Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#40401 Re: Utakmice.

Post by mond »

I još nešto. Jako se sporo vraćamo nazad.
User avatar
xoklix
Posts: 3388
Joined: 16/01/2018 16:07

#40402 Re: Utakmice.

Post by xoklix »

Renan i Kera u donose jako loše odluke u ključnom momentu. Catakovic mora ući.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#40403 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

39' - Korner za Velež, nastala je gužva u petercu Sarajeva, čak su i igrači Veleža tražili penal, ali sudija Petrović je samo odmahnuo rukama. Bio je to, ako je suditi prema onome što smo vidjeli na TV-u, čist penal. Igrač Sarajeva je rukom zaustavio loptu koja je išla u mrežu, a po pravilima, to je trebao biti i direktan crveni karton
Komentar sa klix portala. I nije problem trebao je biti penal, ali za Želju nije bilo ovako eksplicitnih komentara, a 2, možda čak i tri penala trebala biti svirana.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#40404 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Piaty wrote: 28/08/2023 21:46
last mohicans wrote: 28/08/2023 21:39 Najbitnije da se večeras vidi neki trag i konačno rukopis trenera. Valjalo bi da ga nekako ućeramo. Sad smo imali i sreće, kakva prečka još se trese. Šta bi ovom Kerimu :-)
pa jest sve to ali 2 precke i jos onaj naš odbrani gol rukom.

ma ne znam sta bih rekao
Nismo mitomani da kazemo da nije bio penal.Covjek treba biti posten pa reci cist penal za Velez.Mi meda ne mozemo.
Da je nekako jedan ugurati makar nazor.Keremeh najlosiji veceras.Opet ga uhvatila padavica.
last mohicans
Posts: 18179
Joined: 09/08/2012 23:19

#40405 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Piaty wrote: 28/08/2023 21:46
last mohicans wrote: 28/08/2023 21:39 Najbitnije da se večeras vidi neki trag i konačno rukopis trenera. Valjalo bi da ga nekako ućeramo. Sad smo imali i sreće, kakva prečka još se trese. Šta bi ovom Kerimu :-)
pa jest sve to ali 2 precke i jos onaj naš odbrani gol rukom.

ma ne znam sta bih rekao
Jbg,imali smo neku igru, ali previse komplikujemo u zavrsnici i obavezno se dize lopte, jebo ga i lopta, spusti je, po zemlji nesto. Oni sa ova dva šuta konkretnije šanse. Jebote, kakav top u nozi ovaj Mlinarić ima. Ono se ne viđa ni u Evropi tek tako. Hajde što je jak, nego i precizan.
User avatar
van Basten
Posts: 7957
Joined: 21/09/2006 02:59

#40406 Re: Utakmice.

Post by van Basten »

Opet nestanemo nakon pola sata. nevjerovatno je to,, nije to malo popustanje, to je kao da su rekreativci usli na teren.
Penal je cist bio ali mislim da sudija to nine dobro vidio a ne da nesto aman silji za nas.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#40407 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

xoklix wrote: 28/08/2023 21:50 Renan i Kera u donose jako loše odluke u ključnom momentu. Catakovic mora ući.
Keremeh jak gor u odličnoj situaciji. Onda onu kontru vuče i po govoru tijela mu vidiš da će mu lik uzwti loptu. Bez ideje. Na kraju bespotreban prekršaj. Oliveira onu povratnu primi ko parmak.

I dalje prekidi katastrofa. Kada je naš izbije u korner meni skoro isti osjećaj kao da je penal. Čim pređu centar i dobiju prekid na našoj polovini šansa.
last mohicans
Posts: 18179
Joined: 09/08/2012 23:19

#40408 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

mirza_15 wrote: 28/08/2023 21:42 Keremeh mora vani
Uzasan, ne znam sta bi liku. Oli je isto počeo kenjati, ali eto, on zna zabiti i kad je loš. Kerim napolje na poluvremenu.
User avatar
xoklix
Posts: 3388
Joined: 16/01/2018 16:07

#40409 Re: Utakmice.

Post by xoklix »

Svima je jasna zamisao Rožmana,ali kao što rekoh na temi PLBiH , da ovi igrači mogu to izdržati igrali bi u Premiershipu.
last mohicans
Posts: 18179
Joined: 09/08/2012 23:19

#40410 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

van Basten wrote: 28/08/2023 21:53 Opet nestanemo nakon pola sata. nevjerovatno je to,, nije to malo popustanje, to je kao da su rekreativci usli na teren.
Penal je cist bio ali mislim da sudija to nine dobro vidio a ne da nesto aman silji za nas.
Ja to nisam vidio. Sem toga odličan sudija, pustio jaču igru.
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#40411 Re: Utakmice.

Post by mond »

Ma i ova igra centaršut na jednog našeg u moru njihovih mi ide na neku stvar. Daj malo sredina, neki šut, proturi loptu...nešto majku mu.
last mohicans
Posts: 18179
Joined: 09/08/2012 23:19

#40412 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Previse jednolično napadamo sa nekim visokim cetarsutevima, a Oli i Kerim nisu neki jablani. Mora se ići na dribling, proigravanja i dupli pasovi. Sutati više sa distance. Ovako ga do sutra nećemo zabiti.
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#40413 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ziljkic opet usporava igru, dok je on izmelja 5-6 puta... on i Avram su mi prvi kandidati za izmjene, Kerima bih pustio jos malo, mozda probije sta po krilu.
baxus
Posts: 1586
Joined: 29/10/2005 16:31

#40414 Re: Utakmice.

Post by baxus »

van Basten wrote: 28/08/2023 21:53 Opet nestanemo nakon pola sata. nevjerovatno je to,, nije to malo popustanje, to je kao da su rekreativci usli na teren.
Penal je cist bio ali mislim da sudija to nine dobro vidio a ne da nesto aman silji za nas.
Pa nisu naši bas daleko odmakli od rekreativaca.
Dugogodišnje su to navike, rezultate tih navika vidimo poslije 35 min. Tada dolaze do izrazaja.

Ipak neki napredak se vidi, odnosno trenerova ideja se moze nazrijeti.
Nadam se da će biti uporan.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#40415 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

mirza_15 wrote: 28/08/2023 21:50
39' - Korner za Velež, nastala je gužva u petercu Sarajeva, čak su i igrači Veleža tražili penal, ali sudija Petrović je samo odmahnuo rukama. Bio je to, ako je suditi prema onome što smo vidjeli na TV-u, čist penal. Igrač Sarajeva je rukom zaustavio loptu koja je išla u mrežu, a po pravilima, to je trebao biti i direktan crveni karton
Komentar sa klix portala. I nije problem trebao je biti penal, ali za Želju nije bilo ovako eksplicitnih komentara, a 2, možda čak i tri penala trebala biti svirana.
Nisu ni spomenuti u finalnom clanku na klixu, tek poslije.

Kyeremeh je vec trebao izaci.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#40416 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

I dalje donosi loše odluke. Baš tanak večeras.
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#40417 Re: Utakmice.

Post by mond »

Eto ga iz greške ako ništa.
User avatar
xoklix
Posts: 3388
Joined: 16/01/2018 16:07

#40418 Re: Utakmice.

Post by xoklix »

vicious wrote: 28/08/2023 21:59 Ziljkic opet usporava igru, dok je on izmelja 5-6 puta... on i Avram su mi prvi kandidati za izmjene, Kerima bih pustio jos malo, mozda probije sta po krilu.
Ne znam čemu silne kritike na Ziljkica, jedini naš igrač koji može napraviti višak ni iz čega. Evo sad i asistenciju imao.
User avatar
xoklix
Posts: 3388
Joined: 16/01/2018 16:07

#40419 Re: Utakmice.

Post by xoklix »

Korner=penal
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#40420 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Soldo je bas drven, Martinovic je Nesta za njega..
Francis nije igrac, ne znam sta vide treneri u njemu.
Last edited by Karikaturist on 28/08/2023 22:12, edited 1 time in total.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#40421 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Pa hebo ga prekid da ga hebo. I opet ga hebo. Pa ko penal protiv svake ekipe. Kako bolan ovo.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#40422 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Oliveira ko da je Bošnjak, a ne crnac. Pa ne može da trči. Kyeremeh itekako može
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#40423 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Kyeremeha i drzi trcanje, inace lopata
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#40424 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Joj baš plivamo nazad... :-)
User avatar
Altsa
Posts: 9223
Joined: 19/03/2004 18:31

#40425 Re: Utakmice.

Post by Altsa »

visi gol.
Post Reply