Najbolja pizza u SA?
-
baja
- Posts: 1024
- Joined: 23/02/2002 00:00
#3526 Re: Najbolja pizza u SA?
Sunnyland...Trebevicka pizza 13KM..suho meso na njoj dođe. može se dvoje fino najesti, za jednu osobu je puno a ja bas mogu pojest 
- konektovan
- Posts: 51386
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3529 Re: Najbolja pizza u SA?
mmmmmmmmmmm
-
team87
- Posts: 317
- Joined: 03/05/2010 14:31
#3530 Re: Najbolja pizza u SA?
restoran Barsa, pizza Barsa, meni najbolja
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
- xoklix
- Posts: 3388
- Joined: 16/01/2018 16:07
#3532 Re: Najbolja pizza u SA?
Nije loša fakat. Ne volim pizze na fazon mahirove, teško i masno. Ubi stomak poslije. Ova je sa kukuruznim brašnom, taman mozzarele i sosa ispod. Jedino što je skupa , da je barem 5cm veća moglo bi dvoje jesti. Ovako mrka kapa. Možda odem kad mi baš prahne pojest pizzu,a glumim neku dijetu
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
#3533 Re: Najbolja pizza u SA?
Previše rikole, previše paradajza. Ali, svako ima svoj ukus...xoklix wrote: ↑09/05/2023 10:47Nije loša fakat. Ne volim pizze na fazon mahirove, teško i masno. Ubi stomak poslije. Ova je sa kukuruznim brašnom, taman mozzarele i sosa ispod. Jedino što je skupa , da je barem 5cm veća moglo bi dvoje jesti. Ovako mrka kapa. Možda odem kad mi baš prahne pojest pizzu,a glumim neku dijetu![]()
-
sabanss
- Posts: 4768
- Joined: 13/08/2006 11:20
#3534 Re: Najbolja pizza u SA?
Nedavno sam čitao dobar odgovor na pitanje kako su Amerikanci debeli od pice a Talijani sa istim nazivom jela su tip-top. Američka (a i naša pizaa) je sa lošim sirom, lošim tijestom, puno kečapa i paradajz sosa sa šećerom. Talijanska je sa svježim paradajzom, svježom mozzarelom, laganim tijestom i dodacima poput rukole i bosiljka. Na kraju čovjek konstatuje da talijanska pizza uopšte nije junk food već uravnotežen obrok sa dobrim omjerom UH/masti i proteina i napravljena da se poslije nje može pojesti i desert 
- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
- xoklix
- Posts: 3388
- Joined: 16/01/2018 16:07
#3536 Re: Najbolja pizza u SA?
Jednostavno odstraniš i ostaviš koliko je dovoljno. Meni najbitniji sir,sos i tijesto.
- konektovan
- Posts: 51386
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3537 Re: Najbolja pizza u SA?
Eto,..isti je gazda, sad jos blize na Trebevicu..
-
baja
- Posts: 1024
- Joined: 23/02/2002 00:00
#3538 Re: Najbolja pizza u SA?
nije to taj. gornji objekat je taj nišići...
- konektovan
- Posts: 51386
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3539 Re: Najbolja pizza u SA?
- Logovan
- Posts: 102730
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3540 Re: Najbolja pizza u SA?
Pizzeria Capri, je li neko bio? 
- madesa
- Posts: 5557
- Joined: 26/07/2013 02:37
-
Nisamsdaali
- Posts: 1368
- Joined: 03/10/2022 20:38
#3542 Re: Najbolja pizza u SA?
Ne znam jel do mene il se montana fakat pokvarila, prije korone se vidjelo da ne štede na sastojcima a sad dominira šmek onog biljnog sira. Margarita mi je tamo postala nejestiva zbog tog, kaprićoza OK jer se ne osjeti toliko al za 8 maraka….radije ću uzet Sosse ili u U2 picu sličnog kvaliteta za 3 marke manje
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3543 Re: Najbolja pizza u SA?
isto sam primijetio da je grohnula ona mala pizza,kad kupis jumbo margaritu ne primijeti se,ali ova mala je bas utanjila...Nisamsdaali wrote: ↑10/05/2023 15:13 Ne znam jel do mene il se montana fakat pokvarila, prije korone se vidjelo da ne štede na sastojcima a sad dominira šmek onog biljnog sira. Margarita mi je tamo postala nejestiva zbog tog, kaprićoza OK jer se ne osjeti toliko al za 8 maraka….radije ću uzet Sosse ili u U2 picu sličnog kvaliteta za 3 marke manje
-
wolfie
- Posts: 919
- Joined: 19/10/2010 21:21
#3544 Re: Najbolja pizza u SA?
Ne vjerujem da ce Montana jos dugo s ovim cijenama, pored nekvaliteta i usluga je losa, Google recenzije pricaju pricu. Dabogda da opstanu na Otoci.
- donnie_darko
- Posts: 1198
- Joined: 11/11/2017 22:49
#3545 Re: Najbolja pizza u SA?
Pizza u Waves Restaurant na Ilidzi nelosa pravo! Cijene jos bolje
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3546 Re: Najbolja pizza u SA?
ako mislis na pizzeriju iznad amka u otesu, to je odron ...samo je jeftino ,a to nije ni blizu dobrogdonnie_darko wrote: ↑10/05/2023 16:50 Pizza u Waves Restaurant na Ilidzi nelosa pravo! Cijene jos bolje
- donnie_darko
- Posts: 1198
- Joined: 11/11/2017 22:49
#3547 Re: Najbolja pizza u SA?
Ne ne, restoran/kafic Waves, u sklopu onih Sarajevo Waves zgrada ima pizze, rade ih na fazon Napoli pizze.bitanga_sa_otesa wrote: ↑10/05/2023 17:12ako mislis na pizzeriju iznad amka u otesu, to je odron ...samo je jeftino ,a to nije ni blizu dobrogdonnie_darko wrote: ↑10/05/2023 16:50 Pizza u Waves Restaurant na Ilidzi nelosa pravo! Cijene jos bolje![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3548 Re: Najbolja pizza u SA?
koliko znam jedan jedini tu ima ''restoran'' na spratu iznad amkove samoposluge.probao sam tu,rade ih u stilu espero pizze hahha ne znas koja je goradonnie_darko wrote: ↑10/05/2023 17:17
Ne ne, restoran/kafic Waves, u sklopu onih Sarajevo Waves zgrada ima pizze, rade ih na fazon Napoli pizze.
- donnie_darko
- Posts: 1198
- Joined: 11/11/2017 22:49
#3549 Re: Najbolja pizza u SA?
Meni juicer bila topbitanga_sa_otesa wrote: ↑10/05/2023 17:20koliko znam jedan jedini tu ima ''restoran'' na spratu iznad amkove samoposluge.probao sam tu,rade ih u stilu espero pizze hahha ne znas koja je goradonnie_darko wrote: ↑10/05/2023 17:17
Ne ne, restoran/kafic Waves, u sklopu onih Sarajevo Waves zgrada ima pizze, rade ih na fazon Napoli pizze.![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3550 Re: Najbolja pizza u SA?
mozda nikad bolju nisi ni probao

