Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
@nivla pise sasvim korektno i pristojno i nikoga ne vrijedja i ljudi ga napadaju i govore mu kako on treba da zivi svoj zivot.
Ja iskreno i dalje ne vidim razlog da neko ko zivi u Sarajevu pored toliko izbora i marketa i restorana i svega ostalog odlazi u Crvenu Jabuku, ali eto ljudi imaju razlog i idu. Takodjer sam vidio da neki cak i u Manju svracaju, tako da za CJ nije onda ni cudo toliko.
Ne mogu se zakleti da nikad necu tamo uci, ali do sad nisam ni bio niti planiram.
Last edited by Ozimician on 12/12/2023 11:31, edited 1 time in total.
Sapun pa parfem. Svejedno je koji je noz, ako nakon toga ide recimo alkohol., licemjerje, etc.
Sto se tice pizze, svejedno je svaka losa. Fino se uzme finfood podloga i napravi koja hoce pizza.
Ja iskreno i dalje ne vidim razlog da neko ko zivi u Sarajevu pored toliko izbora i marketa i restorana i svega ostalog odlazi u Crvenu Jabuku, ali eto ljudi imaju razlog i idu.
Ja iskreno mislim da ste nacionaliste bez pokrica. Daj mi jedan razlog zasto ne bih otisao u CJ? ZASTO?
laserShow wrote: ↑12/12/2023 11:31
Sapun pa parfem. Svejedno je koji je noz, ako nakon toga ide recimo alkohol., licemjerje, etc.
Sto se tice pizze, svejedno je svaka losa. Fino se uzme finfood podloga i napravi koja hoce pizza.
Ja iskreno i dalje ne vidim razlog da neko ko zivi u Sarajevu pored toliko izbora i marketa i restorana i svega ostalog odlazi u Crvenu Jabuku, ali eto ljudi imaju razlog i idu.
Ja iskreno mislim da ste nacionaliste bez pokrica. Daj mi jedan razlog zasto ne bih otisao u CJ? ZASTO?
Zato sto nisu uplatili 1000 KM radnicima uz novembarsku platu.
Ozimician wrote: ↑12/12/2023 11:31
@nivla pise sasvim korektno i pristojno i nikoga ne vrijedja i ljudi ga napadaju i govore mu kako on treba da zivi svoj zivot.
Ja iskreno i dalje ne vidim razlog da neko ko zivi u Sarajevu pored toliko izbora i marketa i restorana i svega ostalog odlazi u Crvenu Jabuku, ali eto ljudi imaju razlog i idu. Takodjer sam vidio da neki cak i u Manju svracaju, tako da za CJ nije onda ni cudo toliko.
Ne mogu se zakleti da nikad necu tamo uci, ali do sad nisam ni bio niti planiram.
A Fabrika kafe il kak se vec zove u strogom centru grada? Ceca i ti fazoni.
Hajmo next, ima li jos koji razlog? Ozbiljno pitam?
Bio sam, uredno, cisto, ljubazno, fin koncept. Nisam nasao neku vecu zamjerku, osim recimo samo dvije kase, pa se napravi red, posebno ko je prvi put pa dok skonta kako se koristi. Mozda i parkig, jer nema jasno istaknuti uslovi za besplatan parking i sl.
Sta je jos problematicno pa da kazes da ne bi otisao, ili da ne treba ici pored ostalih marketa?
Ozimician wrote: ↑12/12/2023 11:31
@nivla pise sasvim korektno i pristojno i nikoga ne vrijedja i ljudi ga napadaju i govore mu kako on treba da zivi svoj zivot.
Ja iskreno i dalje ne vidim razlog da neko ko zivi u Sarajevu pored toliko izbora i marketa i restorana i svega ostalog odlazi u Crvenu Jabuku, ali eto ljudi imaju razlog i idu. Takodjer sam vidio da neki cak i u Manju svracaju, tako da za CJ nije onda ni cudo toliko.
Ne mogu se zakleti da nikad necu tamo uci, ali do sad nisam ni bio niti planiram.
ono što ja znam da ljudi koji drže CJ nisu od istog posla kao kreten Manja.
također, poražavajuće je da je jedna CJ miljama daleko po ponudi i ugođaju od milijardera Binga koji nanovo izgradi objekat i opet mu izgleda ko poluskladište.
Ozimician wrote: ↑12/12/2023 11:31
@nivla pise sasvim korektno i pristojno i nikoga ne vrijedja i ljudi ga napadaju i govore mu kako on treba da zivi svoj zivot.
Ja iskreno i dalje ne vidim razlog da neko ko zivi u Sarajevu pored toliko izbora i marketa i restorana i svega ostalog odlazi u Crvenu Jabuku, ali eto ljudi imaju razlog i idu. Takodjer sam vidio da neki cak i u Manju svracaju, tako da za CJ nije onda ni cudo toliko.
Ne mogu se zakleti da nikad necu tamo uci, ali do sad nisam ni bio niti planiram.
A Fabrika kafe il kak se vec zove u strogom centru grada? Ceca i ti fazoni.
laserShow wrote: ↑12/12/2023 11:34
Hajmo next, ima li jos koji razlog? Ozbiljno pitam?
Bio sam, uredno, cisto, ljubazno, fin koncept. Nisam nasao neku vecu zamjerku, osim recimo samo dvije kase, pa se napravi red, posebno ko je prvi put pa dok skonta kako se koristi. Mozda i parkig, jer nema jasno istaknuti uslovi za besplatan parking i sl.
Sta je jos problematicno pa da kazes da ne bi otisao, ili da ne treba ici pored ostalih marketa?
1. Srbi - Vlasnik kompanije je Bojan Risović iz Banjaluke. Inače, porodica Risović je vlasnik još jednog velikog lanca marketa u našoj zemlji – Tropic.
2. slanina
Već par mjeseci ne naručujem pizzu niti je jedem vani.
Uzmete fine food podlogu , mutti paradajz sos u staklenci, 2-3 kafene kašike napoletane, 5 kriški livada sira ,bruku gljiva i malo suhovine. Meni bolja od bilo koje pizze iz picerije.
xoklix wrote: ↑12/12/2023 11:41
Već par mjeseci ne naručujem pizzu niti je jedem vani.
Uzmete fine food podlogu , mutti paradajz sos u staklenci, 2-3 kafene kašike napoletane, 5 kriški livada sira ,bruku gljiva i malo suhovine. Meni bolja od bilo koje pizze iz picerije.
Odlična je Fine food podloga - nema je kod mene više kupiti. Bilo nešto u Bestu - ja sve pokupovao.
Ima i LEDO hand made - moze proći
xoklix wrote: ↑12/12/2023 11:41
Već par mjeseci ne naručujem pizzu niti je jedem vani.
Uzmete fine food podlogu , mutti paradajz sos u staklenci, 2-3 kafene kašike napoletane, 5 kriški livada sira ,bruku gljiva i malo suhovine. Meni bolja od bilo koje pizze iz picerije.
Odlična je Fine food podloga - nema je kod mene više kupiti. Bilo nešto u Bestu - ja sve pokupovao.
Ima i LEDO hand made - moze proći
Iste su podloge u pitanju tj. Fine Food pravi za njih.
xoklix wrote: ↑12/12/2023 11:41
Već par mjeseci ne naručujem pizzu niti je jedem vani.
Uzmete fine food podlogu , mutti paradajz sos u staklenci, 2-3 kafene kašike napoletane, 5 kriški livada sira ,bruku gljiva i malo suhovine. Meni bolja od bilo koje pizze iz picerije.
Odlična je Fine food podloga - nema je kod mene više kupiti. Bilo nešto u Bestu - ja sve pokupovao.
Ima i LEDO hand made - moze proći
Iste su podloge u pitanju tj. Fine Food pravi za njih.
Nekad sam kupovao zaledjene podloge a onda sam poceo praviti svoje tijesto, veoma jednostavno i nista komplikovano, a bude mi ukusnije.
Vidim, misteriozno su mi nestali neki postovi...