Vidis
Najbolja pizza u SA?
- Haris033
- Posts: 5094
- Joined: 02/02/2005 07:07
- Location: Sarajevo
- Contact:
#3552 Re: Najbolja pizza u SA?
Kakva je pizza u Pinsarevo?
Neko probao?
Neko probao?
-
Tromblon
- Posts: 2790
- Joined: 18/01/2015 19:37
#3553 Re: Najbolja pizza u SA?
Nekad davno bila odlična u onom bistrou pored doma murije. Bilo i s pršutom. Znal ko kakva je sad?
-
c0de
- Posts: 539
- Joined: 27/05/2009 11:28
-
c0de
- Posts: 539
- Joined: 27/05/2009 11:28
-
Becky7
- Posts: 883
- Joined: 25/11/2017 16:31
#3556 Re: Najbolja pizza u SA?
Gdje se moze naruciti jumbo pizza da valja ? 
Pod naruciti mislim da imaju svoju dostavu
Pod naruciti mislim da imaju svoju dostavu
- madesa
- Posts: 5557
- Joined: 26/07/2013 02:37
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3559 Re: Najbolja pizza u SA?
Eto dosla je najavljena Proper pizza, je li neko vec probao?
- sime_cipol
- Posts: 23396
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#3560 Re: Najbolja pizza u SA?
Ako ti nisi, nije niko. 
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#3562 Re: Najbolja pizza u SA?
Ako osluškuje neki vlasnik picerije, otkriću mu tajnu uspjeha: treba zaposliti dobrog somundžiju.
Tijesto za picu i somun je gotovo isto, a Sarajevski somuni su najbolji kruhovi na svijetu. Ako tijesto ne valja, može na picu staviti ptičijeg mlijeka -- neće valjat, a ako je dobro, može biti i sirotinjska pa da bude najbolja.
Tijesto za picu i somun je gotovo isto, a Sarajevski somuni su najbolji kruhovi na svijetu. Ako tijesto ne valja, može na picu staviti ptičijeg mlijeka -- neće valjat, a ako je dobro, može biti i sirotinjska pa da bude najbolja.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51164
- Joined: 29/06/2011 23:39
- sime_cipol
- Posts: 23396
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#3564 Re: Najbolja pizza u SA?
Za dvije godine skoro milion. I to sto se zna.
Montana u SCC izbaci dnevno cca 500 pizza, a gdje je ostala hrana, pice... i gdje su ostale njihove radnje. Pa nek u poreznoj bace matematiku na papir.
Montana u SCC izbaci dnevno cca 500 pizza, a gdje je ostala hrana, pice... i gdje su ostale njihove radnje. Pa nek u poreznoj bace matematiku na papir.
- tramvajtrojka
- Posts: 17039
- Joined: 27/04/2021 22:52
#3565 Re: Najbolja pizza u SA?
a racun u montani scc vidjeti kao gospu u Međugorju, oni su mi se zgadili kad sam bio dole kod njih na otoci i sjedio sto do zalizanog pakasha od gazde koji je narucivao robu za radnje, pa kad je krenuo ciganisati ne treba mu toliko spuzvi za sudje , ako hoce neka kupe sebi rukavice za pranje, sta ce im dvije metle imaju jednu, izbaci ove kese za smece itd itd. ciganija mrtva od tada nisam usao skoro godinu kod njih niti cu, a gledam cijene mu otisle u nebo da hoce propasti razrahatili bi se radnici koje drzi kao robovesime_cipol wrote: ↑25/05/2023 21:02 Za dvije godine skoro milion. I to sto se zna.
Montana u SCC izbaci dnevno cca 500 pizza, a gdje je ostala hrana, pice... i gdje su ostale njihove radnje. Pa nek u poreznoj bace matematiku na papir.
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
#3566 Re: Najbolja pizza u SA?
Ibrović, staro sarajevsko prezimeKantonalni sud u Sarajevu potvrdio je optužnicu Tužilaštva Kantona Sarajevo protiv Nejre Ibrović zbog krivičnog djela porezna utaja.
Nejra Ibrović se tereti da je od 2017. do 2019. godine, u svojstvu direktorice privrednog društva „APNglobal“ u okviru kojeg posluju dva ugostiteljska objekta „Pizzeria Montana“, lažno prikazivala stvarni promet kroz fiskalne kase.
Tačnije, tereti se da je promet umanjivala i na osnovu toga pravila lažne poreske prijave te plaćala manji porez nego što je trebalo.
“Na taj način utajila je porez u iznosu od 872.491,46 KM. U optužnici je postupajući tužilac tužilac predložio trajno oduzimanje nezakonite koristi pribavljene krivičnim djelom, koja je već privremeno osigurana
- Mea_parvitas
- Posts: 3100
- Joined: 18/03/2015 01:36
#3567 Re: Najbolja pizza u SA?
E jesu mi i mrski njih dvoje, bahati seljoberi, samo opet ce izostati reakcija javnosti kao i adekvatna kazna (Vatra i Metropolis), a za godinu ide i novi lokal ali sa podmazanim sluzbenicima koji nece puno zjbavati.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51164
- Joined: 29/06/2011 23:39
#3568 Re: Najbolja pizza u SA?
Ma ovdje je raja olos zivi, svakodnevno se takmice ko ce zauzeti sto u Metropolisu, ko da ovdje iko pamti kakva banda vodi te lokale.
Ko da je ikoga i briga, sjecam se negdje u koroni onaj konobar u Metropolisu moli posjetioce da se ne guraju u lokal da imaju problema sa inspekcijama da on ima problem sa gazdom kao uposlenik posto njega krivi zbog prevelike guzve, iako sam gazda forsira guzvu jer gladan para a konobar kriv ako dodje inspekcija, i niko nista. Saslusase konobara i nastavise da prodiru u lokal.
Ko da je ikoga i briga, sjecam se negdje u koroni onaj konobar u Metropolisu moli posjetioce da se ne guraju u lokal da imaju problema sa inspekcijama da on ima problem sa gazdom kao uposlenik posto njega krivi zbog prevelike guzve, iako sam gazda forsira guzvu jer gladan para a konobar kriv ako dodje inspekcija, i niko nista. Saslusase konobara i nastavise da prodiru u lokal.
- xoklix
- Posts: 3391
- Joined: 16/01/2018 16:07
#3569 Re: Najbolja pizza u SA?
Kakvih nebuloza pročitati ovdje ...
-
breuer
- Posts: 7879
- Joined: 06/07/2009 15:44
#3570 Re: Najbolja pizza u SA?
guranje u Metropolis i Vatru je posebna vrsta papanluka...dječak sa šibicama wrote: ↑25/05/2023 22:15 Ma ovdje je raja olos zivi, svakodnevno se takmice ko ce zauzeti sto u Metropolisu, ko da ovdje iko pamti kakva banda vodi te lokale.
Ko da je ikoga i briga, sjecam se negdje u koroni onaj konobar u Metropolisu moli posjetioce da se ne guraju u lokal da imaju problema sa inspekcijama da on ima problem sa gazdom kao uposlenik posto njega krivi zbog prevelike guzve, iako sam gazda forsira guzvu jer gladan para a konobar kriv ako dodje inspekcija, i niko nista. Saslusase konobara i nastavise da prodiru u lokal.
-
Nisamsdaali
- Posts: 1368
- Joined: 03/10/2022 20:38
#3571 Re: Najbolja pizza u SA?
Sandže, očekivano. Do korone su bili najbolji omjer cijene i kvalitete, sad su nešto ko MrkvaHelaS wrote: ↑25/05/2023 21:41Ibrović, staro sarajevsko prezimeKantonalni sud u Sarajevu potvrdio je optužnicu Tužilaštva Kantona Sarajevo protiv Nejre Ibrović zbog krivičnog djela porezna utaja.
Nejra Ibrović se tereti da je od 2017. do 2019. godine, u svojstvu direktorice privrednog društva „APNglobal“ u okviru kojeg posluju dva ugostiteljska objekta „Pizzeria Montana“, lažno prikazivala stvarni promet kroz fiskalne kase.
Tačnije, tereti se da je promet umanjivala i na osnovu toga pravila lažne poreske prijave te plaćala manji porez nego što je trebalo.
“Na taj način utajila je porez u iznosu od 872.491,46 KM. U optužnici je postupajući tužilac tužilac predložio trajno oduzimanje nezakonite koristi pribavljene krivičnim djelom, koja je već privremeno osigurana![]()
-
DonieBrasco
- Posts: 20068
- Joined: 31/08/2016 16:09
#3572 Re: Najbolja pizza u SA?
Da li je neko porabao picu u Milnaru SCC ?
Također pizzerija Dino ?
Također pizzerija Dino ?
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79543
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3573 Re: Najbolja pizza u SA?
fakat, digli su cijene apsolutno svega za po 3-4 marke minimalnoNisamsdaali wrote: ↑26/05/2023 16:20Sandže, očekivano. Do korone su bili najbolji omjer cijene i kvalitete, sad su nešto ko Mrkva
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3574 Re: Najbolja pizza u SA?
Dje ti jedes pizzu?Velkoski wrote: ↑28/05/2023 16:22fakat, digli su cijene apsolutno svega za po 3-4 marke minimalnoNisamsdaali wrote: ↑26/05/2023 16:20
Sandže, očekivano. Do korone su bili najbolji omjer cijene i kvalitete, sad su nešto ko Mrkva![]()
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79543
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3575 Re: Najbolja pizza u SA?
samo Sosse, nema bolje pizze u gradu odgovorno tvrdim
