Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#40952 Re: Utakmice.
Nadam se da što manje ljudi sa strane gleda ovo jer će reći "ako ovako igraju dva najveća tima u BiH, ovo je skoro sigurno najgora liga u Europi".
- insajderica
- Posts: 42
- Joined: 30/04/2020 07:55
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#40954 Re: Utakmice.
Cuvamo bod. A necemo ga sacuvati ovom igrom.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#40955 Re: Utakmice.
Baš preko neke stvari, ni volje ni želje zasad ne pokazuju, a ponajmanje SRCA na terenu... neko bi rekao i pičkasto ali eto, valjda je i bod dovoljan protiv nikad opasnijih kona. 
-
svi u napad
- Posts: 2278
- Joined: 14/10/2012 14:40
#40956 Re: Utakmice.
ima li kakav link nisam u Sarajevu
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#40957 Re: Utakmice.
Hasicccc...bravo momci....ali kakav je majstor Oliveira
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#40959 Re: Utakmice.
Renan doktorska asistencija. 
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40960 Re: Utakmice.
Kako lahko dajemo kornere, neshvatljivo.
Ziljkić beskoristan, ni protiv mrtvog Galića ne može igrat.
Ziljkić beskoristan, ni protiv mrtvog Galića ne može igrat.
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40963 Re: Utakmice.
Realno nismo sada nešto odigrali što se posjeda i kontrole tiče. Izbijanci na njihove štopere a naše je bilo da dođemo do tih lopti i da napravimo višak, što smo i učinili dva puta. Manje više korektno odrađeno u polju, bez faulova, gdje su komšije i najopasnije. Ovo olahko davanje kornera mora da se riješi u drugom.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#40964 Re: Utakmice.
Oni iz prekida opasni uvijek tako da je ovo davanje kornera prevelik rizik i nadam se da će im Rožman skrenuti pažnju, znači izbij kurvu u aut ako treba ali ne daj korner nipošto.
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#40965 Re: Utakmice.
Nismo faula napravili, nema potrebe 
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#40966 Re: Utakmice.
Moroni sjebavaju travu, bravo debili
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#40967 Re: Utakmice.
palilose i palićese bruuuuda braaada brAcikaaaa. 
Ali od onolikog prostora gdje je bila tartan staza, retardi bacaju pirotehniku na teren da ga uništi, bemti stoku neotesanu seljačku.. fgr čobani najveći, možeš biti rođen pored sebilja ali đaba kad je u glavi papak s dna kace.
Ali od onolikog prostora gdje je bila tartan staza, retardi bacaju pirotehniku na teren da ga uništi, bemti stoku neotesanu seljačku.. fgr čobani najveći, možeš biti rođen pored sebilja ali đaba kad je u glavi papak s dna kace.
Last edited by Maharadza on 08/10/2023 21:56, edited 1 time in total.
- PreWiBa
- Posts: 12958
- Joined: 22/03/2018 16:37
- Location: Njemačka - Izvor i Srce Bosne - Hercegovina
- Grijem se na: Plin i centralno
- Horoskop: Lav
- Contact:
#40968 Re: Utakmice.
Koji idioti
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40969 Re: Utakmice.
5 minuta se potrošilo na bakljadu
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40972 Re: Utakmice.
Jebo ga grob i baklja. Do sad bi završila tekma
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#40975 Re: Utakmice.
Doktorska disertacija Djurickovic u odbrani na Krpicu.
Hasic i Olivera odbranili doktorak u napadu.
Golman je najslabija karika..
Hasic i Olivera odbranili doktorak u napadu.
Golman je najslabija karika..
