Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Za narednu sezonu mislim da nema. City ce pasti, a Arsenal je dosta jaci. Liverpool se upusta u proces tankiranja, tako da me ne bi cudilo da ispadnu i iz top 6 dogodine. United ce biti treci vjerovatno.
Osjećam da bi Arsenal mogao biti teški fail naredne sezone a da bi se Liverpul mogao vratiti u vrh.
Nadam se da griješim.
Za narednu sezonu mislim da nema. City ce pasti, a Arsenal je dosta jaci. Liverpool se upusta u proces tankiranja, tako da me ne bi cudilo da ispadnu i iz top 6 dogodine. United ce biti treci vjerovatno.
Osjećam da bi Arsenal mogao biti teški fail naredne sezone a da bi se Liverpul mogao vratiti u vrh.
Nadam se da griješim.
Svidja mi se svako pojacanje Arsenala, samo se nadam da i Partey ostaje radi širine. Ja sam mislio da se Liverpool vraca u vrh na pocetku transfer roka, ali prodaju Fabinha i Hendersona i dovest ce Laviu koji je top talenat, ali nije za prvih XI tako da mislim da ce se svjesno tankirati.
challmander wrote: ↑15/07/2023 16:12
Trosi, istina, ali je do ovog roka najskuplji njegov transfer bio White od 50m. Ovo je ipak neki novi nivo
Bili su blizu titule i mali im je falilo.
Kao i svake godine finish Arsenala je takav da se možeš kladiti protiv njih sa sigurnošću.
Vidjecemo sta ce bit. Neces naci ni jednog normalnog navijaca Arsenala koji ce reci da moraju osvojiti titulu ili da su favoriti u LP. I dalje je City jaci, ali npr proslosezonski scenario bi ove sezone bio neoprostiv. To je razlika i stav kakav se ocekuje od trenera i igraca.
drug_profi wrote: ↑16/07/2023 01:14
Bili su blizu titule i mali im je falilo.
Kao i svake godine finish Arsenala je takav da se možeš kladiti protiv njih sa sigurnošću.
Ja bih baš rekao da im je puno falilo. Čim je zagustilo, pukli su kao kokica - a bez igranja Lige Prvaka. Bolju priliku neće imati skoro ako ikad - i profućkali su je.
Zoooka wrote: ↑16/07/2023 13:36
Kakav bolesni lažov je Delle Alli. Jednostavno nema normalnog insana a da ista ima sa Tottenhamom.
A? O čemu ti?
[OJBSPORT] Family member about Dele Alli's claims: “Dele was never adopted by anyone. At age seven, Dele attended one of the best schools in Lagos, Nigeria. He was never sent to Africa for discipline. That’s a blatant lie. He had a driver that picked him daily from school."
I da je istina, to nije izgovor, pogotovo sto se trgnuo "iz toga" postao fudbaler a onda alkoholom, drogom i kurvama unistio karijeru pa se vadi na djetinjstvo, a ja mu nimalo ne vjerujem, bas kao nijednom igracu Tottenhama. Ima i onaj jedan sto se zakune kcerkom pa laze.
A korelacije između zlostavljanja u djetinjstvu i sklonosti auto-destruktivnom ponašanju nema? Daj molim te, šta ti znaš o njegovom životu? Kao i mi ostali - ništa.
Na Etihadu je popriličan egzodus ovog ljeta, baš me interesuje šta će uraditi i kako popuniti rupe. Dosta su tihi za sada. Ovisno o tome, Arsenalu se otvara solidna prilika...
Zoooka wrote: ↑18/07/2023 18:21
Fofana je najgore pojacanje u ligi ikad. Ne igra, a ono sto je igrao zivi uzas. Francuska je nova Engleska. Nacija precijenjenjh kvazitalenata
Ne bih se baš složio, kad igra pokazuje zašto je doveden. Samo što je prošle sezone Chelsea bio u kompletu loš, pa se i on često uklapao u sivilo.
Da nije staklen, sigurno bi bio među boljim stoperima u EPL.