Da, vrhunski je ugođaj, pogotovo na gastro odjelu, sad je prava božićno novogodišnja atmosfera, ljepota otići. Znam da je tema pizza, ali ona pljeskavica punjena sirom koju uzmeš dole u mesnici i daš da ti je isprže pred tobom je top, još manje od 5 KM.Chmoljo wrote: ↑12/12/2023 11:34ono što ja znam da ljudi koji drže CJ nisu od istog posla kao kreten Manja.Ozimician wrote: ↑12/12/2023 11:31 @nivla pise sasvim korektno i pristojno i nikoga ne vrijedja i ljudi ga napadaju i govore mu kako on treba da zivi svoj zivot.
Ja iskreno i dalje ne vidim razlog da neko ko zivi u Sarajevu pored toliko izbora i marketa i restorana i svega ostalog odlazi u Crvenu Jabuku, ali eto ljudi imaju razlog i idu. Takodjer sam vidio da neki cak i u Manju svracaju, tako da za CJ nije onda ni cudo toliko.
Ne mogu se zakleti da nikad necu tamo uci, ali do sad nisam ni bio niti planiram.
također, poražavajuće je da je jedna CJ miljama daleko po ponudi i ugođaju od milijardera Binga koji nanovo izgradi objekat i opet mu izgleda ko poluskladište.
Najbolja pizza u SA?
-
Zoooka
- Posts: 4890
- Joined: 14/04/2022 13:22
#3851 Re: Najbolja pizza u SA?
- Haris033
- Posts: 5099
- Joined: 02/02/2005 07:07
- Location: Sarajevo
- Contact:
#3852 Re: Najbolja pizza u SA?
Mislio sam da ovo nikada neću reći, al ono juče što sam dobio u Piccolo Mondu za 12KM je više nego sramotno..
Pun restoran, pizza skoro bez fila, vizuelno mnogo smanjena.
Gazda, ako ovo čitaš, nadam se da će te pohlepa stajati prometa, jer nas dvoje sigurno dugo nećeš vidjeti..

Od sada na lokaciji MD samo Crvena jabuka.
Pun restoran, pizza skoro bez fila, vizuelno mnogo smanjena.
Gazda, ako ovo čitaš, nadam se da će te pohlepa stajati prometa, jer nas dvoje sigurno dugo nećeš vidjeti..

Od sada na lokaciji MD samo Crvena jabuka.
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#3853 Re: Najbolja pizza u SA?
Auuu kakva je ovo mrljotina inspirisana pizzom iz pekare
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#3854 Re: Najbolja pizza u SA?
Stae ovo jbtHaris033 wrote: ↑14/12/2023 16:52 Mislio sam da ovo nikada neću reći, al ono juče što sam dobio u Piccolo Mondu za 12KM je više nego sramotno..
Pun restoran, pizza skoro bez fila, vizuelno mnogo smanjena.
Gazda, ako ovo čitaš, nadam se da će te pohlepa stajati prometa, jer nas dvoje sigurno dugo nećeš vidjeti..![]()
Od sada na lokaciji MD samo Crvena jabuka.![]()
Gori od pizerie dino ferhadija koji pizzu od 28cm i zovu i naplacuju kao veliku (14km). Koje usput nabijem na kurac, jednom su me zajebali nece vise.
Last edited by zigson on 14/12/2023 16:56, edited 1 time in total.
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#3855 Re: Najbolja pizza u SA?
Ja kad kazem da pokrhaju palete izmedju regala i naprave isto ko u ratu sverc skladista odma nisam u pravu...imati toliko para, a nemati da se plati neki sirokouman organizator u objektu ili kako ga vec nazivamo, je samo odraz mentosa gazde koji nije izasao iz piljara podruma
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#3856 Re: Najbolja pizza u SA?
koja je pica ovoHaris033 wrote: ↑14/12/2023 16:52 Mislio sam da ovo nikada neću reći, al ono juče što sam dobio u Piccolo Mondu za 12KM je više nego sramotno..
Pun restoran, pizza skoro bez fila, vizuelno mnogo smanjena.
Gazda, ako ovo čitaš, nadam se da će te pohlepa stajati prometa, jer nas dvoje sigurno dugo nećeš vidjeti..![]()
Od sada na lokaciji MD samo Crvena jabuka.![]()
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#3857 Re: Najbolja pizza u SA?
4 vrste paprikeoldtajmer wrote: ↑14/12/2023 16:58koja je pica ovoHaris033 wrote: ↑14/12/2023 16:52 Mislio sam da ovo nikada neću reći, al ono juče što sam dobio u Piccolo Mondu za 12KM je više nego sramotno..
Pun restoran, pizza skoro bez fila, vizuelno mnogo smanjena.
Gazda, ako ovo čitaš, nadam se da će te pohlepa stajati prometa, jer nas dvoje sigurno dugo nećeš vidjeti..![]()
Od sada na lokaciji MD samo Crvena jabuka.![]()
bas vala izgleda jeftino
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#3858 Re: Najbolja pizza u SA?
tuga od pizze fakat 
- Haris033
- Posts: 5099
- Joined: 02/02/2005 07:07
- Location: Sarajevo
- Contact:
#3859 Re: Najbolja pizza u SA?
Mista pizza (pureća kobasica, šunka, paprika, gljive..).
Uzimao i prije, bila baš puna fila, a sada suha ko barut. Zato sam im nedostatak fila popunio sa onim sosovima. Samo im je ostalo malo ćilija.
Uzimao i prije, bila baš puna fila, a sada suha ko barut. Zato sam im nedostatak fila popunio sa onim sosovima. Samo im je ostalo malo ćilija.
- konektovan
- Posts: 51446
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3860 Re: Najbolja pizza u SA?
Haris033 wrote: ↑14/12/2023 16:52 Mislio sam da ovo nikada neću reći, al ono juče što sam dobio u Piccolo Mondu za 12KM je više nego sramotno..
Pun restoran, pizza skoro bez fila, vizuelno mnogo smanjena.
Gazda, ako ovo čitaš, nadam se da će te pohlepa stajati prometa, jer nas dvoje sigurno dugo nećeš vidjeti..![]()
Od sada na lokaciji MD samo Crvena jabuka.![]()
Pa dobio si 4 paprike, .mislim komadica.
Drago mi je da si dosao pameti,..ali taj pm je ubleha odavno.
-
Nisamsdaali
- Posts: 1368
- Joined: 03/10/2022 20:38
#3861 Re: Najbolja pizza u SA?
Došli su novi radnici u piccolo, zato je karina teška. Realno nije ništa lošija u U2 koji isto ima sosove, a duplo jeftinije
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#3862 Re: Najbolja pizza u SA?
Postala je ista kao u2Nisamsdaali wrote: ↑14/12/2023 18:46 Došli su novi radnici u piccolo, zato je karina teška. Realno nije ništa lošija u U2 koji isto ima sosove, a duplo jeftinije
- hopi
- Posts: 7259
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#3863 Re: Najbolja pizza u SA?
Bila mu je dobra pica, ali duže vrijeme nisam otišao u PM. Konstanto dizanje cijena uz smanjenje veličine porcije i broja i količine sastojaka ne može.
Pa sjećam se da nije u stanju bio promijeniti puknutu dasku u muško wcu od lupam 20KM (bio jednom i opet za 20tak dana i dalje bila pukntua daska).
mahanje
Pa sjećam se da nije u stanju bio promijeniti puknutu dasku u muško wcu od lupam 20KM (bio jednom i opet za 20tak dana i dalje bila pukntua daska).
mahanje
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#3864 Re: Najbolja pizza u SA?
Kako jadovi postanu. Al svaki bukvalno svaki restoran, isprva bude ok i onda dignu cijene a smanje kvalitet, misle navadili se ljudi bice vise zarade. Hoce 
Digni cijenu 50% stavi picu 20 maraka al da je kvalitetna i sastojcima i nekim dimenzijama koje su standard, a ne tijesto ispeceno mi naplati 15 maraka sunce ti poljubim
Digni cijenu 50% stavi picu 20 maraka al da je kvalitetna i sastojcima i nekim dimenzijama koje su standard, a ne tijesto ispeceno mi naplati 15 maraka sunce ti poljubim
- konektovan
- Posts: 51446
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3865 Re: Najbolja pizza u SA?
Kavlitet konstatntan barsa i metropolis od ovih skupljih. 
-
moimoi
- Posts: 8864
- Joined: 01/07/2006 12:59
#3866 Re: Najbolja pizza u SA?
Barhana meni i dalje najbolja. I ne samo pizza.. pasta takodje 
- konektovan
- Posts: 51446
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3867 Re: Najbolja pizza u SA?
Joj meni je Barhana ostala u lijepom sjecanju,..tamo nekad prije 13-14 godina...svakosnevno na pizzu i meni jos bolje lazanje. U zadnje vrijeme i ne idem iskreno, a nacuo sam da su i oslabili sa kvalitetom..
-
moimoi
- Posts: 8864
- Joined: 01/07/2006 12:59
#3868 Re: Najbolja pizza u SA?
Kako smo se vratili, opet u Barhanu i fakat ne vidim promjenu. Odim sto je mirnije i raja starijakonektovan wrote: ↑14/12/2023 19:30Joj meni je Barhana ostala u lijepom sjecanju,..tamo nekad prije 13-14 godina...svakosnevno na pizzu i meni jos bolje lazanje. U zadnje vrijeme i ne idem iskreno, a nacuo sam da su i oslabili sa kvalitetom..
- konektovan
- Posts: 51446
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3869 Re: Najbolja pizza u SA?
Pa ja sam bio zadnji put prosle godine,..i nije mi bilo bas najbolje. I lazanje i pizza su bili losije od ocekivanog. Ja ne prastam onaj jeftini biljni sir na pizzi...moimoi wrote: ↑14/12/2023 19:32Kako smo se vratili, opet u Barhanu i fakat ne vidim promjenu. Odim sto je mirnije i raja starijakonektovan wrote: ↑14/12/2023 19:30Joj meni je Barhana ostala u lijepom sjecanju,..tamo nekad prije 13-14 godina...svakosnevno na pizzu i meni jos bolje lazanje. U zadnje vrijeme i ne idem iskreno, a nacuo sam da su i oslabili sa kvalitetom..Drze nivo rekla bih.
- Edin H.
- Posts: 53619
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#3870 Re: Najbolja pizza u SA?
Nije njima da uštede, nego da raja nemaju visok holesterol.konektovan wrote: ↑14/12/2023 19:34Pa ja sam bio zadnji put prosle godine,..i nije mi bilo bas najbolje. I lazanje i pizza su bili losije od ocekivanog. Ja ne prastam onaj jeftini biljni sir na pizzi...moimoi wrote: ↑14/12/2023 19:32Kako smo se vratili, opet u Barhanu i fakat ne vidim promjenu. Odim sto je mirnije i raja starijakonektovan wrote: ↑14/12/2023 19:30
Joj meni je Barhana ostala u lijepom sjecanju,..tamo nekad prije 13-14 godina...svakosnevno na pizzu i meni jos bolje lazanje. U zadnje vrijeme i ne idem iskreno, a nacuo sam da su i oslabili sa kvalitetom..Drze nivo rekla bih.
-
moimoi
- Posts: 8864
- Joined: 01/07/2006 12:59
#3871 Re: Najbolja pizza u SA?
Ne znam. Mi odemo svaki drugi/treci mjesec, meni je kao i uvijek-very good. Ne jedem pizzu tako cesto.konektovan wrote: ↑14/12/2023 19:34Pa ja sam bio zadnji put prosle godine,..i nije mi bilo bas najbolje. I lazanje i pizza su bili losije od ocekivanog. Ja ne prastam onaj jeftini biljni sir na pizzi...moimoi wrote: ↑14/12/2023 19:32Kako smo se vratili, opet u Barhanu i fakat ne vidim promjenu. Odim sto je mirnije i raja starijakonektovan wrote: ↑14/12/2023 19:30
Joj meni je Barhana ostala u lijepom sjecanju,..tamo nekad prije 13-14 godina...svakosnevno na pizzu i meni jos bolje lazanje. U zadnje vrijeme i ne idem iskreno, a nacuo sam da su i oslabili sa kvalitetom..Drze nivo rekla bih.
A ovo sve na slikama sto vidim je “kruhatone”. Ne volim debela tijesta, kajmak and co.
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3872 Re: Najbolja pizza u SA?
Pridrizujem se za BarSu, vec smo pricali na prethodnim stranicama. Jeo sam pizze u sigurno 25-30 lokala i uvijek se vratim BarSi.
- tramvajtrojka
- Posts: 17055
- Joined: 27/04/2021 22:52
#3873 Re: Najbolja pizza u SA?
A fino sam mu ja govorio al on nece da slusa pa nećekonektovan wrote: ↑14/12/2023 17:06Haris033 wrote: ↑14/12/2023 16:52 Mislio sam da ovo nikada neću reći, al ono juče što sam dobio u Piccolo Mondu za 12KM je više nego sramotno..
Pun restoran, pizza skoro bez fila, vizuelno mnogo smanjena.
Gazda, ako ovo čitaš, nadam se da će te pohlepa stajati prometa, jer nas dvoje sigurno dugo nećeš vidjeti..![]()
Od sada na lokaciji MD samo Crvena jabuka.![]()
![]()
Pa dobio si 4 paprike, .mislim komadica.
Drago mi je da si dosao pameti,..ali taj pm je ubleha odavno.
Realno ovo bi bilo sramota i u pekarama prodavati
- nivla
- Posts: 6572
- Joined: 12/01/2008 23:44
#3874 Re: Najbolja pizza u SA?
nek smo i ovo za picolo mondo od hareta docekali, moze tema pod kljuc, napokon skonto koja je splacina pm
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3875 Re: Najbolja pizza u SA?
DA PONOVIMO
SAMO SOSSE
SAMO SOSSE
