni i dalje najbolja. I ne samo pizza.. pasta takodje :thumbup:
Joj meni je Barhana ostala u lijepom sjecanju,..tamo nekad prije 13-14 godina...svakosnevno na pizzu i meni jos bolje lazanje. U zadnje vrijeme i ne idem iskreno, a nacuo sam da su i oslabili sa kvalitetom..
Kako smo se vratili, opet u Barhanu i fakat ne vidim promjenu. Odim sto je mirnije i raja starija :lol: Drze nivo rekla bih.
User avatar
konektovan
Posts: 51442
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3869 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by konektovan »

moimoi wrote: 14/12/2023 19:32
konektovan wrote: 14/12/2023 19:30
moimoi wrote: 14/12/2023 19:25 Barhana meni i dalje najbolja. I ne samo pizza.. pasta takodje :thumbup:
Joj meni je Barhana ostala u lijepom sjecanju,..tamo nekad prije 13-14 godina...svakosnevno na pizzu i meni jos bolje lazanje. U zadnje vrijeme i ne idem iskreno, a nacuo sam da su i oslabili sa kvalitetom..
Kako smo se vratili, opet u Barhanu i fakat ne vidim promjenu. Odim sto je mirnije i raja starija :lol: Drze nivo rekla bih.
Pa ja sam bio zadnji put prosle godine,..i nije mi bilo bas najbolje. I lazanje i pizza su bili losije od ocekivanog. Ja ne prastam onaj jeftini biljni sir na pizzi...
User avatar
Edin H.
Posts: 53614
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3870 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Edin H. »

konektovan wrote: 14/12/2023 19:34
moimoi wrote: 14/12/2023 19:32
konektovan wrote: 14/12/2023 19:30

Joj meni je Barhana ostala u lijepom sjecanju,..tamo nekad prije 13-14 godina...svakosnevno na pizzu i meni jos bolje lazanje. U zadnje vrijeme i ne idem iskreno, a nacuo sam da su i oslabili sa kvalitetom..
Kako smo se vratili, opet u Barhanu i fakat ne vidim promjenu. Odim sto je mirnije i raja starija :lol: Drze nivo rekla bih.
Pa ja sam bio zadnji put prosle godine,..i nije mi bilo bas najbolje. I lazanje i pizza su bili losije od ocekivanog. Ja ne prastam onaj jeftini biljni sir na pizzi...
Nije njima da uštede, nego da raja nemaju visok holesterol. :skoljka:
moimoi
Posts: 8862
Joined: 01/07/2006 12:59

#3871 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by moimoi »

konektovan wrote: 14/12/2023 19:34
moimoi wrote: 14/12/2023 19:32
konektovan wrote: 14/12/2023 19:30

Joj meni je Barhana ostala u lijepom sjecanju,..tamo nekad prije 13-14 godina...svakosnevno na pizzu i meni jos bolje lazanje. U zadnje vrijeme i ne idem iskreno, a nacuo sam da su i oslabili sa kvalitetom..
Kako smo se vratili, opet u Barhanu i fakat ne vidim promjenu. Odim sto je mirnije i raja starija :lol: Drze nivo rekla bih.
Pa ja sam bio zadnji put prosle godine,..i nije mi bilo bas najbolje. I lazanje i pizza su bili losije od ocekivanog. Ja ne prastam onaj jeftini biljni sir na pizzi...
Ne znam. Mi odemo svaki drugi/treci mjesec, meni je kao i uvijek-very good. Ne jedem pizzu tako cesto.
A ovo sve na slikama sto vidim je “kruhatone”. Ne volim debela tijesta, kajmak and co.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3872 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by BHF_Manijak »

konektovan wrote: 14/12/2023 19:24 Kavlitet konstatntan barsa i metropolis od ovih skupljih. :thumbup:
Pridrizujem se za BarSu, vec smo pricali na prethodnim stranicama. Jeo sam pizze u sigurno 25-30 lokala i uvijek se vratim BarSi.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17055
Joined: 27/04/2021 22:52

#3873 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by tramvajtrojka »

konektovan wrote: 14/12/2023 17:06
Haris033 wrote: 14/12/2023 16:52 Mislio sam da ovo nikada neću reći, al ono juče što sam dobio u Piccolo Mondu za 12KM je više nego sramotno..
Pun restoran, pizza skoro bez fila, vizuelno mnogo smanjena.

Gazda, ako ovo čitaš, nadam se da će te pohlepa stajati prometa, jer nas dvoje sigurno dugo nećeš vidjeti.. :(

Image

Od sada na lokaciji MD samo Crvena jabuka. :thumbup:
:lol:

Pa dobio si 4 paprike, .mislim komadica.
Drago mi je da si dosao pameti,..ali taj pm je ubleha odavno.
A fino sam mu ja govorio al on nece da slusa pa neće :lol:

Realno ovo bi bilo sramota i u pekarama prodavati :mrgreen:
User avatar
nivla
Posts: 6572
Joined: 12/01/2008 23:44

#3874 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by nivla »

nek smo i ovo za picolo mondo od hareta docekali, moze tema pod kljuc, napokon skonto koja je splacina pm
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3875 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Velkoski »

DA PONOVIMO

SAMO SOSSE
Post Reply