Najbolja pizza u SA?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
nivla
Posts: 6572
Joined: 12/01/2008 23:44

#3826 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by nivla »

konektovan wrote: 12/12/2023 10:14 Vi ste fulili kompletan gol...vratnice..sa nivlom. :mrgreen:
dakle ja pisao za pizze u polusarkasticnom tonu, oni otisli na salamoresce i rezanje mesa

dakle napisao da parafraziram da ne volim ni ostale pizze jer se garant rezu istim nozem ko ta sa dalmatinskim
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21048
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#3827 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by DaysleepeR »

Dakle tvrdiš nešto bez dokaza.
User avatar
konektovan
Posts: 51433
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3828 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by konektovan »

DaysleepeR wrote: 12/12/2023 10:16 Dakle tvrdiš nešto bez dokaza.
Nema dokaza ali ima sumnje, i to je normala. Ne vidim nista lose u tome sto je prokomentarisao.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21048
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#3829 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by DaysleepeR »

konektovan wrote: 12/12/2023 10:20
DaysleepeR wrote: 12/12/2023 10:16 Dakle tvrdiš nešto bez dokaza.
Nema dokaza ali ima sumnje, i to je normala. Ne vidim nista lose u tome sto je prokomentarisao.
Naravno. Islam ničim ne zabranjuje lažno svjedočenje i laganje.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#3830 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Bloo »

Tema je pizza.
Fobije od svinjetine i isti nozevi za dvije pice mozete razglabati na drugim temama.
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#3831 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by NediM17 »

Sta cemo sa "bosnjama", to sve ok?
User avatar
Ozimician
Posts: 8136
Joined: 05/09/2012 23:21

#3832 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Ozimician »

@nivla pise sasvim korektno i pristojno i nikoga ne vrijedja i ljudi ga napadaju i govore mu kako on treba da zivi svoj zivot.

Ja iskreno i dalje ne vidim razlog da neko ko zivi u Sarajevu pored toliko izbora i marketa i restorana i svega ostalog odlazi u Crvenu Jabuku, ali eto ljudi imaju razlog i idu. Takodjer sam vidio da neki cak i u Manju svracaju, tako da za CJ nije onda ni cudo toliko.

Ne mogu se zakleti da nikad necu tamo uci, ali do sad nisam ni bio niti planiram.
Last edited by Ozimician on 12/12/2023 11:31, edited 1 time in total.
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#3833 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by laserShow »

Sapun pa parfem. Svejedno je koji je noz, ako nakon toga ide recimo alkohol., licemjerje, etc.

Sto se tice pizze, svejedno je svaka losa. Fino se uzme finfood podloga i napravi koja hoce pizza.
Ja iskreno i dalje ne vidim razlog da neko ko zivi u Sarajevu pored toliko izbora i marketa i restorana i svega ostalog odlazi u Crvenu Jabuku, ali eto ljudi imaju razlog i idu.
Ja iskreno mislim da ste nacionaliste bez pokrica. Daj mi jedan razlog zasto ne bih otisao u CJ? ZASTO?
User avatar
Ozimician
Posts: 8136
Joined: 05/09/2012 23:21

#3834 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Ozimician »

laserShow wrote: 12/12/2023 11:31 Sapun pa parfem. Svejedno je koji je noz, ako nakon toga ide recimo alkohol., licemjerje, etc.

Sto se tice pizze, svejedno je svaka losa. Fino se uzme finfood podloga i napravi koja hoce pizza.
Ja iskreno i dalje ne vidim razlog da neko ko zivi u Sarajevu pored toliko izbora i marketa i restorana i svega ostalog odlazi u Crvenu Jabuku, ali eto ljudi imaju razlog i idu.
Ja iskreno mislim da ste nacionaliste bez pokrica. Daj mi jedan razlog zasto ne bih otisao u CJ? ZASTO?
Zato sto nisu uplatili 1000 KM radnicima uz novembarsku platu. :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#3835 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Bloo »

Ozimician wrote: 12/12/2023 11:31 @nivla pise sasvim korektno i pristojno i nikoga ne vrijedja i ljudi ga napadaju i govore mu kako on treba da zivi svoj zivot.

Ja iskreno i dalje ne vidim razlog da neko ko zivi u Sarajevu pored toliko izbora i marketa i restorana i svega ostalog odlazi u Crvenu Jabuku, ali eto ljudi imaju razlog i idu. Takodjer sam vidio da neki cak i u Manju svracaju, tako da za CJ nije onda ni cudo toliko.

Ne mogu se zakleti da nikad necu tamo uci, ali do sad nisam ni bio niti planiram.
A Fabrika kafe il kak se vec zove u strogom centru grada? :D Ceca i ti fazoni. :D
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#3836 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by laserShow »

Hajmo next, ima li jos koji razlog? Ozbiljno pitam?

Bio sam, uredno, cisto, ljubazno, fin koncept. Nisam nasao neku vecu zamjerku, osim recimo samo dvije kase, pa se napravi red, posebno ko je prvi put pa dok skonta kako se koristi. Mozda i parkig, jer nema jasno istaknuti uslovi za besplatan parking i sl.

Sta je jos problematicno pa da kazes da ne bi otisao, ili da ne treba ici pored ostalih marketa?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52718
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3837 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Chmoljo »

Ozimician wrote: 12/12/2023 11:31 @nivla pise sasvim korektno i pristojno i nikoga ne vrijedja i ljudi ga napadaju i govore mu kako on treba da zivi svoj zivot.

Ja iskreno i dalje ne vidim razlog da neko ko zivi u Sarajevu pored toliko izbora i marketa i restorana i svega ostalog odlazi u Crvenu Jabuku, ali eto ljudi imaju razlog i idu. Takodjer sam vidio da neki cak i u Manju svracaju, tako da za CJ nije onda ni cudo toliko.

Ne mogu se zakleti da nikad necu tamo uci, ali do sad nisam ni bio niti planiram.
ono što ja znam da ljudi koji drže CJ nisu od istog posla kao kreten Manja.

također, poražavajuće je da je jedna CJ miljama daleko po ponudi i ugođaju od milijardera Binga koji nanovo izgradi objekat i opet mu izgleda ko poluskladište.
User avatar
Ozimician
Posts: 8136
Joined: 05/09/2012 23:21

#3838 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Ozimician »

Bloo wrote: 12/12/2023 11:34
Ozimician wrote: 12/12/2023 11:31 @nivla pise sasvim korektno i pristojno i nikoga ne vrijedja i ljudi ga napadaju i govore mu kako on treba da zivi svoj zivot.

Ja iskreno i dalje ne vidim razlog da neko ko zivi u Sarajevu pored toliko izbora i marketa i restorana i svega ostalog odlazi u Crvenu Jabuku, ali eto ljudi imaju razlog i idu. Takodjer sam vidio da neki cak i u Manju svracaju, tako da za CJ nije onda ni cudo toliko.

Ne mogu se zakleti da nikad necu tamo uci, ali do sad nisam ni bio niti planiram.
A Fabrika kafe il kak se vec zove u strogom centru grada? :D Ceca i ti fazoni. :D
Ne razumijem, sta s njima?
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#3839 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Bloo »

laserShow wrote: 12/12/2023 11:34 Hajmo next, ima li jos koji razlog? Ozbiljno pitam?

Bio sam, uredno, cisto, ljubazno, fin koncept. Nisam nasao neku vecu zamjerku, osim recimo samo dvije kase, pa se napravi red, posebno ko je prvi put pa dok skonta kako se koristi. Mozda i parkig, jer nema jasno istaknuti uslovi za besplatan parking i sl.

Sta je jos problematicno pa da kazes da ne bi otisao, ili da ne treba ici pored ostalih marketa?
1. Srbi - Vlasnik kompanije je Bojan Risović iz Banjaluke. Inače, porodica Risović je vlasnik još jednog velikog lanca marketa u našoj zemlji – Tropic.
2. slanina


NEgo PIZZZZZZAAAAAAAAAAAAAAAAAA
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#3840 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by xoklix »

Već par mjeseci ne naručujem pizzu niti je jedem vani.
Uzmete fine food podlogu , mutti paradajz sos u staklenci, 2-3 kafene kašike napoletane, 5 kriški livada sira ,bruku gljiva i malo suhovine. Meni bolja od bilo koje pizze iz picerije.
tap3ah75
Posts: 7599
Joined: 07/09/2009 14:14

#3841 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by tap3ah75 »

xoklix wrote: 12/12/2023 11:41 Već par mjeseci ne naručujem pizzu niti je jedem vani.
Uzmete fine food podlogu , mutti paradajz sos u staklenci, 2-3 kafene kašike napoletane, 5 kriški livada sira ,bruku gljiva i malo suhovine. Meni bolja od bilo koje pizze iz picerije.
Odlična je Fine food podloga - nema je kod mene više kupiti. Bilo nešto u Bestu - ja sve pokupovao.
Ima i LEDO hand made - moze proći
User avatar
Ozimician
Posts: 8136
Joined: 05/09/2012 23:21

#3842 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Ozimician »

Jel to ono kao nekad sto se islo u Vapiano :D
User avatar
mc-twin
Posts: 4421
Joined: 18/04/2009 23:47

#3843 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by mc-twin »

tap3ah75 wrote: 12/12/2023 11:47
xoklix wrote: 12/12/2023 11:41 Već par mjeseci ne naručujem pizzu niti je jedem vani.
Uzmete fine food podlogu , mutti paradajz sos u staklenci, 2-3 kafene kašike napoletane, 5 kriški livada sira ,bruku gljiva i malo suhovine. Meni bolja od bilo koje pizze iz picerije.
Odlična je Fine food podloga - nema je kod mene više kupiti. Bilo nešto u Bestu - ja sve pokupovao.
Ima i LEDO hand made - moze proći
Iste su podloge u pitanju tj. Fine Food pravi za njih. :)
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#3844 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by auspuhc »

Ozimician wrote: 12/12/2023 11:48 Jel to ono kao nekad sto se islo u Vapiano :D
Vapiano je isto za elitu ko i CJ.
User avatar
konektovan
Posts: 51433
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3845 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by konektovan »

Tu najfinija gracka raja ide.. :mrgreen:
User avatar
Ozimician
Posts: 8136
Joined: 05/09/2012 23:21

#3846 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Ozimician »

auspuhc wrote: 12/12/2023 17:11
Ozimician wrote: 12/12/2023 11:48 Jel to ono kao nekad sto se islo u Vapiano :D
Vapiano je isto za elitu ko i CJ.
Takoe, samousluga at its finest :D

Salu na stranu, ali mislim da jedino taj tip ljudi dopušta sebi taj nivo levacenja :D
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#3847 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by NediM17 »

To se nekad zvalo menza. :mrgreen:
Restoran dustvene ishrane. :lol:
tap3ah75
Posts: 7599
Joined: 07/09/2009 14:14

#3848 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by tap3ah75 »

mc-twin wrote: 12/12/2023 16:53
tap3ah75 wrote: 12/12/2023 11:47
xoklix wrote: 12/12/2023 11:41 Već par mjeseci ne naručujem pizzu niti je jedem vani.
Uzmete fine food podlogu , mutti paradajz sos u staklenci, 2-3 kafene kašike napoletane, 5 kriški livada sira ,bruku gljiva i malo suhovine. Meni bolja od bilo koje pizze iz picerije.
Odlična je Fine food podloga - nema je kod mene više kupiti. Bilo nešto u Bestu - ja sve pokupovao.
Ima i LEDO hand made - moze proći
Iste su podloge u pitanju tj. Fine Food pravi za njih. :)
E super onda
Hvala za info
statixx
Posts: 9819
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#3849 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by statixx »

Podloge zakon, stavim i ja Mutti, mozzarellu i maslinovo ulje. Za 8-9 km dobijem dvije odlicne pizze.
User avatar
Ateista
Posts: 51682
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#3850 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Ateista »

Nekad sam kupovao zaledjene podloge a onda sam poceo praviti svoje tijesto, veoma jednostavno i nista komplikovano, a bude mi ukusnije. :D
Vidim, misteriozno su mi nestali neki postovi... :run:
Post Reply