Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
mond
- Posts: 3619
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41551 Re: Utakmice.
Nukić svaku tekmu protiv nas ložiona i klepanje a najveći amater u amaterskoj ligi.
- GandalfSivi
- Posts: 22790
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41553 Re: Utakmice.
Za mene Buljubasic igrac utakmice, decko je zvjer…
-
mond
- Posts: 3619
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41554 Re: Utakmice.
Buljubašić i Julardžija su ih danas satrali na sredini
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#41557 Re: Utakmice.
Nonsalantna odbrana kod oba gola, ali ovaj golman bas nista ne moze odbraniti.
-
mond
- Posts: 3619
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41558 Re: Utakmice.
Vala danas Šahino nije ništa. Brze lopte u čoškove. Teško i za bolje golmane.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41559 Re: Utakmice.
Ma ništa nije do golmana kod golova. Pretjerujete.
Anđušić lijep gol. Sve ostalo drama loše po meni.
Anđušić lijep gol. Sve ostalo drama loše po meni.
-
mond
- Posts: 3619
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41560 Re: Utakmice.
Dosta lakše od očekivanog. Da smo bili prisebniji i još koji gol bi legao. Tuzla jako loša ekipa.
+3
+3
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41561 Re: Utakmice.
Pokušao je Bandić na početku, ali je odustao kada je vidio da im ne može pomoći.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
- muha_sa
- Posts: 140459
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#41563 Re: Utakmice.
Voliš klub za koji navijaš i onda i pored molbe da ne bude bakljade ti opet baklje
Jebo takvu ljubav
Jebo takvu ljubav
- Logovan
- Posts: 102852
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41564 Re: Utakmice.
Auu kakva utakmica 
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
-
last mohicans
- Posts: 18272
- Joined: 09/08/2012 23:19
-
mond
- Posts: 3619
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41567 Re: Utakmice.
Stoka. Nek se ljuti ko hoće zaboli me.
Opet kažem razumijem derbi i jače tekme, ali protiv mjesnih zajednica je ništa nego zloba.
Ne znam koliko je moguće kazniti na licu mjesta ili uslikati pa poslat na adresu.
Opet kažem razumijem derbi i jače tekme, ali protiv mjesnih zajednica je ništa nego zloba.
Ne znam koliko je moguće kazniti na licu mjesta ili uslikati pa poslat na adresu.
-
mond
- Posts: 3619
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41568 Re: Utakmice.
Sto posto bebo. Danas masu ukradenih lopti i duela na Kobiljaru i Sušiću. Teže protiv boljih ekipa al trkače imamo što trener i želi.last mohicans wrote: ↑24/11/2023 20:11Jako agilna sredina, trkači i razbijači. Ovakvi igrači nam trebaju repki, a ne sline kao Amir, Pjanke i sl.
-
last mohicans
- Posts: 18272
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41569 Re: Utakmice.
Lako se to može istrijebiti. Pretresti ih u gaće, prije utakmice kdz pregled s cukama. Kurko bi ih unio i sakrio. Jebale im baklje sve. Kupi 500 ulaznica, donese klubu 18 tisuća kazne.
-
last mohicans
- Posts: 18272
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41570 Re: Utakmice.
Kad ugledah Tinkija, šega mi, lik u TC završio.mond wrote: ↑24/11/2023 20:14Sto posto bebo. Danas masu ukradenih lopti i duela na Kobiljaru i Sušiću. Teže protiv boljih ekipa al trkače imamo što trener i želi.last mohicans wrote: ↑24/11/2023 20:11Jako agilna sredina, trkači i razbijači. Ovakvi igrači nam trebaju repki, a ne sline kao Amir, Pjanke i sl.
-
mond
- Posts: 3619
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41571 Re: Utakmice.
Tinki zvani roling u mjestu kao u umjetničkom klizanju 
- muha_sa
- Posts: 140459
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#41572 Re: Utakmice.
Ispucaj ih na poluvremenu, prije il poslije utakmice --- al jok
Jedva cekaju da opale kaznu voljenom vam klubu a vi i pored molbe opet protiv kluba radite
Ne kontam
-
svi u napad
- Posts: 2281
- Joined: 14/10/2012 14:40
#41573 Re: Utakmice.
Dobro odigrano. Julardzija i Buljubasic rasturili. Nego jedno pitanje zasto trener forsira Avramovskog? pa covjek nije odigrao ni jednu tekmu dobro ove sezone. Prevazidjen igrac. Bit ce jako dobra tema u Mostaru. Nego sto se Horde preseravaju kad znaju da ce nas oglobiti. Trazite titulu a znate (niste vi toliko glupi) da se lozi da Borac bude prvi i zbog vas mogu da kazne klub da igra pred praznim tribinama. Dajte se malo uozbiljite. Zivjeli.
PS - da li neko zna sta je sa bhligom. Otvori mi se stranica bez ijednog linka.
PS - da li neko zna sta je sa bhligom. Otvori mi se stranica bez ijednog linka.
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#41574 Re: Utakmice.
Isto pitanje se postavljalo za Belosevicasvi u napad wrote: ↑24/11/2023 20:19 Dobro odigrano. Julardzija i Buljubasic rasturili. Nego jedno pitanje zasto trener forsira Avramovskog? pa covjek nije odigrao ni jednu tekmu dobro ove sezone. Prevazidjen igrac. Bit ce jako dobra tema u Mostaru. Nego sto se Horde preseravaju kad znaju da ce nas oglobiti. Trazite titulu a znate (niste vi toliko glupi) da se lozi da Borac bude prvi i zbog vas mogu da kazne klub da igra pred praznim tribinama. Dajte se malo uozbiljite. Zivjeli.
PS - da li neko zna sta je sa bhligom. Otvori mi se stranica bez ijednog linka.
A promjenilo se trenera i trenera i kod svakog igrao
A pljuvali ga navijaci bas
Ima nesto u tim igracima sto odgovara trenerima
- Logovan
- Posts: 102852
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
