Najbolja pizza u SA?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
donnie_darko
Posts: 1198
Joined: 11/11/2017 22:49

#3551 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by donnie_darko »

bitanga_sa_otesa wrote: 10/05/2023 17:39
donnie_darko wrote: 10/05/2023 17:35
Meni juicer bila top :run:
mozda nikad bolju nisi ni probao :lol:
Vidis :?
User avatar
Haris033
Posts: 5094
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#3552 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Haris033 »

Kakva je pizza u Pinsarevo?
Neko probao?
Tromblon
Posts: 2790
Joined: 18/01/2015 19:37

#3553 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Tromblon »

Nekad davno bila odlična u onom bistrou pored doma murije. Bilo i s pršutom. Znal ko kakva je sad?
c0de
Posts: 539
Joined: 27/05/2009 11:28

#3554 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by c0de »

Haris033 wrote: 11/05/2023 23:18 Kakva je pizza u Pinsarevo?
Neko probao?
Meni je bila uzasno losa :(
c0de
Posts: 539
Joined: 27/05/2009 11:28

#3555 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by c0de »

Logovan wrote: 10/05/2023 15:02 Pizzeria Capri, je li neko bio? :D
Prije je bila fantasticna, onda je doslo do smjene kadra...
Becky7
Posts: 883
Joined: 25/11/2017 16:31

#3556 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Becky7 »

Gdje se moze naruciti jumbo pizza da valja ? :mrgreen:
Pod naruciti mislim da imaju svoju dostavu :)
User avatar
madesa
Posts: 5557
Joined: 26/07/2013 02:37

#3557 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by madesa »

Becky7 wrote: 18/05/2023 11:19 Gdje se moze naruciti jumbo pizza da valja ? :mrgreen:
Pod naruciti mislim da imaju svoju dostavu :)
mahir :D
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#3558 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Ali_G »

Haris033 wrote: 11/05/2023 23:18 Kakva je pizza u Pinsarevo?
Neko probao?
Ja sam jeo jednom i losa. Doduse nisam je jeo odmah, nego nakon 15-20min pa se i ohladila. Mozda je bolja friska
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3559 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by BHF_Manijak »

Eto dosla je najavljena Proper pizza, je li neko vec probao?
User avatar
sime_cipol
Posts: 23396
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#3560 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by sime_cipol »

Ako ti nisi, nije niko. :D
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#3561 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by agnostic_front »

:D :D
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#3562 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Avetinho »

Ako osluškuje neki vlasnik picerije, otkriću mu tajnu uspjeha: treba zaposliti dobrog somundžiju.

Tijesto za picu i somun je gotovo isto, a Sarajevski somuni su najbolji kruhovi na svijetu. Ako tijesto ne valja, može na picu staviti ptičijeg mlijeka -- neće valjat, a ako je dobro, može biti i sirotinjska pa da bude najbolja.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23396
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#3564 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by sime_cipol »

Za dvije godine skoro milion. I to sto se zna.
Montana u SCC izbaci dnevno cca 500 pizza, a gdje je ostala hrana, pice... i gdje su ostale njihove radnje. Pa nek u poreznoj bace matematiku na papir.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17039
Joined: 27/04/2021 22:52

#3565 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by tramvajtrojka »

sime_cipol wrote: 25/05/2023 21:02 Za dvije godine skoro milion. I to sto se zna.
Montana u SCC izbaci dnevno cca 500 pizza, a gdje je ostala hrana, pice... i gdje su ostale njihove radnje. Pa nek u poreznoj bace matematiku na papir.
a racun u montani scc vidjeti kao gospu u Međugorju, oni su mi se zgadili kad sam bio dole kod njih na otoci i sjedio sto do zalizanog pakasha od gazde koji je narucivao robu za radnje, pa kad je krenuo ciganisati ne treba mu toliko spuzvi za sudje , ako hoce neka kupe sebi rukavice za pranje, sta ce im dvije metle imaju jednu, izbaci ove kese za smece itd itd. ciganija mrtva od tada nisam usao skoro godinu kod njih niti cu, a gledam cijene mu otisle u nebo da hoce propasti razrahatili bi se radnici koje drzi kao robove
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#3566 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by HelaS »

Kantonalni sud u Sarajevu potvrdio je optužnicu Tužilaštva Kantona Sarajevo protiv Nejre Ibrović zbog krivičnog djela porezna utaja.

Nejra Ibrović se tereti da je od 2017. do 2019. godine, u svojstvu direktorice privrednog društva „APNglobal“ u okviru kojeg posluju dva ugostiteljska objekta „Pizzeria Montana“, lažno prikazivala stvarni promet kroz fiskalne kase.

Tačnije, tereti se da je promet umanjivala i na osnovu toga pravila lažne poreske prijave te plaćala manji porez nego što je trebalo.

“Na taj način utajila je porez u iznosu od 872.491,46 KM. U optužnici je postupajući tužilac tužilac predložio trajno oduzimanje nezakonite koristi pribavljene krivičnim djelom, koja je već privremeno osigurana
Ibrović, staro sarajevsko prezime :D
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 3100
Joined: 18/03/2015 01:36

#3567 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Mea_parvitas »

E jesu mi i mrski njih dvoje, bahati seljoberi, samo opet ce izostati reakcija javnosti kao i adekvatna kazna (Vatra i Metropolis), a za godinu ide i novi lokal ali sa podmazanim sluzbenicima koji nece puno zjbavati.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51164
Joined: 29/06/2011 23:39

#3568 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by dječak sa šibicama »

Ma ovdje je raja olos zivi, svakodnevno se takmice ko ce zauzeti sto u Metropolisu, ko da ovdje iko pamti kakva banda vodi te lokale.

Ko da je ikoga i briga, sjecam se negdje u koroni onaj konobar u Metropolisu moli posjetioce da se ne guraju u lokal da imaju problema sa inspekcijama da on ima problem sa gazdom kao uposlenik posto njega krivi zbog prevelike guzve, iako sam gazda forsira guzvu jer gladan para a konobar kriv ako dodje inspekcija, i niko nista. Saslusase konobara i nastavise da prodiru u lokal.
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#3569 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by xoklix »

Kakvih nebuloza pročitati ovdje ...
breuer
Posts: 7879
Joined: 06/07/2009 15:44

#3570 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by breuer »

dječak sa šibicama wrote: 25/05/2023 22:15 Ma ovdje je raja olos zivi, svakodnevno se takmice ko ce zauzeti sto u Metropolisu, ko da ovdje iko pamti kakva banda vodi te lokale.

Ko da je ikoga i briga, sjecam se negdje u koroni onaj konobar u Metropolisu moli posjetioce da se ne guraju u lokal da imaju problema sa inspekcijama da on ima problem sa gazdom kao uposlenik posto njega krivi zbog prevelike guzve, iako sam gazda forsira guzvu jer gladan para a konobar kriv ako dodje inspekcija, i niko nista. Saslusase konobara i nastavise da prodiru u lokal.
guranje u Metropolis i Vatru je posebna vrsta papanluka...
Nisamsdaali
Posts: 1368
Joined: 03/10/2022 20:38

#3571 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Nisamsdaali »

HelaS wrote: 25/05/2023 21:41
Kantonalni sud u Sarajevu potvrdio je optužnicu Tužilaštva Kantona Sarajevo protiv Nejre Ibrović zbog krivičnog djela porezna utaja.

Nejra Ibrović se tereti da je od 2017. do 2019. godine, u svojstvu direktorice privrednog društva „APNglobal“ u okviru kojeg posluju dva ugostiteljska objekta „Pizzeria Montana“, lažno prikazivala stvarni promet kroz fiskalne kase.

Tačnije, tereti se da je promet umanjivala i na osnovu toga pravila lažne poreske prijave te plaćala manji porez nego što je trebalo.

“Na taj način utajila je porez u iznosu od 872.491,46 KM. U optužnici je postupajući tužilac tužilac predložio trajno oduzimanje nezakonite koristi pribavljene krivičnim djelom, koja je već privremeno osigurana
Ibrović, staro sarajevsko prezime :D
Sandže, očekivano. Do korone su bili najbolji omjer cijene i kvalitete, sad su nešto ko Mrkva
DonieBrasco
Posts: 20068
Joined: 31/08/2016 16:09

#3572 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by DonieBrasco »

Da li je neko porabao picu u Milnaru SCC ?

Također pizzerija Dino ?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79543
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3573 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Velkoski »

Nisamsdaali wrote: 26/05/2023 16:20
HelaS wrote: 25/05/2023 21:41


Ibrović, staro sarajevsko prezime :D
Sandže, očekivano. Do korone su bili najbolji omjer cijene i kvalitete, sad su nešto ko Mrkva
fakat, digli su cijene apsolutno svega za po 3-4 marke minimalno :-)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3574 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by _BataZiv_0809 »

Velkoski wrote: 28/05/2023 16:22
Nisamsdaali wrote: 26/05/2023 16:20
Sandže, očekivano. Do korone su bili najbolji omjer cijene i kvalitete, sad su nešto ko Mrkva
fakat, digli su cijene apsolutno svega za po 3-4 marke minimalno :-)
Dje ti jedes pizzu?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79543
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3575 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Velkoski »

_BataZiv_0809 wrote: 28/05/2023 16:51
Velkoski wrote: 28/05/2023 16:22

fakat, digli su cijene apsolutno svega za po 3-4 marke minimalno :-)
Dje ti jedes pizzu?
samo Sosse, nema bolje pizze u gradu odgovorno tvrdim :mrgreen:
Post Reply