Najbolja pizza u SA?
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#3751 Re: Najbolja pizza u SA?
Meni je isto kod Mahira bezveze pizza, odem tamo zbog drugih da ih ispostujem i uzmem komad-dva, mislim mogu je pojesti, ali nije mi jasno koliko je neki ljudi hvale, kao najbolja pizzza. Ok, ukusi su razliciti, ali meni ono bezveze, cak i ono suho meso sto stavi moram ispljunuti jer je cesto zilavo i ne mogu da ga sazvacem.
Samo ne bi se slozio da ljudi ne kupuju kao prije, skoro sam isao kod njih da ispostujem neku dijasporu, kao jest cemo na Zmajevcu i ja ih obicno nazovem da narucim pa da je pokupim, kad ne moze, guzva im.
Dosao da na licu mjesta narucim kad guzva ko da je dzaba. Cekao pola sata.
Samo ne bi se slozio da ljudi ne kupuju kao prije, skoro sam isao kod njih da ispostujem neku dijasporu, kao jest cemo na Zmajevcu i ja ih obicno nazovem da narucim pa da je pokupim, kad ne moze, guzva im.
Dosao da na licu mjesta narucim kad guzva ko da je dzaba. Cekao pola sata.
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#3752 Re: Najbolja pizza u SA?
jeste uglavnom bezveze nama koji smo odavde ali ljude sa strane opcini ta atmosfera carsije, kovaca, jekovac, zmajevac, pogled na grad i sl. pa i ne skontaju sta su pojeli, sve im tada valja 
-
McGradySA
- Posts: 804
- Joined: 24/02/2021 11:25
#3753 Re: Najbolja pizza u SA?
Tzv. pjanska hrana, dobro dođe u neka doba da se šta stavi u kljun. A kada ono suho meso u sudjelovanju sa kečapom i gljivama pusti vodu pa pizza ispadne omanja bara, e to je tek doživljaj.Fauja Singh wrote: ↑29/07/2023 15:36 Meni je isto kod Mahira bezveze pizza, odem tamo zbog drugih da ih ispostujem i uzmem komad-dva, mislim mogu je pojesti, ali nije mi jasno koliko je neki ljudi hvale, kao najbolja pizzza. Ok, ukusi su razliciti, ali meni ono bezveze, cak i ono suho meso sto stavi moram ispljunuti jer je cesto zilavo i ne mogu da ga sazvacem.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51222
- Joined: 29/06/2011 23:39
#3754 Re: Najbolja pizza u SA?
I kod Zelje vazda gužva u ljetnim mjesecima, strancima i dijaspori vječiti favorit
-
vanjki
- Posts: 2236
- Joined: 26/10/2006 17:37
#3755 Re: Najbolja pizza u SA?
Ako cemo iskreno Mahir je lokalna pizza ,koja naravno ne moze konkurisati sa ozbiljnim restoranima.Meni je cudno da niko nespominje Crvenu Jabuku .Meni je pizza tamo odlicna a cijena okFauja Singh wrote: ↑29/07/2023 15:36 Meni je isto kod Mahira bezveze pizza, odem tamo zbog drugih da ih ispostujem i uzmem komad-dva, mislim mogu je pojesti, ali nije mi jasno koliko je neki ljudi hvale, kao najbolja pizzza. Ok, ukusi su razliciti, ali meni ono bezveze, cak i ono suho meso sto stavi moram ispljunuti jer je cesto zilavo i ne mogu da ga sazvacem.
Samo ne bi se slozio da ljudi ne kupuju kao prije, skoro sam isao kod njih da ispostujem neku dijasporu, kao jest cemo na Zmajevcu i ja ih obicno nazovem da narucim pa da je pokupim, kad ne moze, guzva im.
Dosao da na licu mjesta narucim kad guzva ko da je dzaba. Cekao pola sata.
- W0rM
- Posts: 2619
- Joined: 26/11/2011 13:49
- Location: Jedna Jedina
- Grijem se na: sunčevu energiju
- Vozim: se po mahali
#3756 Re: Najbolja pizza u SA?
Bistro kod Gerija u Rajlovcu, pizza za pozeljet. Naravno, kome nije mrsko da ide u taj dio grada.
- nepass1
- Posts: 14684
- Joined: 06/07/2017 07:35
#3757 Re: Najbolja pizza u SA?
Jes u cj bas ok pizza mozda bi malo veca mogla bitivanjki wrote: ↑31/07/2023 07:12Ako cemo iskreno Mahir je lokalna pizza ,koja naravno ne moze konkurisati sa ozbiljnim restoranima.Meni je cudno da niko nespominje Crvenu Jabuku .Meni je pizza tamo odlicna a cijena okFauja Singh wrote: ↑29/07/2023 15:36 Meni je isto kod Mahira bezveze pizza, odem tamo zbog drugih da ih ispostujem i uzmem komad-dva, mislim mogu je pojesti, ali nije mi jasno koliko je neki ljudi hvale, kao najbolja pizzza. Ok, ukusi su razliciti, ali meni ono bezveze, cak i ono suho meso sto stavi moram ispljunuti jer je cesto zilavo i ne mogu da ga sazvacem.
Samo ne bi se slozio da ljudi ne kupuju kao prije, skoro sam isao kod njih da ispostujem neku dijasporu, kao jest cemo na Zmajevcu i ja ih obicno nazovem da narucim pa da je pokupim, kad ne moze, guzva im.
Dosao da na licu mjesta narucim kad guzva ko da je dzaba. Cekao pola sata.
- auspuhc
- Posts: 2099
- Joined: 04/02/2022 14:06
#3758 Re: Najbolja pizza u SA?
- tramvajtrojka
- Posts: 17051
- Joined: 27/04/2021 22:52
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#3760 Re: Najbolja pizza u SA?
sta je ovotramvajtrojka wrote: ↑31/07/2023 20:50zavisi sta uzimas imaju pizze, pinse i sendvice npr. capriciosa je cenera s tim da mozes uzeti i polovicu onda je petaka
- tramvajtrojka
- Posts: 17051
- Joined: 27/04/2021 22:52
#3761 Re: Najbolja pizza u SA?
oldtajmer wrote: ↑31/07/2023 20:52sta je ovotramvajtrojka wrote: ↑31/07/2023 20:50
zavisi sta uzimas imaju pizze, pinse i sendvice npr. capriciosa je cenera s tim da mozes uzeti i polovicu onda je petaka![]()

dva različita a slicna jela pinsa je vecinom jelo iz rima razlikuje se od pizze po obliku i malo drugacijem tijestu
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#3762 Re: Najbolja pizza u SA?
zahvaljujemtramvajtrojka wrote: ↑31/07/2023 21:00
dva različita a slicna jela pinsa je vecinom jelo iz rima razlikuje se od pizze po obliku i malo drugacijem tijestu
- dječak sa šibicama
- Posts: 51222
- Joined: 29/06/2011 23:39
#3763 Re: Najbolja pizza u SA?
10 km ona mala pizza u CJ?
Preskupo.
Nisam jeo, samo djeca pricaju o toj pizzi, inace tamo u CJ djecurlija trce.
Preskupo.
Nisam jeo, samo djeca pricaju o toj pizzi, inace tamo u CJ djecurlija trce.
- tramvajtrojka
- Posts: 17051
- Joined: 27/04/2021 22:52
#3764 Re: Najbolja pizza u SA?
dječak sa šibicama wrote: ↑31/07/2023 21:10 10 km ona mala pizza u CJ?
Preskupo.
Nisam jeo, samo djeca pricaju o toj pizzi, inace tamo u CJ djecurlija trce.

nije mala klasicna velicina za pizzu, sasvim im je okay pizza cesto navratim po pola pizze taman bude za mezu uz pivo
-
Nisamsdaali
- Posts: 1368
- Joined: 03/10/2022 20:38
#3765 Re: Najbolja pizza u SA?
Jel ko probao picu u onom Bashu, koliko sam mogao vidjeti poprilično je žara cijenom
- konektovan
- Posts: 51439
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3766 Re: Najbolja pizza u SA?
Sta je to tako minijaturno?!tramvajtrojka wrote: ↑31/07/2023 21:21dječak sa šibicama wrote: ↑31/07/2023 21:10 10 km ona mala pizza u CJ?
Preskupo.
Nisam jeo, samo djeca pricaju o toj pizzi, inace tamo u CJ djecurlija trce.
nije mala klasicna velicina za pizzu, sasvim im je okay pizza cesto navratim po pola pizze taman bude za mezu uz pivo![]()
-
TatamataTiktok
- Posts: 70
- Joined: 05/04/2023 18:36
#3767 Re: Najbolja pizza u SA?
Danas se i somun poceo pizzom zvati 
-
vanjki
- Posts: 2236
- Joined: 26/10/2006 17:37
#3768 Re: Najbolja pizza u SA?
- nepass1
- Posts: 14684
- Joined: 06/07/2017 07:35
- HarTar
- Posts: 10951
- Joined: 20/05/2020 02:33
#3770 Re: Najbolja pizza u SA?
Kod Danca na Novoj Otoci ubjedljivo najbolja pica 
- teskeredzic_22
- Posts: 25328
- Joined: 12/07/2021 15:41
- Location: Bilo je časno živjeti sa Titom !
- Grijem se na: Toplane
- Vozim: Peugeot
- Contact:
#3771 Re: Najbolja pizza u SA?
Ja bih svjetlo zvao mrakom...
A gdje je nova Otoka ? Hvala.
- HarTar
- Posts: 10951
- Joined: 20/05/2020 02:33
#3772 Re: Najbolja pizza u SA?
Između Grasove remize i doma zdravlja Novi Grad, to jeste DZ Kumrovec.
- BHF_Manijak
- Posts: 28530
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3773 Re: Najbolja pizza u SA?
Ostajem i dalje pri BarSi, a probao sam na desetine pizza u gradu. Cijena OK za danasnje vrijeme, jer ima pizzeria gdje pizze idu i do 22-23 KM
tijesto savrseno, ne stede na sastojcima itd...
Opet kazem, ukusi su razliciti, ali meni licno je pizza im odlicna.
Opet kazem, ukusi su razliciti, ali meni licno je pizza im odlicna.
- DaysleepeR
- Posts: 21052
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#3774 Re: Najbolja pizza u SA?
ti trebaš shvatiti da si posebna kategorija i da se prema tebi ne može uspostaviti standard
normalnom čovjeku je pola pizze sasvim dovoljno
- xoklix
- Posts: 3391
- Joined: 16/01/2018 16:07
#3775 Re: Najbolja pizza u SA?
Neki dan poslije duže vremena, u svom starom zavičaju pojedoh pizzu u Mama Mia na Ilidži. Ne znam jel me nostalgija puca jer jedem tu negdje od 2001-2002, ali meni u top 5 pizza u gradu. Ako gledamo omjer cijene i zadovoljstvo okusom onda broj 1 definitivno.
Kapričoza 8 KM , tijesto i paradajz sos savršeni.
Kapričoza 8 KM , tijesto i paradajz sos savršeni.
