Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ovi Muha kasno ažuriraju, stave ove neke generic termine. Sad kol'ko sam razumio najvise se pita Arena sport a najmanje klub kad ce se igrati utakmica.
Hvala logovan, bitno mi je da je nedjelja, punici rodjendan u subotu pa da nije skrlet
ruud wrote: ↑01/10/2023 11:10
Ovi Muha kasno ažuriraju, stave ove neke generic termine. Sad kol'ko sam razumio najvise se pita Arena sport a najmanje klub kad ce se igrati utakmica.
Hvala logovan, bitno mi je da je nedjelja, punici rodjendan u subotu pa da nije skrlet
Btw. sinoc na Istoku ugl. vele u 20:00.
Punica je najpreca
Pošto si bio na istoku garant si vidio mog malog unuka sa megafonom
Bravo za juniore, 1:1 u gostima protiv favorizovanih Ukrajinaca. Zrela i dobra igra, steta sto smo im poklonili penal da izjednace. Bice iz ove ekipe juniora pravih igraca za prvi tim. Sve cestitke. Za 3 sedmice revans na aBd dobro popunjenom Koševu. Bravo djecaci!
Nevjerovatno je koliko se ofirno sve štima u ovom jadu od lige. Čovjek koji je trebao trajno biti odstranjen sa terena dobija da sudi najveću utakmicu lige. Ne mogu da shvatim da i naši šute. Cilj je da se uništi ovaj derbi. Želji će dozvoliti grublju igru, sjeckaće igru, iznervirati igrače i stručni štab. Biće milion prekršaja uz stalne prekide, vraćanje lopte na mjesto prekršaja, nepravilna izvođenja, čekanje pištaljke i sve to uz veliki broj kartona. Ako se pruži prilika i za penal Želji, smrdo je neće propustiti. Ne bi me čudilo i da dobijemo koji crveni. Treba nas ubiti u pojam, ne dozvoliti nikakvu igru i pripremiti ekipu za odlazak borcu sljedeće kolo. Jad od države, jad od lige i jad od korumpranih balija u savezu koji sjede i šute za šaku maraka/fotelju. Ja ne očekujem ništa dobro od derbija. Fujjjj.
Trebamo se vise fokusirati na Krpica a manje na Gigovica.Sudije niko nije spominjao kad je bila dupla i kad su Tatar i Rahmanovic burgijali sve redom.Samo atomski fudbal i sudije vise nisu ni bitne.
velaxsa wrote: ↑05/10/2023 13:18
Nevjerovatno je koliko se ofirno sve štima u ovom jadu od lige. Čovjek koji je trebao trajno biti odstranjen sa terena dobija da sudi najveću utakmicu lige. Ne mogu da shvatim da i naši šute. Cilj je da se uništi ovaj derbi. Želji će dozvoliti grublju igru, sjeckaće igru, iznervirati igrače i stručni štab. Biće milion prekršaja uz stalne prekide, vraćanje lopte na mjesto prekršaja, nepravilna izvođenja, čekanje pištaljke i sve to uz veliki broj kartona. Ako se pruži prilika i za penal Želji, smrdo je neće propustiti. Ne bi me čudilo i da dobijemo koji crveni. Treba nas ubiti u pojam, ne dozvoliti nikakvu igru i pripremiti ekipu za odlazak borcu sljedeće kolo. Jad od države, jad od lige i jad od korumpranih balija u savezu koji sjede i šute za šaku maraka/fotelju. Ja ne očekujem ništa dobro od derbija. Fujjjj.
To je scenarij najvjerovatniji. Vidjećemo kako će ekipa reagovati na terenu.
Inače Željezničar je Vicin dužnik i rob. Da nije Vice ne bi ni mogli nastupati u premijer ligi