Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41551 Re: Utakmice.

Post by mond »

Nukić svaku tekmu protiv nas ložiona i klepanje a najveći amater u amaterskoj ligi.
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41552 Re: Utakmice.

Post by mond »

Bravo Lija majstorski
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22788
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#41553 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Za mene Buljubasic igrac utakmice, decko je zvjer…
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41554 Re: Utakmice.

Post by mond »

Buljubašić i Julardžija su ih danas satrali na sredini
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41555 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Malo opuštanja.
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41556 Re: Utakmice.

Post by mond »

Ališah ne spavaj bebo. Jeftino
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#41557 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Nonsalantna odbrana kod oba gola, ali ovaj golman bas nista ne moze odbraniti.
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41558 Re: Utakmice.

Post by mond »

Vala danas Šahino nije ništa. Brze lopte u čoškove. Teško i za bolje golmane.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41559 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ma ništa nije do golmana kod golova. Pretjerujete.

Anđušić lijep gol. Sve ostalo drama loše po meni.
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41560 Re: Utakmice.

Post by mond »

Dosta lakše od očekivanog. Da smo bili prisebniji i još koji gol bi legao. Tuzla jako loša ekipa.
+3
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41561 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Pokušao je Bandić na početku, ali je odustao kada je vidio da im ne može pomoći.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41562 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

mond wrote: 24/11/2023 19:51 Dosta lakše od očekivanog. Da smo bili prisebniji i još koji gol bi legao. Tuzla jako loša ekipa.
+3
Zrinjski ih je jedva dobio uz veliku pomoć sudija. Danas kao da je druga ekipa izašla. Nije da mi je krivo :mrgreen:
User avatar
muha_sa
Posts: 140459
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#41563 Re: Utakmice.

Post by muha_sa »

Voliš klub za koji navijaš i onda i pored molbe da ne bude bakljade ti opet baklje :-)
Jebo takvu ljubav
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41564 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Auu kakva utakmica :sretan:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41565 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

muha_sa wrote: 24/11/2023 20:00 Voliš klub za koji navijaš i onda i pored molbe da ne bude bakljade ti opet baklje :-)
Jebo takvu ljubav
Da je kakva ekipa pa ja bih rekao. Nego hebena TC i ti opet baklje. Dobro glup moraš biti za to.
last mohicans
Posts: 18269
Joined: 09/08/2012 23:19

#41566 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

mond wrote: 24/11/2023 19:44 Buljubašić i Julardžija su ih danas satrali na sredini
Jako agilna sredina, trkači i razbijači. Ovakvi igrači nam trebaju repki, a ne sline kao Amir, Pjanke i sl.
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41567 Re: Utakmice.

Post by mond »

Stoka. Nek se ljuti ko hoće zaboli me.
Opet kažem razumijem derbi i jače tekme, ali protiv mjesnih zajednica je ništa nego zloba.
Ne znam koliko je moguće kazniti na licu mjesta ili uslikati pa poslat na adresu.
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41568 Re: Utakmice.

Post by mond »

last mohicans wrote: 24/11/2023 20:11
mond wrote: 24/11/2023 19:44 Buljubašić i Julardžija su ih danas satrali na sredini
Jako agilna sredina, trkači i razbijači. Ovakvi igrači nam trebaju repki, a ne sline kao Amir, Pjanke i sl.
Sto posto bebo. Danas masu ukradenih lopti i duela na Kobiljaru i Sušiću. Teže protiv boljih ekipa al trkače imamo što trener i želi.
last mohicans
Posts: 18269
Joined: 09/08/2012 23:19

#41569 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

mirza_15 wrote: 24/11/2023 20:10
muha_sa wrote: 24/11/2023 20:00 Voliš klub za koji navijaš i onda i pored molbe da ne bude bakljade ti opet baklje :-)
Jebo takvu ljubav
Da je kakva ekipa pa ja bih rekao. Nego hebena TC i ti opet baklje. Dobro glup moraš biti za to.
Lako se to može istrijebiti. Pretresti ih u gaće, prije utakmice kdz pregled s cukama. Kurko bi ih unio i sakrio. Jebale im baklje sve. Kupi 500 ulaznica, donese klubu 18 tisuća kazne.
last mohicans
Posts: 18269
Joined: 09/08/2012 23:19

#41570 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

mond wrote: 24/11/2023 20:14
last mohicans wrote: 24/11/2023 20:11
mond wrote: 24/11/2023 19:44 Buljubašić i Julardžija su ih danas satrali na sredini
Jako agilna sredina, trkači i razbijači. Ovakvi igrači nam trebaju repki, a ne sline kao Amir, Pjanke i sl.
Sto posto bebo. Danas masu ukradenih lopti i duela na Kobiljaru i Sušiću. Teže protiv boljih ekipa al trkače imamo što trener i želi.
Kad ugledah Tinkija, šega mi, lik u TC završio. :lol:
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41571 Re: Utakmice.

Post by mond »

Tinki zvani roling u mjestu kao u umjetničkom klizanju :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 140459
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#41572 Re: Utakmice.

Post by muha_sa »

mond wrote: 24/11/2023 20:11 Stoka. Nek se ljuti ko hoće zaboli me.
Opet kažem razumijem derbi i jače tekme, ali protiv mjesnih zajednica je ništa nego zloba.
Ne znam koliko je moguće kazniti na licu mjesta ili uslikati pa poslat na adresu.
:thumbup:

Ispucaj ih na poluvremenu, prije il poslije utakmice --- al jok :-)
Jedva cekaju da opale kaznu voljenom vam klubu a vi i pored molbe opet protiv kluba radite :-)

Ne kontam :-)
svi u napad
Posts: 2281
Joined: 14/10/2012 14:40

#41573 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Dobro odigrano. Julardzija i Buljubasic rasturili. Nego jedno pitanje zasto trener forsira Avramovskog? pa covjek nije odigrao ni jednu tekmu dobro ove sezone. Prevazidjen igrac. Bit ce jako dobra tema u Mostaru. Nego sto se Horde preseravaju kad znaju da ce nas oglobiti. Trazite titulu a znate (niste vi toliko glupi) da se lozi da Borac bude prvi i zbog vas mogu da kazne klub da igra pred praznim tribinama. Dajte se malo uozbiljite. Zivjeli.
PS - da li neko zna sta je sa bhligom. Otvori mi se stranica bez ijednog linka.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#41574 Re: Utakmice.

Post by kokuz_sa »

svi u napad wrote: 24/11/2023 20:19 Dobro odigrano. Julardzija i Buljubasic rasturili. Nego jedno pitanje zasto trener forsira Avramovskog? pa covjek nije odigrao ni jednu tekmu dobro ove sezone. Prevazidjen igrac. Bit ce jako dobra tema u Mostaru. Nego sto se Horde preseravaju kad znaju da ce nas oglobiti. Trazite titulu a znate (niste vi toliko glupi) da se lozi da Borac bude prvi i zbog vas mogu da kazne klub da igra pred praznim tribinama. Dajte se malo uozbiljite. Zivjeli.
PS - da li neko zna sta je sa bhligom. Otvori mi se stranica bez ijednog linka.
Isto pitanje se postavljalo za Belosevica
A promjenilo se trenera i trenera i kod svakog igrao
A pljuvali ga navijaci bas

Ima nesto u tim igracima sto odgovara trenerima
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41575 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Post Reply