Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40401 Re: Utakmice.
I još nešto. Jako se sporo vraćamo nazad.
- xoklix
- Posts: 3388
- Joined: 16/01/2018 16:07
#40402 Re: Utakmice.
Renan i Kera u donose jako loše odluke u ključnom momentu. Catakovic mora ući.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#40403 Re: Utakmice.
Komentar sa klix portala. I nije problem trebao je biti penal, ali za Želju nije bilo ovako eksplicitnih komentara, a 2, možda čak i tri penala trebala biti svirana.39' - Korner za Velež, nastala je gužva u petercu Sarajeva, čak su i igrači Veleža tražili penal, ali sudija Petrović je samo odmahnuo rukama. Bio je to, ako je suditi prema onome što smo vidjeli na TV-u, čist penal. Igrač Sarajeva je rukom zaustavio loptu koja je išla u mrežu, a po pravilima, to je trebao biti i direktan crveni karton
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#40404 Re: Utakmice.
Nismo mitomani da kazemo da nije bio penal.Covjek treba biti posten pa reci cist penal za Velez.Mi meda ne mozemo.Piaty wrote: ↑28/08/2023 21:46pa jest sve to ali 2 precke i jos onaj naš odbrani gol rukom.last mohicans wrote: ↑28/08/2023 21:39 Najbitnije da se večeras vidi neki trag i konačno rukopis trenera. Valjalo bi da ga nekako ućeramo. Sad smo imali i sreće, kakva prečka još se trese. Šta bi ovom Kerimu![]()
ma ne znam sta bih rekao
Da je nekako jedan ugurati makar nazor.Keremeh najlosiji veceras.Opet ga uhvatila padavica.
-
last mohicans
- Posts: 18169
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40405 Re: Utakmice.
Jbg,imali smo neku igru, ali previse komplikujemo u zavrsnici i obavezno se dize lopte, jebo ga i lopta, spusti je, po zemlji nesto. Oni sa ova dva šuta konkretnije šanse. Jebote, kakav top u nozi ovaj Mlinarić ima. Ono se ne viđa ni u Evropi tek tako. Hajde što je jak, nego i precizan.Piaty wrote: ↑28/08/2023 21:46pa jest sve to ali 2 precke i jos onaj naš odbrani gol rukom.last mohicans wrote: ↑28/08/2023 21:39 Najbitnije da se večeras vidi neki trag i konačno rukopis trenera. Valjalo bi da ga nekako ućeramo. Sad smo imali i sreće, kakva prečka još se trese. Šta bi ovom Kerimu![]()
ma ne znam sta bih rekao
- van Basten
- Posts: 7957
- Joined: 21/09/2006 02:59
#40406 Re: Utakmice.
Opet nestanemo nakon pola sata. nevjerovatno je to,, nije to malo popustanje, to je kao da su rekreativci usli na teren.
Penal je cist bio ali mislim da sudija to nine dobro vidio a ne da nesto aman silji za nas.
Penal je cist bio ali mislim da sudija to nine dobro vidio a ne da nesto aman silji za nas.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#40407 Re: Utakmice.
Keremeh jak gor u odličnoj situaciji. Onda onu kontru vuče i po govoru tijela mu vidiš da će mu lik uzwti loptu. Bez ideje. Na kraju bespotreban prekršaj. Oliveira onu povratnu primi ko parmak.
I dalje prekidi katastrofa. Kada je naš izbije u korner meni skoro isti osjećaj kao da je penal. Čim pređu centar i dobiju prekid na našoj polovini šansa.
-
last mohicans
- Posts: 18169
- Joined: 09/08/2012 23:19
- xoklix
- Posts: 3388
- Joined: 16/01/2018 16:07
#40409 Re: Utakmice.
Svima je jasna zamisao Rožmana,ali kao što rekoh na temi PLBiH , da ovi igrači mogu to izdržati igrali bi u Premiershipu.
-
last mohicans
- Posts: 18169
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40410 Re: Utakmice.
Ja to nisam vidio. Sem toga odličan sudija, pustio jaču igru.van Basten wrote: ↑28/08/2023 21:53 Opet nestanemo nakon pola sata. nevjerovatno je to,, nije to malo popustanje, to je kao da su rekreativci usli na teren.
Penal je cist bio ali mislim da sudija to nine dobro vidio a ne da nesto aman silji za nas.
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40411 Re: Utakmice.
Ma i ova igra centaršut na jednog našeg u moru njihovih mi ide na neku stvar. Daj malo sredina, neki šut, proturi loptu...nešto majku mu.
-
last mohicans
- Posts: 18169
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40412 Re: Utakmice.
Previse jednolično napadamo sa nekim visokim cetarsutevima, a Oli i Kerim nisu neki jablani. Mora se ići na dribling, proigravanja i dupli pasovi. Sutati više sa distance. Ovako ga do sutra nećemo zabiti.
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#40413 Re: Utakmice.
Ziljkic opet usporava igru, dok je on izmelja 5-6 puta... on i Avram su mi prvi kandidati za izmjene, Kerima bih pustio jos malo, mozda probije sta po krilu.
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
#40414 Re: Utakmice.
Pa nisu naši bas daleko odmakli od rekreativaca.van Basten wrote: ↑28/08/2023 21:53 Opet nestanemo nakon pola sata. nevjerovatno je to,, nije to malo popustanje, to je kao da su rekreativci usli na teren.
Penal je cist bio ali mislim da sudija to nine dobro vidio a ne da nesto aman silji za nas.
Dugogodišnje su to navike, rezultate tih navika vidimo poslije 35 min. Tada dolaze do izrazaja.
Ipak neki napredak se vidi, odnosno trenerova ideja se moze nazrijeti.
Nadam se da će biti uporan.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#40415 Re: Utakmice.
Nisu ni spomenuti u finalnom clanku na klixu, tek poslije.mirza_15 wrote: ↑28/08/2023 21:50Komentar sa klix portala. I nije problem trebao je biti penal, ali za Želju nije bilo ovako eksplicitnih komentara, a 2, možda čak i tri penala trebala biti svirana.39' - Korner za Velež, nastala je gužva u petercu Sarajeva, čak su i igrači Veleža tražili penal, ali sudija Petrović je samo odmahnuo rukama. Bio je to, ako je suditi prema onome što smo vidjeli na TV-u, čist penal. Igrač Sarajeva je rukom zaustavio loptu koja je išla u mrežu, a po pravilima, to je trebao biti i direktan crveni karton
Kyeremeh je vec trebao izaci.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#40416 Re: Utakmice.
I dalje donosi loše odluke. Baš tanak večeras.
- xoklix
- Posts: 3388
- Joined: 16/01/2018 16:07
#40418 Re: Utakmice.
Ne znam čemu silne kritike na Ziljkica, jedini naš igrač koji može napraviti višak ni iz čega. Evo sad i asistenciju imao.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#40420 Re: Utakmice.
Soldo je bas drven, Martinovic je Nesta za njega..
Francis nije igrac, ne znam sta vide treneri u njemu.
Francis nije igrac, ne znam sta vide treneri u njemu.
Last edited by Karikaturist on 28/08/2023 22:12, edited 1 time in total.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#40421 Re: Utakmice.
Pa hebo ga prekid da ga hebo. I opet ga hebo. Pa ko penal protiv svake ekipe. Kako bolan ovo.
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#40422 Re: Utakmice.
Oliveira ko da je Bošnjak, a ne crnac. Pa ne može da trči. Kyeremeh itekako može
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#40423 Re: Utakmice.
Kyeremeha i drzi trcanje, inace lopata
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#40424 Re: Utakmice.
Joj baš plivamo nazad... 
