Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#40626 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Logovan wrote: 02/09/2023 23:07 Šahinović loš, stoperi loši. A da bi golman bio bolji i sigurniji trebao bi i stoperski par biti isto bolji i sigurniji, obrnuto isto važi. Začarani krug. Mogli smo mi ovo i pobijediti da su igrači bili malo sigurniji u svoje odluke. Korneri nam dođu kao penal.

Rožman :thumbup: Samo guraj majstore.
Ovo se slazem. Bez obzira na golmanove nedostatke, stoperi bi morali mnogo bolje odradjivati svoj posao. Ipak, malca bi trebalo sto prije prodati, za njegovo dobro

I tako je. Fali Balta pa i Martinovic. Ovog drugog nema, ali balta je tu i.mora mu se dati prilika
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#40627 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

omega369 wrote: 03/09/2023 17:52
Logovan wrote: 02/09/2023 23:07 Šahinović loš, stoperi loši. A da bi golman bio bolji i sigurniji trebao bi i stoperski par biti isto bolji i sigurniji, obrnuto isto važi. Začarani krug. Mogli smo mi ovo i pobijediti da su igrači bili malo sigurniji u svoje odluke. Korneri nam dođu kao penal.

Rožman :thumbup: Samo guraj majstore.
Ovo se slazem. Bez obzira na golmanove nedostatke, stoperi bi morali mnogo bolje odradjivati svoj posao. Ipak, malca bi trebalo sto prije prodati, za njegovo dobro

I tako je. Fali Balta pa i Martinovic. Ovog drugog nema, ali balta je tu i.mora mu se dati prilika
Balta je tu ???
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#40628 Re: Utakmice.

Post by Samprotivsviju »

Ma tu je Balta, frajer dobio suspenziju i mogu reci ako je zbog onoga navedenog...potpuno opravdano.

Jebiga ovdje sada prizivaju Baltu, a prije 2 kola su i njega prozivali zbog lose igre...
velaxsa
Posts: 408
Joined: 12/04/2005 06:53
Location: Sarajevo
Contact:

#40629 Re: Utakmice.

Post by velaxsa »

Naravno da ga prizivam jer je momak na terenu igrao korektno, srcano i borbeno. Ne igra ko neke balerine u timu. Meni su i Balta i Martinovic ulijevali sigurnost i bili su igraci s mudima na terenu, a to nama godinama fali. Bezmuda smo ekipa koja nikome ne pokazuje zube. Niko nas se ne boji i svaka ekipa nam moze pokazati misice. Jos jednom kazem za Baltu, znamo sta mahala prica, zvanicno nista nije receno. Ako je pod suspenzijom onda se barem kaze sta je u pitanju.
U svakom slucaju mislim da nam je sreca sto je sad pauza i da u ovih 15 dana trener moze puno toga popraviti i posloziti.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#40630 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Momak je ok lik a i dobar je igrac. Mozda je imao 1-2 lose tekme od kad je dosao. Jeste pogrijesio, niko ne spori, ali veci je potencijal.od Solde i Trake zajedno
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#40631 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

omega369 wrote: 03/09/2023 21:50 Momak je ok lik a i dobar je igrac. Mozda je imao 1-2 lose tekme od kad je dosao. Jeste pogrijesio, niko ne spori, ali veci je potencijal.od Solde i Trake zajedno
Momak je bio najbolji igrac kluba.

Ende
izbjeglica_iz_besmisla
Posts: 4287
Joined: 15/09/2005 17:22
Location: sarajevo ...

#40632 Re: Utakmice.

Post by izbjeglica_iz_besmisla »

Malo je ters bio cini mi se. Znam da se jednu tekmu u hercegovini nagovorio mirzi, i da je bio zamijenjen nesto pravo rano - oko poluvremena.

Nakon toga je i kod mirze pao u drugi plan.
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#40633 Re: Utakmice.

Post by F&N »

izbjeglica_iz_besmisla wrote: 05/09/2023 08:48 Malo je ters bio cini mi se. Znam da se jednu tekmu u hercegovini nagovorio mirzi, i da je bio zamijenjen nesto pravo rano - oko poluvremena.

Nakon toga je i kod mirze pao u drugi plan.
Bukvalno ga je zbog toga otjerao, tako sam ja cuo od ljudi koji rade u nasem med. timu.

Debilcina zalizana
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#40634 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Piaty wrote: 05/09/2023 08:47
omega369 wrote: 03/09/2023 21:50 Momak je ok lik a i dobar je igrac. Mozda je imao 1-2 lose tekme od kad je dosao. Jeste pogrijesio, niko ne spori, ali veci je potencijal.od Solde i Trake zajedno
Momak je bio najbolji igrac kluba.

Ende
Da je i Ronaldo u pitanju ,ako se pred timom nagovoriš treneru pa makar to bio i mirza varešanović onda je logično da ti slijedi klupiranje ili noga, i to je tako u svim klubovima , o tome nema diskusije.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#40635 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Itekako ima diskusije, svako grijesi i uvijek je moguce izmiriti zaracene strane. Ne bi bio ni prvi ni posljednji igrac koji je napravio gresku pa se pokajao i izvinuo. Samo kod nas sve naopako, trenercina bio haver sa igracima pa mu izgleda tesko palo i nije mogao preboliti. A vidimo kako je doticni pripremio ekipu..
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#40636 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Karikaturist wrote: 05/09/2023 12:01 Itekako ima diskusije, svako grijesi i uvijek je moguce izmiriti zaracene strane. Ne bi bio ni prvi ni posljednji igrac koji je napravio gresku pa se pokajao i izvinuo. Samo kod nas sve naopako, trenercina bio haver sa igracima pa mu izgleda tesko palo i nije mogao preboliti. A vidimo kako je doticni pripremio ekipu..
sve na stranu , ali bio trener mirza,rožman ili bilo ko drugi, igrač može reći svoje mišljenje na mjestu i vremenu predviđenom za to. Praviti neku dreku, glumiti kabadahiju i rušiti treneru autoritet pred ostalim igračima neće mu donijeti ništa dobro. nema veze je li to mirza, husref, murinjo ili neko drugi, ali to nijedan trener sebi neće dozvoliti . Izvinjenja se prihvataju ili ne prihvataju, nesporazumi se izglade ili ne izglade to je do njih dvojice. I meni je Martinovića žao, dobar je bio .borben ali trebao je paziti.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22760
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#40637 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Eto svi ostali su cvjecke u pm, pa Balta problem. Treba sa momkom popricati, dokazao se i na terenu i sa zeljom da ostane u Sarajevu, no moze se to tek tako zaboraviti…
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#40638 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

GandalfSivi wrote: 07/09/2023 18:32 Eto svi ostali su cvjecke u pm, pa Balta problem. Treba sa momkom popricati, dokazao se i na terenu i sa zeljom da ostane u Sarajevu, no moze se to tek tako zaboraviti…
:thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#40639 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Subota, 16. septembar: 20.45 Sarajevo - Zrinjski (Arena Sport)
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#40640 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Svi na Koševo!

Image
18mn97
Posts: 784
Joined: 21/04/2021 12:56

#40641 Re: Utakmice.

Post by 18mn97 »

Puno toga bi mogla reci ova utakmica..
Son1
Posts: 1225
Joined: 24/07/2012 16:29

#40642 Re: Utakmice.

Post by Son1 »

Ako dobiju sampioni, ako izgube tjeraj sve i kreni ispocetka :bih:
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#40643 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Samo znam da cirkus odbrana prima barem 1 gol, možda i 2 a samo ostaje pitanje koliko ćemo sreće imati u napadu...
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#40644 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Son1 wrote: 11/09/2023 09:58 Ako dobiju sampioni, ako izgube tjeraj sve i kreni ispocetka :bih:
Ma Boze sacuvaj. Igras protiv ekipe koja dominira 2 godine prvenstvom i koja nas je od zadnjih 6 utakmica, pet puta pobjedila. niti si prvak ako dobijes niti treba padati u ocaj ako izgubimo. Nadam se da cemo pokazati ozbiljnost i zelju za pobjedom a sa takvim.pristupom ih sigurno mozemo i pobjediti
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#40645 Re: Utakmice.

Post by mond »

Večeras najrahatniji bgm, idući vikend po starom, sekiracija.
Son1
Posts: 1225
Joined: 24/07/2012 16:29

#40646 Re: Utakmice.

Post by Son1 »

omega369 wrote: 16/09/2023 14:28
Son1 wrote: 11/09/2023 09:58 Ako dobiju sampioni, ako izgube tjeraj sve i kreni ispocetka :bih:
Ma Boze sacuvaj. Igras protiv ekipe koja dominira 2 godine prvenstvom i koja nas je od zadnjih 6 utakmica, pet puta pobjedila. niti si prvak ako dobijes niti treba padati u ocaj ako izgubimo. Nadam se da cemo pokazati ozbiljnost i zelju za pobjedom a sa takvim.pristupom ih sigurno mozemo i pobjediti
Ma slazem se ja, samo sto vecina ne razmislja tako.
Haj'mo na Kosevo pa da vidimo :D
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#40647 Re: Utakmice.

Post by Samprotivsviju »

Nek Hasic pocinje nego onaj Kyemereh...vala bio je los zadnje 3
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#40648 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Tesko fudbaler od ovog Mustafica..
A od Sahinovica nikad golmana, kako se decko zakucao za liniju.
Last edited by Karikaturist on 16/09/2023 21:00, edited 1 time in total.
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#40649 Re: Utakmice.

Post by Samprotivsviju »

Izgleda da je ovaj Juladzija nam najbolje pojacanje ove sezone...svaku utakmicu je bolji
User avatar
Altsa
Posts: 9228
Joined: 19/03/2004 18:31

#40650 Re: Utakmice.

Post by Altsa »

Mustafic :-)

Napokon da gledam igru sa nekim smislom.
Last edited by Altsa on 16/09/2023 21:17, edited 1 time in total.
Post Reply