Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#40926 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Ovi Muha kasno ažuriraju, stave ove neke generic termine. Sad kol'ko sam razumio najvise se pita Arena sport a najmanje klub kad ce se igrati utakmica.

Hvala logovan, bitno mi je da je nedjelja, punici rodjendan u subotu pa da nije skrlet :D

Btw. sinoc na Istoku ugl. vele u 20:00.
User avatar
Logovan
Posts: 102805
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#40927 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

muha_sa wrote: 01/10/2023 11:08
Logovan wrote: 01/10/2023 11:06
Nije ovo tacno. Nedjelja, 20:45.
Fakat :? jebla ih stranica :-)
Za sve utakmice stavljaju iste termine pa kako koja utakmica dolazi tako i oni mijenjaju termine.
User avatar
muha_sa
Posts: 140443
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#40928 Re: Utakmice.

Post by muha_sa »

ruud wrote: 01/10/2023 11:10 Ovi Muha kasno ažuriraju, stave ove neke generic termine. Sad kol'ko sam razumio najvise se pita Arena sport a najmanje klub kad ce se igrati utakmica.

Hvala logovan, bitno mi je da je nedjelja, punici rodjendan u subotu pa da nije skrlet :D

Btw. sinoc na Istoku ugl. vele u 20:00.
Punica je najpreca :D

Pošto si bio na istoku garant si vidio mog malog unuka sa megafonom :lol:
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#40929 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Preča je od utakmice, ali ne i od derbija :D

Malog sam vidio na slikama, on je bio bliže jugu a ja sjeveru.

Upravo je objavio i klub, utakmica je u nedjelju u 20:30 h, akoBogda!
velaxsa
Posts: 408
Joined: 12/04/2005 06:53
Location: Sarajevo
Contact:

#40930 Re: Utakmice.

Post by velaxsa »

Bravo za juniore, 1:1 u gostima protiv favorizovanih Ukrajinaca. Zrela i dobra igra, steta sto smo im poklonili penal da izjednace. Bice iz ove ekipe juniora pravih igraca za prvi tim. Sve cestitke. Za 3 sedmice revans na aBd dobro popunjenom Koševu. Bravo djecaci!
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#40931 Re: Utakmice.

Post by ruud »

smrad gigo na centru
18mn97
Posts: 784
Joined: 21/04/2021 12:56

#40932 Re: Utakmice.

Post by 18mn97 »

Naredna nam je protiv Borca? Znaci ide sakacenje kartonima.
velaxsa
Posts: 408
Joined: 12/04/2005 06:53
Location: Sarajevo
Contact:

#40933 Re: Utakmice.

Post by velaxsa »

Nevjerovatno je koliko se ofirno sve štima u ovom jadu od lige. Čovjek koji je trebao trajno biti odstranjen sa terena dobija da sudi najveću utakmicu lige. Ne mogu da shvatim da i naši šute. Cilj je da se uništi ovaj derbi. Želji će dozvoliti grublju igru, sjeckaće igru, iznervirati igrače i stručni štab. Biće milion prekršaja uz stalne prekide, vraćanje lopte na mjesto prekršaja, nepravilna izvođenja, čekanje pištaljke i sve to uz veliki broj kartona. Ako se pruži prilika i za penal Želji, smrdo je neće propustiti. Ne bi me čudilo i da dobijemo koji crveni. Treba nas ubiti u pojam, ne dozvoliti nikakvu igru i pripremiti ekipu za odlazak borcu sljedeće kolo. Jad od države, jad od lige i jad od korumpranih balija u savezu koji sjede i šute za šaku maraka/fotelju. Ja ne očekujem ništa dobro od derbija. Fujjjj.
18mn97
Posts: 784
Joined: 21/04/2021 12:56

#40934 Re: Utakmice.

Post by 18mn97 »

Kakva nam je situacija sa kartonima, kome prijeti suspenzija za Borac?
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#40935 Re: Utakmice.

Post by mond »

:lol:
Što sam se nadao, nadao sam se.
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#40936 Re: Utakmice.

Post by bordo gandalf »

Ma treba zelju pregaziti po cijenu tih suspenzija zbog zutih
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#40937 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Trebamo se vise fokusirati na Krpica a manje na Gigovica.Sudije niko nije spominjao kad je bila dupla i kad su Tatar i Rahmanovic burgijali sve redom.Samo atomski fudbal i sudije vise nisu ni bitne. 8-)
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#40938 Re: Utakmice.

Post by xoklix »

Ko propušta tekmu protiv Borca u slučaju žutog kartona na derbiju ?
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22779
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#40939 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

xoklix wrote: 05/10/2023 15:55 Ko propušta tekmu protiv Borca u slučaju žutog kartona na derbiju ?
Ako se dobro sjecam, Anicic se mora paziti, ali nisam 100% siguran…
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#40940 Re: Utakmice.

Post by xoklix »

GandalfSivi wrote: 05/10/2023 16:01
xoklix wrote: 05/10/2023 15:55 Ko propušta tekmu protiv Borca u slučaju žutog kartona na derbiju ?
Ako se dobro sjecam, Anicic se mora paziti, ali nisam 100% siguran…
Brzinskih preletih flashscore , Aničić i Trako imaju po dva žuta.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79552
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#40941 Re: Utakmice.

Post by Velkoski »

Aničić, Šahinović, Trako, Mustafić.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22779
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#40942 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Velkoski wrote: 05/10/2023 16:05 Aničić, Šahinović, Trako, Mustafić.
Znaci Anicic :D
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#40943 Re: Utakmice.

Post by mond »

Bez Mustafića i možemo al bez Zadre ne. Jbg
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#40944 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

velaxsa wrote: 05/10/2023 13:18 Nevjerovatno je koliko se ofirno sve štima u ovom jadu od lige. Čovjek koji je trebao trajno biti odstranjen sa terena dobija da sudi najveću utakmicu lige. Ne mogu da shvatim da i naši šute. Cilj je da se uništi ovaj derbi. Želji će dozvoliti grublju igru, sjeckaće igru, iznervirati igrače i stručni štab. Biće milion prekršaja uz stalne prekide, vraćanje lopte na mjesto prekršaja, nepravilna izvođenja, čekanje pištaljke i sve to uz veliki broj kartona. Ako se pruži prilika i za penal Želji, smrdo je neće propustiti. Ne bi me čudilo i da dobijemo koji crveni. Treba nas ubiti u pojam, ne dozvoliti nikakvu igru i pripremiti ekipu za odlazak borcu sljedeće kolo. Jad od države, jad od lige i jad od korumpranih balija u savezu koji sjede i šute za šaku maraka/fotelju. Ja ne očekujem ništa dobro od derbija. Fujjjj.
:thumbup:

To je scenarij najvjerovatniji. Vidjećemo kako će ekipa reagovati na terenu.
Inače Željezničar je Vicin dužnik i rob. Da nije Vice ne bi ni mogli nastupati u premijer ligi
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#40945 Re: Utakmice.

Post by ruud »

mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#40946 Re: Utakmice.

Post by mond »

Sarajevo: Šahinović, Aničić, Avramovski, Beganović, Mustafić, Đuričković, Radović, Julardžija, Hasić, Ziljkić, Renan.
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#40947 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Vrijeme je da nam Avram svima začepi usta :D
velaxsa
Posts: 408
Joined: 12/04/2005 06:53
Location: Sarajevo
Contact:

#40948 Re: Utakmice.

Post by velaxsa »

Zna li se zašto je Penaranda na tribinama?
Sretno momci! Da ih poderemo aBd.
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#40949 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Preoprezno igramo, ko usporeni film
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#40950 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Ova igra do sada (20 minut) ne liči ni na šta.
Post Reply