Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

BadBoy
Posts: 9605
Joined: 01/11/2005 21:55

#44276 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

Skupo platiti par markica autoputa
User avatar
konektovan
Posts: 51386
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#44277 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Ateista wrote: 08/07/2023 10:28 Kakvi su samo mazohisti nasi ljudi, to je strasno. :lol:
Nego, jeli ono iz clanka slika doljana, jesu li modernizovali malo? Nisam prosao tu godinama...
Jeste na cro strani midernizovano..umjesto 1 izlaza/ulaza sad imaju 2. a na nasoj strani 1. :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 51386
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#44278 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

EFD22 wrote: 08/07/2023 10:19 Pazi trenutno na Bijači
Image


A vidi ovo:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/usporen ... /230708016



Neće glupi bošnjo nigdje drugo nego na Doljane :lol:
Meni je ovo mistery...teska, vec godinama
User avatar
Ateista
Posts: 51661
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#44279 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

konektovan wrote: 08/07/2023 10:54
Ateista wrote: 08/07/2023 10:28 Kakvi su samo mazohisti nasi ljudi, to je strasno. :lol:
Nego, jeli ono iz clanka slika doljana, jesu li modernizovali malo? Nisam prosao tu godinama...
Jeste na cro strani midernizovano..umjesto 1 izlaza/ulaza sad imaju 2. a na nasoj strani 1. :lol:
Znaci, sa nase strane jos isto izgleda... :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 51386
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#44280 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Ateista wrote: 08/07/2023 10:57
konektovan wrote: 08/07/2023 10:54

Jeste na cro strani midernizovano..umjesto 1 izlaza/ulaza sad imaju 2. a na nasoj strani 1. :lol:
Znaci, sa nase strane jos isto izgleda... :lol:
Kontejner na sredini.... :mrgreen:
User avatar
drug_profi
Posts: 65403
Joined: 16/07/2012 16:00

#44281 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Bijaca, Zvirici, Gabela, Doljani...
4 prelaza u 10 minuta voznje i svi biraju gdje je najveca guzva
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#44282 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

Ja volim kad svi idu na Doljane. To znaci da na drugim prelazima nema guzve i da cu proci bez cekanja.
User avatar
konektovan
Posts: 51386
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#44283 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Doljani su nesto otprilike,..k'o ne ko svetiste otprilike :lol:
User avatar
Ateista
Posts: 51661
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#44284 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

Ko da i nisi bio na moru ako nisi cekao na onoj vrelini 2-3 sata na doljanima, bez klime naravno, a prethodno se najeo jagnjetine u jablanici. :D
To je sastavni dio rituala odlaska na more, bez toga bi nesto falilo. :D
kakaljin
Posts: 13493
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#44285 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

Mei se cini da bi se i svi naucnici svijeta ostali frapirani da naprave analizu zasto se ide na doljane pored Bijace i ostalih granicnih prealza i nove ceste za Neum.

Doljani samo sluze za Metkovic i Opuzen i ni zasta vise, Za neum se koristi sada napravljena cesta od Stoca i naravno nastaviti zaDubrovnik, a Makarska rivijera se ide na Bijacu i ostale granicne prelaze Crni Grm, Vinjani itd.

Nema tih para da me neko natjera na Doljane da odem.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#44286 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by ZoomZoomKiwi »

Baš smo nacija za proučavanja
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#44287 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by laik1981 »

konektovan wrote: 08/07/2023 12:25 Doljani su nesto otprilike,..k'o ne ko svetiste otprilike :lol:
Ja nesto najvise volim na Doljane. Ne znam sto :lol:
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#44288 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Leon16v »

Prvo staneš poslije mosta Begica i Begovica na ono proširenje, siđeš dole ispišaš se, paštetu pojedeš ili sendvič od podriguše i pravac na Doljane :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65403
Joined: 16/07/2012 16:00

#44289 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Ateista wrote: 08/07/2023 12:28 Ko da i nisi bio na moru ako nisi cekao na onoj vrelini 2-3 sata na doljanima, bez klime naravno, a prethodno se najeo jagnjetine u jablanici. :D
To je sastavni dio rituala odlaska na more, bez toga bi nesto falilo. :D
A ima nas koji smo na more navikli ici i bez granica... pa nam peglanje sad.
User avatar
Ateista
Posts: 51661
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#44290 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

drug_profi wrote: 08/07/2023 21:22
Ateista wrote: 08/07/2023 12:28 Ko da i nisi bio na moru ako nisi cekao na onoj vrelini 2-3 sata na doljanima, bez klime naravno, a prethodno se najeo jagnjetine u jablanici. :D
To je sastavni dio rituala odlaska na more, bez toga bi nesto falilo. :D
A ima nas koji smo na more navikli ici i bez granica... pa nam peglanje sad.
:thumbup:
I ja sam par puta isao dok nije bilo granica, ali sam malo mladji pa se ne sjecam puno, samo nekih detalja i fragmenata sa tih odlazaka na more.
User avatar
Laplace
Posts: 14684
Joined: 19/11/2012 18:37

#44291 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Nerviraju me likovi (znam da se ponavljam) koji parkiraju uz samo cestu pa onda ispale vrata na par metara ispred auta koje nailazi. Jutros sam vrata auta izbjegao samo zahvaljujući zadnjim ostacima refleksa iz mlađih dana (i sretne okolnosti da iz suprotnog smjera nije nailazilo nijedno vozilo).
User avatar
drug_profi
Posts: 65403
Joined: 16/07/2012 16:00

#44292 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Samo treba da se isprogramiras da ne izbjegavas to.
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 4627
Joined: 23/04/2011 12:21

#44293 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Mr.Sojic »

drug_profi wrote: 08/07/2023 11:54 Bijaca, Zvirici, Gabela, Doljani...
4 prelaza u 10 minuta voznje i svi biraju gdje je najveca guzva
Ne biraju oni, nego kako im kaže ona teta iz navigacije :mrgreen:
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#44294 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Bolje ići na Stolac, do Neuma, pa u Kleku na granični.
Nigdje nikoga...
:lol:
User avatar
Ateista
Posts: 51661
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#44295 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

Mr.Sojic wrote: 10/07/2023 08:42
drug_profi wrote: 08/07/2023 11:54 Bijaca, Zvirici, Gabela, Doljani...
4 prelaza u 10 minuta voznje i svi biraju gdje je najveca guzva
Ne biraju oni, nego kako im kaže ona teta iz navigacije :mrgreen:
Mislim da oni koji jos idu na doljane ne znaju ni koristiti navigaciju, vec idu putem na koji su navikli. :D
Gdje ne znaju put tamo i ne idu.
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 4627
Joined: 23/04/2011 12:21

#44296 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Mr.Sojic »

Ateista wrote: 10/07/2023 08:44
Mr.Sojic wrote: 10/07/2023 08:42

Ne biraju oni, nego kako im kaže ona teta iz navigacije :mrgreen:
Mislim da oni koji jos idu na doljane ne znaju ni koristiti navigaciju, vec idu putem na koji su navikli. :D
Gdje ne znaju put tamo i ne idu.
Kod one trešnje obavezno desno i kada vidiš dženariku pravo još 100m i dolaziš do vrljika i tu moraš stati :mrgreen:
User avatar
kurty
Posts: 45217
Joined: 17/08/2008 23:29
Location: Made in Breza

#44297 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kurty »

juce je policija skretala auta iz pravca Metković - Doljani..
ja sam svakako naumio na Bijaču
zigson
Posts: 4816
Joined: 04/04/2015 22:17

#44298 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zigson »

Kakav je ovo kolaps u gradu jebem ti sunce vise
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#44299 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

zigson wrote: 10/07/2023 11:14 Kakav je ovo kolaps u gradu jebem ti sunce vise
Upravo hocu da pisem

48min alipasino - sip

Crkla trola kod alipasine dzamije
Sve ostalo je ok :shock:
User avatar
Ateista
Posts: 51661
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#44300 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

Ja sam neki dan kad je bio onaj pljusak, ilidza - grad - novo sarajevo isao skoro 2 sata. Eco mode (gasenje auta dok stoji) bio ukljucen preko 45 minuta.
Da sam bio sa starim autom (manuelni mjenjac) mislim da bi mi dopizdilo i da bih u neka doba izasao iz auta i ostavio ga na sred ceste... :-)
Post Reply