
Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- konektovan
- Posts: 51442
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#23653 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ljetne jutros bez ikakvih problema, malo zaslajdraju na parkinzima gdje se zadrzi snijeg, na cesti lijepe za hladan asValt. 
- muha_sa
- Posts: 140446
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#23655 Re: Dolazi zima - zimske gume
daj mi 4x4 i izaci cu i sa ljetnim 
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
- muha_sa
- Posts: 140446
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
-
Gray
- Posts: 4037
- Joined: 14/06/2005 02:47
#23658 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ako je ko zainteresovan, imam 4 zimske Continental TS860, 225/40 R18, stavljene na auto januar 2021, prešle oko 13.500 km, prodajem radi promjene auta.
Uz njih može ići i set Veriga lanaca za njih
Uz njih može ići i set Veriga lanaca za njih
Last edited by Gray on 28/08/2023 01:14, edited 2 times in total.
- konektovan
- Posts: 51442
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
-
Gray
- Posts: 4037
- Joined: 14/06/2005 02:47
#23660 Re: Dolazi zima - zimske gume
Aaa, izvini, mislio sam da sam stavio, sada ću editovati post.
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
-
Gray
- Posts: 4037
- Joined: 14/06/2005 02:47
#23662 Re: Dolazi zima - zimske gume
400 KM, stoja po gumi 
Ali moraš doći po njih, ne šaljem i ne nosim nigdje
Ali moraš doći po njih, ne šaljem i ne nosim nigdje
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#23663 Re: Dolazi zima - zimske gume
Gledam danas benvej sa sailunu, prednja lijeva i zadnja desna rotacija naopako
Mislio mu ostaviti cedulju ali nisam imao cime napisati
Mislio mu ostaviti cedulju ali nisam imao cime napisati
- hopi
- Posts: 7259
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#23664 Re: Dolazi zima - zimske gume
Taman posla
Tako sam jednoj rekao, fabia bila sava s3 naopako, iz aviona poznajem šaru, ona nesto odgovori ne znam ništa muž moj vodi računa o autu
Reko dobro izvinite
Kontam u sebi šta govorim uopće
Tako sam jednoj rekao, fabia bila sava s3 naopako, iz aviona poznajem šaru, ona nesto odgovori ne znam ništa muž moj vodi računa o autu
Reko dobro izvinite
Kontam u sebi šta govorim uopće
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#23665 Re: Dolazi zima - zimske gume
Tako sam ja prije desetak čak možda 15 godina jednom komšiji dijasporcu omladincu iz Francuske sa BMW E46 rekao.
Frajer došao iz Francuske na 16” felgama, ovdje kupio nekakve kromirane 19” sa polovnim Eagle F1 (simetrične sa “V” profilom), i kad su ih, pazi, ispred zgrade zavrtali na auto, okrenu ih sve četiri naopako. Ja onako u prolazu, vidim odmah po profilu da to nije to, reko naopako si druže stavio gume, zamijeni strane. Kaže ma nije ba ne brini.
Kontam se boli me kurac.
Ode on za Francusku nakon 15 dana s takvim gumama, i u Sloveniji negdje bilo malo kiše, na autoputu zapliva na 110 km/h i krovira BMW-a. Sekund falio da pogine. Tako mi drugi komšo što mu je pomagao da montira gume ispriča.
Ni dan danas mu nije jasno zašto su mu Eagle F1 zaplivale na maloj barici.
Od tad ne govorim nikom ništa za auta. Boli me kurac savršeno.

Frajer došao iz Francuske na 16” felgama, ovdje kupio nekakve kromirane 19” sa polovnim Eagle F1 (simetrične sa “V” profilom), i kad su ih, pazi, ispred zgrade zavrtali na auto, okrenu ih sve četiri naopako. Ja onako u prolazu, vidim odmah po profilu da to nije to, reko naopako si druže stavio gume, zamijeni strane. Kaže ma nije ba ne brini.
Kontam se boli me kurac.
Ode on za Francusku nakon 15 dana s takvim gumama, i u Sloveniji negdje bilo malo kiše, na autoputu zapliva na 110 km/h i krovira BMW-a. Sekund falio da pogine. Tako mi drugi komšo što mu je pomagao da montira gume ispriča.
Ni dan danas mu nije jasno zašto su mu Eagle F1 zaplivale na maloj barici.
Od tad ne govorim nikom ništa za auta. Boli me kurac savršeno.
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
-
noviclan
- Posts: 15011
- Joined: 31/10/2013 06:48
#23667 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ako je xdrive nema vezekravamuzara wrote: ↑09/09/2023 21:09 Gledam danas benvej sa sailunu, prednja lijeva i zadnja desna rotacija naopako![]()
Mislio mu ostaviti cedulju ali nisam imao cime napisati![]()
-
Gray
- Posts: 4037
- Joined: 14/06/2005 02:47
#23668 Re: Dolazi zima - zimske gume
Zimske gume Continental TS860 225/40 R18 (400 KM)
https://olx.ba/artikal/55130297
https://olx.ba/artikal/55130297
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23669 Re: Dolazi zima - zimske gume
Gdje kupiti celicne felge osim na olx. Prodaje tu raja svasta, ima li neko od ovih sto se time bavi da prodaje da nisu krive i sl?
-
noviclan
- Posts: 15011
- Joined: 31/10/2013 06:48
#23670 Re: Dolazi zima - zimske gume
Vidi volan tuzla, afelge k'o felge vidis na njima da li su "nove" jesu li farbane ...JavierBosnia wrote: ↑11/09/2023 00:14 Gdje kupiti celicne felge osim na olx. Prodaje tu raja svasta, ima li neko od ovih sto se time bavi da prodaje da nisu krive i sl?
- hopi
- Posts: 7259
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#23671 Re: Dolazi zima - zimske gume
Znam da sam spominjao, ali upravo gledam
sunce ti Žarko koliko je poskupila sava hp2 u 205 55 r16
Ja platijo 85KM po komadu, evo je na 145KM
sunce ti Žarko koliko je poskupila sava hp2 u 205 55 r16
Ja platijo 85KM po komadu, evo je na 145KM
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#23672 Re: Dolazi zima - zimske gume
pa pricao sam prosle godine, smecari, za te pare ima boljih guma sigurno 
- hopi
- Posts: 7259
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#23673 Re: Dolazi zima - zimske gume
Pa eto preletih p9nudu, ima gudjer ug9+ za nekih 40KM više po gumi. Hajmo reći da vrijedi.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#23674 Re: Dolazi zima - zimske gume
pa naravno da vrijedi, sava je samo po snijegu odlicna, ostalo li-la...
- kabal1337
- Posts: 13447
- Joined: 11/02/2012 21:08
#23675 Re: Dolazi zima - zimske gume
po ostalom skroz normalna guma. Da vrijedi 145 KM, itekako NE 90-100 KM plafon, govna lopovska cuj 200 KM zimska 205 55 15Evolution_IV wrote: ↑12/09/2023 18:22 pa naravno da vrijedi, sava je samo po snijegu odlicna, ostalo li-la...
