Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
BadBoy
- Posts: 9605
- Joined: 01/11/2005 21:55
#44276 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Skupo platiti par markica autoputa
- konektovan
- Posts: 51382
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- konektovan
- Posts: 51382
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#44278 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Meni je ovo mistery...teska, vec godinamaEFD22 wrote: ↑08/07/2023 10:19 Pazi trenutno na Bijači
A vidi ovo:
https://www.klix.ba/vijesti/bih/usporen ... /230708016
Neće glupi bošnjo nigdje drugo nego na Doljane![]()
- Ateista
- Posts: 51652
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#44279 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Znaci, sa nase strane jos isto izgleda...konektovan wrote: ↑08/07/2023 10:54Jeste na cro strani midernizovano..umjesto 1 izlaza/ulaza sad imaju 2. a na nasoj strani 1.![]()
- konektovan
- Posts: 51382
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#44280 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kontejner na sredini....Ateista wrote: ↑08/07/2023 10:57Znaci, sa nase strane jos isto izgleda...konektovan wrote: ↑08/07/2023 10:54
Jeste na cro strani midernizovano..umjesto 1 izlaza/ulaza sad imaju 2. a na nasoj strani 1.![]()
![]()
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#44281 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Bijaca, Zvirici, Gabela, Doljani...
4 prelaza u 10 minuta voznje i svi biraju gdje je najveca guzva
4 prelaza u 10 minuta voznje i svi biraju gdje je najveca guzva
- Optimist
- Posts: 15517
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#44282 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja volim kad svi idu na Doljane. To znaci da na drugim prelazima nema guzve i da cu proci bez cekanja.
- konektovan
- Posts: 51382
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#44283 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Doljani su nesto otprilike,..k'o ne ko svetiste otprilike 
- Ateista
- Posts: 51652
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#44284 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ko da i nisi bio na moru ako nisi cekao na onoj vrelini 2-3 sata na doljanima, bez klime naravno, a prethodno se najeo jagnjetine u jablanici.
To je sastavni dio rituala odlaska na more, bez toga bi nesto falilo.
To je sastavni dio rituala odlaska na more, bez toga bi nesto falilo.
-
kakaljin
- Posts: 13492
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#44285 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Mei se cini da bi se i svi naucnici svijeta ostali frapirani da naprave analizu zasto se ide na doljane pored Bijace i ostalih granicnih prealza i nove ceste za Neum.
Doljani samo sluze za Metkovic i Opuzen i ni zasta vise, Za neum se koristi sada napravljena cesta od Stoca i naravno nastaviti zaDubrovnik, a Makarska rivijera se ide na Bijacu i ostale granicne prelaze Crni Grm, Vinjani itd.
Nema tih para da me neko natjera na Doljane da odem.
Doljani samo sluze za Metkovic i Opuzen i ni zasta vise, Za neum se koristi sada napravljena cesta od Stoca i naravno nastaviti zaDubrovnik, a Makarska rivijera se ide na Bijacu i ostale granicne prelaze Crni Grm, Vinjani itd.
Nema tih para da me neko natjera na Doljane da odem.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#44286 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Baš smo nacija za proučavanja
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#44287 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja nesto najvise volim na Doljane. Ne znam sto
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#44288 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Prvo staneš poslije mosta Begica i Begovica na ono proširenje, siđeš dole ispišaš se, paštetu pojedeš ili sendvič od podriguše i pravac na Doljane 
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#44289 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
A ima nas koji smo na more navikli ici i bez granica... pa nam peglanje sad.
- Ateista
- Posts: 51652
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#44290 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
drug_profi wrote: ↑08/07/2023 21:22A ima nas koji smo na more navikli ici i bez granica... pa nam peglanje sad.
I ja sam par puta isao dok nije bilo granica, ali sam malo mladji pa se ne sjecam puno, samo nekih detalja i fragmenata sa tih odlazaka na more.
- Laplace
- Posts: 14677
- Joined: 19/11/2012 18:37
#44291 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nerviraju me likovi (znam da se ponavljam) koji parkiraju uz samo cestu pa onda ispale vrata na par metara ispred auta koje nailazi. Jutros sam vrata auta izbjegao samo zahvaljujući zadnjim ostacima refleksa iz mlađih dana (i sretne okolnosti da iz suprotnog smjera nije nailazilo nijedno vozilo).
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#44292 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Samo treba da se isprogramiras da ne izbjegavas to.
- Mr.Sojic
- Posts: 4627
- Joined: 23/04/2011 12:21
#44293 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne biraju oni, nego kako im kaže ona teta iz navigacijedrug_profi wrote: ↑08/07/2023 11:54 Bijaca, Zvirici, Gabela, Doljani...
4 prelaza u 10 minuta voznje i svi biraju gdje je najveca guzva
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#44294 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Bolje ići na Stolac, do Neuma, pa u Kleku na granični.
Nigdje nikoga...

Nigdje nikoga...
- Ateista
- Posts: 51652
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#44295 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Mislim da oni koji jos idu na doljane ne znaju ni koristiti navigaciju, vec idu putem na koji su navikli.Mr.Sojic wrote: ↑10/07/2023 08:42Ne biraju oni, nego kako im kaže ona teta iz navigacijedrug_profi wrote: ↑08/07/2023 11:54 Bijaca, Zvirici, Gabela, Doljani...
4 prelaza u 10 minuta voznje i svi biraju gdje je najveca guzva![]()
Gdje ne znaju put tamo i ne idu.
- Mr.Sojic
- Posts: 4627
- Joined: 23/04/2011 12:21
#44296 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kod one trešnje obavezno desno i kada vidiš dženariku pravo još 100m i dolaziš do vrljika i tu moraš stati
- kurty
- Posts: 45217
- Joined: 17/08/2008 23:29
- Location: Made in Breza
#44297 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
juce je policija skretala auta iz pravca Metković - Doljani..
ja sam svakako naumio na Bijaču
ja sam svakako naumio na Bijaču
-
zigson
- Posts: 4816
- Joined: 04/04/2015 22:17
#44298 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kakav je ovo kolaps u gradu jebem ti sunce vise
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
- Ateista
- Posts: 51652
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#44300 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja sam neki dan kad je bio onaj pljusak, ilidza - grad - novo sarajevo isao skoro 2 sata. Eco mode (gasenje auta dok stoji) bio ukljucen preko 45 minuta.
Da sam bio sa starim autom (manuelni mjenjac) mislim da bi mi dopizdilo i da bih u neka doba izasao iz auta i ostavio ga na sred ceste...
Da sam bio sa starim autom (manuelni mjenjac) mislim da bi mi dopizdilo i da bih u neka doba izasao iz auta i ostavio ga na sred ceste...

