Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
NediM17
- Posts: 26438
- Joined: 05/11/2009 11:49
#24326 Re: Dolazi zima - zimske gume
Vjerujem da ce harac uzimati.
- ElRe
- Posts: 16892
- Joined: 12/12/2011 11:28
#24327 Re: Dolazi zima - zimske gume
Xenon kod FISa, zamjena 4 gume na alu felgama 16" sa balansiranjem - 28 KM. Nigdje nikog kod njih.
U Tip Top servisu, zamjena guma sa balansirajem 40 KM, auto preko auta.
U Tip Top servisu, zamjena guma sa balansirajem 40 KM, auto preko auta.
- konektovan
- Posts: 51382
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- ElRe
- Posts: 16892
- Joined: 12/12/2011 11:28
#24329 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nisam išao, a tako sam čuo od kolege.
Vidjećemo kako će se Kumho WP51 pokazati u trećoj sezoni. Do sada
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#24331 Re: Dolazi zima - zimske gume
U Lukavici,na putu za Vraca,prije kružnog toka sa lijeve strane,gdje se pravi novi Peni,..4 gume i balansiranje 20 KM...
-
HD_2015
- Posts: 1558
- Joined: 27/08/2015 12:54
#24332 Re: Dolazi zima - zimske gume
Šta će ti lanci?drug_profi wrote: ↑31/10/2023 13:34 Ja sam na ljetnim. Sutra lance montiram ujutro i ne skidam.
Gledam jutros pola osam i prije otvaranja radnje već desetak auta u redu. Kad li je onaj prvi hairlija parkirao?![]()
Ko da će sutra hapsit.
- konektovan
- Posts: 51382
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#24333 Re: Dolazi zima - zimske gume
Jarane da mi jos daju 4 nova michelina alpin,..ne bi,..dodiku pare,..PM72 wrote: ↑31/10/2023 14:14U Lukavici,na putu za Vraca,prije kružnog toka sa lijeve strane,gdje se pravi novi Peni,..4 gume i balansiranje 20 KM...
- Ateista
- Posts: 51652
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#24334 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ja sam prije par dana vec stavio lance u auto, jedino nisam bas siguran imaju li gume 4mm sare, svakako ih kontam prodati skupa sa felgama cim stavim zimske.. 
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#24335 Re: Dolazi zima - zimske gume
Vjerovao ili ne,vlasnik vulkanizerske radnje i okolnog prostora je Bošnjak...starosjedilac koji se vratio u svoje i na svoje.konektovan wrote: ↑31/10/2023 14:18Jarane da mi jos daju 4 nova michelina alpin,..ne bi,..dodiku pare,..![]()
Znači,Dodik nema ništa s tim.
- nivla
- Posts: 6570
- Joined: 12/01/2008 23:44
#24336 Re: Dolazi zima - zimske gume
vlasnik je sandzaklija 
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
- insaneinthebrain
- Posts: 25460
- Joined: 12/08/2013 12:51
#24338 Re: Dolazi zima - zimske gume
Prema ovome koliki pritisak mi je preporucen na prednje a koliko na zadnje gume. Seat Cordoba je u pitanju


- konektovan
- Posts: 51382
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#24339 Re: Dolazi zima - zimske gume
Moze i sandzaklija... 
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#24340 Re: Dolazi zima - zimske gume
Hecbek 2.3 i 2.1, limuzina 2.3 i 2.2.
Ako imas putnika puno ili tereta 2.5 i 2.5 a limuzina 2.5 i 2.6.
Ako imas putnika puno ili tereta 2.5 i 2.5 a limuzina 2.5 i 2.6.
- insaneinthebrain
- Posts: 25460
- Joined: 12/08/2013 12:51
#24341 Re: Dolazi zima - zimske gume
kravamuzara wrote: ↑31/10/2023 14:40 Hecbek 2.3 i 2.1, limuzina 2.3 i 2.2.
Ako imas putnika puno ili tereta 2.5 i 2.5 a limuzina 2.5 i 2.6.
- Ateista
- Posts: 51652
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#24342 Re: Dolazi zima - zimske gume
Jest, ali placa dodiku porez.PM72 wrote: ↑31/10/2023 14:32Vjerovao ili ne,vlasnik vulkanizerske radnje i okolnog prostora je Bošnjak...starosjedilac koji se vratio u svoje i na svoje.konektovan wrote: ↑31/10/2023 14:18Jarane da mi jos daju 4 nova michelina alpin,..ne bi,..dodiku pare,..![]()
Znači,Dodik nema ništa s tim.
-
NediM17
- Posts: 26438
- Joined: 05/11/2009 11:49
#24343 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sigurnije mu je na ove PSI jedinice da napuse. 
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24344 Re: Dolazi zima - zimske gume
Pa zimska oprema obavezna. Sutra će led i mećava kako su navalili na zamjene.HD_2015 wrote: ↑31/10/2023 14:15Šta će ti lanci?drug_profi wrote: ↑31/10/2023 13:34 Ja sam na ljetnim. Sutra lance montiram ujutro i ne skidam.
Gledam jutros pola osam i prije otvaranja radnje već desetak auta u redu. Kad li je onaj prvi hairlija parkirao?![]()
Ko da će sutra hapsit.
Sarkazam druže, sarkazam.
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#24345 Re: Dolazi zima - zimske gume
Zavisi i od dimenzije gume ,nesto ta tabela bajatainsaneinthebrain wrote: ↑31/10/2023 14:36 Prema ovome koliki pritisak mi je preporucen na prednje a koliko na zadnje gume. Seat Cordoba je u pitanju![]()
![]()
-
di_natale
- Posts: 232
- Joined: 31/03/2014 21:21
#24346 Re: Dolazi zima - zimske gume
2.2 sve cetiri i mirna Bosna 
- insaneinthebrain
- Posts: 25460
- Joined: 12/08/2013 12:51
#24347 Re: Dolazi zima - zimske gume
ovo je sa poklopca rezervoara, dimenzije gume 185/65 r15noviclan wrote: ↑31/10/2023 17:46Zavisi i od dimenzije gume ,nesto ta tabela bajatainsaneinthebrain wrote: ↑31/10/2023 14:36 Prema ovome koliki pritisak mi je preporucen na prednje a koliko na zadnje gume. Seat Cordoba je u pitanju![]()
![]()
- pepeljara
- Posts: 7347
- Joined: 22/08/2003 00:00
#24348 Re: Dolazi zima - zimske gume
Lakse vizu za Njemacku dobit nego naci odgovarajuce gume i da zamjenis.
1. nema nigdje conti ts870, michelin (po akcijama naravno)
sad tek naletih na bridgestone i to sam prednarucio.
malo herlava dimenzija 215 60 16
1. nema nigdje conti ts870, michelin (po akcijama naravno)
sad tek naletih na bridgestone i to sam prednarucio.
malo herlava dimenzija 215 60 16
- hopi
- Posts: 7253
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#24349 Re: Dolazi zima - zimske gume
Pa eto ti na ekupi Dunlop ws5, dobra guma, uz akciju 218KM. Solidna ponuda.
-
TLOP
- Posts: 358
- Joined: 23/01/2020 11:12
#24350 Re: Dolazi zima - zimske gume
Conti.ba nema? Ja od njih neki dan uzeo, sve uredno
